Autor Wątek: [tH] Lion  (Przeczytany 10287 razy)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
[tH] Lion
« dnia: 2010-01-12, 00:50 »
« Ostatnia zmiana: 2010-01-12, 00:55 by kempy »
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Wilczy

  • Crane Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 372
  • You have activated my Trap Card
    • Zobacz profil
    • ShadowForum
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-01-12, 00:55 »
Oż.

Flint

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-01-12, 00:58 »
A Cleansing Death - mrok, zło, i erka =/. Ale nagle ten palant z PotD robi się opcją...
Akodo Ryozo - Taktyk, Paragon i kill akcja. Super, szkoda, że unik.
Akodo Senichi - Złoooooo!
Akodo Shigo - Hero na wrotkach, mi się podoba! Koszt trochę nie teges, no ale rekompensuje to Sanzo. Battle akcja świetna.
Civility - interesujące, ale bez rewelacji. No i erka.
Hope Against Hope - mam trochę dość niszczenia własnych ludków. I to tylko za bow?




Crab Clan • Lion Clan • Scorpion Clan • Spider Clan • Shadowlands • House Greyjoy • AGOT Paratrooper • Inexperienced • Unique
Hokus-pokus, nie masz buta, Twoja stara to Fosuta!

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-01-12, 01:03 »
Eee, wysadzanie swoich jakoś do mnie nie przemawia. Senichi może wejść do 6-ek jako wabik. Tyle.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Aki

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 359
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-01-12, 01:08 »
Cytuj
Hope Against Hope - mam trochę dość niszczenia własnych ludków. I to tylko za bow?
za bow i ew. draw :P
"Czasem drobny gest znaczy więcej, niż najbardziej heroiczny wyczyn..."

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-01-12, 01:10 »
Da się wytrzymać, ale to nie to na co liczyłem... Zamiast sensownie wzmocnić paragonów czy commanderów - ładujemy w Deathseekerstwo. A może by skończyć, panowie?

I ileż można mieć zabijania własnych postaci? Żeby to chociaż _ZABIJAŁO_ przeciwników... Ech.

Aki, naprawdę uważasz, że akcja 'zabij taktyka, pociągnij kartę' jest dobra :) ?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-01-12, 01:12 »
akodo ryozo- bardzo fajny, wejdzie do wielu deckow
akodo senichi- srednio mi sie podoba, ale moze wrzuce bo koles lapie paszcza... sila jest bez znaczenia bo do rezolucji raczej nie dozyje
akodo shigo- battle akcja bardzo dobra, kawaleria... super koles do wielu deckow. szczegolnie do wjazdu
a cleansing death- musi sie pojawic wiecej takich akcji, bo na razie to deathseekerzy w ogole nie wygladaja.
civility- nie podoba mi sie w ogole, to juz honor&steel jest lepszy
hope against hope- troche desperacko wyglada ta akcja, no ale nigdzie nie pisze ze nie mozesz sobie wysadzic zbowowanego kolesia- lion uzywa wszystkich dostepnych resourcow... swoja droga ciekawe czy beda inne akcje tego typu (targetujace konkretny klan) dla innych klanow- na razie nie bylo zadnej...

ogolnie jestem zadowolony, wyglada na to ze nie dopalili naporu zadna postacia za 6. oj cos wyglada ze trzeba bedzie wykatapultowac jedna fumiyo na rzecz pana kawalerzysty. no chyba ze jeszcze cos wyjdzie... paragona na razie nie pokazali
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Raven

  • Scorpion Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1337
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-01-12, 01:13 »
Da się wytrzymać, ale to nie to na co liczyłem... Zamiast sensownie wzmocnić paragonów czy commanderów - ładujemy w Deathseekerstwo. A może by skończyć, panowie?

o... o... o... teraz wiesz jak sie czyje gdy scorp dostaje cosdo kensai :)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-01-12, 01:14 »
Jak to nie pokazali ? Masz dwóch, 3g i 7g uniq. He he hee.

I jakie wysadzanie kiwniętych kolesi - albo są prości, albo poza bitwą, albo martwi...

Raven, złóż decka na deathseekerach (post tH) i porównaj to z kensajowym Skorpem (pre tH). STFU.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Flint

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-01-12, 01:14 »
paragona na razie nie pokazali

Pokazali dwóch. Samobójcę i tiktaka strzelającego za siłę lub PH.

Raven, złóż decka na deathseekerach (post tH) i porównaj to z kensajowym Skorpem (pre tH). STFU.

