Autor Wątek: Wrocław goes to Warszawa  (Przeczytany 9559 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Wrocław goes to Warszawa
« dnia: 2013-09-23, 01:18 »
EC Warszawa

Po plotkach z Horrorem, okazuje się co następuje :

Rozkład jazdy
W piątek są turnieje kwalifikacyjne (qualifier), w sobotę główny turniej (dla tych co sie zakwalifikowali) i równolegle Second Chance (dla pozostałych), w niedzielę turnieje poboczne, np. WoH.

Piątek : pierwszy qualifier (roboczo nazwany Q1) zaczyna się z samego rana. Po 3 rundach jego trwania rozpoczyna się drugi qualifier (Q2). Po min. 3 rundach trwania Q2 oraz po całkowitym zakończeniu Q1 rozpoczyna się trzeci qualifier (Q3). Czyli w piątek impreza będzie trwać od rana do wieczora, bo program musi zmieścić najpierw całe Q1, a potem całe Q3. Program jest ustawiony tak, że można zagrać 3 rundy w Q1, zdropowować, pójść do Q2, pograć chwilę, zdropować i ciągle móc zdążyć na Q3. Albo dobrze zacząć Q1, wtopić ostatnie gry i ciągle mieć całe Q3 przed sobą. Aby wyjść z qualifier'a, trzeba zrobić wynik 5-2 (lub lepszy). Wystarczy 'wyjść' z jednego z Q, aby grać w Main Event, wygrywanie w kolejnych Q nie daje żadnych dodatkowych korzyści.

Sobota : sobotę równolegle odbywa się Main Event i Second Chance, z finałami włącznie. Jak ktoś gra w jednym to w drugim nie zagra.
 
Niedziela : różności.

Kasa
200zł, bez żadnych zniżek za wcześniejsze opłaty czy coś. Osoby prerejestrowane dostaną niespodziankę od organizatorów. Za te 200zł jest wstęp na wszystkie turnieje imprezy oraz pakiet promek.

EC Kit
Niby można zamawiać do 22.09.2013, ale różnica czasowa powoduje, że można zdążyć w poniedziałek. Ja, Endriu, Tensai i Chord mamy zaklepany kity, jak ktoś chce więcej to niech wyśle zamówienie do AEGa ... Nie powinno być problemu z odbiorem. Albo można kita np. na mnie wziąć, to odbiorę. 35$ kupuje 10 boosterów do GoC, playmatę i zestaw promek.

JEDZIEMY!
Taka okazja naprawdę trafia się raz w życiu. Poprzednie wyjazdy na EC to wydatek rzędu 1000-1500zł, ze względu na transport samolotowy i inne koszta. A teraz można się zamknąć w 1/4 tej sumy. Naprawdę polecam.

Nocleg
Nie zapewniony. Jabbas znalazł i poleca hotel, który znajduje się (relatywnie) niedaleko miejsca imprezy  i kosztuje ok. 30zł /noc. Ekipa z Warszawy została poproszona o pomoc w znalezieniu miejsca. Ja także szukam u kumpla... ale jak ktoś ma inne pomysły (może jakaś ciocia?) to niech da znać.

Transport
Tu ja leżę na całej linii, ale liczę na to, że uda się nam zorganizować w konwój. Kto jedzie? Kto jedzie autem? Od odpowiedzi na pytanie kto jedzie zależy m.in. kwestia lokalowa.

MYŚLEĆ! ODPOWIADAĆ!
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-09-26, 13:47 »
Nocleg : wyżebrałem nocleg na ul. Skarbka z Gór. Dobra wiadomość - powinno być tanio, bo po znajomości. Średnia - będzie ciasno, bo to de facto kawalerka, ale śpiworami na podłodze chyba damy radę... Jak się dowiem ile osób pokotem się zmieści to powiem. Zła - Skarbka jest 25km od miejsca eventu, więc jest KAWAŁ drogi. I raczej wymaga transportu samochodowego.

Ale jest nad czym pracować.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-09-27, 13:43 »
Na obecną chwilę:

NIE JADĄ : Aki, Paku
JADĄ : Chord, Sejmitar, Endriu, Gripen, Włodek (ci dwaj ostatni z Lubina).
NIEZDECYDOWANI : Tensai, Jane, Hanzo.

