Autor Wątek: Dziwne sprawy - CV  (Przeczytany 5616 razy)

mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy - CV
« dnia: 2008-05-19, 10:57 »
Dla mnie na stronie bylo by najciekawsze i najmilsze cos w rodzaju spisu graczy: lokalizacje, namiary, play-grupy, klany jakimi sie gra i jak by sie ludki zgodzily jakies fotki rzeczywiste co bym mogl te "pyski" z nikami itd polaczyc. Czyli cos w rodzaju osobistego graczowego CV na stronie. Ale realnego jako osoby Michał Grycz (Wrocław - Smok) a nie mihau (breslał - DensisngDragon). Wiem, co w pelni popiera i szanuje, czesc z nas chce pozostac mniej lub bardziej ukryta. Ja zgadzam sie na publikacje wszlekich danych jakie tworcy strony w ramach CV sobie zarzycza i uwazam ze powinno to pozostac sprawa dobrej woli i checi a nie nakazu.
« Ostatnia zmiana: 2008-05-21, 10:15 by Shinjo Drożdż »

TooS

  • Crab Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 721
  • In your base, smashing your statues.
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-05-19, 12:01 »
albo np

Artur "TooS" Lehmann - Gdynia - Krab (z widocznym gdzies nickiem ofkoz jak ktos nie chce danych podawac to wystarczylo by nick, miasto i klan, tak jak to napisal mihau)

pomysl dobry i w 110% go popieram :)

Bayushi Seita

  • Scorpion Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Skorpion z imienia, Skorpion z natury
    • Zobacz profil
    • Scorpion hideout
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-05-19, 12:07 »
Pomysł popieram również.

Ale czy mi się wydaje czy niemożliwym jest otrzymanie informacji odnośnie powstania strony?


Ludzie, to nie jest forum o grze "Legend of the Five Lawyers"!

Monk

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 208
  • The Sexorcist
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-05-19, 14:57 »
Też popieram pomysł Mihau'a. Fajna sprawa..

Twoja stara liczy Koku w AEG'u.

Pong

  • blank Personality
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-05-19, 16:52 »
Rzeczywiscie bardzo fajna, ale Sejmitar napisał "strona niedługo powstanie" w lutym 2007. Ładne niedługo  ;D tylko czy w ogóle? jesli tak to kto sie tym zajmuje w jakiej to jest fazie itp.

Z wiekszoscia propozycji w wątku sie zgadzam jak najbardziej, michau-pomysł ok.

Zombi Damien

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 433
  • Srogi Plugawiec
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-05-19, 17:59 »
quotha, wchodze w to ;D
Spider Clan * Daimyo * Middle Finger of the Dark Lord * Shugenja * Shadowlands * Unique * Loyal

Lose 20 Honour.

Open/Battle: Umrzyj.


mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-05-19, 21:16 »
Ja nie wiem czy Wy mnie bobasy dobrze zrozumieliscie ?

Jak podacie takie dane to musicie byc swiadomi ze zapukam kiedys w drzwi jak bede w okolicy i bede jeczal ze musze sie "napoic" i takie tam. A jak juz sie juz napoje a bede "styrany" to bede musial gdzies sie przenocowac. I okolice trzeba bedzie mi pokazac. Acha ..... i te ..... no ..... kurcze ..... w karty bede chcial zagrac :] (jak starczy czasu)

Wiec wiecie ...

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-05-19, 22:07 »
Cytat: mihau
Ja nie wiem czy Wy mnie bobasy dobrze zrozumieliscie ?

Jak podacie takie dane to musicie byc swiadomi ze zapukam kiedys w drzwi jak bede w okolicy i bede jeczal ze musze sie "napoic" i takie tam. A jak juz sie juz napoje a bede "styrany" to bede musial gdzies sie przenocowac. I okolice trzeba bedzie mi pokazac. Acha ..... i te ..... no ..... kurcze ..... w karty bede chcial zagrac :] (jak starczy czasu)

Wiec wiecie ...

mihau - ale wiesz... to działa w 2 strony  ;D

Generalnie pomysł też mi się podoba. Jeśli nie na stronie l5r.pl to może dałoby się coś takiego zrobic tu, na ccg?


mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-05-19, 22:53 »
mi kasa su kasa, niech nie jaki MiRage zaswiadczy o mej goscinnosci :D

Ja poporstu dzieki l5r chce doprowadzic do sytacji ze mam "dobrych", dobrych, Dobrych i DOBRYCH znajomych w kilku miejscach w Polsce. I mnie poratuja/upija tak samo jak ja Ich jak najdzie taki czas.

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-05-19, 23:00 »
zapraszam  ;D

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-05-20, 12:02 »
zapraszam  ;D

u horrora nie am gdzie kimac
ja mam duza chate

a idea niezła, jak gralem w war cry to byl taki player base, ze ja skimalem u siebie kilku graczy, w katosach jak bylem czy w kraku to tez mnie ktos skitral i spil

wiec zobaczymy jak tu wyjdzie

pozdr
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Dziwne sprawy
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-05-20, 13:02 »
No to man... zalozcie odpowiedni watek na forum, po co ma byc przerost formy nad trescia. Piszesz w jakims przyklejonym watku player base, ludzie sie wpisuja w innym watku, moderator moderuje i jak masz potrzebe znalezienia kogos to masz wszystko w jednym miejscu.

