Autor Wątek: Exclusive TCGplayer  (Przeczytany 5449 razy)

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Exclusive TCGplayer
« dnia: 2008-09-03, 03:50 »
http://www.tcgplayer.com/db/game_review.asp?AID=2599&PID=360&DBID=4

Mrok dla deków defensywnych (tylko gdzie one to poupychają?) i fajny follower 0_o Podoba mi się ten set coraz bardziej ;D


Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-03, 08:50 »
Decree of Peace jest takie zludne, niby destroy prowincji ale w czystym honor runerze i tak napieraja nas srodze jak tylko sie da... Nie wiem czy destroy prowincji w mid game da cos takiego wielkiego... Tym bardziej ze to w sumie trwa na jeden atak przeciwnika...

Follower jest dobry. I tu DT nalezy sie malutki plus ze jak ostatnio robia followerow z duzym kosztem to sa w wiekszosci przypadkow grywalni.

Holy Site... nie wiem, wychodzac w pierwszej lub drugiej turze spowoduje ze topimy gre przy jakims srednim dojsciu bo potem sypiemy sie z 3 prowincji. W mid game i tak przeciwnik bedzie jechal ta prowincje ostatnia, a my bedziemy ucinani od kart dynasty jeszcze szybciej. Karta wyglada fajnie ale drawback w postaci tego ze nie mozna sie z niej wystawiac knoci totalnie jej uzytecznosc...

Holding... Znow pytanie kiedy sie nam oplaca cisnac postacie z prowincji za zloto lub draw ? jak jeszcze by byla opcja placenia tym holdingiem bez poswiecania postaci (a niech by robil 2 golda wtedy) to moze ale tak... za duzy koszt imo.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-03, 10:56 »
fajne prev uwagi chemika stuprocentowo pokrywają się z moimi
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-09-03, 10:58 »
Holding jest nice! Chetnie włorze 3 do osiwcenia, lepsze zasysanie kart nic Sushi.
Co do reszty nie wiem, nie znam sie.

pinokyo

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 854
  • All your base are belong to us
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-09-03, 11:08 »
Holding jest nice!
Nie jest
Ty mylisz, ze jestes Ben Affleck?

katsa

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-09-03, 11:17 »
Holding jest nice!
Nie jest

Ale musisz przyznać, że do drogi bardzo pasuje.

mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-09-03, 13:33 »

Endriu

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 253
  • Moral Victor Exp2...
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-09-03, 14:04 »
Holding jest nice!
Nie jest
Jest.
Dla mnie holding bomba.  dociąg i discard - tego czego mi potrzeba:D
Unicorn ● Clan ● Samurai ● Cavalry ● Loyal ● Unique
Zły RELEASE boli przez całe życie
NIE JADAM REESOTTO!

Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-09-03, 14:27 »
make it clear, holding który leży wiekszość czasu martwy nie jest dla mnie fajny , jak by był legacy to ja rozumie, a tak to trochę kupa


EDIT: do posta pod spodem <spam prevention>

pff :P
« Ostatnia zmiana: 2008-09-03, 14:34 by Matsu Girro »

Rise above.

mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-09-03, 14:29 »
make it clear, holding który leży wiekszość czasu martwy nie jest dla mnie fajny , jak by był legacy to ja rozumie, a tak to trochę kupa

jestes lew (czytaj bidak) sie nie znasz :P

Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-09-03, 14:41 »
ok... z wielka checia zobacze jak "zabijasz" sam sobe postacie z prowincji za jeden golda wiecej na ture albo karton dynasty wiecej na rece by potem zobaczyc jak to co juz masz na stole ginie, pozostale prowincje zasraja Ci holdingi/regony/eventy a przeciwnik usmiecha sie slyszac "mialem zle dojscie, same holdingi mi szly"...

holding jest mocno sredni...

Ninja edit: tak fakt moze miec zastosowanie, moge zlozyc fun kombo deck na isawa scrolle ktory odpali kombo i sie podda...

