Autor Wątek: [GotE] Pheonix  (Przeczytany 4057 razy)

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
[GotE] Pheonix
« dnia: 2008-12-13, 01:04 »
jeszcze nic nie ma ale tutaj ma coś być

http://www.asako.de/
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-12-13, 11:16 »
Tak, boxable wodna wróżka z kawalerią - tego jeszcze brakowało wjazdówce. ;/
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Feroz

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 693
  • ??????? ??????? ???????
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-13, 11:17 »
O, courtier.

Piercing the Heavens bardzo mi się podoba, Servitors of Stone też fajne. Wrath of the Elements - wow...

A o reszcie się nie wypowiem, bo się nie znam :P
+5 do lansu (by Sephirion)

kunoichi

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 318
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-12-13, 12:15 »
Nom. Zobaczym jeszcze tylko domek i można ędzie ocenic wszystko w pełni. Postaci są fajne, czary zaskakują, zastanawiam się w jakim kierunku teraz będą chcieli popchać Feniksa.

WielkieDŻ

  • Personality
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-12-13, 13:07 »
boje się tego co chcą zrobić... przez całego samuraja do tej pory jeden cutrier... teraz mamy kolejnego (szkoda ze nie shugenja albo chociaż monk, bo mieściłby się do obecnej honorówki, a tak to lipa...) i 2 razy traid magistrate... dobrze, że chociaż jeden z nich to shugenja... generalnie jakoś postacie tak średniawo mi się podobają i nie wróżą nic dobrego na przyszłość (koniec edycji, początek nowej a ci dają nam jakieś podstawy grania akcji politycznych, czyli bezsens).

Te karty może i będą kiedyś grane, ale raczej nie przed końcem samuraja... no może po za tym cawalery box


Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-12-13, 15:32 »
Naval szugas by mi się podobał, jakby miał 2 wymagane honoru. W takiej postaci to mi się bardzo nie podoba. Generalnie kupa z postaci, poza fajnym void mnichem, Raiden jakiś taki dziwny, kihowaty dojazd fajny, prostujący czar za friko? me likes. wrath of elements znajdzie swoje miejsce nie tylko w feniksie.

Bez "WOW", ale źle nie jest, będzie się tym pewnie grało w CE i będzie git.
« Ostatnia zmiana: 2008-12-13, 15:34 by Geralt_Bialy_Wilk »


marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-12-13, 18:39 »
wtf, co wy mowicie?

dodatek jest o wiele lepszy niz THW!!

akcje z postaci, ktore sa praktycznie darmowe- spell za 0, ktory dopkaowuje 3 istniejace shugasy

ok, 0 fajerwerkow i killa, ale magistraci nowi, ktorzy ja jets ich 2och to cale mantisy sa dishonored :)))

pozdr

EDIT: dobra jednak feniks ssie- pierwsyz raz dostal support do KILKU wayów, wiec nic... wolalem juz wszytsko do honorowki i 2 karty do pocisku... ale gunso i tak imo daje rade

pozdr2
« Ostatnia zmiana: 2008-12-13, 19:36 by marecky »
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-12-14, 01:07 »
Asako kanta - czy mi sięzdaje czy dopał do honorówki i to niezły

Asako serizawa - no no nie wiem co o nim napisać

Asako Suda - no ciekawe co o nim ludzie grajacy fenolem powiedzą

Isawa Yutako - prawie konik szkoda że nie za pięcbo by wchodziła musowo do konika tak można nad nią pomyśleć must have w phenolowych wjazdach

Shiba Raiden - fajniutki

Shiba Shigenobu - ????

Buoyed by the Kami - o fajne trzeba pomyśleć w konikowych shugich

Piercing the Heavens - kolejna karta która jest fajna i ciekawa ale nie wejdzie do decków

Servitorś of the stones - no pod nowy doemk może być ciekawe

Wrath of the elemnets - no must have w konikowych shugie - jabba co o tym myślisz
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-12-14, 08:40 »
Cytuj
Asako kanta - czy mi sięzdaje czy dopał do honorówki i to niezły

powiedz mi drożdzu gdzie? gdzie ten dopał? 2 ph za 5 goda - przy tych statach to postacie z golda były mocarzami courtier w fenolu nic nie robi bo jest ich za mało nie jest szugasem lub w ostateczności monkiem wiec nie współpracuje z ponad połową deku
wiec gdzie ten dopał?

