Autor Wątek: Niemcy pytają...  (Przeczytany 1906 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Niemcy pytają...
« dnia: 2009-02-19, 21:25 »
Cytuj
Hey there

we (min 3 german guys) are planning to drive to your Kotei in Wroclaw. Actually my polish isnt that good so my visit in your forum wasnt so informative to me  ;)  but i registered though :D

we dont drive so far to "only" play cards .. we want to see the nightlife! .. yeah that means party and i hope good polish vodka (i drunk some amazing black vodka 5 years ago in warszawa .. tasty ^^) so is there an option to get some crazy polish "guides" to have an nice saturday night ?

Czy kogoś to interesuje ?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

berto

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 990
    • Zobacz profil
    • the
Odp: Niemcy pytają...
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-02-19, 21:37 »
hmm byc moze mnie obiecalem synowi jakis wypad... mogli by sie moze zabrac z nami ale musze spytac kumpla jak by sie na to zapatrywal... wieki sie nie widzielismy a przyjezdzam do niego tylko na weekend...w dodatku karciany... daj im namiary na mnie na forum niemieckim niech sie skontaktuja...
A propo szukam jakiegos sensownego lokalu z muza (jakies dobre bity nie szajz, moze byc Hip Hop no i namair na jakies kiwanie przy techniawce...

Piotrekk

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: Niemcy pytają...
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-02-20, 11:36 »
Niech po prostu nocują w SOLO, tam wódki nie zabraknie  :D

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Niemcy pytają...
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-02-20, 13:12 »
Jako ze dawno nie imprezowalem we Wrocku, nie pamietam  nazw.
Z tego co pamietam to moge polecic :
" W drodze do mekki" - klimatyczna knajpa z dobra muzyka (od elektronicznej po hip-hop), troche malo miejsca ale ciekawe miejsce
Jakas knajpa na Z kolo Drogi do mekki - j/w tez bardzo fajna.

Generalnie kolo rynku masz kupe klubow , o dokladne nazwy i co graja musisz dopytac miejscowych.
Wrocek to dobre miasto na posluchanie "undergroundowego" hip hopu(nie wiem czy graja amerykanski ale pewnie tak) i dobrej muzyki elektronicznej. Jak lubisz zwykla techniawke to tez pewnie sie cos znajdzie.

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
Odp: Niemcy pytają...
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-02-21, 17:58 »
Niech po prostu nocują w SOLO, tam wódki nie zabraknie  :D

Może niech lepiej NIE nocują w solo... bo na następny dzień poskarżą się orgom, że nie mogli spać, a ci którzy staną w szranki imprezy powiedzą, że podli Polacy próbowali ich otruć...