Autor Wątek: [GotE] Crane  (Przeczytany 8888 razy)

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-12-15, 19:09 »
ja wiem, żeby tak zaraz sikać po nogach to nie za bardzo, ale przyznam ze UseFull
No ja się bardzo cieszę, że Wy uważacie, że to taka średnia postać. Poważnie.

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-12-15, 19:25 »
Ta pani + imperial marriage moze byc niezlym kombem (zwlaszcza, ze to ma 4fv wiec moze znalezc zastosowanie).

Scouci sa na wypasie, ta hariya ma niesamowite staty patrzac na koszt, ale byloby lepiej, gdyby jej dali duelist zamiast kensai to by byla karcaca.

Imperial decree jest smieszne (odsyl + ewentualnie honor) ale watpie, zeby sie zmiescilo gdzies.

Takashima - umm... Chyba przesadzili z jego kosztem, trait mi sie podoba, ale powinni mu dac 3c i 7gc i bylby wporzo.

A tak swoja droga to powinni zmienic trait duelist, ze wygrywa remisy a nie focusuje pierwszy bo to za mocne jest :/
Time is precious. Waste it wisely.

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-12-15, 20:28 »


ja wiem, żeby tak zaraz sikać po nogach to nie za bardzo, ale przyznam ze UseFull

Sachina w niebieskiej wersji. Może troszkę lepsza, bo Cran z tego co widzę będzie brał favor pare razy na turę, więc będzie to mogła zagrać w swojej turze i w turze przeciwnika... nie żeby to było potrzebne (chyba, że do switcha), ale jednak :)

Mogłaby jednak mieć więcej chi i byłaby super :)

I ma fajne tipsy.


THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-12-15, 21:37 »
No ja się bardzo cieszę, że Wy uważacie, że to taka średnia postać. Poważnie.

nie każdy sięga swoim chi na 3 dodatki do przodu.
favor manipulation FTW , no przynajmniej dla cranów . my mamy to popieprzone KA  :-\
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

Kakita Miyato

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-12-17, 20:21 »
Na plus:
-Art Daidoji Reity
- Doji Odaka
- Scouci, jako jednostki defensywne
- Doji Numata też daje radę

na minus (wg. mojej skromnej oceny):
- brak wsparcia pojazdu
- brak wsarcia pojazdu
- no i najważniejsze: brak wsparcia pojazdu

To jest wojna, a nie jakies artystyczne pierdzenie w stołek. Jasne, że jest czas na sztukę, ale powinien być też czas na rozpierduche z Krabami.



miyato,

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-12-17, 21:02 »
A ja myślałem, że to właśnie takie w kranowym stylu - układać origami i pić herbatkę, jak nam dwumetrowi faceci do domu włażą przez ściany ;P


Kakita Miyato

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-12-17, 21:23 »
No co ty??!! Nie dopuszczamy ich nawet do granicy Klanu. Wiesz co by się stało, gdyby Żurawinki zobaczyły mięśniaków z ogromnymi... "tetsubo"?? ;)




miyato,

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-12-17, 21:31 »
Ja lubię grać politycznymi dekami :)


Kakita Aoshi

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-12-17, 21:47 »
Sorki ale przeniosłem posta do właściwego topicu.


Kakita Aoshi
Crane Clan Samurai*Bounty Hunter
"Zniszczmy całe zło, nie będzie konkurencji"

Kakita Aoshi

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-12-17, 21:48 »
Ten nowy domek jest co najwyżej słaby i jedyne jego zastosowanie to deki out of clan i podstawka pod piwo.

You never know what will be in CE. ;) Potem się może okazać, że to nasz najlepszy domek.

A świstak siedzi i je zawija w te sreberka ......
Kakita Aoshi
Crane Clan Samurai*Bounty Hunter
"Zniszczmy całe zło, nie będzie konkurencji"

Kakita Miyato

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-12-17, 23:01 »
Ja lubię grać politycznymi dekami :)

Ja rowniez, ale jezeli jestesmy w stanie permanentnej wojny juz druga edycje, to przydaloby sie wypuszczenie kilku koksow, ktorzy wpier.... komu trzeba. Jeden, deck, ktory nie jest switchem, czy inna pierdola, a normalna militarka. Ech... marzenia...


miyato,

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-12-18, 01:33 »
Ten nowy domek jest co najwyżej słaby i jedyne jego zastosowanie to deki out of clan i podstawka pod piwo.

You never know what will be in CE. ;) Potem się może okazać, że to nasz najlepszy domek.

