Autor Wątek: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)  (Przeczytany 36774 razy)

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #40 dnia: 2010-03-25, 12:01 »
Żeby nie było:

Nie mam nic do Breakera osobiście, wprost przeciwnie. Sprawa polega na czym innym - kotej to turniej o najwyższej randze w naszym kraju, przynajmniej do czasu kiedy (jeśli kiedykolwiek) uda się tu zorganizować mistrzostwa Europy albo nawet Worldsy. Inaczej się traktuje zasady (= łagodniej) na turnieju lokalnym, a inaczej na tak ważnym evencie. Jak dla mnie za niezgodność decku z listą powinno się tu lecieć niezależnie od tego czy ktoś zapomniał, czy się pomylił, czy ma chorą babcię. Gdyby to na mnie trafiło, przyjąłbym spokojnie dyskwalifikację do wiadomości, a jeśli bym potem się wkurwiał, to wyłącznie na siebie.

Sędziowie podjęli taką a nie inną decyzję - ok, ich niezaprzeczalne prawo. Co nie zmienia faktu, że mi się ona nie podoba.
Sam sobie przeczysz. Nie jest tak (a przynajmenij tak mnie poinformowano), że za brak karty na liście jest automatyczna dyskwalifikacja. Jak sam napisałeś, sędziowie decydują, co się dzieje. To, że to jest kotej nie powinno oznaczać, że ludzie w każdej sytuacji dostają najwyższą możliwą karę. Okoliczności powinny mieć na nią wpływ (tak jak w sądzie, gdzie też nie ma jednej kary tylko jakiś zakres) i bardzo dobrze, że w tym wypadku miały. Pwtórzę jeszcze raz. Breaker w żadnym wypadku nie wypaczył wyników gier. Gdyby miał kartę na liście, a nie miał w decku, to byłaby bardzo poważna sprawa i być może wtedy należałoby go zdyskwalifikować. Ale tu nie widzę powodu i uważam, że ostro przesadzasz. Loss był moim zdaniem wystarczający.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #41 dnia: 2010-03-25, 12:08 »
Ponieważ z wypowiedzi niektórych wnioskuję, że część osób nie ma pojęcia o czym pisze, ale pisze żeby koniecznie komuś dogadać, zachowam się nieprofesjonalnie i ujawnię co wiem publicznie :

Okigate : Breaker zapomniał dopisać do decklisty 1 karty - Daigotsu Oki (stąd nazwa). Gdyby zostało to sprawdzone na początku turnieju, to ktoś skapowałby że na deckliście jest 39 kart dynastii, i sprawy by nie było. Rutynowy check nastąpił dopiero w topach po top8 (po grze Breakera z Mareckim) - a wtedy okazało się, że Breaker w trakcie top16 podczas funowej gry po top16 zgubił jedną swoją Sake w decku Lwa (takie same koszulki), i wszystkie gry z Mareckim grał na 39-kartowym Fate. Czyli - nie tylko jego deck w 2 punktach nie zgadzał się z listą (w decku ma o jedną Oki za dużo i o jedno Sake za mało), ale w dodatku jest nielegalny, bo ma za mało kart. Podchodząc do sprawy rygorystycznie : Zgodnie z powszechną opinią ta 1 karta mniej może robić różnicę - przecież (prawie) wszyscy trymują talie do dokładnie 40 kart, bo mniej się nie da... A co dopiero w topach. Smaczku sprawie dodało to, że szczecińska załoga decydowała, co zrobić z Breakerem, gdy okazało się, że ten de facto nielegalnym deckiem (39 kart w Fate) wygrał 2:1 z 'ich' Mareckim - i COKOLWIEK by nie zrobiła, ktoś się przyczepi za rozsądzanie sprawy w sposób faworyzujący Breakera/Mareckiego (niepotrzebne skreślić).

Uważam, że sprawa została załatwiona w sposób kompromisowy i jak najbardziej w porządku.

Nauczka na przyszłość dla wszelkich orgów : deck check przed topami na pewno, a jak się da to jak najwcześniej. Unikniemy zgrzytu.
Nauczka na przyszłość dla wszelkich graczy : licz talię przed każdą partią. Unikniemy zgrzytu.

