Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Manit0u

Strony: [1] 2 3 ... 66
1
Zastanawia mnie tylko po co tak kombinować? Ewidentnie gościu chce po prostu pograć w Heartstone albo jakiś inny szybki duel.

Hearthstone, serio? Kto gra partyjkę w HS pół godziny? :o Jak dla mnie czasy z jego testów odpowiadają mniej więcej tym średnim z L5R CCG.

Rzuciłem jako przykład szybkiego duela :)

https://www.vicioussyndicate.com/statistics-on-the-duration-of-hearthstone-games-over-16000-analyzed/

2
Nie żebym tylko ja miał jakieś zastrzeżenia do tempa gry.

https://community.fantasyflightgames.com/topic/284750-casual-format-rules-and-preliminary-observations/

Meh, VtES mnie przyzwyczaił do gier trwających 2-2.5h także nie widzę problemu.

Zastanawia mnie tylko po co tak kombinować? Ewidentnie gościu chce po prostu pograć w Heartstone albo jakiś inny szybki duel. Ja tam osobiście nie lubię gier gdzie jest 'bang! bang!' i pozamiatane w 15 minut (bo na 15 minut to mi się nie chce siadać nawet). Ludzie nie mają cierpliwości dzisiaj...

3
Artisan District / Odp: Figurki
« dnia: 2018-10-16, 14:02 »
Ciekawe czy wróci bitewniak?
http://www.belloflostsouls.net/2018/10/pp-ffg-minicrate-subs-are-live.html

Teraz w modzie skirmishe są :)

Ja bym z wielką chęcią pograł w L5R wersję Malifaux/Infinity

4
Ciekawe, kiedy powiedzą coś o Shadowlandsach... Myślicie, że trzymają info w sekrecie, żeby zrobić większy hype tuż przed releasem?

5
Jesus...

Już myślałem, że podeślesz toto: https://www.youtube.com/watch?v=-jenlSf2E8o

6
Moim zdaniem i tak nic nie przebije zrytości całej mechaniki skorpiona co mógł wszystko wystawiać zakryte jako postacie i w reakcji toto odkrywać. W ogóle o końcówce Lotusa chyba nie ma co rozmawiać bo to był smutny okres dla karcianki...
To było zryte między innymi dlatego że każdych dwóch zakrytych łebków którzy wyskakiwali za 4g odłączali prowkę bo każdy miał 4F.

Te ninjutsu w ogóle coś ugrało sensownego w Lotusie? Czy to była po prostu kolejna głupotka z śmieszną mechaniką, którą odstrzeliwały Mantisy, walcowały Szczury, wypojedynkowały Smoki/Żurawie czy zasypywały masą Gobliny?

Nie jest w sumie ważne czy to coś ugrywa czy nie. Ważne jest, że jak siadasz naprzeciw takiego decku to od razu załamujesz ręce.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko dostaniu sytego wpierdolu jak ktoś dobrze wykoncypował talię, ewidentnie mnie ograł itp. Ale jakieś totalne randomy,  super niewiadome i ze znikontu cuda wianki to tylko człowieka krew zalewa.

Mniej więcej jak w TES: Legends. Mundus Stone jest zgiętą kartą, ale dobrych graczy rozpoznajesz po tym, że nawet nie biorą jej pod uwagę przy budowaniu decku (chociaż by im mega pasowała i zwiększała power level o pierdyliard). Są <słowo na k> zasady: Ze wsi jestem, pierdłem, żygłem i wyszłem i tyle, bo chamstwa nie zniesę...

Serio, jak widzę tą kartę w top 100 laddera to wiem, że ktoś ma parcie po prostu na tytuły i min-maxy ale nie jest poważnym graczem (bo jak włożysz tą kartę to często wygrywasz tylko dzięki niej i twój skill czy deck building nie ma większego znaczenia).

7
Mamy spore doświadczenie z LCG i trzeba oddać Galakcie, że ostatnio się poprawiła. Zwłaszcza, że polskie są tańsze o nawet 10zł niż angielskie.

"tańsze o nawet 10zł"... Proszę, jak mam wydać 150-200zł to 10 nie robi mi specjalnej różnicy.

