Autor Wątek: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?  (Przeczytany 7883 razy)

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #40 dnia: 2013-01-02, 11:50 »
ostatecznej daty TSE jeszcze nie ma. Głównie dlatego, że nie wiem, jak Graalowi (i dystrybutorowi) pójdzie z boxem (ruszałem sprawę przed świętami, ale dowiedziałem się, że "da się zamówić dopiero po Nowym Roku"). Prośba do Hitomiego (w związku z jego listą mailingową ;) ), aby rozesłał prośby o potwierdzenie uczestnictwa. Ja swoje potwierdzam. ;>
« Ostatnia zmiana: 2013-01-02, 11:53 by Zapasnik »
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Assur

  • blank Personality
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #41 dnia: 2013-01-02, 18:49 »
19go powinienem się wyrobić. Jak z turniejem wejdziemy na przełom stycznia i lutego może być różnie.

Ryoga

  • Phoenix Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 534
  • The Eternal Lost Boy
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #42 dnia: 2013-01-02, 21:39 »
W sobotę 5 coś gramy ?

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #43 dnia: 2013-01-03, 09:38 »
Nie bardzo, mamy 12 i 19 dwa turnieje ;) Chyba, że coś bardziej "integracyjnego", zawsze mile widziane :)
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Assur

  • blank Personality
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #44 dnia: 2013-01-03, 13:27 »
Ja bym na coś "integracyjnego" mógł spróbować wygospodarować chwilę w ten weekend, bylebyśmy z jakotakim wyprzedzeniem ustalili gdzie i kiedy.

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #45 dnia: 2013-01-04, 02:26 »
ja raczej w tę sobotę odpadam - w piątek nocna sesja (nomen omen w L5R), a później sporo roboty...
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #46 dnia: 2013-01-09, 18:28 »
Właśnie dostałem od Graala info, że nie zdążą na 19-go z TSE. Nie mam niestety wiadomości, co się stało z setem "stojącym u dystrybutora" od tygodnia ponoć i dlaczego go nie ma. Dlatego, z niekłamanym smutkiem, turniej niestety musimy odwołać (a dokładniej przesunąć). Termin będzie uzgodniony wkrótce.

Cóż dodać... mile widziana współpraca z innymi sklepami - sytuacja w Graalu (podnoszenie turniejowych cen H&T, zniknięcie zamówionego przez nas przed świętami TSE) zaczyna mnie (i chyba nie tylko mnie) pomału deprymować... o ile to pierwsze da się przełknąć, to sytuacja z TSE przed feriami rozwojowi środowiska bynajmniej nie sprzyja.
« Ostatnia zmiana: 2013-01-09, 18:30 by Zapasnik »
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Ledóch

  • Scorpion Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 500
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #47 dnia: 2013-01-09, 18:43 »
Spokojnie. Jak dla mnie to i tak był zbyt optymistyczny termin. Przyczyn opóźnienia może być wiele, na czele z Urzędem Celnym. Poza tym TSE to jednak produkt niesklepowy, więc nie wiem, czy możemy tu mieć specjalne wymagania.
Nie kładłbym krzyżyka na Graala, bo jednak jest tam całkiem przyzwoity lvl. Po prostu brakuje im dedykowanej osoby do L5K. Z drugiej strony Wargamer ma obecnie promocję na L5K, którą niedawno ogłosił na Fejsie. Jestem tylko ciekawy czy to promocja na rozwój czy na wyprzedaż...
Tak czy inaczej - ostatnią rzeczą, na której nam chyba zależy, jest całkowita utrata wsparcia w mieście. Zdaje sobie sprawę, że utrzymanie ruchu w środowisku wymaga sporej pracy w kontaktach z Graalem, ale robimy to pro publico bono.
Zmieniłem nicka, bo ponoć Fealedhrel ciężko wymówić, hihi :)

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #48 dnia: 2013-01-09, 18:53 »
Nie kładłbym krzyżyka na Graala, bo jednak jest tam całkiem przyzwoity lvl. (...)
Tak czy inaczej - ostatnią rzeczą, na której nam chyba zależy, jest całkowita utrata wsparcia w mieście. Zdaje sobie sprawę, że utrzymanie ruchu w środowisku wymaga sporej pracy w kontaktach z Graalem, ale robimy to pro publico bono.
Nikt o kładzeniu krzyżyka nie mówi... po prostu chyba byłoby dobrze trochę rozproszyć Scenę (w znaczeniu lokalizacji eventów). Czasem to dobrze robi na wsparcie produktu :)
A co do TSE, nie chodzi mi o sam brak - bo wiadomo, wszystko się może zdarzyć - tylko o sprzeczne informacje. Sam temat był ruszany w sklepie od 22 grudnia.
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Ledóch

  • Scorpion Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 500
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #49 dnia: 2013-01-09, 20:21 »
Sam temat był ruszany w sklepie od 22 grudnia.

Czyli w okresie kiedy AEG miał szczyt zamówień i zarazem tuż przed świętami, Nowym Rokiem i ogólnie zimową przerwą w pracy AEG...
Zmieniłem nicka, bo ponoć Fealedhrel ciężko wymówić, hihi :)

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: Czy chcemy redraft TSE w Wawie?
« Odpowiedź #50 dnia: 2013-01-09, 20:48 »
Sam temat był ruszany w sklepie od 22 grudnia.

Czyli w okresie kiedy AEG miał szczyt zamówień i zarazem tuż przed świętami, Nowym Rokiem i ogólnie zimową przerwą w pracy AEG...
Nie o to chodzi. 22 nie dało się zamówić z przyczyn dot. dystrybutora (których nie znam zresztą), nie AEG. Trzeba było czekać do okresu międzyświątecznego. Później (chwilę po Nowym Roku) miałem informację, że sprawa jest w toku, a następnie, że "box jest już u dystrybutora". Ucieszyłem się, dałem info na FB i tutaj, przychodzą ludzie, czytają, chcą wziąć udział, robią sobie plany czasowe i budżetowe. Później okazuje się, że turnieju nie ma, bo nie ma boxa. Jakimi czynnikami obiektywnymi sytuacji by nie tłumaczyć, wygląda to co najmniej niepoważnie. Nie wnikam, czy zawiniło AEG, dystrybutor, czy sklep - w tej chwili piszę jako gracz, a niejako org, a moje odczucia "jako gracza" są jednoznaczne i wali go, dlaczego tak naprawdę zapowiedzianego "znaczącego" turnieju nie ma.

Jest to pierwsza tego kalibru obsuwa i rozumiem doskonale, że o niczym nie przesądza (tym bardziej, że nie wiadomo do końca, czemu boxa nie ma i czy był), natomiast z powodu wielu innych czynników dobrze by było jednak czasem zorganizować coś gdzie indziej, jak to było zresztą we zwyczaju latem.

P.S. Wiem już, czemu się tak stało (intensywna wymiana smsów trwa ;) ). Zawiniło nieporozumienie. Na razie negocjuję opust na cenie boosterów Gempukku na turniej w sobotę, ale czy się uda, nie mam najmniejszego pojęcia.
« Ostatnia zmiana: 2013-01-09, 20:53 by Zapasnik »
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".