Autor Wątek: Second City - wrześniowy dodatek  (Przeczytany 6310 razy)

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-07-07, 14:01 »
Stary co ty mówisz to ja może powiedzieć że będę brał tylko wyniki z południowej antarktyki
wszyscy maja taką sama pulę kart to ze inna meta inne deki ale wcale nie jest tam łatwiej czy trudniej jest inaczej ale wyniki sa wymierne ( san jose 84 graczy grove city 64 itd)
założe się ze jakbyś tam pojechał to byś koteia nie wygrał
Cytuj
z koteja gdzie liczaba osób nie przekraczała 20(moskwa bodajże)

a cran wygrał z Reykiawiku z 14 graczami ale to nie przyćmiewa tego że cran jest mocny


klepek w polsce był raz 2 raz 4 ( z czego jakby nie fobia Shadowplay pewnie byłby ze mną w finale)
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

mirumo

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2238
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-07-07, 17:56 »
No muszę się zgodzić z walcem :P
Lew daje radę, szczególnie ten popularny z kawalerią i dużymi klamkami.
Wiadomo, że małe koteje nie dają 100% odpowiedzi na to co jest mocne a co nie, ale i tak trzeba coś zrobić żeby je wygrać, przecież zawsze są inni gracze, grający innymi klanami. A Lew wygrał również parę większych eventów.

Co do klepkowej fobii shadowplay, przegrało mu to tylko 1 grę, ninjasi przeciwko temu deckowi akurat zawsze chodzili bardzo dobrze. :P

Chmielu

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1196
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-07-07, 18:13 »
Niniejszym chciałem pozdrowić Centuriona i jego dwa Shadow Plays'y. Pozdrawiam. Dziękuję. Bez odbioru.
Scorpion Clan * Central head of 3-headed oni * Spoiled air shugenja
A message, my lord, from the... Nezumi ambassador

Kris

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 740
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-07-08, 01:33 »
Walec - nie sądziłem, że potraktujesz mają wypowiedź tak dosłownie - trochę luzu, wiem, że można grać lwem (wiem jakie ma wyniki na koteiach), cieszę się tylko, że wreszcie wychodzi holding który poprawi trochę ekonomię bo wybacz, ale nie zaprzeczysz, że przy braku klanowego holdingu (lub comba dwóch holdingów) w pierwszej turze musisz mieć potem podejście z postacią za 6gc (która by coś robiła), a takich już nie wydawali przez ostanie 2-3 dodatki. Zwłaszcza, że wychodzi teraz masa użytecznych holdingów za 4gc (lub 6gc - myśle o porcie z FL) do których lew ze wzgledów czysto technicznych nie ma dostępu...

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-07-08, 07:27 »
Walec - nie sądziłem, że potraktujesz mają wypowiedź tak dosłownie - trochę luzu, wiem, że można grać lwem (wiem jakie ma wyniki na koteiach), cieszę się tylko, że wreszcie wychodzi holding który poprawi trochę ekonomię bo wybacz, ale nie zaprzeczysz, że przy braku klanowego holdingu (lub comba dwóch holdingów) w pierwszej turze musisz mieć potem podejście z postacią za 6gc (która by coś robiła), a takich już nie wydawali przez ostanie 2-3 dodatki. Zwłaszcza, że wychodzi teraz masa użytecznych holdingów za 4gc (lub 6gc - myśle o porcie z FL) do których lew ze wzgledów czysto technicznych nie ma dostępu...
sorki ze tak wyskoczyłem ostatnie dni przed urlopem więc 3 razy wiecej pracy a do tego zastepowanie kolegów będących na urlopie oszeleć można :)
ten holding 3 bardziej był potrzebny paragonom honorowym niż pojazdówce ale zgadzam się pomoże bardzo
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-07-08, 09:56 »
o to prawda. w honorowce jak nie podejdzie copper to lipton /zdecydowana wiekszosc postaci kosztuje 7/. troche pomaga barley ale tylkoo troche.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Mlody

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1040
  • Crab Clan
    • Zobacz profil
Odp: Second City - wrześniowy dodatek
« Odpowiedź #26 dnia: 2011-07-08, 22:59 »
@Offtop: Kris-zamiast mają chyba chciałeś napisać moją.
I can swim.