Autor Wątek: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE  (Przeczytany 3073 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« dnia: 2008-10-09, 16:17 »
Ponieważ zaczął się nowy rok (szkolny, akademicki, a także jakiś kawałek finansowego), czas załatwić w końcu pewną sprawę. 

Jak zapewne wiecie, od jakiegoś czasu wrocławski Bard przychylnie popatruje na wrocławskie L5R. Do tego stopnia, że - jako gracze - możemy (chcemy, musimy etc) wybrać sobie jakiś dzionek na 'nasze' pogrywania w Bardzie. Ten dzień i godzina będzie wykorzystywany jako punkt orientacyjny - wtedy i wtedy NA PEWNO można spotkać legendziarzy. O korzyściach wynikających z ciągłej obecności w sklepie nie będę się rozwodził, to chyba wszyscy wiedzą ...

Lokalizacja w czasoprzestrznei jaką sobie wybierzemy będzie obowiązywała przez dłuższy czas - chłopaki z B. mają rozplanowany harmonogram i byłoby bardzo niemile widziane, gdybysmy się zadeklarowali na jakiś dzień a potem go olali. Konsekwencje może nie będą dla niektórych straszliwe (wypadnięcie z grafika sklepowego oraz to, że wówczas ja też kładę lachę na wszystkim), ale ci którzy pamiętają czasy tułania się po KFC i ZEROWY dopływ nowych graczy może zrozumieją, jaką korzyścią jest posiadanie przyczółka w sklepie...

W obecnej chwili najlepsze dostępne terminy to wtorki lub czwartki. W oba te dni B. jest czynny dłużej (do 20, czasami jeszcze dłużej). We wtorki dzielimy się miejscem z graczami w gry planszowe - środowisko spokojne i zajmujące dość mało miejsca (1 team graczy = 1 stolik). W czwartki odbywają się figurynki - patrole W40K oraz skirmishe LotR, wobec czego jest mniej miejsca i gorsza atmosfera. Pozostałe dni robocze to poniedziałki (10-18), środy (10-18) i piątki (10-19, cotygodniowy turniej WoW - hałas, ciasnota etc). Soboty to czas niby najlepszy (chociaż ja akurat w soboty nie mogę), ale ponieważ wówczas wszystkie sklepy tego rodzaju przeżywają oblężenie, to i dla nas będzie mniej miejsca.

Pytanie - kto kiedy może i ma zamiar się pojawiać, kto kiedy nie może w ogóle lub bardzo rzadko?

Ja zamierzam bywać na legnedzeniu we wtorki i czwartki od ok. 16 w górę.
pierwszy post każdej osoby w tym temacie musi zawierać powyższą informację

Bezpośrednio związany z naszym bywaniem będzie grafik turniejów. Ponieważ - z tego co wiem - i tak nie uda się dopasować jednego dnia dla wszystkich, najprawdopodobniej turnieje zostaną zaplanowane jako '3 w miesiącu, jeden we wtorek, jeden w czwartek, jeden w sobotę' - przy czym wtorkowe i czwartkowe będą bardowe, a sobotni albo najprawdopodobniej w KFC i po południu (15 w górę - jeżeli ja mam go prowadzić) albo od rana (i ew. w bardzie) jeżeli znajdzie się jakiś krawaciarz.

Przypominam, że w przypadku turniejów odbywających się na miejscu Bard podwaja kasę na nagrody.

Powyższe nie dotyczy imprez okazjonalnych, takich jak L5R-Nov czy prelizy - te zawsze będą dogadywane indywidualnie.

Patrz też : impreza urodzinowa, następny wątek.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-10-09, 16:23 »
Wtorek lub Czwartek. Koncze prace przez caly tydzien circa 18 wiec wogole, zeby pograc to najwczesniej (kiedy sie z pracy szybciej zerwe) to moge na miejscu byc 17.40 (przy zagieciu czasoprzestrzeni). Jezeli Bard jest wtedy dluzej otwarty to ma to dla mnie sens. Z tych dwoch terminow wole Czwartek poniewaz we Wtorek cos mam juz zaklepanego.

