Autor Wątek: [HW] Jednorożec  (Przeczytany 5751 razy)

MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-09-06, 11:55 »
MCh ale precieź Soonshin m samuraja

musze sobie kupić mocnejsze okulary... ^^''
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-09-06, 11:58 »
hm... co do kart w dodatku:

jako, że teraz konik ma ilość wayów całkiem sporą
tak więc supportuja wszystkie:

bo:

Shugasy
Scouci/tereny
Swarm boxy
BMki
i kloco taktyki(tu im sie coś zapomniało:)

Co do kart

shugas jest naprawde mega, byłby super grywalny nawet z 8 gold kosztu.
Obecnie ostro trenuje shugaski konikowe i ten naprawde robi mrok
Tym bardziej, że może to zrobić tapnięty

odtapowuje nawet sam siebie i jak Ganjin słusznie zauważył ma z niewinnym kami's blessing->10 forca;)
jeśli się nie myle fajnie też miesza z castle of water:) +6do siły prowincji z każdego bez prezencji
doskonale nadaje się do wsparcia obrony po własnym ataku
poza tym możliwość odpalenia consumed by 5 fires 2x w bitwie też robi całkiem spore wrażenie jak na zdolnosć boxabla:)

shinjo joyung

nie jest taki wcale zły... razem z innymi scautami co mają zdolności z terenami, jest bardzo pomocny
do kontroli tej płaszczyzny bitwy...

Kirita też w sumie fajny kolo->w każdej turze masz mete na tapowanie/etc po ataku się prostujesz do obrony w turze przeciwnika, lub ewentualnej retrybucji(mając takiego typa masz pewność, że ich użyjesz)

nie jest tak źle, a brak XXX-ntego uniqua to tylko złamanie pewnej tradycji.. no chyba, że aeg czeka jeszcze z niespodzianką do Waya taktykowego:)

Ja jestem zadowolony, bo właśnie na shugasa jakiegoś sensownego liczyłem a porównując niektórych poprzednich, zo za znacznie wiekszy koszt robili znacznie większą kondycyjną kupe, to ten kolo jest po prostu mrocznym masakratorem
i jeszcze 4 chi:)
Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-09-06, 12:24 »
odtapowuje nawet sam siebie i jak Ganjin słusznie zauważył ma z niewinnym kami's blessing->10 forca;)
Jabbas, przyjzyj sie mojemu nickowi i powiedz czy widzisz tam gdzies w srodku "n"? Nie? To przestan pisac "ganjin", bo ja o Tobie nie pisze "kuppas". ok?

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-09-06, 12:28 »
Ty marian ja nie napisałem o Tobie gay-jin
więc wiesz..:)
Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-09-06, 12:33 »
Nie, ale napisałeś ganjin po raz 48 o ile pamiętam.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-09-06, 12:38 »
panowie takie sprawy prosze załatwiać na privie
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-09-06, 13:08 »
P.S. przy okazji, że shugas jest mega fajną kartą, ma najlepszą grafike(nie tylko nie z d.. ale i całkiem fajną i klimatyczną)

jest po prostu mega pytongiem:)

P.S. Ga[]jin,skoro jesteś prześlawowany tym przekręcaniem Twojego nicka, to może go zmienisz????

Ganjin wyglądaloby i brzmiał zajefajnie:)

Może jakieś głosowanko?


« Ostatnia zmiana: 2008-09-06, 13:12 by jabbas »
Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-09-06, 13:16 »
P.S. przy okazji, że shugas jest mega fajną kartą, ma najlepszą grafike(nie tylko nie z d.. ale i całkiem fajną i klimatyczną)

jest po prostu mega pytongiem:)

P.S. Ga[]jin,skoro jesteś prześlawowany tym przekręcaniem Twojego nicka, to może go zmienisz????

Ganjin wyglądaloby i brzmiał zajefajnie:)

Może jakieś głosowanko?



Prześladowany nie jestem, bo jesteś jedyną osobą która nagminnie przekręca mój nick. Więc przestań przekręcać, z laski swojej, i skończmy tę bzdurną dyskusję. A jak Ci się podoba "ganjin" to sam zmień nick, bo chyba ta ksywka jest wciąż wolna. Pozdro.

