Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kempy

Strony: [1] 2 3 ... 45
8
Jak w temacie.


9
Turnieje / SnM - 20F Strict
« dnia: 2020-03-27, 20:04 »
Jako, że Rebirth Edition wchodzi w fazę Alpha Test chcielibyśmy się przypomnieć z CCG'iem stąd pomysł na turniej online. Format Twenty Festivals Strict czyli od bazowego setu Twenty Festivals do końca (czarny kleks). Niecałe 800 kart w puli i dodatkowo kilka zmian:

Izuna Sensei ma obcięty tekst i brzmi on "Open [BOW]: Another player's target Personality has Shadowlands while you are taking actions this turn."

The Fruitful Port of the Mantis, na stronie B ma taki trait "(When going second, if it's not active player's first turn, you may, once per game, produce 2 Gold)".

A keyword Honor ma limit jednej karty na trigger "Repeatable Interrupt: Once per trigger discard an Honor card to give an Honor gain or loss +1 or -1".

Jak ktoś byłby zainteresowany to niech da znać tutaj. Na dniach postawię turniej na Challonge.com i dopiszę chętnych.

13
Na Filipinach dalej się bawią. Jest taka grupa Fortress of the Forgotten ba FB, która skupia raczej ludzi z tamtego zakątku świata. Tam były informacje o tych wszystkich flipińskich turniejach Legacy, granych na rulesecie Obsidian Hand jeszcze za życia CCG'a. Plątając się po sieci ciekawym jest to, że Imperial pojawia się chyba najczęściej gdy ktoś rzuca hasłem o starym graniu. Drugi w moim odczuciu jest Emperor. I nie chodzi o FotF ale ogólnie.

16
Taka stara planszówka, Ninja, Legend of The Scorpion Clan wydana przez AEG.


17
Szukam kartek do starych (2002-2007) czterdziestkowych karcianek z Sabertooth Games tj. Warhammer 40K CCG, Horus Heresy CCG i Dark Millennium CCG. Starterów też.
18
Ponoć w tym roku worldsy w Europie a dokładnie w Madrycie. Jako miejscówka stadion Atletico i chyba podczas tego konwentu: https://gameonmadrid.com Dokładna data ma być podana po ustaleniu terminarzu rozgrywek ligi, czyli w lipcu.


Strony: [1] 2 3 ... 45