Cytuj
Asako serizawa - no no nie wiem co o nim napisać

hmm nowy way? fajnie ze jego zdolność to open ale w sumie przy obecnych kartach nic szczególnego

Cytuj
Asako Suda - no ciekawe co o nim ludzie grajacy fenolem powiedzą
dla mnie on jest słaby nie dość że jest tylko monkiem to zazwyczaj w deku spele lub kihosy to podstawa deku to nie meta która się zrzuca itp jedyna sytuacja  kiedy się może przydać to jakieś ostatnie bitwy kiedy już nie zdążyło się dołaczyc spella szkoda że to musi być spel bo inaczej był by nie najgorszy
Cytuj
Isawa Yutako - prawie konik szkoda że nie za pięcbo by wchodziła musowo do konika tak można nad nią pomyśleć must have w phenolowych wjazdach
nie wiem czym się tak podniecacie tą postacią to tylko postać 3-2 za 6 do aktualnych fenolowych buildów nie wejdzie bo sama kawaleria nic nie daje fenolowi of w wiekszości przypadków  tą postacią samotnie prowincji nie pojedzie wiec powiem tak to poco jej ona? jedyne co ja ratuje to trait Water, ale to kolejna postać do fenola która sama z siebie nic kompletnie nie robi

Cytuj
Shiba Raiden - fajniutki
szkoda zę zdolność ma tak słabą bo wiecie że  on tylko działa jak ktoś sie dopali lub dostanie penalty czyli nie aż tak czesto

Cytuj
Shiba Shigenobu - Co??
extra grafa podoba mi się bardzo hmm ciekawy magistrat narazie średni ale z jeszcze jedną dwoma postaciami imperial moze śmiogać i super że to jest limited
Cytuj
Buoyed by the Kami - o fajne trzeba pomyśleć w konikowych shugich
fajne z watereową wróżką

Cytuj
Piercing the Heavens - kolejna karta która jest fajna i ciekawa ale nie wejdzie do decków
pozwala budować kombodeki na jakiś konkretnych kartach bo dużo szybciel możemy dynastie przewijąć IMHO wejdzie do jakiś deków
ja już zastanawiam się jak to do breedera wcisnąć:)

Cytuj
Servitorś of the stones - no pod nowy doemk może być ciekawe
qft
Cytuj
Wrath of the elemnets - no must have w konikowych shugie - jabba co o tym myślisz
quite nice szkoda ze wiekszość spelli bołuje się sama z siebie do swoich akcji :) i niestety strzela za 4 a czesto się trafia na 5 forsa:/
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-12-14, 09:08 »
karty sa slabe jak na koncowke samuraja. beda dobre jak sie zacznie celestial. i tyle

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-12-14, 11:42 »

Cytuj
Shiba Raiden - fajniutki
szkoda zę zdolność ma tak słabą bo wiecie że  on tylko działa jak ktoś sie dopali lub dostanie penalty czyli nie aż tak czesto
Jak ktoś ma item to CHYBA też działa...
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-12-14, 11:47 »

Cytuj
Shiba Raiden - fajniutki
szkoda zę zdolność ma tak słabą bo wiecie że  on tylko działa jak ktoś sie dopali lub dostanie penalty czyli nie aż tak czesto
Jak ktoś ma item to CHYBA też działa...

Nie chyba ale na pewno.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-12-14, 15:49 »
Napisałem chyba, bo nie byłem pewny ;)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-12-14, 19:49 »
dlatego gusno jest jednym z lepszych nieunikalnych samurajow( obok daizana ^^)

pozdr
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

kunoichi

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 318
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Pheonix
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-12-15, 09:48 »
Hej.
Nie miałem z l5r styczności jakieś 5 miesięcy, ale teraz jest kasa jest powrót do gry. A co nie cieszy oczu jak nowy set, nie?.
Domek ma konkretny rysunek, przypomina trochę ze stylu City of Lies Skorpiona, sama zdolność jest bardzo konkretna, ale chyba BRT jest obecnie najlepszym domkiem i tego szybko nic nie zmien. Postacie:
Ikokawa - shugas duelista., solidne statsy za niewielki w sumie gold i duze ph. Zdolnosc niezla, ale wyobrazalem sobie cos lepszego,
Kanta - courtier... wole juz Tamakiego, jest o wiele bardziej opłacalny.
Serizawa - wspaniała postać gdyby nie ... istnienie iron tetsubo.
Suda -  ??? nie wiem co mozna by nim zdzialac
Yutako - jakos nie podnieca mnie fakt, ze jest cavalery szczegolnie ze wzgledu slabego force'a
Raiden - solidna postac, trait yojimbo robi swoje,
Shigenobu - mega art, mega flavor, zdolnosc pod nowa edycje zapewne, czuje ze moc jest z nim,

Bouyed by the kami - konkretne, chyba lepsze niz master of rolling river,
Piercing the heavens - bardzo fajne, w honorowce albo w oswieceniowce moze byc ciekawe
Servitors of stone - me like that,
Wrath of elements - kolejna mordowaczka, moze byc nieprzyjemna dla lwow, choc ostatnio jest tyle negowaczek smierci ze ...