Autor Wątek: [W&D] Unicorn  (Przeczytany 15141 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-04-22, 16:30 »
no to macie domek do blitza. Inspecting the charts oraz flankingi do talii ;) O 'Duty' nie wspominając...
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-04-22, 16:30 »


Pojawił się domek

ale gdzie jest nasz fix bo jego chce zobaczyć jeszcze chyba że go nam zostawili na jutro

domek fajny do blitza

zobaczy sięjak to będzie śmigało przeciwko innym deckom

Edit Kurimok będzie obowiązkowa w tej talii ciekawe co jeszcze będzie można wykombinować
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Nataku

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-04-22, 16:38 »
Można grać versility army za darmo!!:D

Ja myślałem zawsze że blitz unicorna ma jeździć nie oposed. Przynajmniej na początku. Cóż, musze jeszcze przemyśleć ten domek, ale raczej ToDa nie wyprze nawet w 10%

Edit: Jak mówił Drożdż ; Kurimoko, Kamoko's Avatar i Keiko. Problem jest tylko ten oposed...

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-04-22, 19:17 »
hachigoro :) albo wasz nowy taktyk.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-04-22, 20:05 »
Poprawcie mnie jesli sie myle, ale myslalem, ze blitz ma polegac na szybkim zjezdzaniu prowincji przeciwnikowi. Czyli wypinasz typa, dostaje on attach zjada prowincje, wszyscy sie ciesza. Prawda? Teraz co daje nam ten domek? Darmowego typa 0 F, ktory nic nie robi jak jestesmy nie opposed (a nie chcemy byc w BLITZU bo chcemy zjezdzac prowincje wczesniej niz przeciwnik wystawi jakies postacie prawda?). No i mamy dodatkowego F boosta jak bedziemy opposed (a jak juz powiedzialem, tego nie chcemy)... wyjasnijcie mi wiec prosze w czym ten domek jest dobry w blitzu?
W tym, ze na osatniej prowincji u przeciwnika mamy goscia 1F za darmo, ktory moze zagrac z siebie staya lub duty przyjac na klate, albo dzieki niemu mozemy flankinga zagrywac? To dziekuje, wole sobie kiwnac postac przeciwnikowi za nic.

Btw, ciesze sie, ze ludzie nie grajacy kucem sa zadowoleni z naszego preview  :twisted: zawsze to przynajmniej ktos sie cieszy.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-04-22, 20:12 »
Ale obrazek tego domku to świetny jest :D
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-04-22, 20:24 »
Taki camping :P

Ale kuce to już tak mają (shining horde... xD)


Jager

  • Personality
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
    • http://img49.imageshack.us/img4/3302/iambatman1ud7.gif
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-04-22, 21:19 »
Follower fajny, ale wymagania honoru na nim nie.

Domek ze szmatek. Jest postać pod duty. :)
Nawet gwiazdy płaczą razem z tym, kto płacze w nocy.


MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-04-22, 23:51 »
Jka dla mnie:

Iuchi Ietsuna - jakby grać na Utaku plains to praktycznie każdego odtapuje, a tak to raczej miętka


Shinjo Genya - to ja już wole chai'a


Shinjo Naota - niezgorszy współpracuje z Shinjo Saihan ale tak jakoś nie widze zastosowania dla decku na terenach... chociaz obydwoje mają scouta można by coś kminic w tym kierunku...

Shinjo T'sao -mnie sie podoba, taka troszke biedniejsza wersja hachigoro dla koników, no i kolejny non-uniq taktyk z kawaleria :D najlepsza postać w pre :)

Utaku Fusae - hmm nie wiem, wywołuje mieszane uczucia ale napewno lepsza od niż Utaku Etsuko....

Customized Armor - kolejna uniq karta w decku... szkoda że nie daje +3F

Fortified Cavalary - świetny fallower :D dobra zdolnośc, razem ze snow ridersami daje radę tylko szkoda że to takie drogie ^^'' no i troszeczke szkoda że nie współdziłają jeszcze z fortified camp'ami...