Co do soboty to raczej nie pojawiam sie w weekendy na zwyklych turniejach. System wtorek/czwartek/sobota 3 razy w miechu jako turniej mi sie podoba, pod warunkiem, ze bedzie grupka osob, ktora bedzie mogla przyjsc od tak o pograc a nie tylko na turniej.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-10-09, 16:30 »
clarification : niezależne pogrywanie nie jest reglamentowane. ja pewnie od czasu do czasu będę się pojawiał w KFCu (czy gdzie tam), ale chodzi mi o regularny dzień do grania w B. Niekoniecznie turniejowego, turnieje to konsekwencja 'miejsca w B' i 'czasu graczy'
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Aki

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 359
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-10-09, 19:49 »
wtorek. jest ciszej, spokojniej i więcej miejsca. (gdzieś tak od 15.30-16.00)

jako, że obecnie w czwartki to zajęcia mam do 19... i nigdy wcześniej jak o 18 nie będę wolny (ostatnie to ćwiczenia w 9 osobowej grupie więc o urywaniu się można zapomnieć - jeśli chce się je zaliczyć)

okazjonalnie też będę się pojawiał w środy tudzież piątki.

"Czasem drobny gest znaczy więcej, niż najbardziej heroiczny wyczyn..."

Krzychu

  • Crab Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
    • www.ancalentari.com
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-10-09, 21:02 »
Wtorek odpada u mnie, a w piątki/soboty wracam do siebie najczęściej.



Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-10-09, 22:29 »
Wtorek i czwartek u mnie odpada. Pasuje mi poniedziałek, środa lub piątek (to najchętniej :D)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Rafciu

  • Scorpion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-10-09, 22:38 »
We wtorki i czwartki będę mógł najpóźniej do 19 dlatego wolał bym inny dzień, ale się dostosuje. W weekendy jak tylko mam czas to zawsze z chęcią pogram.

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-10-10, 09:06 »
Moze ankiete na forum?
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-10-10, 09:21 »
Plan mi sie jeszcze zmienia, ale już teraz moge powiedzieć, że pasuje mi poniedziałek, wtorek, piątek. Możliwe, że środa też zacznie mi pasować. Czwartek prawie na 100% odpada
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-10-10, 09:41 »
studenci ktorym cos nie pasuje bo maja zajecia...

bogowie co sie dzieje - "world is change.." ;D

lol lol lol smiac mi sie chce :) (a to dopiero 2 rok leci jak skonczylem studiowac i nie pamietam wykladow na ktorych bylbym w polowie a z cwiczeniami to sie wkreca do innej grupy jak nie pasuje, bo babcia zmarla, bo wyjezdzam, bo ciocia powiedziala wujkowi ze dziadek przegral w pokera z wnukiem, bo mam poprawki.... itd... itp.. etc.. i co tam jeszcze)

ale dawajcie dalej, jeszcze troche i uwierze ze studenci cos robia a nie tylko baluja i sie opierdalaja ;D
Shoju na prezydenta! :)

Majk

  • Crab Clan
  • boxable Personality
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-10-10, 11:47 »
Ja tam nigdy nie wiem, które popołudnia będę miał wolne. Z drugiej strony jeśli pracuję w weekend, a nie mam dyżuru to często się zdarza, że mam pierwsze dwa dni tygodnia wolne więc wtorek jest w tym wypadku lepszy. W sumie to nie ma jednak co gdybać - mam czas = przychodzę :)

mihau

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-10-10, 12:25 »
Wtorek OK (1700+)
Czwartek OK (1700+)
Sobota różnie to bywa

Ogółem:
1) w bardzie jest teraz wiecej miejsca wiec jestem HAPY
2) byłem kilka razy juz tak nie smierdzi jestem BARDZO HAPY
3) nagle sie okazało ze w pracy musze zaczac pracowac wiec znikam ale ogolnie jestem i gram

Endriu

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 253
  • Moral Victor Exp2...
    • Zobacz profil
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-10-10, 12:53 »
poniedziałek  zajęcia do 15:00
wtorek zajęcia do 18:45
środa zajęcia do 17:00
czwartek zajęcia do 18:45
piątek wolne..
będę pojawiać się w bardzie w tedy kiedy nie będę mieć zaległych projektów i ktoś zdeklaruje się że będzie...
Unicorn ● Clan ● Samurai ● Cavalry ● Loyal ● Unique
Zły RELEASE boli przez całe życie
NIE JADAM REESOTTO!

Wilczy

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 372
  • You have activated my Trap Card
    • Zobacz profil
    • ShadowForum
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-10-10, 21:16 »
ale dawajcie dalej, jeszcze troche i uwierze ze studenci cos robia a nie tylko baluja i sie opierdalaja ;D

Jeszcze czasem coś jedzą. ;)

Jeżeli chodzi o mnie to jakikolwiek termin z wyłączeniem śród, od godziny 16 w górę. Tylko nie zawsze się będę pojawiał, żeby pozorować przygotowywanie do matury. ;)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Do grywających we Wrocławiu - WAŻNE
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-10-11, 00:40 »
Moze ankiete na forum?

Za mało rozbudowana.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.