Autor Wątek: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info  (Przeczytany 71036 razy)

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #140 dnia: 2017-04-24, 08:48 »
Jeden cykl to 360 kart. Każdy mały dodatek to 60 kart, w cyklu mamy 6 dodatków.
Każdy dodatek ma 20 różnych kart, bo generalnie o to chodzi.
Czyli jeden cykl ma 120 różnych kart. 4 cykle to 480 czyli niecałe 500...
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

pattom

  • blank Personality
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #141 dnia: 2017-04-24, 08:50 »
Jeden cykl to 360 kart. Każdy mały dodatek to 60 kart, w cyklu mamy 6 dodatków.
Każdy dodatek ma 20 różnych kart, bo generalnie o to chodzi.
Czyli jeden cykl ma 120 różnych kart. 4 cykle to 480 czyli niecałe 500...

Fakt:-) wybaczcie.

Raven

  • Scorpion Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1337
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #142 dnia: 2017-04-24, 10:40 »
Dopiero Netrunner'a jako pierwszą karciankę LCG czeka rotacja. Mam nadzieję, że wyciągną szybko wnioski i skrócą rotację. Moim zdaniem 4 lata to za długo.

Jakie 4? Netrunner wyszedł w 2012 i przy obecnym tempie wydawania dodatków, rotacja może pojawi się z początkiem 2018. Do tego co to za rotacja, jak deluxy zawsze są legalne i same w sobie teoretycznie ciągle powiększają bazę kart nierotowalnych? A jeden deluxe to praktycznie odpowiednik połowy cyklu.

Kempy, jaki początek 2018?

Koniec obecnego cyklu netrunnera to będzie koniec 7-go cyklu. Wraz z pierwszym datapackiem następnego cyklu (wrzesień 2017) następuje rotacja i odpadają 2 pierwsze cykle. Natomiast duże dodatki wyszły 4 i od 3 cyklów nie wychodzą wcale, więc narazie jest to stała pula 220 + core set. (piszę cały czas o Netrunnerze)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #143 dnia: 2017-04-24, 10:52 »
Dopiero Netrunner'a jako pierwszą karciankę LCG czeka rotacja. Mam nadzieję, że wyciągną szybko wnioski i skrócą rotację. Moim zdaniem 4 lata to za długo.

Jakie 4? Netrunner wyszedł w 2012 i przy obecnym tempie wydawania dodatków, rotacja może pojawi się z początkiem 2018. Do tego co to za rotacja, jak deluxy zawsze są legalne i same w sobie teoretycznie ciągle powiększają bazę kart nierotowalnych? A jeden deluxe to praktycznie odpowiednik połowy cyklu.

Kempy, jaki początek 2018?

Koniec obecnego cyklu netrunnera to będzie koniec 7-go cyklu. Wraz z pierwszym datapackiem następnego cyklu (wrzesień 2017) następuje rotacja i odpadają 2 pierwsze cykle. Natomiast duże dodatki wyszły 4 i od 3 cyklów nie wychodzą wcale, więc narazie jest to stała pula 220 + core set. (piszę cały czas o Netrunnerze)

No to zobaczymy czy sie wyrobia na ten wrzesien, bo mi sie raczej wydaje ze nie. A co do deluxow to nie jest tak ze na dniach ma/mial premiere ten kampanijny?
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Raven

  • Scorpion Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1337
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #144 dnia: 2017-04-24, 11:00 »
Dopiero Netrunner'a jako pierwszą karciankę LCG czeka rotacja. Mam nadzieję, że wyciągną szybko wnioski i skrócą rotację. Moim zdaniem 4 lata to za długo.

Jakie 4? Netrunner wyszedł w 2012 i przy obecnym tempie wydawania dodatków, rotacja może pojawi się z początkiem 2018. Do tego co to za rotacja, jak deluxy zawsze są legalne i same w sobie teoretycznie ciągle powiększają bazę kart nierotowalnych? A jeden deluxe to praktycznie odpowiednik połowy cyklu.

Kempy, jaki początek 2018?

Koniec obecnego cyklu netrunnera to będzie koniec 7-go cyklu. Wraz z pierwszym datapackiem następnego cyklu (wrzesień 2017) następuje rotacja i odpadają 2 pierwsze cykle. Natomiast duże dodatki wyszły 4 i od 3 cyklów nie wychodzą wcale, więc narazie jest to stała pula 220 + core set. (piszę cały czas o Netrunnerze)

No to zobaczymy czy sie wyrobia na ten wrzesien, bo mi sie raczej wydaje ze nie. A co do deluxow to nie jest tak ze na dniach ma/mial premiere ten kampanijny?

ma być, jeszcze chyba nie ma natomiast nie wiem czy będzie wyłączony z rotacji.

