Autor Wątek: Death of the Winds  (Przeczytany 5865 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Death of the Winds
« dnia: 2013-05-08, 10:06 »
Death of the Winds (Castle of the Swift Sword)
Strategy - FIXED

Battle, 2GOLD: Target your unbowed Tactician. Search your Fate deck for a non-Unique Battle Strategy and take an additional action to play it.

Focus Value: 4

They were the most important men in the Empire yet it did not matter now. Even they could do nothing against the numbers that surrounded them. Kaneka slowly raised his blade and heard a deep laugh echo through his mind.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

misiaczek

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 787
  • Unicorn Clan Instigator
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-05-08, 10:19 »
No i wreszcie taktycy coś zaczną sobą prezentować :)
Guns don't kill people. Psychotic bears with machetes do.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-05-08, 10:25 »
Nie wierzę... SUPERIOR wraca?! w IVORY ?!
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

misiaczek

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 787
  • Unicorn Clan Instigator
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-05-08, 10:30 »
Nie wierzę... SUPERIOR wraca?! w IVORY ?!

Nie do końca Superior, w końcu kosztuje ;)
Guns don't kill people. Psychotic bears with machetes do.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-05-08, 10:30 »
Wolę bulić 2g niż palić taktyka.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-05-08, 11:10 »
Nic dodac, nic ujac, bedzie grane w IvE, moze pomoze taktykom wygrzebac sie z dupy w EE, swietna karta w kazdym razie.
Zwlaszcza z luxurousem i nowym bk, nie trzeba bedzie miec bk exp bo bedzie superior i meta na wszystko w decku:)
Me likes.

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-05-08, 11:22 »
Wow, to jest coś, oby tylko krabuszcze taktyków w IvE miały (i oby domek pod fallenów przedrukowali w IvE)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-05-08, 13:44 »
No proszę, a nie można było tak wcześniej. Taktycy wyglądaliby zgoła inaczej. W IE rewelacyjna karta.
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

szKRABig

  • Crab Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 569
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-05-08, 14:08 »
ta karta + seeking the truth i taktycy na KH exp mogą nieźle zamieszać

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-05-08, 14:11 »
3 x to, 3 x seeking the truth i cała reszta po sztuce, co by mieć metę na wszystko? :D
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

szKRABig

  • Crab Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 569
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #10 dnia: 2013-05-08, 14:13 »
coś w tym stylu:)

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #11 dnia: 2013-05-08, 19:42 »
Nic dodac, nic ujac, bedzie grane w IvE, moze pomoze taktykom wygrzebac sie z dupy w EE, swietna karta w kazdym razie.
Zwlaszcza z luxurousem i nowym bk, nie trzeba bedzie miec bk exp bo bedzie superior i meta na wszystko w decku:)
Me likes.

powrot superiora. az boje się ze wykroja nam tictakow z klanu.
akcja godna superiora. niby się placi....ale za to nie spala taktyka.
jedna z tych akcji która wygrzebuje theme z głębokiego gowna
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-05-08, 19:55 »
Jak na razie w CoM są dwaj taktycy i obaj są do Lwa, więc jakiś zaczątek jest :)

PS : Przed sezonem kotejowym śmiałem stwierdzić, że Lwi taktycy kuleją ... i zostałem zakrzyczany. Teraz te same osoby które udowadniały wyższość Liontaców nad wszystkim twierdzą o tym że theme leży w głębokim gównie. Fascynujące.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-05-08, 20:08 »
Kilka koteiow zostalo wygranych przez mix tact + paragon. W ee trait taktyk byl pomocny i tyle, fajnie jak cos ma taktyka, ale nie ma zalu jak nie ma;P
Mix teraz bylby nawet lepszy gdyby nie to ze normalne militarki maja teraz strasznie pod gorke, koteie wygrywaja albo militarki zabijajace w openie/limitedzie, albo swarmy, albo blitze, albo inne decki wygrywajace koteie na 20 osob;)
Wiec zeby taktycy w EE byli grywalni na tyle zeby przebic tmf swarma lub pedalska honorowke musieli by albo zabijac w openie/limitedzie lub wystawiac po 3 typy na turze poczawszy od 2 tury.
Superior moze pomoc jakiemus mixowi, zwlaszcza ze mozna bedzie grac holding dajacy traity,ale czy bedzie to wystarczajaco szybkie trzeba bedzie potestowac.

