Autor Wątek: W&D Taoist Archer  (Przeczytany 2927 razy)

Hanson

  • Scorpion Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« dnia: 2008-05-01, 18:44 »

Draq

  • Dragon Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-05-01, 18:57 »
Nastała era followerów droższych niz personalki czy co? Kolejny rzeźnik do podpinania i chyba dedykowany modliszce. Trzeba bedzie więcej akcji niszczących atachmenty włożyć do decku bo te klocki są drogie do ratowania z Fortified Campów  :wink:


Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-05-01, 19:07 »
chyba będzie to karta dość rzadko grana ze względu na koszt dla mantisa najdroższy folower musi być za 7g = 3g z tadame i pałac , co najwyżej może sie pojawi w unixach, bo tak to mam wrażenie że nie jest wart swojej ceny, a szkoda karta mam potencjał.


MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-05-01, 19:35 »
w sumie jeśli używać Supply Outpost i regionu shinsei last hope to wyjdzie 5 golda mniej.....
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-05-01, 20:54 »
Wejdzie jeszcze do mrocznego krabowego decku na Castle Barracks
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Ageto

  • Crab Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1055
    • Zobacz profil
    • Claimster - centrum umów
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-05-01, 21:38 »
Cytat: "PAKU"
Wejdzie jeszcze do mrocznego krabowego decku na Castle Barracks


A owszem owszem. Lepszy niż Heavy Infantry
Claimster - centrum umów

Brzana's HunterZ Team Member


Sephirion

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 855
    • Zobacz profil
    • Lastefem
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-05-01, 21:58 »
Nie mam pojęcia co jest w tym followerze, ale kurde, podoba mi sie.
5F i RA5 to kurde, fajna sprawa...
Koszt zabija, ale..
Czytaj karty, potem pytaj.
Czytaj rulsy, potem pytaj.
Sprawdź, czy ktoś już o to pytał, potem pytaj.
Myśl. Potem pytaj.

Monk

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 208
  • The Sexorcist
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-05-01, 22:29 »
Z Few Against Many wchodzi u mnie za trójkę do każdego chlopka w talii prawie  :wink: Do rozważenia, aczkolwiek zdolnośc Snow Ridersów jakoś bardziej cenię. No , ale ma drawa oprócz tego RA5, a to ważna sprawa w deckach na followerach hmm hmm..

Twoja stara liczy Koku w AEG'u.

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-05-01, 23:21 »
A ja go lubię już. Weźcie takiego 3x, 3x HI, 3x ogry, 3x ridersów... dorzućcie do tego utemaro, który to wyciąga za 3golda, jerę która daje +1F i prostuje i skilled quartermaster - będzie zabijało karty jak się patrzy. Że drogie? Żeby zjeść prowincje, tadame musi dostać 2 followerów zazwyczaj. Powiedzmy, że to klasyczni 2F za 3G. Więc płacimy 3 golda z holdingu i 3 z tadame, żeby zjeść prowincje. Moim zdaniem różnica nie jest aż tak wielka przy np. HI, czy nawet przy tym. Jedni powiedzą "ja wolę kupiuć typa". No dobra, ale jak ja w 2 turze kupię tadame i w 3 "typa" to jadę dopiero w 4. A tak nie mam "typa" ale zjadam prowincję (teoretycznie) w 3. Proste :P


kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-05-01, 23:48 »
Wszystko pięknie, ale Robun (i inne akcje niszczące attache, których coraz więcej jest) raz-dwa kasuje te wyciułane 8G.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Zombi Damien

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 433
  • Srogi Plugawiec
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-05-01, 23:54 »
a on kasuje robuna :D  :D  :D
Spider Clan * Daimyo * Middle Finger of the Dark Lord * Shugenja * Shadowlands * Unique * Loyal

Lose 20 Honour.

Open/Battle: Umrzyj.


Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-05-02, 02:42 »
Kempy - kiedy ostatnio udało Ci sie odpalić abilitkę Łobuza w grze ze mną?  :roll:

To raz. Dwa - po to mam te nieszczęsne 3x Fortified. I po to w takiej talii pewnie byłby Harada (ten w kanu :P). Fakt - jest to drogie w złocie, ale na jedno wychodzi IMO. Bo co bym talii nie złożył, to 50-90% fate'a kosztuje złoto. I już przywykłem do 16holdingów z Wallem, farmą flipującą holdingi i bazarem. Naprawdę. :P

Zresztą... w następnej turze mogłoby to z Utemaro za 3g wrócić. A wiesz co jest fajne? Za każde użycie reakcji z fortified, harady, profit from death czy utemaro na tym followerze - dociągam kartę ;D


Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-05-02, 12:41 »
Cytat: "Geralt_Bialy_Wilk"
A ja go lubię już. Weźcie takiego 3x, 3x HI, 3x ogry, 3x ridersów... dorzućcie do tego utemaro, który to wyciąga za 3golda, jerę która daje +1F i prostuje i skilled quartermaster - będzie zabijało karty jak się patrzy. Że drogie? Żeby zjeść prowincje, tadame musi dostać 2 followerów zazwyczaj. Powiedzmy, że to klasyczni 2F za 3G. Więc płacimy 3 golda z holdingu i 3 z tadame, żeby zjeść prowincje. Moim zdaniem różnica nie jest aż tak wielka przy np. HI, czy nawet przy tym. Jedni powiedzą "ja wolę kupiuć typa". No dobra, ale jak ja w 2 turze kupię tadame i w 3 "typa" to jadę dopiero w 4. A tak nie mam "typa" ale zjadam prowincję (teoretycznie) w 3. Proste :P


problem jest taki że owszem fajnie jest discardować folowerków i wracać ich z Utemaro, tylko że utemaro jest jeden a jak wychodzi obrywa Wynajętymi Zabójcami, jednak  8 g to sporo kasy, bo to postać 10 g, zresztą trzymanie samych drogich folower jest takie blee.


Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-05-02, 13:22 »
Ale mina przeciwnika jak dolaczasz ogre warriors do sozena a potem w ataku jeszcze cos takiego - priceless :)
Time is precious. Waste it wisely.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-05-02, 13:42 »
Cytat: "Manit0u"
Ale mina przeciwnika jak dolaczasz ogre warriors do sozena a potem w ataku jeszcze cos takiego - priceless :)

A widziałeś minę przeciwnika jak w obronie dolaczasz za darmo do sozena ogrów? :D
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
W&D Taoist Archer
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-05-02, 14:33 »
Ja pamiętam, jak przed RotSem dołączałem Yoritomo Kumiko do moich 9F Orochi za 3g, więc... :P