Autor Wątek: Warszawa i ogłoszenia parafialne  (Przeczytany 2334 razy)

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Warszawa i ogłoszenia parafialne
« dnia: 2013-08-16, 19:42 »
Witam szanownych kolegów w czasie wakacji. Z okazji zbliżającego się końca sezonu ogórkowego w L5R oraz nadchodzących:
MP
ME
pre GoC
IvE
oraz mnóstwa innych atrakcji powinniśmy już wybrać nasz Stronghold.
Założenia większości z nas padło na Graal Wiatrak.
I dla niedowiarków, że wiatrak nie jest daleko we wtorek o godzinie 16:30 jechałem z centrum tramwajem do wiatraka równo 15 min. Chciałbym też zauważyć że jakoś dla mnie nie było problemem jechać 35 kilosów co tydzień, a czasem dwa razy w tygodniu żeby sobie pograć w L5R
Byłem dzisiaj w naszym nowym strogholdzie i mam pewne informacje:

Najpierw plusy:

1. Pan Darek nasz przyszły TO Graal, jest bardzo miłym człowiekiem i myślę że będzie to kompletnie inna współpraca niż dotychczas prowadziliśmy. Świadczą o tym chociażby to, że sam zaproponował ściągniecie Box of everything, zaproponował umieszczenie plakatu w sklepie w celu promowania L5R. Organizuje turnieje z powodzeniem w MtG, WoW, i inne. Zanotował, powtarzam zanotował to co oczekujemy ze współpracy.
2. Od września ma być browar do kupienia na terenie grala :P tak jest :D
3. Pre wstępnie ustawione na 8 Września.
4. Jest miejsce dla 16 osób, czyli 8 stolików po ogłoszeniu turnieju, wszystkie oświetlone wygodne krzesła i stoliki całkiem całkiem. Stoliki ciutkę większe od tych z lucida idealne na 4 prowincje, fate , dyn i discard
5. są ciastka dla łasuchów :P
6. Otwarty codziennie do 21:00 czyli spotkania mogą być organizowane bez problemowo. Piątek wieczór zarezerwowany dla MtG.
7. Pan Darek Jest chętny do współpracy na linii Aeg/ graal po uprzednim wytłumaczeniu i przedstawienie co i jak. Nie będzie akcji ze promek nie ma czy czegoś tam
8. Dojazd jak mówiłem z centrum w godzinach szczytu tramwajem jedzie się 15/20 min
9. Jest dobry kebab w pobliżu :)

Na minus:

1. Niestety w soboty nie mogą być organizowane turnieje L5R, bo MtG organizuje 2 turnieje i trwa to cały dzień. Jesteśmy więc skazani na niedziele od godziny 11:00, ale sam sklepik jest otwarty od 9:00 więc można sobie też w łikend pograć.


To tyle z informacji które mi teraz pamiętam. Teraz czas przenieść Imperial Assembly na wiatrak.

I jest jeszcze jedna ważna sprawa. Ponieważ dużo osób narzeka że nie może przyjść w środę, to chciałbym zaproponować zmianę dnia spotkań "pogryw " na czwartki lub środy.

Wstępnie zapowiedziałem że do grala będziemy wpadać na pogrywy raz na dwa tygodnie, ale mam nadzieję że przejdzie to w cotygodniowe granie i bez smęcenia. Tam jest naprawdę spoko i myślę ,że nie ustępuje to miejsce paradoxowi, a nawet jest lepsze. Czekam na jakieś wypowiedzi lub inne opinie.

I proponuję zorganizować nadchodzące spotkanie w GraalWiatrak we środę, chciałbym żeby większość osób przybyła w celu omówienia tego i owego oraz porozmawiania osobiście z TO Graal i zobaczenia na własne oczy jak jest fajnie.


 





Ampher

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa i ogłoszenia parafialne
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-08-19, 04:54 »
Bym proponował jeszcze czegoś szukać, fakt że miejscówka pasuje tematycznie, ale jednak (przynajmniej mnie) okolica zniechęca. :P
Tak czy owak to nie mamy na obecną chwilę nic lepszego, zatem głosujmy gdzie idziemy w najbliższą środę.
Ja miałbym nawet taką może nawet i głupią propozycję biorąc pod uwagę że zbliża się duża ilość eventów, znaczy się żeby grywać 2 razy w tygodniu, powiedzmy wtorek i czwartek skoro środa ostatnio graczom nie pasuję?

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa i ogłoszenia parafialne
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-08-19, 08:42 »
Bym proponował jeszcze czegoś szukać, fakt że miejscówka pasuje tematycznie, ale jednak (przynajmniej mnie) okolica zniechęca. :P
Tak czy owak to nie mamy na obecną chwilę nic lepszego, zatem głosujmy gdzie idziemy w najbliższą środę.
Ja miałbym nawet taką może nawet i głupią propozycję biorąc pod uwagę że zbliża się duża ilość eventów, znaczy się żeby grywać 2 razy w tygodniu, powiedzmy wtorek i czwartek skoro środa ostatnio graczom nie pasuję?

No jak chcesz to nie możesz jeździć do innych lokali :)
Wiem że we środę w Graal wiatrak ma być:
Box of everything ( mam nadzieję )
Stazi
Zieloni bracia
Ja
może kogoś jeszcze się skołuje :)
Co prawda z granie częściej niż raz w tygodniu może być ciężko.
Ale może z okazji MP i ME trafią się chętni :)


Ledóch

  • Scorpion Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 500
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa i ogłoszenia parafialne
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-08-19, 11:21 »
Ja do końca sierpnia odpadam w ogóle z racji urlopu...
Szkoda, że sobota nie przejdzie, jeśli chodzi o turnieje.
Po wakacjach sprawdzę, jak wygląda mój dojazd po pracy na Wiatraczna i wtedy się zadeklaruję w sprawie grania w tygodniu
Zmieniłem nicka, bo ponoć Fealedhrel ciężko wymówić, hihi :)