Autor Wątek: Ruthless Determination  (Przeczytany 7370 razy)

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #20 dnia: 2014-01-09, 14:14 »
Nie wiem co miałyby robić w innych klanach

Straszyć  ???   :o   ;D
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-01-09, 14:15 »
No mi się wydaje że właśnie w spiderze feary mają swoje miejsce. Nie wiem co miałyby robić w innych klanach
To samo co w spiderze. Kiwać
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #22 dnia: 2014-01-09, 14:17 »
Tylko że w spiderze mam typka który podbija fear, typka co rośnie za fear, typka z najwyższym wbudowanym fearem i takiż przedmiot.

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #23 dnia: 2014-01-09, 14:22 »
Tylko że w spiderze mam typka który podbija fear, typka co rośnie za fear, typka z najwyższym wbudowanym fearem i takiż przedmiot.

phi, a ja mam 10F w trzeciej turze (co już ustaliliśmy w innym temacie), nie więc czym się chwalić  ;D :P
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #24 dnia: 2014-01-09, 14:22 »
Proponuję to wpisywać na wizytówce

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #25 dnia: 2014-01-09, 14:24 »
Proponuję to wpisywać na wizytówce

Nie skończyłem, a chciałem napisać, że to co masz nie ma większego znaczenia.
Ważne jest to, że karta to szansa na najwyższy Fear w grze, właśnie w Spiderze.
A w grach z Crabem (bez Sensei) czy Scorpionem (z Sensei) może to mieć ogromne znaczenie (z Kensai zresztą też).
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #26 dnia: 2014-01-09, 14:51 »
Ale wiecie, że nie połączycie tego feara czy tez domkowego feara z fearem z postaci/attacha? W tej chwili jest w spiderze (poprawcie mnie jak się mylę) jedna postać z fearem. Wrzucanie attachy mających feara specjalnie po to, aby się z nim kombiły, trochę mija się z celem
Koleś podbijający fear działa wystarczająco dobrze z domkiem, a koleś rosnący za fear nie jest wybitnie wspaniały imho
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #27 dnia: 2014-01-09, 15:01 »
Attache wrzucamy bo trzeba mieć attache a lepiej w temacie niż bez. Koleś rosnący za fear i dv rośnie jak na drożdżach więc też nie ma co narzekać 

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #28 dnia: 2014-01-09, 15:03 »
Attache wrzucamy bo trzeba mieć attache a lepiej w temacie niż bez. Koleś rosnący za fear i dv rośnie jak na drożdżach więc też nie ma co narzekać 
Nie trzeba :D To już jest lepsze tłumaczenie, ale twierdzenie, że spider potrzebował czegoś z fearem jest imho błędne
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #29 dnia: 2014-01-09, 15:06 »
Nie trzeba ale dotychczasowa praktyka pokazuje że lepiej je mieć. Ja bym ich najchętniej nie wrzucał ale nie poradzisz. Zobaczymy-z tego co widzę AEG jest mi winne jeszcze 2 postacie z których jedna chyba będzie Daigotsu więc może jeszcze coś do feara się ukaże

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #30 dnia: 2014-01-09, 15:24 »
Attache wrzucamy bo trzeba mieć attache a lepiej w temacie niż bez. Koleś rosnący za fear i dv rośnie jak na drożdżach więc też nie ma co narzekać 
Nie trzeba :D To już jest lepsze tłumaczenie, ale twierdzenie, że spider potrzebował czegoś z fearem jest imho błędne

Paku, miej litość. Do dyskusji trzeba się przygotować. Zakładałem, żeś gotów. Spider ma trochę biednego tego Fear'a i siłą rzeczy musi mu pomóc.
Na obecną chwilę najlepszym sposobem są klamki, czo by albo odjąć siłę wroga (Khalimpeh-jiak), albo podnieść swój Fear (Reinforced Parangu).
Podnoszą one automatycznie siłę ludzików, a ta przekłada się na całkiem solidną porcję strachu. Tyle, prosta zależność.  :P
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #31 dnia: 2014-01-09, 15:35 »
Attache wrzucamy bo trzeba mieć attache a lepiej w temacie niż bez. Koleś rosnący za fear i dv rośnie jak na drożdżach więc też nie ma co narzekać 
Nie trzeba :D To już jest lepsze tłumaczenie, ale twierdzenie, że spider potrzebował czegoś z fearem jest imho błędne