Wiesz, gdyby było więcej akcji typu will, to może nawet bym an to poszedł, ale bez jaj. Mam składać deck polegający na tym, że nie mam postaci?
« Ostatnia zmiana: 2010-01-12, 01:18 by Flint »
Crab Clan • Lion Clan • Scorpion Clan • Spider Clan • Shadowlands • House Greyjoy • AGOT Paratrooper • Inexperienced • Unique
Hokus-pokus, nie masz buta, Twoja stara to Fosuta!

Sephirion

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 855
    • Zobacz profil
    • Lastefem
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-01-12, 01:16 »
A Cleansing Death - Nie podoba mi się w jakim kierunku idzie support do deathseekerów. Nie podoba mi się, że to może byc kolejny decktype z którym mogę se co najwyżej ninjami pograć.
Akodo Ryozo - FFfffffuuuuuuuuuuuuuu! Nic mu nie brakuje. Jeszcze ma 4Chi jakby ktoś na pierwszy rzut oka nie zauważył, że jest zajebisty.
Akodo Senichi - Bardzo nie podoba mi się ten cały deathseeking...
Akodo Shigo - Następny będzie, jak mniemam, paragon z magistratem? Liony na kółkach mi się bardzo nie widzą.
Civility - Facepalm. Gdyby mogło targetowac nie tylko samurajów... Ech...
Hope Against Hope - Jestem w 100% za dalszym zabijaniem się Lionów za bow. Śmierc za bow to bardzo uczciwe jak się siedzi po drugiej stronie barykady. Jedno dobre w tej karcie, że nie ma zastrzeżenia co do unbowed postaci.

Tyle dla mnie dobrego, że teraz Lion ma kilka opcji, z ktorymi mam ciężko, a nie jeden, z którym nie mam co grac.

o... o... o... teraz wiesz jak sie czyje gdy scorp dostaje cosdo kensai :)
Na nasze szczęście nie dostajemy tak dobrych kart do kensajów, żeby się nad nimi zatrzymać choćby na sekundę. Jeszcze ktoś by miał jakiś patologiczny pomysł...

Raven, złóż decka na deathseekerach (post tH) i porównaj to z kensajowym Skorpem (pre tH). STFU.
Tyle, że deathseekerów jest tyle, że nie da się ich zlożyc?
Dobra, oba decktypy są nędzne jako decktypy.
« Ostatnia zmiana: 2010-01-12, 01:21 by Sephirion »
Czytaj karty, potem pytaj.
Czytaj rulsy, potem pytaj.
Sprawdź, czy ktoś już o to pytał, potem pytaj.
Myśl. Potem pytaj.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-01-12, 01:18 »
Czemu shigo nie jest konikiem albo jeszcze lepiej BMką?

ogólnie bez rewelacji ale trzyma poziom - a tak liczyłem że zaplątała się tu jakaś karta pod konika

Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Flint

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-01-12, 01:20 »
A Cleansing Death - Nie podoba mi się w jakim kierunku idzie support do deathseekerów. Nie podoba mi się, że to może byc kolejny decktype z którym mogę se co najwyżej ninjami pograć.

Ale że co chcesz powiedzieć? Że chujnia i loldeck, czy że wkurzające dla skorpa?

Na nasze szczęście nie dostajemy tak dobrych kart do kensajów, żeby się nad nimi zatrzymać choćby na sekundę. Jeszcze ktoś by miał jakiś patologiczny pomysł...

Ja miałem. Usiłowałem złożyć swarmoblitza na bitter liesach. Epic fail.
Crab Clan • Lion Clan • Scorpion Clan • Spider Clan • Shadowlands • House Greyjoy • AGOT Paratrooper • Inexperienced • Unique
Hokus-pokus, nie masz buta, Twoja stara to Fosuta!

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-01-12, 01:20 »
ogólnie bez rewelacji ale trzyma poziom - a tak liczyłem że zaplątała się tu jakaś karta pod konika

Przecież masz, wysadź Chena, dociągnij kartę, lol.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


TASIEK

  • Spider Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-01-12, 01:20 »
A Cleansing Death - mroczna karta do deathseekerów

Akodo Ryozo - niezła akcja kilująca wybiore sobiesposób jaki mi bardziej odpowiada: F czy PH

Akodo Senichi - mroczny kolo

Akodo Shigo - dobra postać ty masz kary a ja sie dopale i jest jeszcze na koniu i kerosk do tego

Civility - taki oponowy Will, tylko wydaje mi sie troche słabszy

Hope Against Hope - moim zdaniem akcja jest dobra, wezme kilke sobie deathseekera zagram         A  Cleansing Death i wprowadze sobiechłopka 3 taniej i trzepne za to honor, poza tym inne klany muszą niszczyć uniq a lew nie
Nie jestem na 100% pewny czy to kombo zadziała ale z tego co widze to powinno bo przecież nie jest napisane że to musi cie niszczyć akcja przeciwnika

Flint

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-01-12, 01:23 »
Nie jestem na 100% pewny czy to kombo zadziała ale z tego co widze to powinno bo przecież nie jest napisane że to musi cie niszczyć akcja przeciwnika

Jeszcze by tego brakowało. Każdy deathseeker ma na sobie akcję Battle: się zabij. Jakby nie było z tym synergii, to chybabym im wąglika wysłał.
Crab Clan • Lion Clan • Scorpion Clan • Spider Clan • Shadowlands • House Greyjoy • AGOT Paratrooper • Inexperienced • Unique
Hokus-pokus, nie masz buta, Twoja stara to Fosuta!

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-01-12, 01:27 »
a no faktycznie, zapomnialem o suicide paragonie. pewnie dlatego ze nic nie robi...  ::)

hmmm, czyli honorowka dostala kolesia ktory strzela z ph... to taki mozna powiedziec mocarny support, a zlozylem ja nawet i pogralem, tragiczna nie jest. ale jak takie bushido beda wychodzic dalej to nadal bedzie tylko skansenem dla funowcow. wolalbym jakby cos robila konkretniejszego. ale nie marudze, poczekam sobie. i tak gram koteczkami jako dodatkowym klanem

deathseekerzy pewnie wlasnie tacy beda, akcje ktore ich zabijaja i od razu wystawiaja nastepnych z prowincji. tylko ze to bedzie srednio dzialalo jak nie masz jakiegos odkrywania kart face-down. bo ile mozna miec prowincji naraz? no i oni pewnie nie beda kupowac postaci z honorem...  ;)

a hope against hope zaczyna mi sie podobac coraz bardziej... dobra karta. moze niekoniecznie w 3 kopiach, ale ze 2 pewnie zmieszcze.
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

Sephirion

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 855
    • Zobacz profil
    • Lastefem
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-01-12, 01:28 »
A Cleansing Death - Nie podoba mi się w jakim kierunku idzie support do deathseekerów. Nie podoba mi się, że to może byc kolejny decktype z którym mogę se co najwyżej ninjami pograć.

Ale że co chcesz powiedzieć? Że chujnia i loldeck, czy że wkurzające dla skorpa?
Nie do końca kumam jak można (na obecny stan rzeczy) myśleć nad deathseekerami jako niezależnym decku, to raz. Dwa, że to, jak wygląda support do DS'ów mi się nie podoba, bo jak widzę na każdej akcji na końcu dostań 1/2/3 honoru to zaczynam mieć obawy co z tego wyniknie, kiedy tych kart będzie już więcej. Czyli wybieram bramkę nr 2.

Na nasze szczęście nie dostajemy tak dobrych kart do kensajów, żeby się nad nimi zatrzymać choćby na sekundę. Jeszcze ktoś by miał jakiś patologiczny pomysł...

Ja miałem. Usiłowałem złożyć swarmoblitza na bitter liesach. Epic fail.
Twoja wina. Twoja wina. Twoja bardzo wielka wina.
Czytaj karty, potem pytaj.
Czytaj rulsy, potem pytaj.
Sprawdź, czy ktoś już o to pytał, potem pytaj.
Myśl. Potem pytaj.

Flint

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-01-12, 01:31 »
Twoja wina. Twoja wina. Twoja bardzo wielka wina.

Ej, przynajmniej spróbowałem.
Crab Clan • Lion Clan • Scorpion Clan • Spider Clan • Shadowlands • House Greyjoy • AGOT Paratrooper • Inexperienced • Unique
Hokus-pokus, nie masz buta, Twoja stara to Fosuta!

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [tH] Lion
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-01-12, 01:35 »
A cleansing death - wreszcie wsparcie dla deathseekerów nie działające na berserkerów :) no i karta naprawdę fajna sama w sobie
Akodo Ryozo - koleś jest zajebisty, gdyby miał niższe wymagania to może by mi do kraba wszedł nawet ;P
Senichi - biegające duty, ale i tak deathseekerzy są słabi
Shigo - koleś mi się naprawdę podoba, chociaż ma trochę mało force
Civility - ciekawe, może gdzieś zobaczy grę, ale raczej z powodu bushido
hopa against hope - najbardziej smutna karta jaką ostatnio widziałem, chociaż w sumie dobra do decku, który sam się zabije ;p
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique