Autor Wątek: [CentrumGierPegaz]Przedsprzedaż dodatku THE COMING STORM wysyłka kurierem Gratis  (Przeczytany 2312 razy)

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Zapraszamy do promocyjnej przedsprzedaży booster boxów z The Coming Storm.

l5r The Coming Storm - booster box

Dodatkowo do każdego zamówionego w Preorderze Booster Boxa - 1 Starter Ivory Edition 30% taniej.
(prosimy o dorzucenie do starteru do koszyka - i wybór płatności przelewem i przelanie kwoty 55 pln za starter +informację jaki)

pozdrawiam

Jabbas

Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Kurga

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 263
    • Zobacz profil
wszytsko spoko ale czy ty widziales chociaz swoj sklep w przegladarce?

http://pegaz-gry.pl/gry-przygodowe/1168-horror-w-arkham-koszmar-z-dunwich-gra-bydgoszcz.html   [mi to pokazuje Hobitta ale kto wie czego boja sie w Bydgoszczy ;)]
A rolnictwo jak widze tez juz przeszlo na wyzszy level: http://pegaz-gry.pl/gry-przygodowe/1248-agricola.html  [u mnie Relic z WH40k]

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Ale drożyzna :D
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9401
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Ale drożyzna :D

Trzeba miec poprawke na to, ze to oferta glownie dla lokalsow i zawiera 'oplate klimatyczna' dla podopiecznych Pegaza.

W tym kontekscie cena jest OK.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Paku:

1. 2 największe sklepy z L5R mają bardzo zbliżone ceny Booster Boxów (różnice są kosmetyczne bo tu wysyłka gratis etc etc)
2. Może nie bez przyczyny to są największe sklepy - które czynnie rekrutują nowych Graczy itd itd i rozwijają środowisko.
Jak sklep nie będzie zarabiał to albo padnie albo przełoży siły na coś na czym będzie zarabiał aby się utrzymać.
(a dodatek to zarobek "okazjonalny" - raz na kwartał)
Polityka sieciowej wojny cenowej jest krótkowzrocznym interesem Graczy, gdyż nic nie da więcej boosterów w tej samej cenie
jeśli nie będzie z kim i gdzie grać. Bez produktów w stacjonarach - nie ma przypływu nowych, a bez tego gra powoli umiera.
Przeżyłem 6 sklepów w Bydzi, pracowałem w 2, i posiadam sklep łącznie już w ciągu prawie 20 lat - i uwierz mi wiem co piszę.
I tak - jest to mój interes - bo interes sklepu to interes Graczy - patrz wyżej.
Wiele scen gier (w tym w Bydzi) się już o tym przekonało, ich już nie ma - my jesteśmy.

Mam nadzieję, ze poszerzyłem czytelnie aspekt cenowy dotyczący produktów L5R w Stronghold Store.



Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Lehu

  • Spider Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Samurai
    • Zobacz profil
Ja zamowilem w preorderze, booster wyszedl 9.5 :)
Spider Clan - Samurai - Shugenja - Fallen - Addicted - Ninja - Nonhuman