Autor Wątek: [HW] Spider  (Przeczytany 7488 razy)

Tafit

  • Spider Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Depilator Umysłów
    • Zobacz profil
[HW] Spider
« dnia: 2008-09-08, 21:35 »
http://www.tuftufsake.com/e107_plugins/content/content.php?content.25

Po kilku godzinach gryzienia biurka ze złości, w końcu jest!
"Our Strength is fear. It destroys the weak"


Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-08, 21:47 »
Chuda Shikyo - nie bardzo przydatny

Daigotsu Kurai - kolejne 5F za 7 golda, moze zaczna smigac bruty

Daigotsu Meguro - gdyby ten ruch nie byl konieczny to bylaby genialna postac, a takto jest bardzo dobra :)

Daigotsu Sendo - mocne bydle, naprawde daje rade!

Daigotsu Shiraki - nie jest zly, ale chyba sa lepsze postacie do deckow

Masu - nie skladalem solo monkow wiec ciezko jest cos powiedziec, wstawanie jest zawsze dobre

Flanked by nightmares - coz... karta ideal do breedera

Resurgence - Chyba rapid lepszy

Sacrifical Land -zart

Trascendence of flash - moze sie okazac ze wlasnie tego bylo potrzeba shugenja aby wciskaly w koncu prowincje :)
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Keigo

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-08, 22:06 »
Ja tam się ciesze z nowego monka i Shirakiego najbardziej (wkońcu poskładam mojego bluźnierczego decka na DV)

bójcie się buahaha (zarządzam rzut na poczytalność, k6 ^^ )
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.

Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-09-08, 22:35 »
Chuda Shikyo -Jaki mi się ten art podoba !!! W sumie akcja fajna do duelówki i nie tylko

Daigotsu Kurai - wow ależ on jest brzydki, 5/4 samurai za 7G no niby może być

Daigotsu Meguro - fajny defensor nawet,  przydziela się obniża froca gosciowi zabija folowera i spada do domciu xD szkoda tylko że musi.

Daigotsu Sendo - szkoda ze takie restrykcjie muszą być spełnione, gość musi być i bownięty i mieć najmniejszy  base force na polu bitwy, umm fajny na Ruined City i to też nie do końca

Daigotsu Shiraki - to że swietny art to mówic nie trzeba ;] strzały z 2-3 czasem 4 Force no niby fajne, sam nie wiem. W sumie dobrze że nie kolejna akcja typu Odrzuć Dark Virtue.

Masu - Fajny gość. Duzó monkowych akcji potrzebuje bownąć moinka a wbudowane prostowanie zawsze fajne

Flanked by Nightmares- Flanking dla shadsów mmm aż mnie ciarki przeszły, fajniutkie to, mi Flanking leciutko chodzi na pół-brederach a to to już będzie madnes ;D

Resurgence-mmm tak tak tak tego było mi trzeba więcej movementu w pająkach ;D

Sacrifical Land - lol?

Trascendence of Flash - jak by to było permamentne jeszcze to eee Katsu i Yajinden by wimatali, i tak świetne, 4F token to jest to! ;]


Rise above.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-09-08, 22:47 »
fajne te spidery

chyba jedno z lepszych previu najciekawsza karta dla nie spidera to resurgence
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Hattori Hanzo

  • Crab Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-09-08, 23:33 »
tak co złe seksi .nie złe karty

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-09-08, 23:45 »
Nie znam się na spiderach, ale myślę że pająki będą zadowolone z nowego zestawu kart. Na uwagę zasługuje kilka bardz oprzyjemnych dla oka artów (ten Bakera wymiata - już go mam na tapecie ;)), spell i shadsowy flanking. No i to, że te postaci mają naprawdę sporo F w stosunku do kosztu.

Zauważyłem też, że AEG zaczął pisać na postaciach "After this card enters play: Lose X honor" zamiast "Lose X honor", za to przestał dodawać po słowach "Attach it to one of your Personalities" formułkę (paying all costs)

Raven

  • Scorpion Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1337
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-09-09, 00:14 »
Nie znam się na spiderach, ale myślę że pająki będą zadowolone z nowego zestawu kart. Na uwagę zasługuje kilka bardz oprzyjemnych dla oka artów (ten Bakera wymiata - już go mam na tapecie ;)), spell i shadsowy flanking. No i to, że te postaci mają naprawdę sporo F w stosunku do kosztu.

Zauważyłem też, że AEG zaczął pisać na postaciach "After this card enters play: Lose X honor" zamiast "Lose X honor", za to przestał dodawać po słowach "Attach it to one of your Personalities" formułkę (paying all costs)

bo i tak jak nie jest napisane inaczej to musisz zapłacić wszystkie koszty

Pavcio

  • blank Personality
  • Wiadomości: 44
  • "Why so Serious?"
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-09-09, 00:40 »
Jeden z lepszych previev, a w sumie kolo co za darmo dodaje followera z discarda jest ciut gięty... Taoist archer za free :-)
aż opłaca sie teraz dużych Followerów do Spiderka wkładać bo za darmo są:-)

A co sie tyczy reszty to Shugas z 5 chi ok, no i koleś 5/4 za 7 też spoko. Spider dostał potężną dopałke i w akcjach, a Flanking Shadowlandowy jest spoko. Cieszmy się:-)

Daigotsu Pavcio
Spider Clan - Courtier - Berserker - Loyal - Inexperienced - FFG TCG paratrooper

MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-09-09, 01:07 »
Sacrifical Land --> co to jest O.o tego nawet w multiplu sie nie zagra chyba ze gra ze 8 graczy xD i ten koszt 10 golda lol xD
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

Togashi Yeti

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-09-09, 01:46 »
Jeden z lepszych previev, a w sumie kolo co za darmo dodaje followera z discarda jest ciut gięty... Taoist archer za free :-)
aż opłaca sie teraz dużych Followerów do Spiderka wkładać bo za darmo są:-)

Za followera nadal musisz zapłacić.
Toshiro
Ronin*Samurai*Yojimbo*Storyteller*Poet*Tactician*Good Person


Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-09-09, 02:27 »
Ode mnie;

Shikyo - :( taka słabasza, ale non-uniqe wersja naszego wyciągacza, me doesn't like

Kurai - 5/4 za 7? Spoko... też chcę takie commony. A mówiła mama - używaj rękawiczek do patelni.

Meguro - Dla porównania, Tsuruchi Nobumoto; 2/4 za 7, kiwa się żeby strzelić za 4 i wrócić. Ten kolo strzela za 6 i wraca. Nobby jest lepszy tylko w traitach - ma navala. Ale Meguro i tak może za free wskoczyć... Dobra postać.

Sendo - 5F i kill - fajnie. Dobry dodatek do kiwającego domku. Problemem jest tylko niskie tempo (dwie akcje, żeby zabić=fail).

Shiraki - Dzieńdobry, mam 4F za 7 golda, strzelam za 5 bez kiwania się i mam fajne traity. Do tego mhrocznego arta.

Masu - kolejny mnich, fajnie, bo może grać akcje które go kiwają i się wyprostuje jak będzie trzeba. Problem w tym, że móglby robić coś bardziej proaktywnego.

Flanked by nightmares - "Ale fajnie! Mam sześć flankingów w deku!"

Resurgence - zaczynam rozważać wszelkich weneryków i tym podobne. Wygląda ciekawie jak na UC, bo jedziemy nie do oppose i możemy wskazać 1-3 celow, a nie koniecznie 3.

Sacrificial Lands - mnie się to podoba. Silverbullet. Podchodzi w late-gamie; można tym wygrać grę. Podchodzi na początku - wypieprzamy.

Czar - to ja już wolę wedge.


Dla siebie: To nie tak, że AEG boi się supportować Ranged Attack (po wykastrowaniu go na poziomie rulebooka). Po prostu nie da go mantisowi, lepiej, żeby to smok czy feniks trzymający strzałę ze złej strony strzelał mocniej.


Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-09-09, 07:51 »
Resurgence - zaczynam rozważać wszelkich weneryków i tym podobne. Wygląda ciekawie jak na UC, bo jedziemy nie do oppose i możemy wskazać 1-3 celow, a nie koniecznie 3.


Gość musi być opposed i ruszasz tylko postaciami z domu. Dobre jest to to do obrony w sumie i że prostuje postacie i w ataku i w obronie a fatina i tak stworzy nastepnego ghula.

Rise above.

Keigo

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-09-09, 10:29 »
Cytuj
Sacrifical Land --> co to jest O.o tego nawet w multiplu sie nie zagra chyba ze gra ze 8 graczy xD i ten koszt 10 golda lol xD

A ja już mam mroczne plany związane z tą kartą ^_^
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-09-09, 10:30 »
Nie znam się na spiderach, ale myślę że pająki będą zadowolone z nowego zestawu kart. Na uwagę zasługuje kilka bardz oprzyjemnych dla oka artów (ten Bakera wymiata - już go mam na tapecie ;)), spell i shadsowy flanking. No i to, że te postaci mają naprawdę sporo F w stosunku do kosztu.

Zauważyłem też, że AEG zaczął pisać na postaciach "After this card enters play: Lose X honor" zamiast "Lose X honor", za to przestał dodawać po słowach "Attach it to one of your Personalities" formułkę (paying all costs)

bo i tak jak nie jest napisane inaczej to musisz zapłacić wszystkie koszty


 ??? ??? ???Yyy..wiem? Napisałem tylko, że wczesniej dodawali te informację, bo ktoś mógłby pomyśleć, że nie, a teraz przestali, uznając zapewne, że już większośc ludzi będzie o tym pamiętać.


gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-09-09, 10:31 »
Jeden z lepszych previev, a w sumie kolo co za darmo dodaje followera z discarda jest ciut gięty... Taoist archer za free :-)
aż opłaca sie teraz dużych Followerów do Spiderka wkładać bo za darmo są:-)

Czytanie topicu ze zrozumieniem FTW.

Pong

  • blank Personality
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-09-09, 14:58 »
Resurgence bardziej pasuje do preview Unixa, jako support pod Western Steppes. Moze ktos zacznie grać na tym domku..

A arty fajne, szkoda ze niektorzy dostali za to niezła kaszanę

Keigo

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-09-09, 15:46 »
Cytuj
Moze ktos zacznie grać na tym domku..
nie
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.

Pong

  • blank Personality
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-09-09, 16:10 »
just a joke  ::)

Keigo

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
Odp: [HW] Spider
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-09-09, 16:36 »
Przez Twoje żarty dostałem 8 punktów obłędu, jeszcze jeden taki domek u jednorożca a będę bardziej szalony niż malkavianin na 5-kropkowej demencji _-_"
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.