Autor Wątek: [TPW] Phoenix  (Przeczytany 57712 razy)

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #80 dnia: 2010-06-02, 14:28 »
Cytuj
dueling LSD moze spokojnie sie rozwijac i jak trzeba bedzie skontroluje przeciwnika i przytnie skrzydelka innej honorowce, Adjudication po impromptu slyszalem ze daje rade, pozwala ci odskoczyc na 7 do 8 honoru od przeciwnika.
zależy jak złożysz oba deki fate nie różnił się aż tak bardzo miedzy tymi dekami

Cytuj
z postaciami jest tak jak napisal pinkol , nie grasz ishino i keiki w masturbo bo na ch...FFG... ci one - liczy sie szybkosc a nie wygrywanie bitew. w najgorszym wypadku w masturbo zobaczysz jedna bitwe. w duelujacym LSD musisz kupowac postaci ze zdolnociami i masz szanse wygrac bitwe i pocisnac prowincje ale trwa to wolniej zanim dobijesz do 40.
na tym jest główna róznica base postaci i te 4 honoru w turze pierwszej
dueling rzadko przegrywa z masturbatorem bo ma wiecej szans odpalenia czegoś w zdyshonorowane postacie
Tylko wcale nie musi to byc deck całkowicie zkoncentrowany na duelingu jest dużo odcieni szarości
Cytuj
1tura na pewno na 90 procent dwie tury roznicy miedzy tymi dwoma dekami.
 a tego dalej nie rozumiem od poczatu jednej do poczatku kolejnej tury zyskujesz około 6-8 honoru ( czasami wiecej) wiec 4 honoru daje różnicę tylko jednej tury a nie dwóch
Cytuj
duelowka ma jeszcze jeden problem- 2-3 tura, masz 1-2 kolesi- to co, tapniesz ich do domku zeby podwyzszyc sile prowki ale nie masz nikogo do obrony czy wolisz moze wyjsc do obrony zeby oberwac sneakiem? wybor nalezy do Ciebie.
przy słabym podejściu z lionem honorówką duelmową masz 12 golda min ( a gra się i na viligach i na gold minach) w turbo masz 10 goda z mniejsza szansą na 3 golda bo nie grasz vilige
spokojnie wystawiasz 2 postacie w duelówce a w turbo też wystawiasz 2 postacie (czyli masz 3)
nikt ci nie broni grać na reinforsach w duelowce zabardzo widzicie wszystko jako czerń i biel
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #81 dnia: 2010-06-02, 14:36 »
jak Twoj przeciwnik widzi ze grasz duelowka i odpala impromptu to znaczy ze nie umie grac wiec i tak wygrales. nie wiem skad niby bierzesz 3ci holding do 3jki golda... no chyba ze uzywasz diamondow bo chyba nie debt collectora. co nie zmienia faktu ze nie jestes sie w stanie wystawic z honorem i jeszcze kupic drugiego kolesia za 7 w drugiej turze oraz jeszcze wystawic zloto (a tego potrzeba)

gralem turbomasturbatorem od stycznia do koteia, nie doszla mi postac za 4 moze z 5 razy na duuuuzo gier, pomijalna sytuacja. najwyzej zuzywasz drugi raz bordera w pierwszej zeby na pewno doszlo, tez mi problem

wlasnie- moze zaczniemy sie klocic jaki to lion jest teraz slaby bo wyszlo claw and shell?  ;D

@walec- ja wiem ze moge grac reinforce'a, ale jak mi nie dojdzie to raczej slabo to wyglada. zreszta reinforce to karta ktora nie robi honoru/nie dueluje whatever. kolejna meta. mnie sie malo tego miesci. co do border village'a to oczywiscie ze na nim gram, to jest w sumie karta ktorej mi najbaridzej brakuje w LSD, ale tam nie ma czasu zeby sie nim bawic z powodu kosztu, kazdy holding musi byc za 2. niestety  :'( :'(
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #82 dnia: 2010-06-02, 14:43 »
reinforce to jedna z najlepszych kart obronnych to nie tylko meta
sneak też może dojść lub nie
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #83 dnia: 2010-06-02, 14:48 »
kwestia wyszedl mi nie wyszedl jest kwestia szczescia. mi zawsze wychodzi holding co daje trzy zlota, a jak nie dojdzie to najwyzej zuzywasz drugi raz bordera w pierwszej zeby na pewno doszlo, tez mi problem
. chcesz zwiekszysc szanse - wkladasz debt collectora i tyle , zbowowac postac i kupic dwie postaci (1 masz zbowowana) czy kupic 1 postac - czujesz roznice choc moze jest malo dostrzegalna.

siadajac z kims do stolu po raz pierwszy nie widzisz czy ktos ma duelujaca wersje czy nie i jaki ma FV w facie. po prostu ryzykujesz. na turnieju nie jestes wczesniej ogladnac deku przeciwnika przed rozgrywka. wiec czasami wyjdzie na to, ze sam nie umiesz grac jak zagrasz impromptu i dostarczysz przeciwnikowi 2 honoru.

Maro

  • Wrocław
  • blank Personality
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #84 dnia: 2010-06-02, 18:30 »
a co ta dyskusja ma wspolnego z [TPW] Phoenix ? :)

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #85 dnia: 2010-06-02, 20:01 »
a co ta dyskusja ma wspolnego z [TPW] Phoenix ? :)

Pozornie nic. Ale Santos przegral z LSD w Pradze , a Santos gra Fenixem i na pewno chcialby przeczytac wynaturzenia dotyczace LSD w watku o Feniksach :)

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #86 dnia: 2010-06-03, 11:56 »
wiesz co horror, owszem mozna sie naciac. tylko ze prawda jest taka ze obie wersje w sumie maja zupelnie inne zestawy postaci i juz po chocby flopie wrzucanym na spod z bordera widac kto czym gra.
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [TPW] Phoenix
« Odpowiedź #87 dnia: 2010-06-03, 15:43 »
dlatego tez -1 dla CE
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.