O ile się nie zmieni :)
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-09-30, 15:44 »
<fanfary>
Oficjalnie dostałem urlop, a więc jadę XD
A skoro jadę, to mam wolne miejsca. Mogę zabrać 2-3 osoby. Zależy od ilości gratów jakie mamy zamiar wziąć.
Na pewno jedzie ze mną Włodek, więc dla Wrocławia pozostaje tylko jeden/dwa sloty w aucie.
Jeśli kżdy bierze ze sobą śpiwór i plecak, to spoko jedziemy we 4 osoby. Jeśli chcemy brać więcej gratów, to może być ciężko. Jak piszę plecak, to mam na myśli taki zwykły plecak, a nie turystyczny ze stelażem.
bagażnik jak widać nie jest największy :)

Koszt dojazdu orientacyjnie ok 100 zł na osobę. (trasa w obie strony i jazda po Warszawie to będzie ok 900km. Spalanie jak jeżdżę sam to ok 5,6 l/100km. Daje nam to ok 50 litrów paliwa. Przy cenie 5,8zł za litr to wychodzi ok 300 zł.) Jednak jedziemy we czwórkę i auto będzie obciążone, więc trzeba liczyć, że spali trochę więcej. Ile to nie wiem, bo nie jechałem nim w taką trasę z 4 osobami na pokładzie. Dokładny koszt będę znać dopiero po powrocie, ale dogadamy się :)

Proponowana trasa:
http://jpghost.pl/pliki/1309/mapa_1380544305.jpg

Jest najkrótsza i najszybsza. Dwie wady tego wyboru to ekipa z Wrocławia będzie musiała wcześniej pojawić się w Lubinie. Druga wada, to autostrada A2 ma płatne odcinki. Nie wiem ile każą płacić. Orientuje się ktoś może???
Powrót będzie przez Wrocław, ponieważ zdaję sobie sprawę, że będziemy wracać późno i nie złapiecie transportu z L do Wro.

Planuję jechać w czwartek po robocie. Niestety czwartku wolnego nie dostanę, więc mogę się jedynie wcześniej zwolnić. Chciałbym najpóźniej wyjechać koło 1500-1530. Wrocław, dacie radę???

Co do noclegu, to staram się coś skołować u znajomych. Nie wiem czy się da oraz nie wiem na ile osób.
Orientuje się ktoś może czy jakieś akademiki są w pobliżu???
Ekipa, która będzie jechać pociągiem; myślę, że możecie liczyć, że Was odbiorę z dworca i zawiozę na miejsce noclegu. Teraz jeśli będzie względnie blisko nocleg od turnieju, to mogę spokojnie wozić nas tam i z powrotem.
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Tensai

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 968
  • Ashigaru
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-09-30, 18:06 »
Dobra ludki, główny problem jaki widzę u siebie, to brak talii, ale to ponoć nie problem.
Dlatego jadę, mam samochód i mogę ludzi zabrać.
Więcej na chwilę obecną nie mam do powiedzenia, ale z tymi informacjami można już pracować.
Phoenix Clan • Ronin • Daigotsu Bofana Hater • Ashigaru • Gozoku Informant

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-09-30, 18:41 »
:(
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9399
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-09-30, 19:37 »
:(

Najwyżej Tensai wygra EC Twoim deckiem. :)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-09-30, 20:02 »
znalazłem dwa akademiki w pobliżu. Jutro będę dzwonił i dowiadywał się o ceny.
http://zwirek.uw.edu.pl/?page_id=15
http://www.zaczek.pw.edu.pl/index.html

Oba są całkiem blisko na mapie od miejsca turnieju.
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-09-30, 20:27 »
:(

Najwyżej Tensai wygra EC Twoim deckiem. :)
Cent ma to zrobić :P
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-10-01, 14:38 »
Dzwoniłem do tych akademików;
poza wakacjami prowadzą pokoje hotelowe. W pierwszym są dwójki i trójki. Cena za dwójkę to 90zł/nocleg. Trójka to 120zł/nocleg. Nie wiadomo jedynie czy i ile będą mieć miejsc. Babka mówiła, że dopiero w połowie miesiąca jak zakwaterują studentów, to szefowa podejmie decyzję co do ilości pokojów przeznaczonych na hotel.

Drugi akademik ma tylko dostępne dwójki w cenie 140zł/nocleg. Dużo...

Szukam dalej...
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: 2013-10-02, 15:24 »
Namierzyłem kolejny akademik; około 4 kilometrów od miejsca grania. Mają 3 i 4 osobowe pokoje. Cena to 50zł za osobę za nocleg.
Mają wolne miejsca i od ręki nas przyjmą.
Dom Studenta nr 6 Uniwersytetu Warszawskiego

Wrcając do kwestii dojazdowej; trasa, jaką początkowo planowałem, czyli omijająca Wro nie przejdzie. Kolega dziś tamtędy jechał i mówi, że kaszana.
A więc jadę przez Wro. Kto chętny na transport proszę o kontakt privem lub na komórkę. Co do godziny to sprawa na razie otwarta. Na pewno we Wro będę nie wcześniej niż o 15.30.
Co do dalszej trasy to albo przebijamy się na A2, albo przez Bełchatów i Piotrków. Sie zobaczy :)
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: 2013-10-02, 23:53 »
Ja mam od kumpla potwierdznenie chaty na Skarbka. 33m2, na miejscu łóżko i materac - 3 osoby powinny się zmieścić (śpiwór!), a jak się upchamy to pewnie więcej. Ja muszę ciąć koszty maksymalnie, więc kwateruję tam, nawet jak mam dojeżdżać potem po 2h MPK. Oczywiście chętnych zapraszam, ale nie wiem, czy zmieścimy się wszyscy...
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Endriu

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 253
  • Moral Victor Exp2...
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-10-03, 00:07 »
Cenie sobie wygodę i już swoje na podłogach i krzesłach się wyspałem, jeśli jest opcja łózko za 50zł  to wole tą opcje :D 
Unicorn ● Clan ● Samurai ● Cavalry ● Loyal ● Unique
Zły RELEASE boli przez całe życie
NIE JADAM REESOTTO!

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-10-07, 14:09 »
Hotel dla mnie, Włodka i Andrzeja załatwiony.
Mamy pokój w hotelu Aramis. 330 zł za 3 noclegi. Do końca tygodnia zrobię przelew i gitara.
Wyżywienie mamy we własnym zakresie.
Niestety dojdzie nam prawdopodobnie jeszcze jedna opłata związana z hotelem; mają płatny parking :/ 30zł za dzień. Jeśli w pobliżu będzie jakieś wolne miejsce, to olejemy sprawę. Gorzej, jeśli tylko u nich będzie można parkować. Zobaczymy na miejscu.

Co do wyjazdu, to znalazłem idealne miejsce spotkania we Wro.
Stacja Orlen, przy ulicy Wschowskiej. To jest jak się jedzie na Leśnicę. Duży parking, obok przystanek tramwajowy, możliwość zrobienia jakiś zakupów na drogę i nie nadkładamy nic trasy i nie tracimy czasu. Andrzej, Sejmitar, pasuje?
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-10-07, 14:56 »
Ja mam czwartek wolny i tak, więc nie ma problemu z moim dojazdem... Ja się kwateruję po znajomości u kumpla w (pustym) mieszkaniu. Ze mną Paku.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Endriu

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 253
  • Moral Victor Exp2...
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-10-07, 23:01 »
jasne
Unicorn ● Clan ● Samurai ● Cavalry ● Loyal ● Unique
Zły RELEASE boli przez całe życie
NIE JADAM REESOTTO!

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-10-09, 11:27 »
Z tego co słyszałem to następuje zmiana w obsadzie? Endriu jedzie z Przemem i Władkiem, a w drugim aucie Tensaj, ja i Paku ?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-10-09, 11:56 »
Ok. Szkoda tylko, że koszt podróży pójdzie w górę :/
Jest szansa, że ktoś na czwartego do nas dojdzie? Nie ma mnie we Wro i nie mam jak trzymać ręki na pulsie.
Jak problem z forsą, to za podróż możemy się później rozliczyć. Dogadamy się. Śmiało, pisać, dzwonić
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-10-09, 12:10 »
G to źle przedstawił.
Wojtek jedzie z Tobą samochodem, a G z Tensaiem.
Dlaczego? Z tego względu, że w trójkę będziemy spać na tym mieszkanku co G załatwił i tak będzie po prostu łatwiej i wygodniej
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Wrocław goes to Warszawa
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-10-09, 12:14 »
Czord z Przemkiem! Jadę z Tensajem :D

PS : We trójkę? Jade nie jedzie?

PSS : Przedstawiłem tak jak usłyszałem, o tym że Wojtek się turla samochodem z nami dowiaduję się dziś.

PSSS : A to nie jedziemy jednym konwojem ze wspólną pulą benzynową?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.