Paku, miej litość. Do dyskusji trzeba się przygotować. Zakładałem, żeś gotów. Spider ma trochę biednego tego Fear'a i siłą rzeczy musi mu pomóc.
Na obecną chwilę najlepszym sposobem są klamki, czo by albo odjąć siłę wroga (Khalimpeh-jiak), albo podnieść swój Fear (Reinforced Parangu).
Podnoszą one automatycznie siłę ludzików, a ta przekłada się na całkiem solidną porcję strachu. Tyle, prosta zależność.  :P
No własnie, też powinieneś się przygotować :) Powiedz mi w jaki sposób reinforced parangu podnosi fear u spidera? Bo z domkiem się w żaden sposób nie kombi
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #32 dnia: 2014-01-09, 15:38 »
Attache wrzucamy bo trzeba mieć attache a lepiej w temacie niż bez. Koleś rosnący za fear i dv rośnie jak na drożdżach więc też nie ma co narzekać 
Nie trzeba :D To już jest lepsze tłumaczenie, ale twierdzenie, że spider potrzebował czegoś z fearem jest imho błędne

Paku, miej litość. Do dyskusji trzeba się przygotować. Zakładałem, żeś gotów. Spider ma trochę biednego tego Fear'a i siłą rzeczy musi mu pomóc.
Na obecną chwilę najlepszym sposobem są klamki, czo by albo odjąć siłę wroga (Khalimpeh-jiak), albo podnieść swój Fear (Reinforced Parangu).
Podnoszą one automatycznie siłę ludzików, a ta przekłada się na całkiem solidną porcję strachu. Tyle, prosta zależność.  :P
No własnie, też powinieneś się przygotować :) Powiedz mi w jaki sposób reinforced parangu podnosi fear u spidera? Bo z domkiem się w żaden sposób nie kombi

Kombi się z postacią (Daigotsu Roburo), z postacią podnoszącą ten Fear (Daigotsu Onosaka) i ewentualnym followersem (Kikage Zumi).
Fakt, łatwo niema, ale musi sobie jakoś radzić chłopina. Jak widzisz przygotowanym jak ta lala ;) (patrzyłem vanSchabov'owi przez ramię)
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #33 dnia: 2014-01-09, 15:43 »
Followera mogę trzymać wszędzie, a kombienie się z jedną postacią? To w lwie się z dwoma postaciami kombi
Nie mówię, że klamki są złym pomysłem w spiderze, są fajne szczególnie, że się kombią z senseiem, ale fear sam w sobie działa tam tak samo dobrze jak w innych klanach, także stwierdzenie, że spider potrzebował czegoś z fearem, do którego to biję, jest tak trochę z dupy
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #34 dnia: 2014-01-09, 15:47 »
Followera mogę trzymać wszędzie, a kombienie się z jedną postacią? To w lwie się z dwoma postaciami kombi

Dwiema ;)
A poza tym ja nie mówię, że to świetny sposób na grę. Z tym, że Spider jak na razie lepszego nie ma.
Jakoś tą strukturę strachu muszą budować. Oczywiście jeśli masz alternatywny pomysł to... każdy potomek Spidermana chętnie wysłucha.
Swoją drogą niezła jazda z tym, że Lew jest straszniejszy od Spidera. Ale cóż, taki to widać czas naszedł, że grzywa przeraża bardziej.

Nie mówię, że klamki są złym pomysłem w spiderze, są fajne szczególnie, że się kombią z senseiem, ale fear sam w sobie działa tam tak samo dobrze jak w innych klanach, także stwierdzenie, że spider potrzebował czegoś z fearem, do którego to biję, jest tak trochę z dupy

Mnie się wydaje, że Spider miał grać na Fear, ale ogólnie jak na razie jest bida.
Stąd zapewne próby skonstruowania platformy, która pozwoli jakoś rozbuchać to towarzystwo.

Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #35 dnia: 2014-01-09, 15:48 »
Nie wcale nie potrzebował karty która chociaż daje opcję na wygenerowanie feara większego niż 4. Zupełnie mu to nie potrzebne

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #36 dnia: 2014-01-09, 15:50 »
Miał grać na feara, ale póki co jest za mało wsparcia ze strony dynastii, aby pchać na siłę wszędzie feara do fate. Mogę sobie skopiować do spidera na przykład fate z kraba i też będzie dobrze
Nie wcale nie potrzebował karty która chociaż daje opcję na wygenerowanie feara większego niż 4. Zupełnie mu to nie potrzebne
Jest mu to tak samo potrzebne jak każdemu innemu militarnemu klanowi, w żadnym stopniu bardziej. W czym ta karta jest bardziej potrzebna spiderowi niż na przykład krabowi?
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #37 dnia: 2014-01-09, 15:57 »
Bo w spiderze jest minimalnie więcej wsparcia dla feara niż w krabie na przykład i można na tym opierać deck?

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #38 dnia: 2014-01-09, 16:02 »
Bo w spiderze jest minimalnie więcej wsparcia dla feara niż w krabie na przykład i można na tym opierać deck?
Minimalnie więcej w sensie postać dopalająca feara o 1? Rly?
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

vonSchabov

  • Personality
  • Wiadomości: 397
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ruthless Determination
« Odpowiedź #39 dnia: 2014-01-09, 16:05 »
I postać dopalająca się za feara. Co właściwie starasz się udowodnić? Mały support>brak supportu