Autor Wątek: Exclusive TCGplayer  (Przeczytany 5448 razy)

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-09-03, 16:53 »
Cytuj
Przedmówcy chodzi zapewne o to, że Twój przeciwnik nie sypie się już z 4 prowincji tylko z 3

Ktory deck kupuje w 4,5,6,7 turze po 4 postacie na ture (lwa nie licze, ale to i tak nie robi roznicy z lwem)? Jakos strata jednej prowincji w pojazdzie gdzie wiem, ze wiecej ich nie strace nie spowalnia mnie wogole.
Pewnie chodzi o to, że jak masz 4 prowincje to mozesz flipnac: postac, holding, postac, event/holding/whatever. i wtedy kupujesz 2 postaci. a jak masz 3 to jest szansa, ze np. flipniesz 1 postac, albo w skrajnym przypadku 0. Ogolnie korzysc z tego eventu jest taka (jesli juz zadziala) ze jest wieksza szansa na to ze sypniesz mmniejsza iloscia postaci niz gdybys mial 4 prowincje.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-09-03, 16:55 »
Dla mnie to sama kaka do klaseru.
Event moze by dalo sie zmiescic w switchu , gdyby nie to ze musi wejsc w odpowiednim momencie.
Follower chyba najlepszy z calosci
Region to bez komentarza , ladnie bedzie prezentowal sie w klaserze
Holding - Jest dla twardzieli , jakby byly szczury i mialbys po 30 postaci w dynastii to mozna by to grac.


PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-09-03, 17:01 »
Cytuj
Przedmówcy chodzi zapewne o to, że[...]

Pewnie o to mu chodzi... uzycie jednak epitetu 'niesamowicie' jest chyba nie trafne prawda?
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-09-03, 17:28 »
Cytuj
Przedmówcy chodzi zapewne o to, że[...]

Pewnie o to mu chodzi... uzycie jednak epitetu 'niesamowicie' jest chyba nie trafne prawda?
Dokładnie. I dlatego napisałem jak zrozumiałem wypowiedź tego człowieka i w tym samym poście podałem przykład, dlaczego event tak "niesamowicie" dobry nie jest ;)

Monk

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 208
  • The Sexorcist
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-09-03, 22:53 »
Kolejna meta na mobilne Kraby ;).

Twoja stara liczy Koku w AEG'u.

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-09-04, 00:58 »
Holding - Jest dla twardzieli , jakby byly szczury i mialbys po 30 postaci w dynastii to mozna by to grac.

Jak w pierwszej turze w EHP nie ma tadame to i tak wszystko wyrzucam do śmietnika przez kolejne 2-3 tury... więc taki holding dobrany odpowiednio wcześniej, może nawet coś podziałać. Nie jest taki zły, ale fantastyczny też nie jest. Jest po prostu kondycyjny w nietypowy sposób - może zadziałać świetnie, ale przy odpowiednim układzie na stole/ręce. Niestety, nie wiem za co go zmieszczę. Wolę chyba moje bazary :P


Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-09-04, 11:45 »
No holding to kaka mietka jest strasznie, jakby robil 2 golda... albo chociaz kosztowal  robil 1 to mialby jakis sens. Przy braku mura sabishi toshi to raczej nie widze tego.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Exclusive TCGplayer
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-09-04, 12:08 »
Przy braku mura sabishi toshi to raczej nie widze tego.

Mura Sabishii Toshii...mmmm....dzieki Tobie rozmarzyłem się....