Breaker zna moje zdanie na ten temat, bo akurat się zgadało o temacie (btw - wtedy jeszcze nie wiedziałem o tym że Lwy ci sake wychlały :P), a inni go znać nie muszą.

EDIT : uzupełnienie faktów (nie top16 tylko po top16)
« Ostatnia zmiana: 2010-03-25, 13:10 by sejmitar »
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

MiRage

  • Scorpion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 338
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #42 dnia: 2010-03-25, 12:36 »
niech zatem będzie:

- dla mnie, może faktycznie część rzeczy mogło wyglądać dziwnie czy nie jasne, na pewno dużo przez to, że bylem cholernie niewyspany i zmęczony całonocną jazdą pociągiem, od tej pory bede na Koteie jezdzil z kartą i dlugopisem by zapisywać honor tak by nikt nie miał wątpliwości, a jeżeli ktoś poczuł się urażony po grze ze mną przepraszam .
"we hope to errata no more cards in Celestial Edition. "

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #43 dnia: 2010-03-25, 12:44 »
tak to prawda, gralem nielegalnym dekiem z mareckim, tylko ze raz ze o tym nie wiedzialem a dwa marecki sam powiedzial- a to dlatego Ci to sake w ogole nie dochodzilo, bo to jest akurat kluczowa karta w tym matchupie czyli mozna smialo stwierdzic ze mialem troszke trudniej.

gralismy z klepkiem wieczorem po top 16 (cos kolo 22) obaj juz niezle zmeczeni przy czym klepek pakowal sie szybko i zgarnal moje sake o czym dowiedzialem sie po grze z mareckim... a on nie zglaszal sprzeciwow i nie zadal wpisania mi przegranej, a mogl.

@sejmitar- breaker zna i breaker powiedzial sam ze niewazne co powiedza sedziowie bedzie to ok i sie podporzadkuje i nie bede robil krzykow i jazgotu. dla mnie top 8 to juz bylo bardzo duzo i nawet gdybym zostal zdyskwalifikowany przed top 4 to i tak duzo ugralem, w koncu to moj pierwszy kotei.
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #44 dnia: 2010-03-25, 12:51 »
Nikogo nie interesuje, czy byłeś wyspany czy nie, czy miałeś kartkę czy nie, czy jechałeś pociągiem czy na rowerze. Jaca nie spał przed topami całą noc i wychlał morze wódy i piwa, a jakoś nie pamiętam, żeby ktokolwiek miał do niego jakiegokolwiek pretensje, że oszukał, na tym czy na jakimkolwiek innym koteju. Więc nie przepraszaj, szczególnie za to, że kogoś uraziłeś, bo nie chodzi tu o uczucia, tylko o to, że ludzie realnie poprzegrywali z Tobą gry. Po prostu na drugi raz nie wałuj. Kropka.

PS A z kartką następnym razem będzie przy Tobie siedział sędzia.

EDIT: Rozumiem, że Sejmitar miał na myśli mnie, więc to koniec moich wypowiedzi w temacie.

EDIT2: Skoro Brejker nie miał w top8 jednego sake przeciwko Mareckiemu, czyli miał niekompletny deck, to faktycznie można byłoby rozpatrzyć jego dyskwalifikację i pewnie na ME albo MŚ tak by się to skończyło. Sędziowie podjęli inną decyzję, chociaż teraz faktycznie Marecky może mieć uzasadniony żal, że przegrał, choć, jak już ktoś powiedział, ten brak Sake mógł Breakerowi bardziej przeszkadzać niż pomagać. 
« Ostatnia zmiana: 2010-03-25, 13:38 by gaijin »

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #45 dnia: 2010-03-25, 13:11 »
Warn dla wszystkich plujących jadem.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #46 dnia: 2010-03-25, 15:31 »


EDIT2: Skoro Brejker nie miał w top8 jednego sake przeciwko Mareckiemu, czyli miał niekompletny deck, to faktycznie można byłoby rozpatrzyć jego dyskwalifikację i pewnie na ME albo MŚ tak by się to skończyło. Sędziowie podjęli inną decyzję, chociaż teraz faktycznie Marecky może mieć uzasadniony żal, że przegrał, choć, jak już ktoś powiedział, ten brak Sake mógł Breakerowi bardziej przeszkadzać niż pomagać. 

walić to. przegrałem 2ga i 3cia gre. nie wszedlem. jaca dostal win first gry, przejechal 2:0. decyzja sedziow byla ok.
tyle.

i sejmitar- nie jestem "ich" mareckim. to oni są "mO(N)I"

szatan i ch.

Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #47 dnia: 2010-03-25, 15:36 »
acha i najwazniejsza rzecz- na jednymz  foto walca widac mnie z czerwoną torebeczką z Media markt(nie dla idiotów)

czy ktoś znalazł ta torebkę?

byłw  niej mój ukochany wpierdol, niezbyt comepetive deck, ale niezwykle funowy.

brak top rarów (:

czy znalazł sie uczciwy znalazca ?
(dla ułatwienia powiem, ze deck w środku był w pudełku WARCRY)

enyłan?
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

klusek

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 936
  • CEO of Spółka
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #48 dnia: 2010-03-25, 15:52 »
acha i najwazniejsza rzecz- na jednymz  foto walca widac mnie z czerwoną torebeczką z Media markt(nie dla idiotów)

czy ktoś znalazł ta torebkę?

byłw  niej mój ukochany wpierdol, niezbyt comepetive deck, ale niezwykle funowy.

brak top rarów (:

czy znalazł sie uczciwy znalazca ?
(dla ułatwienia powiem, ze deck w środku był w pudełku WARCRY)

enyłan?

Jak kupisz pudełko to możemy go odzyskać w 10 minut (tylko muszę zerknąć do nadprogramów, nadprogramów rarów) - bedzie jak nowy


Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

Bayushi Shinzo

  • Crane Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1221
  • 666 lub 333333 wybór należy do Ciebie
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #49 dnia: 2010-03-25, 17:00 »
acha i najwazniejsza rzecz- na jednymz  foto walca widac mnie z czerwoną torebeczką z Media markt(nie dla idiotów)

czy ktoś znalazł ta torebkę?

byłw  niej mój ukochany wpierdol, niezbyt comepetive deck, ale niezwykle funowy.

brak top rarów (:

czy znalazł sie uczciwy znalazca ?
(dla ułatwienia powiem, ze deck w środku był w pudełku WARCRY)

enyłan?
Nie piernicz. Bylo tam 3x Final Duty. Chu....steczka z reszta.

edit by egzo: cyc nie bluzgaj z mojego konta  >:(
« Ostatnia zmiana: 2010-03-26, 12:11 by Bayushi Shinzo »

Cytat: kempy
Cytat: Mlody
wiem ze to offtop ale co to znaczy RTFC?
Przeczytaj na spokojnie tekst karty.

elendil

  • Personality
  • Wiadomości: 218
  • suffer not the witch to live!
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #50 dnia: 2010-03-25, 17:07 »
Gram raczej "turystycznie", o wyniki się nie martwię - może dlatego mogę grać na dużym dystansie. Gram głównie dla towarzystwa a nie samych wyników, więc na to zwracam baczną uwagę.
L5R CCG to ne sama gra - to też społeczność, którą współtworzymy swoim zachowaniem i reprezentujemy. To my. My tworzymy ducha tej karcianki - dzięki czemu jest ona wyjątkowa (pokażcie mi inną tak zżytą i dobrze bawiącą się karcianą społeczność )
Jesli chcemy miło wspominać turniej, czerpać z niego kupę radochy - odpowiednio się powinnismy zachowywać. Jeśli widzę, że ktoś gra wbrew duchowi fair play bo ma zbyt duże ciśnienie na zwycięstwo - to w ten sposób psuje zabawę i atmosferę innym, i często rzuca cień na całą imprezę. I ja takie zachowania jak wiadomo nieraz już piętnowałem i będę nadal piętnował. Jeśli ktoś nie potrafi być człowiekiem dla drugiego czlowieka - nie ma miejsca dla niego w tym towarzystwie.
Wzajemnym poklepywaniem się po plecach i udawaniem, że nic się nie stalo niczego się nie zmieni. Dlatego o takich rzeczach powinno się pisać publicznie. Na przyszlość. Może następnym razem ktoś dwa razy się zastanowi nim znowu wyskoczy z bucostwem.
Jesli komuś jednak nie zalezy na współtworzeniu dobrej atmosfery wokół ulubionej karcianki - niech zmieni karciankę. W magicu się może odnajdzie. Inaczej skazuje się na izolację, ignorancję, i jest generalnie niezbyt lubiany w towarzystwie - a raczej cięzko czerpać przyjemność z turnieju mając świadomość, że się jest persona non grata i wszyscy cię nie znoszą. Zatem robiąc krzywdę innym - robisz ją w ten sposób też sobie.
Phoenix Clan Rocker * Grouser * Beerspeaker * Coca-Kolat
"I was Born To Ride" - Isawa Tsuke

