Autor Wątek: [SC] Crane  (Przeczytany 4383 razy)

Seppun Chikan

  • Imperial
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: 2011-07-30, 11:44 by Seppun Admin »

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-07-30, 12:04 »
Bonds of Coin i Dispensing Justice sa mocno zgiete...
Time is precious. Waste it wisely.

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-07-30, 12:26 »
Dispensing Justice a cow tym zgietego? broni przed tym attach dowolny ma niższy fv of restoringa
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-07-30, 12:50 »
Spirit of the Duelist - czy ktokolwiek jest zaskoczony? Niemniej będzie grało, bo czemu nie?
Legion of the Bat - Nie wiem, co to ma z cranem wspólnego (i dlaczego -1 do kosztu), ale reakcja niezgorsza.
Bonds of Coin - Mocne, mocna i tyle.
Dispending Juistice - Było nie było odesłanie bez restrykcji.
Kakita Maratai - reakcja przyjemna, ale HR jest straszne, bo sugeruje, że dawanie żurom 8 startowego honoru było dobrym pomysłem (tfu!).
Doji Yoshitada - Dla mnie karta prewiev, bowuje od tak, daje honor... no i delist/magistrate notabene pierwszy w żurawiu za 7G (mam tylko wrażenie, że u dragona miałby 4PH i courtiera)
Doji Dainagon (sejmitar nie wrzuciłeś linka - wstydź się) - Więcej brania Favora być dobra, tylko tym razem niech AEG nie każe czekać pół edycji na akcje do których jest potrzebny.
Balista Exp - 4F to u żura liga superciężka, nie ma co narzekać. Daje recon, daje pierwszego battla - dla mnie spoko do Iron Crane theme.
Daidoji Ebizo - Yuki dostał expa i od razu godnego następcę. Co prawda kosztuje 9, ale ma 4F (wow ale strasznie wielki i militarny żuraw) i nie najgorzej zabija.
Asahina Munefusa - w tej edycji go nie widzę. W następnej też nie bardzo, ale zobaczymy jaką twierdzę dostaną Defenders of the Temples.
90
Kilka kart godnych uwagi, nie powiem... Wielu z pewnością czekało na duelowego spirita, monety też będą przydatne w EE, gdzie attache za 0g biegają wszędzie, dwóch dobrych scoutów pod nowoodkryty way i wisienka na torcie wspaniały magister.

Jestem zadowolony.
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-07-30, 12:53 »
Dispensing Justice a cow tym zgietego? broni przed tym attach dowolny ma niższy fv of restoringa

Owszem, ale w przeciwienstwie do restoringa postac Kolat, Ninja czy Shadowlands nie musi byc zdyshonorowana zeby ja zabic. To bedzie staple w inkwizycji.
« Ostatnia zmiana: 2011-07-30, 12:55 by Manit0u »
Time is precious. Waste it wisely.

misiaczek

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 787
  • Unicorn Clan Instigator
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-07-30, 12:59 »
Dispensing Justice to karta dla Phoenixów jest.
Guns don't kill people. Psychotic bears with machetes do.

PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-07-30, 13:03 »
Dobry magister/duealista i expowy Yuki.

Scout za 9 do klasera ale pewnie na starcie bedzie grany.

Reszta taka sobie bez szalu :) .

Nowy restoring sssie.
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *

WielkieDŻ

  • Personality
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-07-30, 13:04 »
Dispensing Justice a cow tym zgietego? broni przed tym attach dowolny ma niższy fv of restoringa

Owszem, ale w przeciwienstwie do restoringa postac Kolat, Ninja czy Shadowlands nie musi byc zdyshonorowana zeby ja zabic. To bedzie staple w inkwizycji.

zgadzam się z Walcem. Karta słaba nie jest i grę zobaczy, ale ma tylko 3fv i chroni przed zabiciem byle gówniany atacz, a do tego nie daje/nie zabiera honoru. chociaż, jeśli inkwizycja będzie miała jakiś przyzwoity F na przynajmniej części postaci, to może uda się zrobić coś militarnego na takich kartach

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-07-30, 13:12 »
Ja nie wiem czemu sie czepiacie, akcja zabija postac bez attacha albo odsyla z attachem. A u feniow, ktorzy rozdaja mroczne traity jak pedofil dzieciom cukierki to sie robi jeszcze lepsze. 3FV nie boli, bo jak juz bylo powiedziane, to nie jest karta dla zura pod duele (zreszta 3FV tez nie jest zle bo wcale nie trzeba skladac talii pod duele na samych 4).
Time is precious. Waste it wisely.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-07-30, 15:13 »
Kiedy ostatnio widziałeś postać bez attacha? :P
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-07-30, 16:12 »
Nie gralem od roku wiec dawno :)
Ale trzeba patrzec tez pod katem nowej edycji, gdzie roznie moze byc.
Time is precious. Waste it wisely.

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-07-30, 16:16 »
Dispensing Justice  w porownaniu do restoringa to naprawde biednie.
 
Ja nie wiem czemu sie czepiacie, akcja zabija postac bez attacha albo odsyla z attachem. A u feniow, ktorzy rozdaja mroczne traity jak pedofil dzieciom cukierki to sie robi jeszcze lepsze. 3FV nie boli, bo jak juz bylo powiedziane, to nie jest karta dla zura pod duele (zreszta 3FV tez nie jest zle bo wcale nie trzeba skladac talii pod duele na samych 4).

traita rozdaje z 1 postaci (pernamentnie) i z 1 spella (na ture); normalnie szal cial.

i ciekawe czy zuraw zostanie na 6 czy wskoczy na 8 honoru.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Kris

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 740
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-07-30, 16:24 »
i ciekawe czy zuraw zostanie na 6 czy wskoczy na 8 honoru.

Jeśli tak to lwy mają dostać 4golda na domku - nie dlatego klepiemy biedę, mamy poblokowane najciekawsze holdingi, żeby się okazało, że jeszcze nie można zacząć...

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-07-30, 17:55 »
Niech dadza im stronghold 5/4/7 :)
Time is precious. Waste it wisely.

mirumo

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2238
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-07-30, 18:30 »
Bonds of Coin jest extra.

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-07-30, 18:52 »
Ugh, nie zauwazylem, ze bond ma "bow your stronghold" w koszcie. Nie jest az takie super (akcja open rules, ale ta z dociagiem troche kosztuje).
Time is precious. Waste it wisely.

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-07-30, 19:53 »
Ugh, nie zauwazylem, ze bond ma "bow your stronghold" w koszcie. Nie jest az takie super (akcja open rules, ale ta z dociagiem troche kosztuje).

pare kart kosztuje cie 4. dla porownania- pedler kosztuje 5. ancient tome tez domek. najtaniej wypada counting house choc jest kondycyjny.
jest juz holding za 6 dajacy 5 kasy pozwalajacy uzywac abilki z domku gdy ten jest "bowed"
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-07-30, 20:16 »
folwerek to jest fajny ale dla konika
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-07-30, 21:35 »
Jeszcze a propo Dispending Juistice. Nie dziwcie się, że nie wytrzymuje porównania z Restoringiem (to w końcu Khan's Defiance). Moim zdaniem jest niezłe, bo to karta do odsyłania raczej dla wciskowych Magistrów, która czasem może zabić.
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [SC] Crane
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-07-30, 22:39 »
btw, jak ten scout z potencjalnym rekonesansem bedzie sie bronil a przeciwnik zgra sneaka/navala/bedzie mial tego samego typa. kto ma pierwsza akcje?
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.