Autor Wątek: Wrocław / Bolter - Masa Tchu, czyli Way of the Rings - 09.12 (sobota)  (Przeczytany 2204 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Mahatsu (poniżej) ...

... uważa, że pora na troszkę bardziej wyrafinoewane podejście do problemu Kręgów.
Zatem - zapraszamy na kolejny Bolterowy TURNIEJ L5R LCG!

• Format : 'constructed', z aktualnymi rolami (lista poniżej)
• Legalność : CORE oraz 4 pierwsze dodatki : Tears of Amaterasu, For Honor and Glory, Into the Forbidden City, The Chrysanthemum Throne (patrz niżej)
• Nagrody : dla każdego uczestnika Z PIERWSZEJ DWUNASTKI - offyszalna Przypinka Żywiołów, much wow!
• Nagrody - promki : UWAGA, ZMIANA! Do dyspozycji mamy siedmiu Wspaniałych, czyli pełno-artowe wersje czempionów klanowych, po jednym z każdego klanu. Każdy czempion klanu trafi do losowo wybranej osoby spośród tych graczy klanu danego czempiona,  KTÓRZY MIELI NAJWIĘCEJ ZWYCIĘSTW. Czyli nie losujemy spośród wszystkich graczy klanu, ale spośród tych, którzy najwięcej razy wygrali. Ranga wygranej nie ma znaczenia, nie ma też znaczenia runda/rundy oraz końcowy wynik. Jeżeli czempion nie znajdzie swoich podopiecznych wśród uczestników turnieju - nowy opiekun czempiona będzie wybierany losowo spośród WSZYSTKICH graczy (liczba zwycięstw nie ma znaczenia), którzy jeszcze czempiona nie przygarnęli. W każdej wersji, jedna osoba może otrzymać maksymalnie jednego czempiona - niezależnie od jej klanu i klanu czempiona.
• Wejściówka : 10zł.
• Limit miejsc : 12
• Zgłoszenia : komentarze pod wydarzeniem na Facebooku.
• Rundy i czas : 4 rundy 'swiss' po 70 minut - tyle powinno nam wystarczyć, bo i ludzie ograni, i wiemy, że właśnie tych 10 minut ostatnio brakowało.
• Wersja językowa : dowolna, ale standardowo w razie wątpliwości decyduje wersja angielska. Wydanie polskie, ulepszone niestety 'downgradujemy' do wersji standard :P
• "Ale ja nie mam talii" - ale my mamy. Daj znać wcześniej, to się zrobi i będziesz miał.

FB : link wkrótce

Dostępne role i żywioły :
Crab : Keeper of Earth
Crane : Seeker of Air
Dragon : Seeker of Fire
Lion : Keeper of Fire
Phoenix : Keeper of Water
Scorpion : Seeker of Void
Unicorn : Keeper of Void

Dostępne dodatki :
The Chrysanthemum Throne pojawia się 30.XI - więc powinniśmy być w stanie pograć nim 9.XII. W razie czego kilku szczęśliwców z pre-orderem niech się podzieli dobrociami :)
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Jak zwykle termin mi nie pasuje :D
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Hattori Hanzo

  • Crab Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
ja bede