klusek

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 936
  • CEO of Spółka
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #51 dnia: 2010-03-25, 17:20 »
Gram raczej "turystycznie", o wyniki się nie martwię - może dlatego mogę grać na dużym dystansie. Gram głównie dla towarzystwa a nie samych wyników, więc na to zwracam baczną uwagę.
L5R CCG to ne sama gra - to też społeczność, którą współtworzymy swoim zachowaniem i reprezentujemy. To my. My tworzymy ducha tej karcianki - dzięki czemu jest ona wyjątkowa (pokażcie mi inną tak zżytą i dobrze bawiącą się karcianą społeczność )
Jesli chcemy miło wspominać turniej, czerpać z niego kupę radochy - odpowiednio się powinnismy zachowywać. Jeśli widzę, że ktoś gra wbrew duchowi fair play bo ma zbyt duże ciśnienie na zwycięstwo - to w ten sposób psuje zabawę i atmosferę innym, i często rzuca cień na całą imprezę. I ja takie zachowania jak wiadomo nieraz już piętnowałem i będę nadal piętnował. Jeśli ktoś nie potrafi być człowiekiem dla drugiego czlowieka - nie ma miejsca dla niego w tym towarzystwie.
Wzajemnym poklepywaniem się po plecach i udawaniem, że nic się nie stalo niczego się nie zmieni. Dlatego o takich rzeczach powinno się pisać publicznie. Na przyszlość. Może następnym razem ktoś dwa razy się zastanowi nim znowu wyskoczy z bucostwem.
Jesli komuś jednak nie zalezy na współtworzeniu dobrej atmosfery wokół ulubionej karcianki - niech zmieni karciankę. W magicu się może odnajdzie. Inaczej skazuje się na izolację, ignorancję, i jest generalnie niezbyt lubiany w towarzystwie - a raczej cięzko czerpać przyjemność z turnieju mając świadomość, że się jest persona non grata i wszyscy cię nie znoszą. Zatem robiąc krzywdę innym - robisz ją w ten sposób też sobie.

Amen


Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

pinokyo

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 854
  • All your base are belong to us
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #52 dnia: 2010-03-25, 18:59 »
Co do sprawy z decklista - na poczatku bylem bardzo za tym zeby Breaker dostal DQ (nic osobistego - gralo sie z nim spoko, nie wyglada mi na kogos kto by chcial wszystkich oszukac nie wpisujac karty (daigotsu oki), ktora ze jest staplem w tym decku a sake wrecz ze swojej zasady mozna zgubic) ale po przemysleniu na spokojnie mysle ze decyzja sedziow byla bardzo dobra. Gz chlopaki.

A Mirage - siedzialem obok Krzemiana jak konczyli grac. Zagrywanie Wall of Honor z martwych postaci jest troche nie fajne. A w grze z Kluskiem robienie z postaci z 3 ph 7 honoru w dynasty phase tez troszke niestosowne.
Ty mylisz, ze jestes Ben Affleck?

Kakita Aoshi

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #53 dnia: 2010-03-25, 20:28 »
Już podczas koteja słyszałem, jak np. Aoshi rozpowiadał jak to Breaker "nie dopisał karty na liście", ale też, że "nie miał paru kart w fejcie i dynastii". Może jeszcze grał kartami z AGOTA i groził przeciwnikom bronią? Ta typowa polska zawiść. Rzal i smótek.

Gajin coś jeszcze ktoś ci rozpowiedział na Koteiu? Bo mam wrażenie że robisz sobie wycieczki personalne tym razem pod moim adresem. Niestety jak ci "rozpowiedziałem" smsem nie mam w zwyczaju odpowiadać na forum z pracy więc odpowiedź będzie dopiero teraz.

