Autor Wątek: [GOTE] Lion  (Przeczytany 6702 razy)

Nataku

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-12-22, 16:24 »
Taki standardzik, czyli około 20% grywalnych kart. Niestety 20% w miare dobrych rysunków jest już poniżej poziomu;/.

Na razie wszystkie Preview na podobnym poziomie, nikt jakoś znacznie nie odbiegł od peletonu.
Czekam na Unixy.

Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-12-22, 17:40 »
Taki standardzik, czyli około 20% grywalnych kart. Niestety 20% w miare dobrych rysunków jest już poniżej poziomu;/.

Na razie wszystkie Preview na podobnym poziomie, nikt jakoś znacznie nie odbiegł od peletonu.
Czekam na Unixy.

jak na moje spodziewaj się boxable chłopka duelist z navalem...

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-12-22, 18:07 »
Taki standardzik, czyli około 20% grywalnych kart. Niestety 20% w miare dobrych rysunków jest już poniżej poziomu;/.

Na razie wszystkie Preview na podobnym poziomie, nikt jakoś znacznie nie odbiegł od peletonu.
Czekam na Unixy.

jak na moje spodziewaj się boxable chłopka duelist z navalem...

To by bylo przemocne :)

Ja mysle, ze unixy dostana kupe postaci non-cavalry, ktore maja akcje w stylu open: pay 2 gold to give this personality cavalry trait. ^_^
Time is precious. Waste it wisely.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-12-22, 18:56 »
ale postać z range ? LION ?!? ...

Kameko, Yosa.


Mnie tam bawi nowy box i First-hand Account. W sam raz do swarma - joł! A w swarmie Feniksowym się sprawdzi jeszcze lepiej tak myslę. Grafiki nie powodują odruchów wymiotnych jak coponiektórym.

Pogramy, zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: 2008-12-22, 19:03 by kempy »
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-12-22, 19:14 »
wiecie oglądam te grafy i nie wiem czemu wy marudzicie na te grafy?
jedyne dwie karty można uznać za słabsze
Akodo_Yanagi - poziom artu na poziomie przeciętnej Aprill Lee (za małe ręce w stosunku do ciała praktycznie w każdym arcie)
Ikoma_Tomoi - trochę brak tu głebi i akcji ale nic czego nie widzieliśmy od lat w legędzie postać mało wyraźna ale przy mniejszym rysunku to się zgubi

powiedzcie mi prosze co wam się tak w tych kartach nie podoba
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-12-22, 19:26 »
Ja tylko w sprawie artów, bo sam Lionem nie gram, więc się nie będę wymądrzał. No więc taK:
- Hiroshi - ok
- Yanagi - ok
- Eradicate - O, kur.., Self-Appointed Prophet of Doom, Tarę wydrukowali w kasku na głowie :o
- First Hand - ok (btw: moim zdaniem tak karta będzie w swarmie wymiatać)
- Fluid - ok
- Hagio - no niby wygląda trochę jak misio, ale on jest synem daimyo, więc się miał kiedy nażreć..ale widziałęm o wiele gorsze arty, ten jest ok
- Tomoi - no tu przesadzili..porażkowy rysunek
- Ishigaki - ok
- Misato - zajebisty obrazek
- Naomasa - ok

Więc nie ma co narzekać..Dwa obrazki z całego preview mogą przerażać i tyle..A jak Wam źle to sobie przypomnijcie Spiderowego Magistrate'a..Hidetsugu się nazywał chyba..TO było dopiero zło. Bo koleś wygląda tak, jakby narysował go 3-letni synek Argyle'a. Więc pewnie dlatego sprawia wrażenie (Hidetsugu), jakby miał zabijać wrogów śmiechem.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-12-22, 19:28 »
Odnośnie Fluid Formation. Czy to może zadziałać w ten sposób:

Atakuje ziutkami A B C w 3 prowincje (każdy w inną). Ziutek C ma Budokę 6F i zjada prowincję. Bitwa z B - rzucam FF, przenoszę Budokę z Ziutka C, prostuję go i zjadam prowincję. To samo w bitwie z Ziutkiem A (kolejny FF). Jeśli tak, to ta karta ma power! Bo w miejsce Budoki włóżcie od 1 do nieskończoności followerów plątajacych się po stole w kiwniętych czy tam w prostych zlockowanych jednostkach.