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-05-08, 20:28 »
Klepek, weź mnie nie rozśmieszaj, "głębokie góno" i kilka postów dalej "no może nie miałby tak źle". Pierwszy raz śmiałem się z tych 'mixowych' argumentów, teraz nawet nei wypada.

I nadal czekam na opis comba Broken + Unstoppable - umieram z ciekawości!
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Epik

  • Mantis Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 558
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-05-08, 20:49 »
Może w mantisie by się mogli pojawić taktycy?;) AEG pleaseeeee :P Już kiedyś niby próba była, nie wiedzieć czemu szybko się skończyła..

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-05-08, 20:56 »
Oh sejmi, sejmi.
Taktycy sa w glebokiej d... tak samo jak w glebokiej d... sa paragoni i kazda inna normalna militarka lionska;)
Najlepszym taktycznym deckiem w srodowisku jest obecnie phoenix henshin gdzie jest chlop dajacy sobie taktyka, cala reszta deckow gdzie sa taktycy jak dojda do t8 w wiekszym koteiu to jest sukces niezaleznie czy to crab/lion/unicorn itp.
Co do komba juz Ci wytlumaczylem. Dlatego sie kombi ze w wiekszosci deckow WM jest useles bez US, a w paragonach nie jest min. dzieki brokenowi i yojimbo dutyz ktorymi dobrze dziala WM, np rownie dobrze moglbys grac WM + US w ancestorach ale tam WM nic Ci nie da jak nie masz US, wiec jak nie dojdzie Ci kombo to jest martwa karta, a w paragonach niezaleznie od tego co Ci dojdzie WM zawsze zagrasz, a US tez masz szanse zagrac bez WM bo masz niezla protekcje chlopkow;P
Eh eot, nie chce mi sie tego samego powtarzac;)

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-05-08, 21:00 »
Może w mantisie by się mogli pojawić taktycy?;) AEG pleaseeeee :P Już kiedyś niby próba była, nie wiedzieć czemu szybko się skończyła..
Macie już porąbanego navala, nie wystarczy?
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Epik

  • Mantis Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 558
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-05-08, 21:21 »
Może w mantisie by się mogli pojawić taktycy?;) AEG pleaseeeee :P Już kiedyś niby próba była, nie wiedzieć czemu szybko się skończyła..
Macie już porąbanego navala, nie wystarczy?

NIE! Prawnie należy nam się jeszcze conqueror, cavalry też powinniśmy dostać bo w sumie łodzią szybciej niż z buta. No a taktyk to już po prostu za bycie fajnym :D

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: Death of the Winds
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-05-08, 21:36 »
Może w mantisie by się mogli pojawić taktycy?;) AEG pleaseeeee :P Już kiedyś niby próba była, nie wiedzieć czemu szybko się skończyła..
Macie już porąbanego navala, nie wystarczy?

NIE! Prawnie należy nam się jeszcze conqueror, cavalry też powinniśmy dostać bo w sumie łodzią szybciej niż z buta. No a taktyk to już po prostu za bycie fajnym :D

to może tylko broken domek rodem z SE. wtedy masz i taktyka i navala <lol>

Jak na razie w CoM są dwaj taktycy i obaj są do Lwa, więc jakiś zaczątek jest :)

PS : Przed sezonem kotejowym śmiałem stwierdzić, że Lwi taktycy kuleją ... i zostałem zakrzyczany. Teraz te same osoby które udowadniały wyższość Liontaców nad wszystkim twierdzą o tym że theme leży w głębokim gównie. Fascynujące.

a ja ich nieco potestowałem
hamerykance graly taktykami z commanderami- imo deck zabawny.....ale w naszym srodowisku nie działa.
ja gralem chopakami w blitzu-spisuja się przyzwoicie. ale to tyle - nie sa kluczowym elementem w decku ale bywaja pomocni.
pograłem oświeceniem tictak-monk. gralo się naprawdę miodnie....ale monk spiderowy przyszedł o 1 dodatek za pozno ;)
standardowy build (militarka w tradycyjnym ujęciu) odpadają w przedbiegach- EE jest za szybka dla takich wynalazkow.

nie probowalem mixu paragon-taktyk. ale wydaje się ze chopaki będą rownie atrakcyjni. ani nie zaskoczą konikiem ani szybkoscia...ani nie dokonują masowego mordu w ltd/open. jak się deck rozkreca to przeciwnik w zasadzie już zbiera manatki z piaskownicy.

nie testowałem/nie gralem z taktyczna wersja chi deatha- ale na oko wydaje się ze wersja na nonhumanach jest skuteczniejsza.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.