8
Ale w calym poscie Chorda, gdyby ktos sie pogubil, chodzilo o pokazanie jednej z najbardziej dziwnie napisanej karty tworzacej postac z reki w klasyku. A Jace wkleilem bo wygral ME militarna talia bez zadnej karty Personality w Dynastii.
A wszystko w kontekście Krisa oburzonego na "postaci z ręki" w FFGowej legendzie - jak widać w Old5R też się zdarzały i to czasem dość często.

O ile jeszcze Avatar był kartą praktycznie nieobecną, o tyle ta już się pojawiała w deckach.Prędzej czy później pojawi się pewnie coś takiego w LCG, bo obecny IF szału raczej nie robi.

Moim zdaniem i tak nic nie przebije zrytości całej mechaniki skorpiona co mógł wszystko wystawiać zakryte jako postacie i w reakcji toto odkrywać. W ogóle o końcówce Lotusa chyba nie ma co rozmawiać bo to był smutny okres dla karcianki...

9
Może powiedzą coś o Shadowlandsach? Ja bym chętnie zobaczył znów tego pana, co siał postrach kiedyś dawno:


10
Ja z kartami mam jak z komputerem. Jak jest po polsku to nawet nie czytam bo nie rozumiem :)

Ogólnie język angielski jest lepszy do gier niż polski, z tego prostego względu, że jest w nim dużo mniej szans na niejasności (prostsza struktura zdań, mniej wieloznacznych słów i zwrotów, większa zwięzłość itp. itd.).

11
Może wstanę z grobu nawet ;)

12
Trading Grounds / Promki z Heralda
« dnia: 2014-05-10, 14:52 »
Kataoka itp. oddam za darmo w dobre ręce. Konto wygasło mi wieki temu a nadal przysyłają mi promki. Jak ktoś chce to niech się zgłasza.

13
Ivory Edition / Odp: Inspired Devotion
« dnia: 2014-01-21, 00:47 »
Może to miało być Impaired Devotion?

14
Artisan District / Odp: Turpizm
« dnia: 2014-01-17, 00:58 »
Nie no, ludzie, przecież mamy już absolutnego zwycięzcę, którego nie da się pobić. Taki Champion of Turpizm. http://imperialassembly.com/oracle/#cardid=11229.

W temacie tej karty mam jedno zajebiście, ale to zajebiście proste pytanie do artysty, który ją spłodził: PANIE, CO TO, KUR.A, JEST?!?  :o

Ronin fire monk?

Raczej dziecko z białaczką (po chemioterapii?) w prześcieradle z przydługimi odnóżami.

<facepalm>

Flawless Summer Breeze człowieku :)

15
Ivory Edition / Odp: Weakness Exposed
« dnia: 2014-01-14, 14:40 »
bronienie jest dla mieczakow
Prawdziwi twardziele stają tam, gdzie nikt nie jedzie i grają reprisal :P

Lepiej stanąć tam, gdzie jadą, zagrać reprisal, wygrać i potem jeszcze pojechać prowkę w odpowiedzi :)

16
Ivory Edition / Odp: Ambush
« dnia: 2014-01-14, 00:16 »
Moja ulubiona karta :)

17
Ivory Edition / Odp: Sneak Attack
« dnia: 2014-01-14, 00:16 »
Fak je!

18
Ivory Edition / Odp: Carrion's Breath
« dnia: 2014-01-13, 22:46 »
Dobre jak masz dużo feara. 1 honor loss to jak nic.

19
Ivory Edition / Odp: Dainiko
« dnia: 2014-01-13, 12:51 »
odkad te dupy wołowe postanowiły nie przedrukowywac obiecanego fudo domku(nie dajac nic w zamian) to przeszla mi chetka na granie neutralami.

E tam Fudo. Ja jestem za przywróceniem Toturi's Army :)

20
Ivory Edition / Odp: Kaiu Nakagawa
« dnia: 2014-01-13, 12:48 »
5HR
za przeproszeniem i %uj!

kosztuje 5, daje zajebiste opcje, ma przyzwoite staty. a 2 ph ma tam kazdy wiec bedzie postacia nr 2 ktora kupujesz. wszystko pasuje.

dla mnie kolo 5/5

Chciałem jedynie zademonstrować, że Lord Chełmofon też nie jest pozbawiony wad. Chcę takiego do lwa chłopka :(

Strony: [1] 2 3 ... 66