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-09-06, 14:00 »
przy okazji zauważyliście, że DT nie boi się teraz wrzucać kolejnych followersów cavalry?

w poprzednich edycjach jak się grało, to wszystkim co było,a teraz ;)

od wyboru do koloru, zestaw tani, drogi..;p

P.S. 44

jestem ciekaw jakie mroki da się z tym eventem wykręcić ;)

unshakable, cleasing spirit, gunso shiraki... domek cranowy?

gdyby było 3 za 3 to byłby całkiem grywalny...;p albo np. 4 takie same focusy:)

Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-09-06, 17:15 »
w sumie ewnet da się w koniku użyć jak uda ci sie z advisorki ułożyć odpowiednio karty
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-09-07, 00:23 »
w sumie ewnet da się w koniku użyć jak uda ci sie z advisorki ułożyć odpowiednio karty


tak, bo wiesz keidy ci wejdzie ewent i napewno bedziesz ja mial i wogole masz różne focusy i FOCUS(zawsze5) w razie czego
akurat focus doi taktykow to niezla korba xD

pozdr
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [HW] Jednorożec
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-09-07, 17:39 »
Po kolei:

http://www.l5r.com/images/thw/Utaku%20Kohana%20Exp.jpg

My love... genialna postac, tego mi brakowalo w bmkach :) jeszcze ze 2-3 takie postacie i deck naprawde moze zaczac byc T1.

Ja chce wiecej nie uqni paragonow w kucu!!!

Iuchi konjo - gdyby gral na shugenjach to bym sie cieszyl z takiej postaci, solidna. Jak dla mnie niestety to i tak pomijam wszystko z shugenja traitem (no prawie) w kucu wiec meh.

Moto Sunshin - jak mu sie zakryje ta paszczarska grafike jakas nalepka w stylu "Ocenzurowano" to moze trafic do Obsidian Pony, 9 gold costu, jakas zdolnosc i dobry trait pod obsidiana. Do normalnego kuca jest koles mocno za slaby. Jakby sam z siebie byl tatktykiem to bylby boski, a takto kolejna karta z jakas szansa na zobaczenie gry, bez rewelacji.

Shinjo Anji - sympatyczna postac, szkoda ze nie za 5 golda, wtedy bylby bardzo fajny, a takto... coz, box jak box, szkoda ze nia ma 3 chi (tak mam komplet crude trapow ;P)

Shinjo Joyung - lipny koles po maksie, ratuje go ten scout na karcie... ale mimo wszystko gry pewnie nie zobaczy

Shinjo Kirita - gdyby koles wstawal calym swoim unitem, bylby mroczny, a takto... nie jest zly, mozna pokusic sie o skladanie retribution pony (3 tych typow, 3 te maidenki co robia retrybucje same z siebie, do tego ten gunso fallower i moze byc ciekawie), ale to raczej taki sredniak.

Utaku Jisso - kurde... czemu nie za 7 golda :( takto jest to fajna karta, ale znow nic mrocznego, BMki nie cierpia na az taki niedobor kadrowy (chyba ze nie mowimy o tych co wyplacaja paragona, to tam jest sporo miejsca jeszcze na postacie)... moze gre zobaczy, ale ogolnie to strzal za 4 za kiwniecie postaci raczej ssie, dobrze ze robi honor. Sredniak z tendencja wzrostowa.

Chagatatais Legion - ot kolejny fallower, nic szczegolnego.

Fortunes Favor - Hmm mocny zal...

Entagling Terrain - a to jest naprawde calkiem nie glupie, zastosowanie podal juz Paku :)

Strength of my father- ssie po maksie, wole a soldiers fate

Podsumowujac: dupny preview. Kilka sredniakow, dwie dobre karty (shugenja i now Kohana), reszta to bieda, te dobre karty i tak power levelm stoja daleko za murzynami (no offens) tak wiec...

Zmienie zdanie jak wyjda takie karty akcji do scoutow jak Crude Trap.
« Ostatnia zmiana: 2008-09-07, 17:44 by Ertai »
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.