Autor Wątek: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn  (Przeczytany 2494 razy)

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
W piątek jak już wcześniej zaplanowano odbędzie się wieczorek zapoznawczy. Gdyż samo zapoznawanie się nie ma większego sensu więc należy połączyć to z czymś przyjemnym. Dlatego też w piątek odbędzie się tzw. wieczór Suicide Drunken Master, a zwycięzca będzie mógł pochwalić się szczytnym tytułem SDM 2010 i przy okazji zostanie mu wręczona adekwatna do konkursu nagroda. Na czym to też będzie polegać , śpieszę i objaśniam:


Startujemy o godz. 20:00

Po pierwsze każdy z uczestników musi zakupić sobie piwo ( 5zł) , a do piwa dostanie booster The Harbringer i za pomocą tego boostera będzie musiał rozegrać partię na zasadach obowiązujących w Suicide L5R link tu: http://rules.l5r.com/Suicide_L5R (proszę patrzeć na 1 rundę suicide'a). Dodatkowo ma się 20 min na skonsumowanie swojego piwa. Niedozwolonym jest pić cudze piwo i udostępniać swoje piwo osobom postronnym . Wygrany NIE zabiera przeciwnikowi boostera. Po 20 minutach przechodzimy do rundy drugiej , która będzie wyglądać zupełnie jak runda pierwsza , a następnie odbędzie się runda trzecia. Po tych trzech rundach powinniśmy mieć wyłonionego zwycięzcę. W przypadku niemożności wyłonienia zwycięzcy odbędzie się rozgrywka na zasadach podanych wyżej z tym, że przechodzimy do mocniejszych argumentów, a finałowa runda odbędzie się z dwóch boosterów. Finał dla finalistów jest gratis :)

Około 21 chcielibyśmy zacząć tzw. Małe Kotei czyli regularną rozgrywkę karcianą Celestial Constructed. Trening dla tych co rzadko grają i dla tych którzy potrzebują potestować deki przed samym turniejem.  Runda potrwa tylko 30 min, a rozegramy 4 rundy do godz około 23. Nagrody przewidziano :)

To tyle w piątek, jutro będzie o sobocie :)





PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-03-01, 16:58 »
To ja wezme krzynkie browaru  ;D .
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-03-01, 17:03 »
Możemy zmienić trochę tytuł dla championa? Na Beer Drinker Suicide Master 2010 ?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-03-01, 18:05 »

. W przypadku niemożności wyłonienia zwycięzcy odbędzie się rozgrywka na zasadach podanych wyżej z tym, że przechodzimy do mocniejszych argumentów, a finałowa runda odbędzie się z dwóch boosterów. Finał dla finalistów jest gratis :)







Wydaje mi sie ze "mocniejsze argumenty" moga miec troche wiecej procentow niz piwo , wiec zmiana nazwy moze byc mylaca;)

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-03-01, 18:14 »
a co z osobami nie pijącymi
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Wilczy

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 372
  • You have activated my Trap Card
    • Zobacz profil
    • ShadowForum
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-03-01, 18:36 »
a co z osobami nie pijącymi


My się będziemy integrować inaczej. :P

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-03-01, 19:08 »
klejenie butów butaprenem... :D
Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

JNQ

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 619
    • Zobacz profil
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-03-02, 10:58 »
Testowaliśmy ostatnio przy okazji opcje suicide i z boosterami TH pojawia się jeden główny problem - TOKENY.

Jako że graliśmy "all for fun" ustaliliśmy, że tokena wystawić można, niezależnie czy z Fate czy z Dynasty, za bow domku  :D (bo koszt 0 byłby już całkowicie zgięty jak wyskakuje Ci choćby token Oniacza z prowincji  ;D)

Pyatnie jak wy widzićie rozwiązanie turniejowe tego "malutkiego" problemu (z doświaczenia już każdy chyba wie, że można nawet 5 tokenów w boosterze trafić  :()

Togashi Sparrow

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 478
    • Zobacz profil
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-03-02, 12:56 »
Taki Fudo za bow domku to całkiem fun.

JNQ

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 619
    • Zobacz profil
Odp: Suicide Drunken Master (SDM) - piątkowa integrejszyn
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-03-02, 13:13 »
Lepiej za bow domku niż żeby Ci 2 tokeny naraz z profki wyskoczyły i jeszcze dopniesz coś do typa na stole  :P