Ciężko żebym biegał i rozpowiadał na koteiu bo w czasie gier finałowych grałem w teamie we 3-headed oni. Za to mogłeś się ode mnie dowiedzieć (nawet nie pamiętam czy ktoś jeszcze się tego o de mnie dowiedział) że to podczas gry z moim teamem znaleźliśmy Sake i mogłeś usłyszeć że ktoś przy stoliku  rozpowiedział że to pewnie Breakera lub Pinokia. Mogłeś również usłyszeć moją rozmowę na ten temat z Mareckim, pewnie byś się wtedy dowiedział tego co napisał Sejmitar. .

Poza tym osobiście uważałem że za kartę nie na liście w deku powinna być DQ, ale głównie dlatego że Sędziowie chyba z 5 razy "rozpowiedzieli", żeby ludzie nie robili spisów z pamięci. I tylko dlatego że ich posłuchałem znalazłem że mam 37 kart w deku i zdążyłem pożyczyć kartony których mi brakowało przed rozpoczęciem 1 gry. Ale sędzia ma prawo podjąć dowolna decyzję i uważam że to odbyło się z klasą zarówno ze strony sędziów jak i Breakera, który chyba zaoferował Jackowi poddanie gry.


I chyba tyle w temacie z mojej strony.


A jeżeli chodzi o stalowanie to nie wiem i nie widziałem. Mogę jedynie doradzić Gajinowi aby się w tym temacie nie wypowiadał, bo jego gry nie są niestety filmem akcji.


Kotei był w porzo, mój wynik mniej :). Fajnie będzie jeśli za rok znowu będzie w Szczecinie i pogoda dopisze. 




« Ostatnia zmiana: 2010-03-25, 20:47 by Kakita Aoshi »
Kakita Aoshi
Crane Clan Samurai*Bounty Hunter
"Zniszczmy całe zło, nie będzie konkurencji"

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #54 dnia: 2010-03-25, 21:39 »
Już podczas koteja słyszałem, jak np. Aoshi rozpowiadał jak to Breaker "nie dopisał karty na liście", ale też, że "nie miał paru kart w fejcie i dynastii". Może jeszcze grał kartami z AGOTA i groził przeciwnikom bronią? Ta typowa polska zawiść. Rzal i smótek.

Gajin coś jeszcze ktoś ci rozpowiedział na Koteiu? Bo mam wrażenie że robisz sobie wycieczki personalne tym razem pod moim adresem. Niestety jak ci "rozpowiedziałem" smsem nie mam w zwyczaju odpowiadać na forum z pracy więc odpowiedź będzie dopiero teraz.

Ciężko żebym biegał i rozpowiadał na koteiu bo w czasie gier finałowych grałem w teamie we 3-headed oni. Za to mogłeś się ode mnie dowiedzieć (nawet nie pamiętam czy ktoś jeszcze się tego o de mnie dowiedział) że to podczas gry z moim teamem znaleźliśmy Sake i mogłeś usłyszeć że ktoś przy stoliku  rozpowiedział że to pewnie Breakera lub Pinokia. Mogłeś również usłyszeć moją rozmowę na ten temat z Mareckim, pewnie byś się wtedy dowiedział tego co napisał Sejmitar. .

Poza tym osobiście uważałem że za kartę nie na liście w deku powinna być DQ, ale głównie dlatego że Sędziowie chyba z 5 razy "rozpowiedzieli", żeby ludzie nie robili spisów z pamięci. I tylko dlatego że ich posłuchałem znalazłem że mam 37 kart w deku i zdążyłem pożyczyć kartony których mi brakowało przed rozpoczęciem 1 gry. Ale sędzia ma prawo podjąć dowolna decyzję i uważam że to odbyło się z klasą zarówno ze strony sędziów jak i Breakera, który chyba zaoferował Jackowi poddanie gry.

I chyba tyle w temacie z mojej strony.

