Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - okami

Strony: [1] 2
1
Wreszcie Kotei dla Smoka. :)

2
L5R Living Card Game / Odp: Ilu gra?
« dnia: 2018-03-23, 21:28 »
Wydaje mi się, że dużo złego zrobiła stagnacja po wydaniu pierwszego cyklu. Cieszyliśmy się, że te sześć paczek będzie szybko, ale potem nastąpił kompletny zastój na kilka miesięcy, przez co część ludzi się znudziła. Do tego problemy z balansem - słabość Unicorna, ostatnio dominacja Scorpiona (wydaje mi się, że naturalne po jednym cyklu, ale FFG nie przedstawiło przekonującej wizji poradzenia sobie z tym problemem, ich playtest - błędnie - wskazał, że najsłabszy jest Phoenix, więc on dostanie Clan Packa, a na Unicorna nadal nikt nie ma pomysłu). Do tego, jak dyskutowaliśmy po ostatnim spotkaniu, gra łączy małe zróżnicowanie decków (bo jest na początku i jest mała pula kart) z autentycznie wysokim learning curve i bardzo mozolnym czynieniem postępów, a to jest dodatkowy czynnik, który wiele osób odrzuca.

3
L5R Living Card Game / Odp: Ilu gra?
« dnia: 2018-03-21, 19:38 »
Ja wczoraj przyszedłem po długiej przerwie i odnoszę wrażenie, że w Warszawie wygląda to słabo - były nas 4 osoby, a liga nie może odpalić, bo zakładamy że powinno być co najmniej 6 osób na spotkaniu, by policzyć je do ligi.

4
Właśnie dlatego mnie też się wydaje, że one będą raczej w tle - to nie jest ten model wydawniczy, żeby można było sobie tak wprowadzać frakcje. Stawiam, że neutralne będą po prostu.

5
Dodatkowo ciągłe zamulanie i jeszcze pultanie się jak przeciwnik śmiał się nad czymś dłużej zastanowić, po czym foch jak po takim zachowaniu przeciwnik mu nie pozwolił wrócić i skorzystać z jakiegoś tam triggera. Wyjściowo mu nawet kibicowałem (bo mam sentyment do Francji), ale wrażenia z finału mam mocno średnie.

6
Coś się Kraba przymało zrobiło. :D

7
Imperial Cycle / Odp: Odp: Karty z Imperial Cycle
« dnia: 2017-11-04, 19:25 »
Bieda straszna, jeśli mam być szczery. ;)

8
Otóż to - w Netrunnerze też Shaper startował jako ubogi krewny. Po pierwszym cyklu dostał deluxa i się zaczęła jazda - stabilnie został jedną z topowych frakcji runnera. Taka uroda LCG po prostu.

9
Imperial Cycle / Odp: 04 - The Chrysanthemum Throne
« dnia: 2017-11-02, 22:53 »
Przecież to event - nie kontrolujesz tej konkretnej karty, musisz mieć postać, attachment lub holding z Unicorna.

10
Imperial Cycle / Odp: 04 - The Chrysanthemum Throne
« dnia: 2017-11-02, 20:34 »
Świetne, teraz splaszuję Kuca w Smoku i to tam powinno zrobić sporą robotę.

11
Nie miałem nic złego na myśli - sam nie jestem ze starej mety i jestem z LCGowego zaciągu. Chciałem tylko powiedzieć, że będzie więcej takich osób jak ja, który nic nie wiedziałem o żadnym Utz Banzaiowaniu, wyjściowo było mi to doskonale obojętne i dopiero się zainteresowałem po tej absurdalnej awanturze (po stronie Utz Banzaiowania) - obstawiam, że im dalej od awantury, tym więcej nowych LCGowców będzie sprawę zwyczajnie zlewać, a jednocześnie będzie zacierać się pamięć o dawnym okrzyku.

12
No właśnie miałem pisać, że już warszawskie Banzai miało sto razy więcej mocy. Nie wydaje mi się, żeby ten nowy chant się przyjął, stara meta będzie to mieć gdzieś, a nowi LCGowcy w dużej części pewnie w ogóle nie łapią, o co chodzi.

13
Imperial Cycle / Odp: 06 - Meditations on the Ephemeral
« dnia: 2017-10-31, 11:05 »
Oczywiście, przytrafił mi się niefortunny skrót myślowy. :)

14
Imperial Cycle / Odp: 06 - Meditations on the Ephemeral
« dnia: 2017-10-31, 09:13 »
Ale przecież to kładzie/zdejmuje ze wszystkich. :) I też finalnie nie lubię Enlightened Warriora, bo bardzo rzadko coś robi zauważalnego, a drogi w cholerę. Mam nadzieję, że Imperial przyniesie coś, co go zastąpi. Za to na Seekera zazwyczaj nie narzekam.

15
Imperial Cycle / Odp: 06 - Meditations on the Ephemeral
« dnia: 2017-10-31, 01:38 »
Z Seeker of Enlightenment ma to niezłą synergię - to, póki co, najsilniejsze zastosowanie, jakie widzę. Poza tym w zasadzie gwarantowany fate na Enlightened Warriora, jeśli przeciwnik zainicjuje jeszcze konflikt. Ogólnie może być niezłe, ale na gruncie dzisiejszej wiedzy wymaga setupu.

16
Imperial Cycle / Odp: 05 - Fate Has No Secrets
« dnia: 2017-10-30, 21:53 »
Skorpion masakryczny (nawet przy tym koszcie), ale ten gość z Kraba nie robi na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia.

17
Imperial Cycle / Odp: 06 - Meditations on the Ephemeral
« dnia: 2017-10-30, 21:52 »
Dragon ma sporo kart, które manipulują lub wykorzystują fate na kręgach. Ta karta może działać np. z takim Enlightened Warrior, pomóc w dopalaniu Togashi Initiate itp. Co prawda wydaje mi się dosyć sytuacyjna, ale czas pokaże.

18
Ja niestety wtedy odpadam, a przez moment myślałem, że się uda.

19
Imperial Cycle / Odp: 02 - For Honor and Glory
« dnia: 2017-10-11, 17:01 »
Zapewne on, ale czy experienced? ;)

20
Warszawa / Odp: Granie: Warszawa
« dnia: 2017-10-10, 13:14 »
Otóż to, lepiej mieć dwa dni do wyboru niż jeden.

Strony: [1] 2