Autor Wątek: Ale o co chodzi?  (Przeczytany 1745 razy)

Kordi

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 1
  • Samurai
    • Zobacz profil
Ale o co chodzi?
« dnia: 2017-01-19, 13:39 »
Witam wszystkich, jestem dawnym graczem L5R (z czasów Lotusa mniej więcej) z Dolnego Śląska i ostatnio zastanawiam się nad powrotem. Jednak widzę że jest duża rewolucja związana z całym uniwersum Legendy. Dlatego mam prośbę - czy byłaby szansa żeby ktoś wypunktował co tu się odwala ? :D Wiem, widzę że jest duży wątek poświęcony wykupieniu L5R przez FFG ale ma on około 30 stron i za Chiny nie będę się przekopywał przez taką ilość postów :P Dla kogoś może to być 10-15 minut pisania co jest znacznie krócej niż moje szukanie :) Zresztą - możliwe że nie tylko ja chciałbym wrócić więc przydałoby się takie coś ogólnie ;)
Pozdrawiam i z góry dzięki :D
Kamil

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ale o co chodzi?
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-01-19, 13:41 »
Witam wszystkich, jestem dawnym graczem L5R (z czasów Lotusa mniej więcej) z Dolnego Śląska i ostatnio zastanawiam się nad powrotem. Jednak widzę że jest duża rewolucja związana z całym uniwersum Legendy. Dlatego mam prośbę - czy byłaby szansa żeby ktoś wypunktował co tu się odwala ? :D Wiem, widzę że jest duży wątek poświęcony wykupieniu L5R przez FFG ale ma on około 30 stron i za Chiny nie będę się przekopywał przez taką ilość postów :P Dla kogoś może to być 10-15 minut pisania co jest znacznie krócej niż moje szukanie :) Zresztą - możliwe że nie tylko ja chciałbym wrócić więc przydałoby się takie coś ogólnie ;)
Pozdrawiam i z góry dzięki :D
Kamil

11.9.2015 AEG ogłosił sprzedaż całego IP (Intellectual Property) L5R firmie Fantasy Flight Games. Ta z miejsca poinformowała, że na Gencon 2017 wyda nową wersję gry karcianej w formacie Living Card Game czyli LCG.

To tak w wielkim skrócie.

Jako, że FFG nie jest skłonne do puszczania farby nie wiadomo jak ta nowa gra będzie wyglądała pod względem mechanicznym ani jak ustosunkuje się do kanonu uniwersum wygenerowanego przez 20 lat istnienia CCG/RPG.

Tutaj masz takie zwięzłe podsumowanie co i jak:

https://community.fantasyflightgames.com/topic/240136-l5r-rumors/?p=2596026
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe