Autor Wątek: [GotE] Unicorn  (Przeczytany 5795 razy)

Tafit

  • Spider Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Depilator Umysłów
    • Zobacz profil
[GotE] Unicorn
« dnia: 2008-12-26, 23:17 »
A oto i długo oczekiwane unicorny!

http://forum.seikitsupass.com/viewtopic.php?f=14&t=1720

<gromkie brawa>
"Our Strength is fear. It destroys the weak"


Aki

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 359
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-12-26, 23:22 »
Fajnego kensaia kuce dostały, podoba mi się, nie pogardziłbym jakby była w zielono-złotych barwach, tak może być ciężko zmieścić (a w kuców będzie pewnie w albumie leżała).

I Battle maidenki też niezły, moim zdaniem, support dostały...
"Czasem drobny gest znaczy więcej, niż najbardziej heroiczny wyczyn..."

Nataku

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-12-26, 23:32 »
Iuchi Hotaru - ładny art i całkiem ciekawa zdolność, bez rewelacji ale trzyma poziom.
Moto Juncheng - box i 4 forca OMG <wow>, może reszta statsów jest nieciekawa, ale mimo wszystko daje to nowe możliwości dla blitza
Moto Xiao - dobry i w miare tani.
Shinjo Ki-Chang - Statsy za tą cene ma bardzo dobre, kolejny dobry support dla decków konikowych na fallowerach
Shinjo Mina-li - ładny mangowy obrazek i magiczne 5 forca za 8 golda <wow>, w dodatku akcja która zabija! ..... teraz doczytałem....brak cawalerii zalicza ją do średnich postaci
Shinjo Shinlao - takiego scouta nam brakowało, targetuje 2 prowincje a nie jedną więc można wciąż wykorzystać cavalerie. Bomba!
Utaku Yumiko - Zajebiaszcza z A noble end.
Cavalry officer - Kolejny świetny fallower ( a właściwie dwa)
Utaku Elite Guard - Trzeba potestować w battle maidenkach ale dopałka do forsa całkiem nie zła.
Endless Road - działa też na przeciwnika, a teraz wszyscy się ruszają..

Podsumowując wszystkie karty trzymają poziom. Jak dla mnie co najmniej dorównaliśmy Mantisowi . jestem bardzo zadowolony.

Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-26, 23:35 »
Mi się najbardziej podoba chłopek za stronghold (4/1) może jakiś swarm corruptowany będzie można na koniach zrobić w stylu:
1 tura - pacjent
2 tura - follower/miecz go po prowincji
itd.

follower myślę i jeden i drugi przyda się konikom, szczególnie ten robiący drugiego followera.

reszta fajna, szugas funowy.

i standardowo jazda po grafach:

- commander 4/4 wygląda jak Ku Klux Klan tyle że różowy (lol)
- kensai (w koniach Oo) wygląda jak z czarodziejki z księżyca...

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-12-26, 23:53 »
Widać, że nie widzieliście czarodziejki z księżyca ;P
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-12-26, 23:56 »
Iuchi Hotaru - hmm bedzie mozna pomyslec o jakims wiekszym decku na taktyktach, troche ich juz mamy, w shugenjach moze pozwoli na granie superiora ogolnie fajna postac tylko staty slabe (malo chi).

Moto Juncheng - box z 4F i do tego samurai = super jak dla mnie, szkoda ze 1ph tylko z 2 bylby swietny

Moto Xiao - Raczej kiepska abilitka, moze jakis deck na fallowerach powstanie to moze wtedy sie zacznie przydawac. Dobre staty. Zobaczymy czy bedzie sie dalo zlozyc grywalnego decka na fallowerach

Shinjo Ki-Chang - swietna postac. Za 8 golda super statsy, do tego 3PH, nie jest uniq. Boostuje theme z fallowerami (moze faktycznie zaczne grac takim deckiem)

Shinjo Ming li - za 8 golda 5F... do tego samurai... za same staty z miejsca jest w decku :) Do tego jeszcze w miare grywalna akcja... po prostu genialnie (zdecydowanie nie bedzie lezala w albumie)

Shinjo Shinlao - hmm nic specjalnego, nie widze dalej decku na scoutach w kucu... ale fajnie ze wyszlo zawsze to bedzie mozna pokombinowac

Utaku Yumiko - raczej to jest brak wsparcia do BMek... na sile chca zrobic z tego pojazdowke... nie da sie... imho postac slaba/srednia

Cavalry Officer - genialny fallower. Idealny pod nowy theme... swietnie ze kosztuje 5 :) bedzie wchodzil z glory of the shogun ladnie :) (naprawde zaczynam rozkminiac nowego decka z tymi kartami).

Utaku Elite Guard - fajny fallower... szkoda ze do decku ktory nie ma szans dzialac (pojazdowe maidenki).

Endless Road - niby fajne, ale dziala tez na przeciwnika... raczej gry nie zobaczy.

Podsumowujac. Swietne preview. Nowy pomysl na decka, dopal postaciami wszystkie decki jakie moge zlozyc, oraz w porownaniu z innymi klanami wypadamy zdecydowanie na plus. Juz mi sie ten dodatek podoba :)





Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Nataku

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-12-26, 23:57 »
Na obrazku jest księżyc, więc czarodziejka z księżyca?;]  
Po prostu kreska typowo mangowa, mnie się tam podoba.

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-12-27, 00:01 »
to jest jakiś smok w ukryciu...

kto to widział, kensai bez konia.. ten fiolet to na dyske tylko wcisneła i ja do previu wrzucili...
ja, choć lubię mangę, w Legendach nie chciałbym jej widywać...

ale szczęśliwie jak się okazało kawalerią nie jest więc grac nią nie będzie trzeba :)

Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-12-27, 00:03 »
Kensajka jak z jakiejś nowej mangi xD

Ale nie przeszkadza mi to. Fajna karta.

Xiao - Jera EXP w przebraniu! ZŁODZIEJE! ;]

Generalnie nie ma tu powalających zdolności na kartach, ale IMO są bardzo dobre staty jak na niektóre ceny. Scout mi się bardzo podoba, bo robi fajne rzeczy. Ciekawi followerzy. Generalnie do podstawowych wayów widzę, że jest jakiś dopak. No może szugendża co może być taktykiem jest dziwny, ale... why not?


Nataku

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-12-27, 00:09 »
Ertai - Moim zdaniem już od jakiegoś czasu istnieje grywalny unixowy deck na fallowerach. Teraz będzie po prostu ciekawszy;]

Endriu

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 253
  • Moral Victor Exp2...
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-12-27, 00:17 »
Jak dla mnie, tyle czekania i nie powaliło na kolana..
ani akcjami, ani artami
Co do grania to widzę 1 góra 2 karty które obrazu wejdą do deku, jeszcze z 2 ale już na siłę.
co od artów- unicorn kensai.. ale dlaczego to tak bardzo przypomina WOW'a.(dla wtajemniczonych nie przepadam za WOW'em przez ten przerysowany styl)
Zacząłem grać w w legendę bo mi się podobały arty i klimat, którego jest coraz mniej z każdym nowym dodatkiem..    
Unicorn ● Clan ● Samurai ● Cavalry ● Loyal ● Unique
Zły RELEASE boli przez całe życie
NIE JADAM REESOTTO!

Aki

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 359
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-12-27, 00:29 »
Endriu nie przesadzaj, do Wowa Legendzie jeszcze daleko jeśli idzie o arty... mają klimat... co prawda coraz bardziej ucieka on w "anime made by usa" ale nie jest jeszcze źle...

i jak tak bardzo ci się ta kensaika nie podoba to ja z przyjemnością uwolnię cię od bólu posiadania jej w każdej ilości :)

i zauważyliście, że kuce nie zapałały do skorpiona miłością w tym dodatku?
"Czasem drobny gest znaczy więcej, niż najbardziej heroiczny wyczyn..."

Ratman

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-12-27, 00:36 »
Prawdę mówiąc Aki, to mnie kensajka też nie przekonuje. 5f bez kawalerii nawet z fajną akcją mnie nie ustawia. Bo gdzie się zmieści tak naprawdę? Do dragona jeśli już.
Scout choć zacny sam decku nie zrobi, szczególnie, że jest jedynym bodaj unixowym scoutem z recon open a nie popierdułkowatą akcją pod tereny. Jak się popatrzy na scoutów krabowych to aż żal bierze.
Commanderzy to nie mój way, ale zdają się fajni i ciekaw jestem co z tego wyniknie w przyszłości. Statsy mają rewelacyjne.
Boxowe 4f to dla mnie król tego pre. Wszędzie się zmieści no i samuraj.
Followerzy są fajni, oficer w szczególności - followerowe iron tetsubo ;P no tak jakby ;)

Generalnie pre jest naprawdę w porządku, ale stawianie znaku równości między nim a dragonowym czy mantisowym, to dla mnie (na razie!) lekkie nadużycie ;)
« Ostatnia zmiana: 2008-12-27, 00:46 by Ratman »

Aki

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 359
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-12-27, 00:49 »
dlatego jak pisałem swoją pierwszą opinię o niej to zaznaczyłem, że u kuca to raczej spodziewam się ją w klaserze zobaczyć niż w decku. gdyby była smocza albo "niczyja" to naszych (smoczych) kensaiach by hulała aż miło, a tak to nie wiadomo...

a swoje zachwyty nad nią (i żale, że nie zielono-złota) wyrażam ze swojej smoczej perspektywy...
"Czasem drobny gest znaczy więcej, niż najbardziej heroiczny wyczyn..."

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-12-27, 00:50 »
do dragona sie babka nie zmiesci, bo kosztuje 8- jakby byla 1 tansza to moze, a tak po prostu nie wchodzi (kuronada ledwo sie miesci)

ale reszta pre wyglada dosc dobrze, jest w czym wybierac
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-12-27, 00:51 »
Cytuj
5f bez kawalerii nawet z fajną akcją mnie nie ustawia. Bo gdzie się zmieści tak naprawdę?

Do WS sie zmiesci. Dzieki niej mozna za darmo grac versitle. Dolaczasz panience dwie bronie wiec na dobra sprawe to tez plus. Ma wysokie staty wiec szybko moze zjechac prowincje zanim jeszcze przeciwnik zdazy wystawic obrone. Przy takiej ilosci dosylania jaka mamy obecnie to nie widze problemu aby panienke mozna bylo doslac, przeslac, dociagnac tam gdzie chcemy zeby ona byla. Naprawde solidna postac.

Cytuj
Ertai - Moim zdaniem już od jakiegoś czasu istnieje grywalny unixowy deck na fallowerach. Teraz będzie po prostu ciekawszy;]

Semantyka :) ja nazywam deckiem grywalnym ten twoj ciekawszy deck :)

Co do artow to mi sie o dziwo poza manga kupa podobaja.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-12-27, 01:02 »
Dlaczego Kraby nie mogły dostać takiego scouta... Dlaczego... Ponarzekam sobie trochę bo mi scoutów brakuje ;P
Kuce dostaly bardzo fajne karty, nie to co niektórzy ;)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-12-27, 01:31 »
Iuchi Hotaru - niby taktyk ja dostanie spella ale ja nie widze jakiegoś wiekszego zastosowania...
Moto Juncheng - wow 4f z domku bardzo szybki pojazd ;D
Moto Xiao - hmmm to z tym panem mamy juz 9 commanderów... taki jakiś średni jak dla mnie..
Shinjo Ki-Chang - dobra postać,wrzuca i sie do tego nie tapuje ;D. widac że w CE bedziemy mieli wsparcie do decków fallowerowych
Shinjo Ming li - mega postac jak dla mnie nawet bez kawalerii jest świetna, nie musi ruszac do ataku zawsze świetna pomoc w obronie prowincji ;)
Shinjo Shinlao - kicha, normalne staty akcja lipna
Utaku Yumiko - oo dobry suport dla meidenek, ułatwi zagrywanie kart typu 'A noble end'
Cavalry Officer - świetny falower, gdyby była jeszcze karta dodajaca 1f unnoposed to by świetnie kombinował z Moto Juncheng
Utaku Elite Guard - fjak dla mnie lepszy fallower niż shiotome...
Endless Road - teraz lipa, moze w CE jak nie bedzie za dużo akcji wrzucających...
same karty mi sie podobają dają dobrą zapowiedź nastepnej edycji :) ale grafika ehh szkoda gadac ... ;/
« Ostatnia zmiana: 2008-12-27, 01:38 by MotoChagatai »
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

Ratman

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-12-27, 04:26 »
Cytat: Moto Chagatai
Endless Road - teraz lipa, moze w CE jak nie bedzie za dużo akcji wrzucających...
Im dłużej się zastanawiam nad tą kartą tym silniejsze mam wrażenie, że ten zaśniedziały common skrywa dużo więcej blasku niż się może wydawać. Spójrzmy realistycznie na obecnie grany movement: każda akcja, którą się wkłada do decka prostuje unit po ruchu, tak samo kraby/mantisy itd. mają na kartach. Z kolei my mamy dużo więcej movementu ale bez prostowania, via Takai. Więc w ogólnym bilansie po zagraniu tego mogę spokojnie odsyłać swoje unity ze stayów, knowledgy i mieć darmowe prostowanie podczas gdy przeciwnikowi ten teren nic nie daje.

Cytuj
Utaku Yumiko - oo dobry suport dla meidenek, ułatwi zagrywanie kart typu 'A noble end'
Niezależnie pod jakim kątem na nią nie spojrzę to mi nie wychodzi z tego support. Chyba, że na jakieś followery z beniki, tyle, że wtedy zostaje 8 innych klanów, które Ci leją miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę :P 44x meh, wolę Nayan, przynajmniej robi honor.

Cytuj
Shinjo Ming li - mega postac jak dla mnie nawet bez kawalerii jest świetna, nie musi ruszac do ataku zawsze świetna pomoc w obronie prowincji Mrugnięcie
Nic mnie tak nie pociąga jak podłożyć pod panienkę 2 łepony żeby później sobie postała do obrony. A cudze prowincje w ataku to pewnie za mnie jakieś widmowe hufce wezmą ::)
« Ostatnia zmiana: 2008-12-27, 04:44 by Ratman »

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: [GotE] Unicorn
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-12-27, 16:50 »


lateks?