Autor Wątek: komentarze o i po Lion preview  (Przeczytany 1486 razy)

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
komentarze o i po Lion preview
« dnia: 2013-01-25, 18:45 »
Sorry Sejmi bedzie troche ofttop, ale temat juz taki sie stal, imo to jednak podsumowujacy temat o preview bylby nice;)
Generalnie nie chodzi o to co DT wystawia specjalnie dla lion-a bo to jest zwykle shit. Nie wiem czy oni maja jakis ukryty cel, ale zawsze karty w innych preview sa o niebo lepsze niz te dedykowane dla lion-a:) Wiec ja na preview nie narzekam.
Bo:
Holding do honorowek jest mega do ancestorow i dla niego samego mozna uznac ze to powerny dodatek dla ancestorow.
Event + Celestial jest idealny do paragonow na tanich klamach z moshka patam i paroma innymi.
Do tego Scout, ktory wchodzi do prawie kazdego decku:
1. para +scout - szuka Natural aviary, shorai-a i hearta.
2. do ancestorow jest tysiac razy lepszy niz ten nowy shugas i spell  bo znajdzie hearta i rocky, plus jakis region.
3 . Do scoutow to chyba pisac nie musze;p
To tylko jeden z wielu przykladow gdzie DT wypuszcza karty dedykowane do danego way-a dla lion-a a okazuje sie ze karta zupelnie do czego innego jest o TYSIAC razy lepsza niz karta pod way:)

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-01-25, 20:06 »
Sorry Sejmi bedzie troche ofttop, ale temat juz taki sie stal, imo to jednak podsumowujacy temat o preview bylby nice;)
Generalnie nie chodzi o to co DT wystawia specjalnie dla lion-a bo to jest zwykle shit. Nie wiem czy oni maja jakis ukryty cel, ale zawsze karty w innych preview sa o niebo lepsze niz te dedykowane dla lion-a:) Wiec ja na preview nie narzekam.
Bo:
Holding do honorowek jest mega do ancestorow i dla niego samego mozna uznac ze to powerny dodatek dla ancestorow.
Event + Celestial jest idealny do paragonow na tanich klamach z moshka patam i paroma innymi.
Do tego Scout, ktory wchodzi do prawie kazdego decku:
1. para +scout - szuka Natural aviary, shorai-a i hearta.
2. do ancestorow jest tysiac razy lepszy niz ten nowy shugas i spell  bo znajdzie hearta i rocky, plus jakis region.
3 . Do scoutow to chyba pisac nie musze;p
To tylko jeden z wielu przykladow gdzie DT wypuszcza karty dedykowane do danego way-a dla lion-a a okazuje sie ze karta zupelnie do czego innego jest o TYSIAC razy lepsza niz karta pod way:)

+1
ale nadal nie kumam po kiego uja daja karty dedykowane ktore obsysaja...a karty klanowe sa od CE shitowe to fakt.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-01-26, 11:37 »
Ej, jaszczura jest fajny. :)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Nimrod

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-01-26, 12:41 »
jaszczura?
i który?
"Warrior monks are a dangerous breed, but I would prefer to face a dozen of them than those tattooed madmen from the Dragon Clan." - Ikoma Toraji" - A Warrior's Wisdom"

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9400
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-01-26, 12:43 »
jaszczura?
i który?

Lwi.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-01-26, 16:42 »
Ej, jaszczura jest fajny. :)
u mnie okopal sie w klaserze tuz obok Tezuki ;)
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-01-26, 17:43 »
Niby tak ale jaszczura + ten spell + bushido zmniejszace gold cost + tezuka i sie okazuje ze Lion moze miec dwa razy wiecej hajsu niz mantis;) i wykupic przeciwnikow, ich matki, siostry i matki ich matek;)
Tylko tak gdzies okolo 3-4 tury kiedy gra powoli zmierza do konca;)

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-01-26, 19:04 »
Niby tak ale jaszczura + ten spell + bushido zmniejszace gold cost + tezuka i sie okazuje ze Lion moze miec dwa razy wiecej hajsu niz mantis;) i wykupic przeciwnikow, ich matki, siostry i matki ich matek;)
Tylko tak gdzies okolo 3-4 tury kiedy gra powoli zmierza do konca;)

bomba.
ale masz racje-zwykle z 2 prowincji wykupuje sie wszystko
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: komentarze o i po Lion preview
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-01-26, 19:43 »
Magia, nowy wątek założyłem. Wy też czasem moglibyście spróbować. Ja strumienia świadomości nie trawię i 1.543 postów na różne tematy jednym ciągiem czytać nie będę.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.