Gothmog

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 622
  • Barlog's Commander
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-09-03, 14:53 »
Holding bardzo mroczny  8) w lwach to tylko grajac na kitkatach z Hallsami, ale to bardzo mroczne kombo (zrzuc postac z prowincji + zabij z kitkata + wskrzesz z Will'a)  ;D

mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-09-03, 15:00 »
ok... z wielka checia zobacze jak "zabijasz" sam sobe postacie z prowincji za jeden golda wiecej na ture albo karton dynasty wiecej na rece by potem zobaczyc jak to co juz masz na stole ginie, pozostale prowincje zasraja Ci holdingi/regony/eventy

Nie raz wystawialem 5 ringow w ostatniej bitwie, 1 postacją na stole; a dlaczego ? Bo mialem te ringi na lapie :D Nie ma znaczenia co idzie z prowincji wazne ze wygrywasz.

Kakita Tatsuyoshi

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-09-03, 15:06 »
Holidng badziewny jak ch...FFG.... Nie robi tak naprawde nic. Nawet nie ma normalnego golda tylko jak sie postać zdiscarduje.

Region był by dobry gdyby trzymał karte a tak to zradko kiedy będzie kotos na nim grał (ale zawsze moge sie mylić)

Folowerek bardzo fajny. Choć 8 golda to bardzo duzo, to jak na 5 force'a i taką zdolność to akurat.

Event jest genialny kosmiczny i wogóle wspaniały. Przyda się w każdej honorówce według mnie. Na obrone niesamowicie dobry. Zresztą nawet wjazdy mog ą na nim troche pogrywać.

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-09-03, 15:18 »
event - do honorówki beznadziejny bo nic nie daje do swicha może być od biedy
region jest ciekawy i tak teraz większość honorówek kręci większość honoru z poza dynasti a jakby jeszcze trzymał jeszcze karty to był by przewalony
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-09-03, 15:19 »
Cytuj
Na obrone niesamowicie dobry.

Wyjasnij mi co jest dobrego w tym evencie na obrone? Jedyne zastosowanie jakie widze to ten event + 3x Retrybucje z reki w modliszce :)
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-09-03, 15:40 »
Cytuj
Na obrone niesamowicie dobry.

Wyjasnij mi co jest dobrego w tym evencie na obrone? Jedyne zastosowanie jakie widze to ten event + 3x Retrybucje z reki w modliszce :)
Przedmówcy chodzi zapewne o to, że Twój przeciwnik nie sypie się już z 4 prowincji tylko z 3. A to może mieć znacznenie. Problemem jest to (piszę teraz z perspektywy honorowego fenola przy zalozeniu ze nie gra sie z lwem i sie zaczyna), że event jest martwy, jeśli wyjdzie w Twojej 1,2,3, najprawdopodobniej 4 (bo przeciw typowym 2 postaciom fenol zazwyczaj się obroni) i 6 turze (bo powinna byc ostatnią). Więc jest martwy zazwyczaj ;D W przypadku lwa i niezaczynania mozna doliczyc 4 ture jako te w ktorej zadzaiala.

Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-09-03, 15:42 »
Jak by tam pisało "Until the end of the game.." to tak był by świetny a tak to najwyżej spowolni przeciwnika.

Event fajny dla pająka na spiders' lair myślę, pozwala mu się łatwiej rozkręcić niż przeciwnikowi.

Rise above.

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-09-03, 15:49 »
Cytuj
Przedmówcy chodzi zapewne o to, że Twój przeciwnik nie sypie się już z 4 prowincji tylko z 3

Ktory deck kupuje w 4,5,6,7 turze po 4 postacie na ture (lwa nie licze, ale to i tak nie robi roznicy z lwem)? Jakos strata jednej prowincji w pojazdzie gdzie wiem, ze wiecej ich nie strace nie spowalnia mnie wogole.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-09-03, 16:48 »
hmm nie wiem tyle ile gram nie udało mi się jeszcze kupowac 4 postacie w lionie pojazdowym (followerzy kosztują a na box sie prawie nie gra
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*