Shiotome - głownie dla battle maiden, średnie

Removing the Adventage- moze trzeba bedzie pomyśleć troche nad deckiem z terenami...

the western steppes - haha jak dla mnie kpina...  jak AEG daje karty które robią coś z terenami to czemu nie dadzą domku który z nimi coś robi albo sensowniej wspiera to co mamy...
no niby jest ten gostek jeden więcej moze on zagrać kilka kart[furious assault, czy wspacie dla inspecting the charts] , czy np przejąc na klate wroga akcje, [chagatai nie jeździ juz sam xD] jak dla mnie brakuje mu kawalerii bo by chociaż otrzymywał bonusy z mieczyka, z keiko vzy z komokos avatar  a tak lipa, a nie zawsze jeden koles oznacza odrazu przewage liczebną....

ogółem to sie Ciesze z pre nie ma dużo erek i gracze z innych klanów nie moga psioczyć że coś jest w przegięte na maksa ;]
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-04-23, 01:34 »
Ale za to ten token daje versatile army za free xD


Keigo

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-04-23, 11:33 »
Cytuj
jak dla mnie brakuje mu kawalerii bo by chociaż otrzymywał bonusy z mieczyka, z keiko vzy z komokos avatar

A po co mu bonusy do force'a skoro i tak przed rezolucją jest usuwany z gry ^^' ? Domek - porazka totalna ...

PS: Przykładowa sytuacja :) :
 3 naszych (w tym token) na dwie personalki przeciwnika. Force'a mamy 1 więcej, cieszymy się z wygranej a tu rezolucja, token znika, tracimy przewagę liczebną i 3 Force'a -> przegrywamy :P
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.

Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-04-23, 11:50 »
Ale za to dostajecie darmo chlopa ktory umozliwia:

- zagranie versatila
- zagranie steya
- zagranie flankinga badz ulatwienie obrony przed nim
- dostajecie postac pod Shrine to Bishamon czyli +3f na pusta prowincje...
- Duty za free tez chyba slabe nie jest

Jeszcze pare by sie zastosowan znalazlo. Bo sa karty badzsiewne bo musi sie bow do tego nasza postac a wiekszosci zal bo sa fajne... no to unix w bitwie ma ta jedno "wolna" na wlasnie takie akcje...

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-04-23, 12:11 »
nie jeste tragedia bo nie zostaje w rezolucji znika przed nia wiec jest beznadziejny

inna sprawa że trzeba poczekać czy cośfajnego w tym dodatku nie wyjdzie
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-04-23, 13:18 »
Cytuj
Ale za to dostajecie darmo chlopa ktory umozliwia:

- zagranie versatila
- zagranie steya
- zagranie flankinga badz ulatwienie obrony przed nim
- dostajecie postac pod Shrine to Bishamon czyli +3f na pusta prowincje...
- Duty za free tez chyba slabe nie jest

Jeszcze pare by sie zastosowan znalazlo. Bo sa karty badzsiewne bo musi sie bow do tego nasza postac a wiekszosci zal bo sa fajne... no to unix w bitwie ma ta jedno "wolna" na wlasnie takie akcje...


Ale jaja sobie robisz czy na powaznie piszesz?

-> Wole zaplacic 3 za versatile (w sumie to nie wiem dlaczego mam cokolwiek placic jak polowa moich typow to piechota w obecnej talii) i moc cie kiwnac z domku (przy gorszej opcji odjac tobie F)
-> Wole ciebie kiwnac lub odjac F niz zagrac staya za darmo
-> Jedna postac nie broni tak prosto przed flankingiem (a lew to by sie chyba zasmial na stojaco jakby zobaczyl, ze probuje takim jednym typkiem miec wiecej lub rowno postaci niz on).
-> Ja juz mam za darmo shrine to bishamon tyle, ze w openie... MROK
-> Duty.... owszem, jeden rozsadny argument. Zuzyje jakas karte z reki, zeby przekirowac abilitke twojego domku (z krabem), zamiast po prostu przypieprzyc ci ze swojego... MROK.

