Autor Wątek: Kakita Ichigiku (Exp)  (Przeczytany 2685 razy)

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Kakita Ichigiku (Exp)
« dnia: 2013-05-10, 10:31 »
Kakita Ichigiku (Experienced) (The Home of the Crane Clan)
Personality - FIXED

Force: 3
Chi: 4
Honour Requirement: 5
Gold Cost: 9
Personal Honour: 3

Crane Clan ? Samurai ? Magistrate ? Experienced ? Duelist ? Unique
Battle: If no other player has more Family Honor than you, give Ichigaku +3F, or +4 if you control Kitsuki Kinaro.

"For all her serenity, there is something inside her that she refuses to show the world. Perhaps that is why I find her so fascinating." - Kitsuki Kinaro
« Ostatnia zmiana: 2013-05-10, 11:06 by sejmitar »
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Odp: Kakita Ichigaku exp
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-05-10, 10:33 »
Bez rewelacji trzyma poziom IE sytuacyjny 6/4 za 7g, nie tego sie spodziewałem. Trochę nie podoba mi się to łączenie pomiędzy klanami   :'( za dużo super frinds nie jest zdrowe dla środowiska.


Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Kakita Ichigaku exp
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-05-10, 10:39 »
Może da się coś złożyć na kosmopolitycznych duelistach...
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Kakita Ichigaku exp
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-05-10, 10:44 »
Bez rewelacji trzyma poziom IE sytuacyjny 6/4 za 7g, nie tego sie spodziewałem. Trochę nie podoba mi się to łączenie pomiędzy klanami   :'( za dużo super frinds nie jest zdrowe dla środowiska.
Ale to są bardziej fluffowe niż sensowne połączenia :P
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Kakita Ichigaku exp
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-05-10, 12:38 »
Bez rewelacji trzyma poziom IE sytuacyjny 6/4 za 7g, nie tego sie spodziewałem. Trochę nie podoba mi się to łączenie pomiędzy klanami   :'( za dużo super frinds nie jest zdrowe dla środowiska.
Ale to są bardziej fluffowe niż sensowne połączenia :P

Dokładnie, jak patrzę na tą parę Kinaro &  Ichigiku to nijak Oni ze sobą nie współgrają.
Nie widzę sensu wsadzenie obu do decku, chyba, że dla radochy. I o to chodzi, w życiu też są takie dziwne mariaże.
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kakita Ichigiku (Exp)
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-05-10, 13:07 »
Śliczny art. Me likes. Ichigiku też niczego sobie, w IE może działać.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: Kakita Ichigaku exp
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-05-10, 14:37 »
Bez rewelacji trzyma poziom IE sytuacyjny 6/4 za 7g, nie tego sie spodziewałem. Trochę nie podoba mi się to łączenie pomiędzy klanami   :'( za dużo super frinds nie jest zdrowe dla środowiska.
Ale to są bardziej fluffowe niż sensowne połączenia :P

Dokładnie, jak patrzę na tą parę Kinaro &  Ichigiku to nijak Oni ze sobą nie współgrają.
Nie widzę sensu wsadzenie obu do decku, chyba, że dla radochy. I o to chodzi, w życiu też są takie dziwne mariaże.

Jak to się nie kombią? Kinaro bowuje obrońcę, a Ichigaku idzie walić prowkę. Idealne kombo ^^
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Kakita Ichigaku exp
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-05-10, 14:39 »
Bez rewelacji trzyma poziom IE sytuacyjny 6/4 za 7g, nie tego sie spodziewałem. Trochę nie podoba mi się to łączenie pomiędzy klanami   :'( za dużo super frinds nie jest zdrowe dla środowiska.
Ale to są bardziej fluffowe niż sensowne połączenia :P

Dokładnie, jak patrzę na tą parę Kinaro &  Ichigiku to nijak Oni ze sobą nie współgrają.
Nie widzę sensu wsadzenie obu do decku, chyba, że dla radochy. I o to chodzi, w życiu też są takie dziwne mariaże.

Jak to się nie kombią? Kinaro bowuje obrońcę, a Ichigaku idzie walić prowkę. Idealne kombo ^^

A to faktycznie, przepraszam (i wyszedł)
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind