Autor Wątek: [TH] Spider  (Przeczytany 4560 razy)


Togashi Sparrow

  • Dragon Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 478
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-01-04, 19:50 »
The Dead Do Not Rest - OMFG

Tafit

  • Spider Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Depilator Umysłów
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-01-04, 19:53 »
Dopiero teraz zwróciłem uwagę na to, że oniacz jest Spider Clan... Hmm... The Dread Kar jest erką?
"Our Strength is fear. It destroys the weak"


Sephirion

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 855
    • Zobacz profil
    • Lastefem
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-01-04, 19:55 »
The Dead do not rest - ZOMGZORZ
Reszta mnie nie boli więc meh.
Czytaj karty, potem pytaj.
Czytaj rulsy, potem pytaj.
Sprawdź, czy ktoś już o to pytał, potem pytaj.
Myśl. Potem pytaj.

Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-01-04, 20:11 »
Rany boskie szczęka mi opadła jak zobaczyłem to DNR... dobrze że chociaż to Determined Force wyszło xD
Monk z samurajem fajni.
Reszta taka sobie

Rise above.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-01-04, 20:14 »
mocna akcjie
reszta bez rewelacji
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-01-04, 20:21 »
Azuma - next...
Dread Kar - zief, next...
Martwi się nie lenią - pochujane, next...
Vigiliant eyes - hmmm... trochę janky, ale może mi się to przydać do magistratów :D
Yuhmi łoni - kill akcja i potencjalne 12F za 10GC... źle nie jest, ale to krowa.
czar - kolejne kiwanie

ergo - spajder ma kiwać. To się może okazać całkiem niezłe, zważywszy, że akcje uciekające nie są specjalnie popularne w militarkach, a mają tego kiwania wystarczająco dużo, żeby używać tego jako głównego narzędzia. Sneak, blankenet i zdobywamy 10-20 honoru xD


WielkieDŻ

  • Personality
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-01-04, 20:23 »
mroczna ta akcja pod umarlaki...  :/

kensai wydaje się fajny, można mielić broń, dociągnąć kartę, ale nie wiem jak na to spaidery...

oniacz jest straszny, w zasadzie jeśli coś nie ma fallowera to mówisz umrzyj (chyba tylko kuona nie zabije, bo tak), dobrze, że spaidery muszą za niego zapłacić 10...

dark virtue wydaje się dobre, ale chyba są lepsze (no i pod domek ma 4 fokusa a i jest szansa to zobaczyć w jakimś duelingu, bo może robi niewiele, ale daje jakąś przewagę)

spell... też taki chcę... czemu tam musi być aż 5 straty honoru... :/

chyba pająki nie mają wielkiego powodu do narzekania, bo jest coś do każdego typu talli


marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-01-04, 20:34 »
+4f za 3g i 5h?

pojebało ich

ie wiem czy ten spell da rade chociaz w spiderze*


*tak wiem, nie da

pnp
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-01-04, 20:40 »
Azuma - dosyć kondycyjny
Dread Kar - ciekawy, akcja robiąca coś przeciwnikowi i dociąg, nice
Dead do not rest - Przemocarne, po prostu miazga :/
Vigilant Eyes - ?? Żalość, po prostu żałość...
Yuhmi no Oni - nooo... to jest fajne... straszne i fajne...
Allure - a jak często te shugi z breedera idą w bitwę? Coś mi sie widzi że meh... Mimo że wydaje się fajne to chyba tylko w finale użyteczne.


Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-01-04, 20:48 »
azuma- ja wiem? niezly, mi sie podoba.
dread kar- bardzo fajny, niekondycyjny bow i zmielenie karty w praktyce. czemu ma 3 honor lossa, wsadzilbym buca do dragona moze
the dead do not rest- geeez to scierwo nawet nie wymaga presensu... pol bidy ze wysadza te ghule, ale honorowki czuja petle na gardle...
vigilant eyes- nie jest takie zle, zawsze to akcja z 4fv. mi sie nawet w miare podoba, lubie obnizarki force'a
oniacz- jak wszystkie oniacze, kosmicznie drogi. moze wyjdzie stronghold do oniaczy albo jakis specjalny schemat golda pozniej zeby to gowno dzialalo?
czar- bardoz fajny, tylko kto bedzie montowal deck na spellach w spiderze... breeder chyba ma lepszy support
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

TASIEK

  • Spider Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-01-04, 21:09 »
Daigotsu Azuma - Niezły ale są lespi, wystarczy że obnizy mu sie forsa lub przeciwnik sie dopompuje i mam blanka na stole

The Dread Kar - Dobry za zrzucenie karty kiwne karte bez ataczy a jak zrzuciłem kiho lub majcher to drałuje karte

The Dead Do Not Rest - akcja wymiot co prawda niszcze  trupków po rezolucji ale to dla nich bez rużnicy bo i tak już sąmartwi a poza tym stworze nowych

Vigilant Eyes - plusem tej karty jest to że ma 4 FV i jak jest na pierwszej ręce to można ją wykorzystać bo w dalszym etapie gry to już nie bardzo, karta jest słaba ale przetestować można

Yuhmi no Oni - jak pojawił sie spajderowy gobos to oniacze i pewnie pozazdrościli i też już są spajderowi
Jeśli chodzi o zdolnośc to jest umierająca, dla przeciwnika znaczy  :P

Allure of Jigoku - ciekawe może spidery złoża wjazd na czarusiach spell daje bonus do F a jak jeszcze  sie podepnie inne spelle z bonusami do Forsa to można by coś popróbować
akcja spelu teżnie głupia

Venirr

  • Scorpion Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 159
  • 13th Lich Lord
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-01-04, 21:28 »
Paraon - mógłby być fajniejszy, już teraz mam mały problem z attachami grając na Paragonach

Mnich - fajna akcja - kolejny bow.

maho kiho zrób kuku kolejnej prowincji - myślałem, ze więcej kart umarlakowy way już nie dostanie. a tu takie coś...

DV - no jest DV z 4 FV, czyli takie coś, co brakuje. Tylko akcje ma taką sobie, ale może się przydać

Oni - to jest to co misie lubią najbardziej. Jak mają złota jak lodu...

spell - zaczynam mysleś o spiderze na czarach i shugasach.


kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-01-04, 22:09 »
Tafit, jak możesz to polinkuj do wątków na Shinden Fu Leng, a nie bezpośrednio do obrazków.

Rany boskie szczęka mi opadła jak zobaczyłem to DNR... dobrze że chociaż to Determined Force wyszło xD

Jak Determined Force ma przed tym chronić? To już prędzej Hamstrung.

Yuhmi no Oni - jak pojawił sie spajderowy gobos to oniacze i pewnie pozazdrościli i też już są spajderowi

Żadnej zazdrości nie było - za tym całym zamieszaniem z Yuhmi stoi całkiem pokręcona historyjka.
« Ostatnia zmiana: 2010-01-04, 22:22 by kempy »
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-01-04, 22:38 »
Tafit, jak możesz to polinkuj do wątków na Shinden Fu Leng, a nie bezpośrednio do obrazków.

Rany boskie szczęka mi opadła jak zobaczyłem to DNR... dobrze że chociaż to Determined Force wyszło xD

Jak Determined Force ma przed tym chronić? To już prędzej Hamstrung.

Yuhmi no Oni - jak pojawił sie spajderowy gobos to oniacze i pewnie pozazdrościli i też już są spajderowi

Żadnej zazdrości nie było - za tym całym zamieszaniem z Yuhmi stoi całkiem pokręcona historyjka.
Racja, już mi się chyba mieniło w oczach po 10godzinach na uczelni

Rise above.

Zombi Damien

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 433
  • Srogi Plugawiec
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-01-04, 22:45 »
a ja sie nie podniecam, do mojego decka wejdzie tylko "nie spimy panowie" ktore i tak nic mi nei pomoze na to ze militarki dobre kopia mi tylek jak chca, honor to ja bez tego moge pokonac ::)
Spider Clan * Daimyo * Middle Finger of the Dark Lord * Shugenja * Shadowlands * Unique * Loyal

Lose 20 Honour.

Open/Battle: Umrzyj.


Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-01-05, 07:58 »
Daigotsu Azuma - co co mogę o nim powiedzieć jakby niemiał paragona to kupa a tak to średni jest 3/5
The Dread Kar - fajna ability ale czemu aż tak niskie staty? 5f było by fajne albo chociaż 4 chi 3/5

The Dead Do Not Rest - jezu podniecacie się nad tą kartą ale ona w 75% (przypadków) nic albo nie wiele będzie robić 3 ghoule to 6 f jak nie ma jak ich dopalić to prowincji nie wezmą,
 breader jest za wolny na to środowisko i to nie wiele zmieni pozatym ta karta kosztuje 4 golda wiecie jaki teraz breading jest kosztowny?
nie ma kasy na kupowanie postaci a co dopiero zagrywanie kart za 4, tak samo było z march beond hope i jak czesto go widzieliście? 3,5/5

Vigilant Eyes - moim zdaniem fajna karta obronna do duelówek (tak zwykle jest duży force) a w ataku z niektórymi też się może przydać, pozatym w spiderze na dv to obrona we wczesnym stadium gry a kill z domku w późniejszym 4/5

Yuhmi no Oni - taki troszkę inny tsudo no oni trochę więcej f zdolnośc i lepsza i gorsza jak musisz się bronić wiecj niż jedną postacią to lepsza jak nie to tsudo jest lepszy 4/5

Allure of Jigoku - teraz spider ma mało szugasów a (nad czym ubolewam) a wiekszość lepiej działa w domu będąc więc 2/5

preview taki sobie nic przelołowego najlepszą do spidera to ta co działa też u liona z innego preview
« Ostatnia zmiana: 2010-01-05, 08:01 by Walec »
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Kakita Aoshi

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-01-05, 08:12 »
Przyjmuję zakłady ile kart do breedera dostanie erratą w przyszłym miesiącu :)

Moi faworyci to:

1) Dead Do Not Rest
2) Unclean Sacrifice
3) Besieged Borderland
i oczywiście spell co neguje akcje.
« Ostatnia zmiana: 2010-01-05, 08:18 by Kakita Aoshi »
Kakita Aoshi
Crane Clan Samurai*Bounty Hunter
"Zniszczmy całe zło, nie będzie konkurencji"

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-01-05, 08:30 »
moim zdaniem żadne bo breader poprostu słabe narazie jest
wolny, bez BA, tworzenie postaci jest kosztowne (3g,3g,2g i karta)
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

klusek

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 936
  • CEO of Spółka
    • Zobacz profil
Odp: [TH] Spider
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-01-05, 09:12 »
Cytuj
moim zdaniem żadne bo breader poprostu słabe narazie jest
wolny, bez BA, tworzenie postaci jest kosztowne (3g,3g,2g i karta)

Tutaj akurat muszę się z Walcem zgodzić - breader wcale nie jest tier 1 deckiem. Pierwsze primo - nie ma tempa, z militarką musisz się bronić przez pierwsze 2-3 wjazdy - dopiero potem można pomyśleć o ataku (jak jakimś cudem się wybronisz - bo nie możesz bronić kluczowymi postaciami, których jest 2/3 talii). To wszystko wynika ze słabej ekonomii u spidera - jak ci nie przyjdzie w 1-2 turze clan holding, to te postacie możesz sobie tworzyć tylko za bownięcie domku, który z definicji powinien zostać prosty (wszyscy raczej grają ta tym domku - zabij ghoula - zabij kartę). A jak już w 3-4 turze nie ma Udo to jest game over.


Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!