Autor Wątek: [TH] Żury  (Przeczytany 12064 razy)

Sephirion

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 855
    • Zobacz profil
    • Lastefem
Czytaj karty, potem pytaj.
Czytaj rulsy, potem pytaj.
Sprawdź, czy ktoś już o to pytał, potem pytaj.
Myśl. Potem pytaj.

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-12-28, 14:11 »
No nie wiem co o tym myśleć.... Naprawdę nie wiem  :-\


Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-12-28, 14:15 »
a to coś co na stałe daje +2 siły prowki to niby do żura?
haha jak miło że dali temu 2 fv ;D
Shoju na prezydenta! :)

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-12-28, 14:18 »
no prosze Cie jarjar, porabane karty

kakita kado- dziwny jakis, ale ch...FFG... buc rosnie za kazda focusowana karte a bedzie raczej focusowal pierwszy... tani i efektywny, moze byc 5/5, a jak zrobi kilka dueli to rosnie dalej... masakra
ekei- genialny, wstawanie battle open, magiczny koszt 7, air shugenja pod czary air, jeszcze artisan na dokladke, juz go nie lubie
nenkai- wow magister obnizajacy sile do chi w openie...- bomba, aha i ten art, szkoda ze erka ale i tak gdzies zdobede i wrzuce do klasera z pieknymi kartami
straightening protection- mi sie nie podoba, ale moze byc za 0. niezla karta
prepare for the worst- yay, kolejny porabany recon crane only, łiiii
imtimidating stance- hmmm niezle, odeslanie z 4fv. moze przetestuje w dragonie
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-12-28, 15:22 »
Ale fajnie, kolejne karty do krabowej honorówki :P Ten recon i to +2 na stałe jest tam wręcz idealne :P
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Feroz

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 693
  • ??????? ??????? ???????
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-12-28, 15:30 »
Kakita Kado - bardzo mocny, na szczęście trafia go cały boxable hate.
Asahina Ekei XP - jeden szugas wiosny nie czyni, ale jako artisan jest świetny, no i 5 chi.
Doji Nenkai - taka sobie... no, powiedzmy, że przyzwoita magistratka.
Strengthening Protection - bardzo mi się nie podoba ta karta. Nudna i paskudna, no i mam wrażenie, że zanadto spowolni grę.
Prepare for the Worst - karta do niedziałającego kranowego switcha, oh joy.
Intimidating Stance - fajne, dobra karta do dowolnej duelówki.

Ogólnie rzecz biorąc, preview nie jest zły, ale zauważalnie słabszy od tych już pokazanych.
+5 do lansu (by Sephirion)

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-12-28, 15:51 »
Cytuj
kakita kado- dziwny jakis, ale ch...AEG... buc rosnie za kazda focusowana karte a bedzie raczej focusowal pierwszy... tani i efektywny, moze byc 5/5, a jak zrobi kilka dueli to rosnie dalej... masakra

hahaha.... nie moge, koles jest masakryczny bo rosnie do konca tury po focusowaniu sie? Prosze Cie... jakby to byly jeszcze tokeny to bylby do pomyslenia, a takto jest tak mocarnym crapem ze pewnie nawet albumu nie zobaczy.

Cytuj
Prepare for the Worst - karta do niedziałającego kranowego switcha, oh joy.

Dzieki tej karcie ten switch moze zaczac dzialac, ale trzeba by to jeszcze sensownie zlozyc, na razie mi wychodzi win more, czyli jak juz koles ma 1 prowincje a ja okolo 3 to moge sobie pozwolic wygrac na honor.

Cytuj
Intimidating Stance - fajne, dobra karta do dowolnej duelówki.

Niby dlaczego? Trzeba prostego typa i do tego dueliste... jak mam prostego typa to mam duzo duzo duzo wiecej sensowniejszych akcji ot chociazby strzal z domku.

Jedyne co jest naprawde dobre z tego pre to Asahina Ekei a to i tak tylko dlatego ze ma artistiana.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-12-28, 16:40 »
kakita kado jest slaby? sorry Ertai ale ten koles bedzie wygrywal kazdy duel. po kazdym focusie rosnie o 1 do chi i do forsa. po 4 focusach o ile ktokolwiek bedzie tyle focusowal to on bedzie 5/5 i ma byc slaby w zwiazku z tym? kazdy duelujacy dek ktory spotka tego typa bedzie mial wpiernicz. to chyba nie tak zle.

preview jest calkiem solidne a mocny honor dostal znowu niezle wsparcie w tym dodatku.

a tak abstrahujac od wszystkiego to chcialbym zobaczyc jakies zurawie ktore beda mialy 0 lub 1 PH

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-12-28, 16:46 »
jest ten co sie robi zdyshonorowany jak sie pojawia na prowincji z DaK

a widze ze o tym malym dueliscie to po prostu my dragony mamy takie zdanie bojac sie ze znowu bedziemy automatem wdupiac duele. jezeli krejn nie bedzie nim gral (a z komentarza ertaia wynika ze nie) to ja jestem spokojny  ;D
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-12-28, 16:51 »
Cytuj
sorry Ertai ale ten koles bedzie wygrywal kazdy duel. po kazdym focusie rosnie o 1 do chi i do forsa. po 4 focusach o ile ktokolwiek bedzie tyle focusowal to on bedzie 5/5 i ma byc slaby w zwiazku z tym? kazdy duelujacy dek ktory spotka tego typa bedzie mial wpiernicz. to chyba nie tak zle.

