Autor Wątek: Mantis preview  (Przeczytany 14795 razy)

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Mantis preview
« dnia: 2007-03-11, 19:50 »
Naseru's last words
Imperial kiho limited: Target one of your mantis clan shugenja : one of your target unique personalities permenently gain the ability,
"Political limited: take the imperial favor"
Focus 3

Candle of shadows
+0/+0
4
Unique
Can only attach to a mantis clan personality.
After this card enter play: look at the top 3 cards of your fate deck. Put one in your hand, put one at the bottom of your deck, and remove one from the game.
Reaction: after you draw a card; straighten one of your target personalities.
Focus 4


Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-11, 21:09 »
Świeczka jest bardzo fajna, a i akcja nie najgorsza pytanie tylko jak będą wyglądały windy w samuraju
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Krzychu

  • Crab Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
    • www.ancalentari.com
Mantis preview
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-11, 22:59 »


Fajna świeczka :-D



THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-11, 23:06 »
Cytat: "Shinjo Drożdż"
Świeczka jest bardzo fajna, a i akcja nie najgorsza pytanie tylko jak będą wyglądały windy w samuraju


pytanie jest raczej ile unique peeps mantisy mają w 1 decku w SE i ilu mają szugasów [bo jak narazie jest ich 0 ] . A nasze obecne szugasy uchodzą za przegiete i na 99% nie zostaną reprint'owane .*
candle fajnie działa z utemero is sesoned deck handem i followerami . mam nadzieje że wyjdzie jeszcze z dwóch navalowych .








*jest to prywaten zdanie the Self-Appointed Prophet of Doom .
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-05-04, 01:44 »
Świeczka obowiązkowo ląduje w każdym moim decku ostatnio :D

Co do Kihosa - w magistrate'towo-weirdowym decku miałem trzy sztuki... dużo? Cóż - Deck kart miał za dużo, ale Uniqsów było spoooro... a o Shugenjów też zadbałem. Dawało radę z Black Heartem >D Mimo wszystko - do przerobienia deck cały, żeby chodziło zgrabnie.


Co do uniqsów w SE - karty z KD już są dual bugged, więc mamy chociażby takiego Etsuiego EXP, który drogi nie jest i czasem się przydaje ;]


gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-05-04, 01:53 »
Cytat: "THE Self-Appointed Prophet of Doom"
pytanie jest raczej ile unique peeps mantisy mają w 1 decku w SE i ilu mają szugasów [bo jak narazie jest ich 0 ] . A nasze obecne szugasy uchodzą za przegiete i na 99% nie zostaną reprint'owane
candle fajnie działa z utemero is sesoned deck handem i followerami . mam nadzieje że wyjdzie jeszcze z dwóch navalowych

Self-Appointed Prophet of Doom, postaraj się bardziej bo to śmiesznie wygląda..

THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-05-04, 11:14 »
ze dwóch navalowcyh followerów .

a propos G man . Ja mam banner Self-Appointed Prophet of Doom hate , a ty ??? :lol:
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-04, 12:38 »
Cytat: "THE Self-Appointed Prophet of Doom"
ze dwóch navalowcyh followerów .

no ja wiem o czym piszesz, ale to nie o to chodzi..spojrz co pogrubilem i staraj sie chociaz zachowywac pozory bo jak na przyklad taki Nicoll pisze to po nim nie widac ze WIE

Cytuj
a propos G man . Ja mam banner Self-Appointed Prophet of Doom hate , a ty ??? :lol:

 :shock: faktycznie! to Ty tam jesteś..a ja sie dluzszy czas zastanawiałem co to ma być..no ale ja nie chce Self-Appointed Prophet of Doom hate, ja chce "I love Self-Appointed Prophet of Doom texts" :)

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-05-04, 13:11 »
em, ale Self-Appointed Prophet of Doom dodał adnotację, że to jego prywatne zdanie :P


gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-05-04, 13:32 »
Cytat: "Geralt_Bialy_Wilk"
em, ale Self-Appointed Prophet of Doom dodał adnotację, że to jego prywatne zdanie :P

No dodał dodał. A to prywatne zdanie to on niby sobie tak wydymał jedząc obiad, tak? Poza tym tutaj nie musi sięwydurniać. Bardziej musi sięna AEGu pilnować bo to tam go banują..

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-05-04, 23:22 »
geeez... czepiasz się i tyle -_-'

ja o niczym nie mam pojęcia, ale też nie wydaję mi się, by wiele mantisowych shugasów było reprintowanych... i w ogóle wiele innych personalek... ale z shugenjy to ja nie wiem co zostanie... Amika Exp2, słabasz od zwykłej? ><"


THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-05-05, 02:13 »
Cytat: "gaijin"
Cytat: "THE Self-Appointed Prophet of Doom"
ze dwóch navalowcyh followerów .

no ja wiem o czym piszesz, ale to nie o to chodzi..spojrz co pogrubilem i staraj sie chociaz zachowywac pozory bo jak na przyklad taki Nicoll pisze to po nim nie widac ze WIE

Cytuj
a propos G man . Ja mam banner Self-Appointed Prophet of Doom hate , a ty ??? :lol:

 :shock: faktycznie! to Ty tam jesteś..a ja sie dluzszy czas zastanawiałem co to ma być..no ale ja nie chce Self-Appointed Prophet of Doom hate, ja chce "I love Self-Appointed Prophet of Doom texts" :)


co tam ostanio esan napisła do mnie ,że przeprasza za texty na kenbando :shock: to był dopiero szok . ja cie nie rozumiem . szugasów [kekiesu /amika /kekiesu basic] to nam nie zreprintują na 99% . A dwa followery są potrzebny , bo bez 9 to se można deck składać [a jeden navalowy już jest sesoned deck hand ]. Sesoned deck hand działa dobrze ze wszystkim followerami . lion bedzie grał na nich na pewno żeby dokopac się do swoich super przegietych followerów [tych od akcji] . Nie rozumiem o co ci chodzi . :wink:
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-05-05, 16:57 »
Cytat: "THE Self-Appointed Prophet of Doom"

co tam ostanio esan napisła do mnie ,że przeprasza za texty na kenbando :shock: to był dopiero szok .

 :shock:  :shock:  :shock:

THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Mantis preview
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-05-05, 19:25 »
No wiem . I to na forum o papugach . Mówie ci mrok . Jak on mnie tam znalazł to nie wiem . Ja rozumiem wszedzie ten sam nick mam . Ale mimowszystko .
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.