A jeżeli chodzi o stalowanie to nie wiem i nie widziałem. Mogę jedynie doradzić Gajinowi aby się w tym temacie nie wypowiadał, bo jego gry nie są niestety filmem akcji.
Mając na uwadze post Sejmitara nie zniżę się do tego poziomu i powiem tylko tyle: get a life and/or get laid - chyba obu tych rzeczy mocno Ci brakuje, bo aż przykro czytać ten nadęty bełkot i uszczypliwości, które chyba miały być śmieszne, a wyszło jak zawsze ::)

bigrat

  • Ronin
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #55 dnia: 2010-03-26, 00:57 »
zachowujecie się wszyscy bez wyjątku jak banda zramolałych moherowych beretosów - ten był zły, ten bucowaty, ten sraki i owaki - zróbcie sobie jak jesteście tak nieszczęśliwi we wszystkim mała bitwę o Pearl Harbor a'la Monty Pyton i tyle
co do decyzji sędziów - nie mam zamiaru dywagować o ich decyzji -  byłem niechcąco świadkiem rozmowy między nimi - bez wzglądu na to czy ktoś się z nia zgadza czy nie - jest niepodważalna i koniec tematu, a jak komuś nie pasuje niech zgłosi sprawę do UEFA jak bramka Henry (chyba) na eliminacjach do RPA

z Koteiu jestem bardzo zadowolony - spędziłem wpytkę czas - oby każdy następny Kotei był jeszcze lepszy

p. s. jakby ktoś nie wiedział co znaczy straszny, międzynarodowy konflikt gospodyń domowych
http://www.youtube.com/watch?v=m6EEBUExws8

Feroz

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 693
  • ??????? ??????? ???????
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #56 dnia: 2010-03-26, 02:49 »
(pokażcie mi inną tak zżytą i dobrze bawiącą się karcianą społeczność )

Z polskich i z tych z którymi mam lub miałem styczność bezpośrednią: gracze w Veto, AGOT albo Middle-earth. Moim skromnym zdaniem nie ustępują legendowcom w niczym (i jest to IMO komplement dla każdej z tych grup).

Generalnie z moich obserwacji wynika, że takie community tworzy się wokół większości karcianek nie nastawionych na masówkę (typu Magic, Yu-Gi-Oh, WoW i tym podobne), choć z magicowych czasów również pamiętam wielu naprawdę sympatycznych gości.

To tak na marginesie i bez większego związku z resztą twojej myśli, z którą zasadniczo się zgadzam.
« Ostatnia zmiana: 2010-03-26, 02:54 by Feroz »
+5 do lansu (by Sephirion)

bigrat

  • Ronin
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #57 dnia: 2010-04-08, 11:44 »
nie znalazł może ktoś w decku 4-5 kart w czerwonych protektorach do Spidera (Udo, Imperial Ambassadorship, Chuda jakistam i Seiden Sanzo) bo gdzieś mi się zawieruszyły - najbardziej zależy mi na Sanzo bo było pożyczone - najprawdopodobnie podczas którejś z gier były użyte jako tokeny

Mlody

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1040
  • Crab Clan
    • Zobacz profil
Odp: Kotei 2010 Poland PnP (Podziękowania 'n Przemyślenia)
« Odpowiedź #58 dnia: 2010-06-14, 11:48 »
Dobra to teraz Młody coś walnie:
+ dla orgów za zorganizowanie mojego pierwszego koteia a w dodatku tak zaj*****ego, że wolałbym tam zostać na dłużej
+ dla Cyca za pomoc przy złożeniu mojego decku na Ashigaru które też było zaj...
+ dla Stasia, że pomógł mi dotrzeć na ten turniej
+ dla taty Stasia, że nas tam zawiózł :D
+ dla wszystkich moich przeciwników za sympatyczną grę
+ dla tego kogoś(lub czegoś) co losowało moich przeciwników za to, że grałem z obcokrajowcami jakieś 4 razy pod rząd
+ za side eventy które były wiadomo jakie :D
+ dla moich wyników:
Kotei: 0-7
Ashigaru: 2-1
3-Headed-Oni: 0-3 :D
+ dla tego wątku który pomógł mi ustalić o co chodziło z tą daigotsu oki która nie została wpisana
+ no i dla mnie że znalazłem tak mało minusów na koteiu

No i teraz gorsza strona:
- dla orgów za tą aferę z Brejkiem
- za brak nagrody pocieszenia xD
I can swim.