Ale co z tego ze bedzie wygrywal kazdy duel? Malo jest zurawi wygrywajacych kazdy duel?

Hideo
Achiko
Takashima

Kazda z tych trzech kart wygrywa sama duele... po co mi do decka kolejny smieciowy koles, ktory je bedzie wygrywal? Zebym te duele wygrywal bardziej? I mowisz (a sam po chwili zauwazasz) ze koles bedzie mial miliony F jak sie sfocusuja... kto bedzie sie focusowal wiedzac ze przegra duel i wiedzac ze mam hamstrungi w decku?
I niby dlaczego kazdy duelujacy deck ktory spotka tego typa bedzie mial przez niego wpiernicz? Trait duelista zaczal jakos inaczej dzialac od dzisiaj czy co? Duelista vs Duelista to kto pierwszy mowi strike albo focus? Wyzwany czy wyzywajacy?

Za 5 golda dostaje postac 1/1, ktora nie jest mi potrzebna w zadnym deck typie i ma do tego 3 ph. Crap i tyle.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-12-28, 17:20 »
no tak, powinien miec 5 ph  ::)

ile klanow ma duelistow? poza krejnem tylko dragon. u reszty nie widzialem za duzo...
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-12-28, 17:26 »
Feniks?

A z nie duelistami to dlaczego mam przegrywac duele jaka kolwiek postacia? Czyli w skrocie? Po co ten koles mialby trafic do decka? Zeby co robic?
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Togashi Sparrow

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 478
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #12 dnia: 2009-12-28, 17:29 »
Kado bedzie dobry do oswiecenia. Szkoda ze nie jest dragonem, bylby lepszy :)

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-12-28, 18:00 »
mi sie ta shugenja dosc podoba.

pzdr
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-12-28, 18:44 »
Feniks?

A z nie duelistami to dlaczego mam przegrywac duele jaka kolwiek postacia? Czyli w skrocie? Po co ten koles mialby trafic do decka? Zeby co robic?
żeby z kazdym dekiem podrugiej stronie móc zagrać hamstrunga i mieć jeszcze szansę na wygranie duela, (np gobliny gdzie chyba nigdy się nie fokusowałeś pierwszy lub atakujące ghule bo chyba 2 chi na dueliście nie masz)
wiekszośc graczy cranowy pieje z zachwytu na jego widok
za 5 gold 3 ph duelist który moze miec dużo forsa(4 f w obronie popierwszym duelu to ma napewno a moze być wiecej) naprawde jest of niezły
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Olo

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 139
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-12-28, 19:24 »
nie wiem co widzicie w tym kado gosc jest zalosny i nic praktycznie nie potrafi
ja wiem ze fajnie jest w duelu focusowac jako pierwszy ale hamstrungi sa tylko 3 i steel on steel tez tylko 3
a co mam z takim gosciem zrobic jak duel nie doszedl? 1/1 za 5g?
bleh ale naprawde jest do niczego

ekei jest w porzadku ma dobra zdolnosc duzo chi i ph
laska tez jest niezla kolejny magistrate w koncu

akcje juz takie se najslabsza ta do duelistow ale nad reszta mozna pomyslec

nie jest zle ale bez szalenstw poki co i czekam na benihe


Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-12-28, 19:50 »
nie wiem co widzicie w tym kado gosc jest zalosny i nic praktycznie nie potrafi
ja wiem ze fajnie jest w duelu focusowac jako pierwszy ale hamstrungi sa tylko 3 i steel on steel tez tylko 3
i abdjunkcje i impromptu a nawet jak tylko jeden hamstrung dojdzie to jest to 3-4 honoru do przodu a co w koncowym rozrachunku może to być tura w te lub wewte

Cytuj
a co mam z takim gosciem zrobic jak duel nie doszedl? 1/1 za 5g?
a poco ci staty w kranie? może strzelić za 2 i dać 2 honoru moze pójść po favor lub całe stado innych rzeczy chyba łatwiej poświęcić do obrony kogoć za 5 niz za 7
poza tym jak czesto w kranie nie dochodzi ci żaden duel? chyba nie za często
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-12-28, 20:02 »
alez walec, im wiecej krejnow bedzie przekonanych o tym ze ta postac jest slaba tym lepiej, nie przekonuj ich, potakuj glowa  ;)
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Olo

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 139
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-12-28, 21:01 »
jesli mam miec dueliste za 5 lub mniej to wole hideo i sadake
sa znacznie lepsi od tej zalosci
ile razy ktos focusuje ze mna do 4 kart? prawie nigdy
impromptu mozna odmowic i poza tym nie daje to bonusu w obronie
a chyba goscia z 1f nie wpakujesz do wjazdu ani nawet do switcha


Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Żury
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-12-28, 21:14 »
Kakita Kado - duelista, który nie działa...
Asahina Ekei - nie wiem, jest coś dla artystow opartego na Chi? Mam nadzieję, że nie zrobią tego błędu i niedadzą cranom nonuniqe shugasów z 3-4ph...
Doji Nenkai - courtier magistrate; spoko, ale reszta średnio
Strengthening Protection - ma 2FV, next...
Prepare for the Worst - switchowi scouci? mieliby sens, gdyby mieli 3ph każdy ;p
Intimidating Stance - solidne. bez szału, ale solidne. Jest iaijitsu kartą.