Tak, swietny domek. Tyle rzeczy robi.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-04-23, 13:21 »
Cytat: "Maestro"

A po co mu bonusy do force'a skoro i tak przed rezolucją jest usuwany z gry ^^' ?

dla akcji wymagających forca np. greater sacrafice, poza tym Takai by miał z niego jeden więcej forca [zdarzało mi sie juz przegrywac o 1 forca ><''] a jak opposed to nawet 2 xD
Cytat: "Maestro"

Domek - porazka totalna ...

z tym sie zgodze za dużo do kombinowania... za mało zysków..
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-04-23, 13:43 »
jakas taka spasiona panienka jeszcze wylazla z tortu:)


Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-04-23, 13:48 »
Hmm nie glupia, znajdzie zastosowanie. Szkoda tylko, ze shugenja.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Kakita Tatsuyoshi

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-04-23, 14:01 »
Expowana yong taika świetna zdolność niezłe statsy. Można zrobić straszny deck na shugasach w kucu. Kto wie czy nie lepszy od feniksowego.

Nataku

  • Unicorn Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-04-23, 14:15 »
yong-tai : Świetna postać, idealnie wpasowała się do mojej talii na shugasach;]

Chemik

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
[W&D] Unicorn
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-04-23, 14:40 »
Cytat: "Ertai"


Ale jaja sobie robisz czy na powaznie piszesz?

-> Wole zaplacic 3 za versatile (w sumie to nie wiem dlaczego mam cokolwiek placic jak polowa moich typow to piechota w obecnej talii) i moc cie kiwnac z domku (przy gorszej opcji odjac tobie F)
-> Wole ciebie kiwnac lub odjac F niz zagrac staya za darmo
-> Jedna postac nie broni tak prosto przed flankingiem (a lew to by sie chyba zasmial na stojaco jakby zobaczyl, ze probuje takim jednym typkiem miec wiecej lub rowno postaci niz on).
-> Ja juz mam za darmo shrine to bishamon tyle, ze w openie... MROK
-> Duty.... owszem, jeden rozsadny argument. Zuzyje jakas karte z reki, zeby przekirowac abilitke twojego domku (z krabem), zamiast po prostu przypieprzyc ci ze swojego... MROK.

Tak, swietny domek. Tyle rzeczy robi.


Tak pisze powaznie.

Ta zasrana darmowa postac broni ciebie przed tym flankingiem bo halo to jest unit i nawet jak nie masz wiecej/rowno unitow niz lew to mozesz o zgrozo z flankinga przyjac w chlopa 1/1 ktorego masz za darmo. Z tego co pamietam Unixy ubolewaly ze lew wykancza ich bo broni sie eager to figth + flanking. No to teraz masz mozliwosc jakos tego obejscia... Wiec uwazam ze ta postac broni przed flankingiem bo lew zanim go zagra musi jeszcze bidok pozbyc sie gowna 1/1 aby tego flankinga zagrac. Dodac to i nowego followera i nagle Lwy maja lekko trudniej z zabiciem tej gory F prawda a ty masz czas na zagranie swoich akcji aby wyciac/obezwladnic to co lew ma w bitwie...

A co do Duty to imo lepsze bo faktycznie to jaki masz riderect ? Seat, co to kuzwa tylko Chagiego sie opaca bronic? Reszta to pies? A jesli nawet jest tylko Chagi to nie lepiej poswiecic kogos kogo masz za darmo niz kogos kogo wystawiasz z dynastii ?

Co do bishamonu mowie ze tu tez sie da go uzywac praktycznie bezbolesnie co jest imo zaleta tego domku.

A co do Versalite to tu tez roznica jest taka ze Ty czasem placisz a tu szansa placenia za to jest b.mala, na tyle mala ze mozna stwierdzic ze jesli pilot unixa nie jest matolem to zagrywasz go zawsze za darmo...

Stey jest opcyjny, ale draw kart daje opcje a tu znow za darmo.