Autor Wątek: [SC] Unicorn  (Przeczytany 8213 razy)

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Unicorn
« Odpowiedź #40 dnia: 2011-07-29, 21:23 »
Chmielu:
mnie BMki intersuja tylko z perspektywy zostania paragonem. tak naprawde wszystko bedzie sie rozbijac o domek. jezeli dostaniesz aberracje UP bez dodatkowego honoru (bo generalnie juz maja 4) ale z traitem ze zerowanie F=honor to zaczniesz inaczej patrzec na takie zabawki. 4 na postaciach+ akcje daja ci taki sam ubaw jak honorowka lwia. i pewnie los taki sam jak paragonow lwa-> z militarka zabawy w swojej piaskownicy, a politykow trzeba bedzie poszturchac pochodnia.

spirit of paragon- rewelka. tego brakowalo w lwie. teraz mieszam paragonow+taktykow (choc paragoni+hero tez wygladaja ciekawie) i takiego cudenka mi brakowalo.
a teraz najlepsze- wreszcie sie ktos stuknol w glowe. bo teraz akcje paragonow byly albo z Ph (z ew.gainem) albo z F (i czesto strata honoru). tutaj jest kolejna akcja ktora rownie dobrze moze odpalic spider jak i lew/BM

reszta mnie ani grzeje ani ziebi.

ps. commanderow- mam nadzieje ze mi lwa nie spaskudza tym cialatajstwem. crab odpadl, mientus (scout/zoo/?/?); podobny los czeka chyba hero.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [SC] Unicorn
« Odpowiedź #41 dnia: 2011-07-30, 01:28 »
ps. commanderow- mam nadzieje ze mi lwa nie spaskudza tym cialatajstwem. crab odpadl, mientus (scout/zoo/?/?); podobny los czeka chyba hero.

Wszystko wskazuje na to, że klanowi Pająka będzie zostać Tony Halikiem tej edycji (commander/conqueror).
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe