Autor Wątek: Flame 1 - ostrzeżenie  (Przeczytany 4964 razy)

Sephirion

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 855
    • Zobacz profil
    • Lastefem
Flame 1 - ostrzeżenie
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-01-06, 17:52 »
Nie popieram stanowiska Ertaia, bo jest Ertaiem, tylko dlatego, że mówi sensowniej od Brejkera.
Nie śmiałbym nawet czegoś takiego sugerować szczególnie, że każdy z Was pisał w sposób, jakby tego drugiego opponenta Breakera nie było.

Za to Ty Sephirion zawsze pojawiasz się w takich wątkach, żeby napisać właśnie coś typu "fajna impreza" i "niezły flame", "dajcie sobie spokój" czy inne tego typu mądrości, które nic nie wnoszą do dyskusji, a postujesz je chyba tylko po to, żeby pokazać, jaki to jesteś zajebisty.
Nic nie wnoszą do dyskusji, bo to nie jest żadna dyskusja. Napisałem coś w rodzaju "dajcie sobie spokój" żebyście, o zgrozo, dali sobie spokój i przenieśli to do jakiegoś własnego topica, bo zdaje mi się, że wasza "dyskusja" to bardziej strzelanie do płotu. A co do tego, że postuje tylko po to, żeby pokazac, że jestem zajebisty...
Drogi współuserze. Przed chwilą przerwałeś/zakończyłeś (czas pokaże) kompletnie nieproduktywną próbę przekonania Breakera do czegoś. Nie wierzę w to, żebyś wcześniej uważał, że Ci się to kiedykolwiek uda (styl wypowiedzi Breakera od początku wskazywał, że to płonne nadzieje). Dlaczego to zrobiłeś?

Nah. Masz rację. Po prostu patrząc na waszą wymianę zdań poczułem sie zajebisty i musiałem to wszem i wobec pokazac ;).
« Ostatnia zmiana: 2010-01-06, 17:55 by Sephirion »
Czytaj karty, potem pytaj.
Czytaj rulsy, potem pytaj.
Sprawdź, czy ktoś już o to pytał, potem pytaj.
Myśl. Potem pytaj.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Flame 1 - ostrzeżenie
« Odpowiedź #21 dnia: 2010-01-06, 19:32 »
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: Flame 1 - ostrzeżenie
« Odpowiedź #22 dnia: 2010-01-06, 21:18 »
takie moje 3 grosze akcja jest silna zgadza się ale moim zdaniem potrzebna jeżeli chcemy spowolnić honorówki( sam nimi gram) nie raz czy dwa zdażyło mi się że dobijałem do warunków jak przeciwnik (grający pojazdem) nie pojechał mi ani jednej prowincji
karta ta zmusi do grana w inny sposów a nie w stylu pojawiam się i znikam
czy ta karta zbuży siłę aktualnych honorówek - mam taką nadzieję - będzie trzeba grać mądrzej poprostu a teraz nikomu nie ubliżając takie honorówki jak fenol czy cran nie wymagają jakiś szczególnych umiejętności mentalnych
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Keigo

  • Phoenix Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
Odp: Flame 1 - ostrzeżenie
« Odpowiedź #23 dnia: 2010-01-07, 00:17 »
Po przeglądnięciu postów w temacie, po 2 piwach - Sephirion wins. Flawless victory.
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.

orzeł

  • Gość
Odp: Flame 1 - ostrzeżenie
« Odpowiedź #24 dnia: 2010-01-08, 09:21 »
jesli w tym watku chodzi o to zeby sie dopisac to oglaszam wszem i wobec ze sie dopisuje ...