Autor Wątek: [GotE] Codzienna dawka dopingu  (Przeczytany 141879 razy)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9399
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #580 dnia: 2009-01-15, 17:48 »
to by się jakieś przedziwne rzeczy musiały zdażyć zeby nie przeszedł .

Za taką przykładową "przedziwną rzecz" na pewno można uznać usunięcie frakcji czy zmiany w mechanice (Kaiu Shiro z KD).
« Ostatnia zmiana: 2009-01-15, 17:49 by kempy »
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #581 dnia: 2009-01-15, 21:17 »
naprzykład , ale to raczej jest kwestia tego co DT jest wstanie wymyśleć . są domki które na pierwszy rzut oka widać że przejdą , a są takie które wiadomo żę nie przejdą i w 90% wypadków związane jest to z indolencją twórczą DT . wyjątkami są np takie rzeczy jak długo "czekany" domek dp bushido yank deck'ów , czy własnie Kaiu . DT uznało że crab i liono nie potrzebuje już [to nie jest moje zdanie] nowych deck typów i domków dlatego dają support dla yank decków . zgrzyt zaczyna się jak jest coś takiego jak mantisy które mają KA[yank] , H&M[yank] , cały dodatek napchany budokami/ashigaru . żąden z nich nie doprowadzony nawet do cienia grywalności , a DT wali znowu już nawet nie yank , ale zapchaj dziure. a jak ktoś śledził jak wyglądały mantisy zanim Reese je zmienił , to pewnie rozumie , dlaczego sporo nawet nie mantisowych graczy zaczyło dręczyć DT , że może lekko "przesadzili ".


A i żeby postawić spraw jasno . Moim zdaniem domki z GotE przejdą do CE.
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #582 dnia: 2009-01-22, 23:55 »
Powinni mantisowi dac spowrotem Aramasu's Pride i piratow. To bylo na klimacie granie a nie jakies attache jako battle/open, strzelanie sto razy z sila piecset, magistraci itp. gowno.
Time is precious. Waste it wisely.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #583 dnia: 2009-01-23, 00:36 »
No nie no, piraci byli w pytę. Pierwsza akcja: Raid. Bronisz? To giniesz. Nie bronisz? Aha, to lockdown. Pas, pas. To ja zaatakuję. Bronisz? A, nie masz kim. Spoko. Chrup. Wystawię się, obniżając koszty wszystkiego o ileś tam. Twoja tura. O, nie możesz się odbowować? A, no tak, Etsui lockdown. Czyli co? Wystawiasz się, tak? Spoko. Moja tura? Pierwsza akcja: Raid...


jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #584 dnia: 2009-01-23, 09:37 »
i jeszcze Brakuje Mantisom tych paru typów z Lotusa co strzelają po XXX ranged i z navala czyszczą 7 obrońców..:)
Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #585 dnia: 2009-01-23, 12:21 »
Takie rzeczy to tylko w Erze...

albo spellem ;p


Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #586 dnia: 2009-01-23, 18:48 »
No nie no, piraci byli w pytę. Pierwsza akcja: Raid. Bronisz? To giniesz. Nie bronisz? Aha, to lockdown. Pas, pas. To ja zaatakuję. Bronisz? A, nie masz kim. Spoko. Chrup. Wystawię się, obniżając koszty wszystkiego o ileś tam. Twoja tura. O, nie możesz się odbowować? A, no tak, Etsui lockdown. Czyli co? Wystawiasz się, tak? Spoko. Moja tura? Pierwsza akcja: Raid...


+1 zupełnie się zgadzam - jedyny deck który wtedy miał dobrze z mantisami to drugi najbardziej znienawidzony deck czyli Dragon na duele:
Aha tu jedziesz... hm ok to ja wyskoczę, w reakcji tapne ci chłopa, wyszukam event, walne duel, zagram tysiąc kart w reakcji, dostane milion honoru, coś tam jeszcze twoja... Oh zabiłeś mi postać... No tak mam jeszcze 3 takie pod prowincjami ale z nimi spotkasz się w następnej turze bo w tej się odbijasz. A moja tura tak...

Draq

  • Dragon Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #587 dnia: 2009-01-23, 19:37 »
O tak szukanie eventów w bitwie, to były czasy :D


gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #588 dnia: 2009-01-23, 20:07 »
+1 zupełnie się zgadzam - jedyny deck który wtedy miał dobrze z mantisami to drugi najbardziej znienawidzony deck czyli Dragon
+1 do czego, bo nie wiem gdzie mam sobie dopisać:)?

A drugim najbardziej znienawidzonym deckiem to chyba mógł być jednak pierwszy krejnowy dueler w LE (przed erratą Obi of Silence, Well-Laid Plans i No Victory). Bo tam gra się czasem kończyła na początku 4 tury bez jakiejkolwiek interakcji przeciwnika. Pewnie dlatego zrobili naraz 3 erraty. Na Dragona się przynajmniej jechało i dopiero dostawało trylionem akcji. Krejn to robił w openie ;)

pinokyo

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 854
  • All your base are belong to us
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #589 dnia: 2009-01-23, 20:40 »
Jeszcze fajny byl scorpion robiacy w trzeciej turze milion klonow sezaru :D Albo HHoL enlightenment ktory w 3-4 turze wygrywal niezaleznie od tego co przeciwnik mial/robil ^^

A zaraz przyjdzie brat sedziego i nam topic usunie! :D
Ty mylisz, ze jestes Ben Affleck?

Bayushi Shinzo

  • Crane Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1221
  • 666 lub 333333 wybór należy do Ciebie
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #590 dnia: 2009-01-24, 01:02 »
Jeszcze fajny byl scorpion robiacy w trzeciej turze milion klonow sezaru :D Albo HHoL enlightenment ktory w 3-4 turze wygrywal niezaleznie od tego co przeciwnik mial/robil
No nie no, piraci byli w pytę. Pierwsza akcja: Raid. Bronisz? To giniesz. Nie bronisz? Aha, to lockdown.
A drugim najbardziej znienawidzonym deckiem to chyba mógł być jednak pierwszy krejnowy dueler w LE (przed erratą Obi of Silence, Well-Laid Plans i No Victory). Bo tam gra się czasem kończyła na początku 4 tury bez jakiejkolwiek interakcji przeciwnika.

To ma byc gra karciana czy stawianie pasjansa? Pozatym Crane to nie klan to victory condition ;]
PnP

Cytat: kempy
Cytat: Mlody
wiem ze to offtop ale co to znaczy RTFC?
Przeczytaj na spokojnie tekst karty.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #591 dnia: 2009-01-24, 17:29 »
A szczury na invincible legions i shadow path to victory , ktore w 2 turze (najpozniej 3) wygrywaly na oswiecenie;p?

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #592 dnia: 2009-01-25, 15:27 »
No dobra, ale każdy dek który w pierwszej bitwie dociąga całego fate'a na rękę może wygrać na krążki ;p


Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Codzienna dawka dopingu
« Odpowiedź #593 dnia: 2009-02-02, 18:59 »
No nie no, piraci byli w pytę. Pierwsza akcja: Raid. Bronisz? To giniesz. Nie bronisz? Aha, to lockdown. Pas, pas. To ja zaatakuję. Bronisz? A, nie masz kim. Spoko. Chrup. Wystawię się, obniżając koszty wszystkiego o ileś tam. Twoja tura. O, nie możesz się odbowować? A, no tak, Etsui lockdown. Czyli co? Wystawiasz się, tak? Spoko. Moja tura? Pierwsza akcja: Raid...

Dajac spowrotem piratow i raidy nie musieliby akurat dawac wszystkich zgietych kart (w stylu wszystkie lockdowny i zabieranie postaci). Osobiscie uwazam, ze to ciekawy pomysl na militarke, co za wygrane bitwy moze sobie podniesc goldproduction holdingow.
Time is precious. Waste it wisely.