A jezeli naprawde chcecie CV gracza pisac (po co?) to niech admini zaloza osobne forum, gdzie kazdy napisze jeden temat, ze swoim nickiem i tam opisze co i jak, temat taki zostawalby zamkniety po dodaniu... albo napisac adminowi swoje CV na priv i on by mial prawo tylko postowac takie rzeczy.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Żuku

  • blank Personality
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-07-03, 15:28 »
może trochę z dupy pytanie ale co z tym pomysłem? idea upadła jak dorodna rewolucja na wiosnę czy ten playerbase faktycznie powstał gdzieś na forum a ja go tylko znaleźć nie mogę? po pomysł niezły i ja jak najbardziej byłbym za...(zwłaszcza jak się jedzie na turniej gdzieś i Ci czytają z kim grasz a potem chodzić od stolika do stolika(jeszcze nie znam wszystkich)i pytac który to;) )

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-07-03, 15:55 »
Widzisz, to niestety tak jest, ze pomysly dobre, wszystkim sie podobaja tylko z wykonaniem i wdrozeniem cos nie wychodzi :)
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-07-03, 17:38 »
o, a ja ten wątek odpiero teraz zauważyłem..a idea jest ok. no to co?gdzie te watki?

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-07-03, 19:44 »
Ja się chętnię zatrudnię do firmy CCG.NET.PL i będę pracowicie uzupełniał te  i inne dane, poprawiał niusy i pilnował tematyczności wątków. Z tego co wiem, taka fucha (web supervisor) jest bardzo dobrze płatna... ale jeżeli nie jest płatna, to niestety musicie poczekać aż będę miał chwilę czasu i jak już nakarmię i napoję rodzinę (o innych duperelach takich jak remont czy coś nie wspominając) to siądę i zacznę coś robić. Zwłaszcza, że L5R to nie jest całe moje życie i od czasu do czasu do kina czy na spacer też bym poszedł.

Co do niektórych popędzalskich, którzy nie mogą się doczekać - ściągnijcie mi co-operatora który wyjechał na studia do Barcelony, drugiego który nagle znalazł angaż w Japonii (obaj stracili serce do L5R bo 'wyrośli')... Sorry, ale sam tego NIE ZROBIĘ. A chętnych do pomocy - jakoś nie widać.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

krzemian

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
    • www.uwolnij-orki.pl
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-08-09, 20:35 »
Po tym pojezdzie od Sejmitara widze ze nowu sie uspokoilo sie a ja  tez chcialem dorzucic swoje 2 grosze . chcialem powiedziec (nie obrazajac oczywiscie nikogo ) ze mnie na przyklad  zawsze te wszystkie niki wkurwialy .  Z twarzy wiekszosc was znam ,ale jak se powpierdalacie niki z nazw kart albo cus to potem sa nieprzyjemne sytuacje (jak cisniecie nieswiadomie po Kornelu  ;D) itd . Jak CV to moze nie wszystkim bedzie sie chcialo pisac to moze chociaż dalo by sie zrobic tak zeby ludzie mieli niki tak jak sie nazywaja albo jak do nich sie mowi. bo jakies  bajkowe postacie to ...a troszke nas jest i nie sposob wszystki skojazyc. tez sie  moge nazwac "Czagatron-Łykam dwie" i jaki to ma sens ?? .Troszke odbieglem od watku ale wydaje mi sie ze znacznie by to pomoglo .
A jesli chodzi o same CV to niech to znowu nie  bedzie przerost formy nad trescia. wydaje mi sie ze spokojnie wystarczylo by zwykla lista jak kto sie nazywa(ewentualny nik),miasto i numer tela.Jeden topic (jakie nowe fora no bez jaj) kazdy kto by chcial wklepal by swoje dane i tyle . na samym koncu Drozdzu czy tam ktos komu by sie chcialo wbil by te dane to jakiegos pdf a albo nawet txt czy udostepnil by to na forum .Cala akcja trwa wtedy kilka dni i tak naprawde nikt nic nie musi sie meczyc i tyle. Wszystko staje sie wtedy bardziej klarowne , a jak ktos faktycznie chce sie w innym miescie zatrzymac to moze zawsze callac .
Powiem ci Mihau ze sam plan jest dobry ale watpie zeby ludziom sie chcialo. np ze zdjeciem to juz moze byc problem . w jakiej formie niby mieli bysmy to przezlac ?? mailem do moderatora on na strone . itd itd jest nas 364 .ile osob to zrobi ?? wiadomka ze wszyscy nie wklepia jak sie nazywaja i gdzie dokladnie mieszkaja ale ci bardziej "aktywni "
udostepnili te najbardziej podstawowe to juz by bylo ok .
« Ostatnia zmiana: 2008-08-09, 20:51 by krzemian »

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-08-09, 21:44 »
widzisz, Krzemian, pomysł nie był zły, ale jakoś tak to wyszło, że wszyscy byli za ... tym żeby to zrobili admini :) forum jest, można wątek postawić i fotki też, a zgrać i skatalogować to potem dla admina nie jest problem. ale, jak widać (panorama na ziejące pustką locum CVek) pomysł fajny, ale jakoś nikt nie chce udostępniać swoich danych... A może nikomu się nie chce ich udostępniać ?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-08-10, 13:10 »
Heheh :) ale na mnie wszyscy mowia Ertai :)
Dobra, nie jestem adminem,to zaczne sam taka zabawe.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: Dziwne sprawy - CV
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-08-10, 13:37 »
wszystko ok i ladnie pieknie ale wiecie ze te dane sa chronione prawnie i ktos moze sie przyp*...

proponuje chociaz zrobic te CV jak ertai zaczal na podforum widzianym tylko dla zalogowanych uzytkownikow... (z tego co wiem nie jest to duzy problem)

(tylko sygnalizuje ze moze byc problem..., ale generalnie jak chcecie nie wtracam sie :P)
Shoju na prezydenta! :)