Co do Data Packów jak narazie przez te 4 lata nie było opóźnień w ich wydawaniu

koziu

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #145 dnia: 2017-04-25, 10:14 »
Patrzę na te pokazane karty, patrzę i ten kwiatek mnie do szewskiej pasji doprowadza. I czcionka (nazwa karty) jakaś taka...
Nawet koncept przemijania postaci jakoś zaczynam akceptować (na tyle by spróbować) ale ten kwiatek?? Serio nie mogli użyć ikony choć trochę podobnej do "FATE" znanego z CCG? Albo jakiś symbol pustki - bardziej mroczny - no cokolwiek.
Oczami wyobraźni widzę jak dwóch 30+ latków z piwem gra rekreacyjnie w L5K w barze. Wchodzi dwóch motocyklistów - od drzwi krzyczą: Whisky! Kątem oka ogarniają lokal a tam na stole kilka kart i różowe kwiatuszki rozsypane... a piwo pewnie bezalkoholowe z sokiem malinowym i słomką.
"Jeśli myślisz, że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój Cień." - przysłowie spartańskie.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #146 dnia: 2017-04-25, 12:48 »
O faktycznie, zapomniałem w ogóle, że będą tokeny z różowymi kwiatuszkami. :S Pewne jest, że każdy z miejsca i tak je zamieni na jakieś swoje akryle lub JAKIEKOLWIEK tokeny z CCG.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Raven

  • Scorpion Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1337
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #147 dnia: 2017-04-25, 13:32 »
O faktycznie, zapomniałem w ogóle, że będą tokeny z różowymi kwiatuszkami. :S Pewne jest, że każdy z miejsca i tak je zamieni na jakieś swoje akryle lub JAKIEKOLWIEK tokeny z CCG.

ja bedę używał szklanych "fasolek" zawsze ich używam, nie ważne jaka to gra i kto ją wydaje

Darboh

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Monk
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #148 dnia: 2017-04-25, 13:45 »
Kwiat lotosu akurat ma sens, chociaż faktycznie wolałbym coś bardziej pasującego do klimatu. A dlaczego akurat różowy?

Miso-no miso-kusai-wa jo-miso-ni arazu.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


pattom

  • blank Personality
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #150 dnia: 2017-04-25, 14:33 »
A mi się te różowe podobają :-)

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #151 dnia: 2017-04-25, 15:40 »
No tak, kempy nie ma na co psioczyć to teraz już nawet kolor tokenów ma znaczenie.... (nie żeby faktycznie miał ;) )
Shoju na prezydenta! :)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #152 dnia: 2017-04-25, 16:02 »
No tak, kempy nie ma na co psioczyć to teraz już nawet kolor tokenów ma znaczenie.... (nie żeby faktycznie miał ;) )

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. :D
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


pattom

  • blank Personality
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #153 dnia: 2017-04-25, 16:18 »
No tak, kempy nie ma na co psioczyć to teraz już nawet kolor tokenów ma znaczenie.... (nie żeby faktycznie miał ;) )

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. :D

kempy potajemnie drukuje już LCGa :-) i ciśnie i skille robi :D :P

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #154 dnia: 2017-04-25, 16:53 »
Może się mylę tylko po co robić wieś na międzynarodowym forum? Hmm, z nudów?
Może byś się kempy wziął za jakąś robotę ;D
Shoju na prezydenta! :)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #155 dnia: 2017-04-25, 17:00 »
Może się mylę tylko po co robić wieś na międzynarodowym forum? Hmm, z nudów?
Może byś się kempy wziął za jakąś robotę ;D

Czemu wies? Rozumiem ze na codzien tez paradujesz od stop do glow w rozowym. To by wiele tlumaczylo. :D
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


RebelMac

  • Phoenix Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #156 dnia: 2017-04-25, 17:06 »
O faktycznie, zapomniałem w ogóle, że będą tokeny z różowymi kwiatuszkami. :S Pewne jest, że każdy z miejsca i tak je zamieni na jakieś swoje akryle lub JAKIEKOLWIEK tokeny z CCG.

ja bedę używał szklanych "fasolek" zawsze ich używam, nie ważne jaka to gra i kto ją wydaje

Ja bym był z tym ostrożny bo mogą być różne rodzaje tokenów (i pewnie będą), więc trzeba będzie używać pudełkowych, żeby wiedzieć co i jak i się nie pogubić.
May the Force be with You!

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #157 dnia: 2017-04-25, 17:07 »
Cytuj
Czemu wies? Rozumiem ze na codzien tez paradujesz od stop do glow w rozowym. To by wiele tlumaczylo.

Co ma różowy kolor tokena do koloru ubioru?
Wybacz nie potrafię podążać twoim tokiem rozumowania, w abstrakcyjnym myśleniu jestem całkiem dobry ale to przekracza moje zdolności. ;D
Shoju na prezydenta! :)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #158 dnia: 2017-04-25, 18:41 »
Cytuj
Czemu wies? Rozumiem ze na codzien tez paradujesz od stop do glow w rozowym. To by wiele tlumaczylo.

Co ma różowy kolor tokena do koloru ubioru?
Wybacz nie potrafię podążać twoim tokiem rozumowania, w abstrakcyjnym myśleniu jestem całkiem dobry ale to przekracza moje zdolności. ;D

Widocznie niezbyt dobry. Expuj dalej. :D
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


bigrat

  • Ronin
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: L5R LCG - oficjalna zapowiedź i pierwsze info
« Odpowiedź #159 dnia: 2017-04-25, 20:12 »

Oczami wyobraźni widzę jak dwóch 30+ latków z piwem gra rekreacyjnie w L5K w barze. Wchodzi dwóch motocyklistów - od drzwi krzyczą: Whisky! Kątem oka ogarniają lokal a tam na stole kilka kart i różowe kwiatuszki rozsypane... a piwo pewnie bezalkoholowe z sokiem malinowym i słomką.

Przypomniały mi się filmy z lat 80-tych: Akademia Policyjna i knajpa "Błękitna Ostryga". Pewnie się wtedy będą chcieli przysiąść...