A świstak siedzi i je zawija w te sreberka ......

Te domki znaczy? :P Żeby foliowane były :D


Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #32 dnia: 2009-01-07, 21:05 »
Ja lubię grać politycznymi dekami :)

Ja rowniez, ale jezeli jestesmy w stanie permanentnej wojny juz druga edycje, to przydaloby sie wypuszczenie kilku koksow, ktorzy wpier.... komu trzeba. Jeden, deck, ktory nie jest switchem, czy inna pierdola, a normalna militarka. Ech... marzenia...


miyato,

Jak dla mnie Scouci jako typowa wjazdówka nawet funkcjonują. Ale to tylko taka moja opinia, a w ogóle to ja na graniu się nie znam  :P


Kakita Tatsuyoshi

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #33 dnia: 2009-01-08, 00:21 »
A ja tam bym wolał więcej wsparcia dla politycznych decków. Szczególnie honorówek kontrolno obronnych.  ;D

Kakita Miyato

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #34 dnia: 2009-01-08, 14:08 »
Tatsuyoshi, mam nadzieje, ze to tylko taki sarkazm byl, bo odkad gram (choc gram niedugo) mietole rozne kontrolki. Nawet harrierzy w lotusie to byla kontrolka. Fakt, Jar ma racje, ze deck na scoutach ma jakies tam mozliwosci (jak wyjdzie odpowiedni event w odpowiedniej chwili), ale scouci z GotE sa typowo defensywni. Gdyby im chociaz punkcik lub dwa sily dodali :(.



miyato,

Kakita Tatsuyoshi

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #35 dnia: 2009-01-08, 14:43 »
Niestety skończyły się wspaniałe czasy gdzie grając duelówką można było wyczyścić cały stół, nabić honor i jeszcze jechać prowincje. ;)

Teraz niestety środownisko według mnie jest bardzo nastawione militarnie. Co nie do końca mi się podoba. Jednakże jacyś tam zwiadowcy albo samuraje czysto do rozwałki mogli by sie w żurawiu pokazać. Nie mówię że takich nie mamy ale kilku nowych by niezaszkodziło.

Co do ogólnego podejścia switchu to mi się on bardzo nie podoba. Może jestem skostniałym dinozaurem ale dla mnie deck honorowy to albo kontrolny honor albo honor trzepany w bitwie za rózne akcje i zabijanie postaci nie dokońca mający zjeżdżać prowincje. Jakies hybrydy w stylu pół na pół pjazd i trzepanie honoru to dla mnie jakies chore wynaturzenie nie mające prawa istnieć. Dlatego nie podobają mi sie wszelkie postacie zrobione pod tak zwany switch. Ja chciał bym mieć konkretne personalkie albo od decku wajzdowego albo od tzrepania honoru i polityki nie jakieś dziwolągi.

Tyle o demnie.

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #36 dnia: 2009-01-08, 15:17 »
... ale scouci z GotE sa typowo defensywni. Gdyby im chociaz punkcik lub dwa sily dodali :(.

Fakt, też mnie to martwi. Jeśli w późniejszych dodatkach będziemy dostawać takie "militarne" poistacie to raczej o agresywnym militarnym graniu na długi czas możemy zapomnieć. Jedynie Kensai i Magistrate z podanego zestawu kart wykazują jakiś potencjał militarny  :(


Kakita Miyato

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #37 dnia: 2009-01-08, 15:33 »
Jar: Kensai i Magistrate, tak? Hmm... it sounds very military. :)


Niestety skończyły się wspaniałe czasy gdzie grając duelówką można było wyczyścić cały stół, nabić honor i jeszcze jechać prowincje. ;)

To nie byly wspaniale czasy, kiedy osoba po drugiej stronie stolu zasypiala grajac z Krejnem. Teraz srodowisko imho jest bardzo fajne. Nie przeszkadza mi kladziony tak nacisk na militarki, przeszkadza mi tylko to, ze postacie teoretycznie militarne maja na sobie 2 Forca. This is madness ;).



miyato,

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Crane
« Odpowiedź #38 dnia: 2009-01-08, 15:42 »
Jar: Kensai i Magistrate, tak? Hmm... it sounds very military. :)

Ta.. wiem... Ale ja nigdzie nie powiedziałem że to są dobre postacie, ani że postacie z TYMI traitam w Cranie nadają się do gry militarnej, jedynie że ich zdolności mają pewien "potencjał". Jak tak ma wyglądać szczyt możliwości militarnych naszego klanu na najbliższą edycję to żal.pl  :(