Akcja wymaga taktyka a nie jest tactical. :)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-12-22, 19:32 »
sorry a nie wydaje Ci sie ze tych followerow to mozna przenosic tylko w jednej armii? do tego wg mnie ot oni sie bowuja, bo to jest normalny tranfer

ale to moze niech sie macherzy od zasad wypowiedza
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-12-22, 20:16 »
sorry a nie wydaje Ci sie ze tych followerow to mozna przenosic tylko w jednej armii? do tego wg mnie ot oni sie bowuja, bo to jest normalny tranfer

Aczkolwiek akcja prostuje followerów to jednak przenosiny tylko w obrębie tej samej bitwy. Trochę mnie poniosło. :)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Gothmog

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 622
  • Barlog's Commander
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-12-22, 21:19 »
sorry a nie wydaje Ci sie ze tych followerow to mozna przenosic tylko w jednej armii? do tego wg mnie ot oni sie bowuja, bo to jest normalny tranfer

Aczkolwiek akcja prostuje followerów to jednak przenosiny tylko w obrębie tej samej bitwy. Trochę mnie poniosło. :)

Zgadza sie Kempy, niestety Rule of Location zabrania tego (karta musi caly unit przenosic:/ ), gdyby nie to, to byla by przeje....

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-12-22, 21:26 »
nie najgorsze to prev żadnych revelacji ale tez zalamek jakiś szczególnych nie ma

aż się boje co mi dają do koników
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-12-22, 22:48 »
Paragony, oba - fajne. Strzelający art mniam, honorowy art da się znieść. Szkoda, że strzelaczka nie robi 'onora, ale nie można mieć wszystkiego.
Commander - o, właśnie mi brakowało. Szkoda że art a'la Unicorn Marketeer z GE (Lacombra mu było ? gość który rysował kuce w rycerskich zbrojach... zbroja nie ta, ale błyszczy tak samo).
Wardenka - fajna, ale widać, że dziewczę się swojego arta trochę wstydzi. Pan Moriarty musi popracować nad stylem; ale pamiętamy Argyla, też musiał 'zaskoczyć' i proszę jaki cudny teraz jest.
Heroska - oo, heros! I robi forca, to może być zabawne. Tylko te 7g...
Ikoma - to już mogli mu dać to omoidasu :P ale pan 'zawsze prosty' fajny.
Gunso - uber. Taktyk 6g z fajną zdolnością, a w CE będzie jeszcze lepszy. ART!
Akcje - hmmm... zobaczymy. Followersowa na pewno będzie hulać. Zresztą zobaczymy czy nie ma klaryfikacji do RoL w nowym booklecie.
Bałem się trochę o arty po zobaczneiu krabów, ale spoko, da się wytrzymać; chyba czuć nowym stylem, czas zacząć szukać stron z artami pewnych panów w necie.
A jeżeli chodzi o ranged attaki - to się nazywa elastyczność i dostosowanie do nowych czasów. Po 12 wiekach nawet Lew może nauczyć się strzelać z łuku ... W goldzie umiał tylko Fujimaro (jedek koleś w całym klanie - i to taktycznie!), w diamondzie nauczył się też  Korin (a i to na expie dopiero - ale on skautem był), potem tuż przed Lotusem korzyści z kasowania przeciwnika na odległość dostrzegł Moromao (oczywiście taktycznie), ale za czasów samurajskich to wystarczy być kobietą (Kameko, Yosa oraz w story Fumiyo).
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-12-23, 00:35 »
Matsu Naomasa = 2FH na turę za każde A Warrior's Patience jakie dojdzie Ci podczas gry (Itoku) i wyskoczy z discarda. Jak ktoś zażartował na Swift Sword "AWP + Naomasa reminds me of Togashi Masujiro".
« Ostatnia zmiana: 2008-12-23, 01:05 by kempy »
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Togashi Sparrow

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 478
    • Zobacz profil
Odp: [GOTE] Lion
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-12-23, 09:38 »
Raczej Hoshi Noritada.