Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kempy

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 331
41
o to ciekawostka. ciekawe kto zorganizuje.

Ziomki od X-Winga? Bo tak po prawdzie to ze Euro (gier FFG) u nas to wynik lobby sceny X'a, ktora w Polsce ponoc bardzo dobrze stoi. A jak Euro to przy okazji inne gierki. To tak slowem wyjasnienia, zeby ktos sobie nie pomyslal ze to indywidualna impreza poswiecona L5R tylko.

43
Rewersy promek.


44
Artisan District / Odp: For Fun (bez slow)
« dnia: 2018-10-27, 14:12 »

45
Na zachodzie bez zmian.


46
Premium / Odp: Children of the Empire
« dnia: 2018-10-26, 21:23 »

47


Przypomniały mi się te pyskówki sprzed roku jak jeden z drugim chciał mi i innym wmówić, że L5R LCG to tylko "poprawione" CCG. ;)

48
Minął niedawno rok od premiery sklepowej LCG'a. Jak Waszym zdaniem wygląda kondycja gry na świecie, w porównaniu z poprzednimi LCG'ami pojedynkowymi? Pytam o świat bo w Polsce padaka totalna - nie ma żadnego startu do jakiegokolwiek innego LCG'a - nawet Conquest miał się lepiej po 12-stu miesiącach od premiery mimo nienormalnej pauzy po deluxie z Tyranidami. Co do reszty globu to Lotus pokazuje, że się gra w niewielkich grupkach, czy to w USA czy w Europie. Widać jednak sporą różnicę w frekwencjach w porównaniu z okresem post-premierowym (in-minus). Nie sprawdzałem, ale z tego co czytam, to ponoć na Jigoku też nie trzeba długo czekać na grę, do kilku minut, co jest  wynikiem całkiem dobrym jak na papierową karciankę. Ligii Discordowe też nadal przyciągają sporo graczy.

Podejrzewam, że ukształtował się już "trzon" fanów, kto miał zacząć grać to to zrobił, wliczając spady po Netrunnerze. Chociaż inicjatywa NISEI o fanowskiej kontynuacji netka, mogła i ten strumyczek przyblokować. Teraz zacznie się powolna erozja. Następny niewielki przyrost spodziewany po przymknięciu AGoT'a, dużo graczy przyzwyczaiło się do formatu LCG i wybiorą pewnie "mniejsze" zło, tj. między dowolnym CCG'iem a L5R, zdecydują się na to drugie.

Z drugiej strony FFG troi się dwoi i sprawia wrażenie, że im zależy. Tempo nadchodzących dodatków (wszystkie Clan Packi w 2019), duży "neutralny" deluxe, listy klanowe z "wyborami", rozszerzenie opcji dostępu do Roles, teraz te klanowe AMA i chaty z designerami, podgrzewanie kociołka  w związku z premierą erpega. Co to da? Nikt nie wie. Ale zwyczajowo robią sobie już furtkę dla wypalonych, tym razem w postaci Keyforge. ;)

49




Przy okazji nowe FR mówią o 65 minutach na rundę, a tu jest 60.

Z "ciekawostek" talie muszą być wysłane organizatorom do 29-ego października, więc odpada robienie decka na kacu godzinę przed pierwszą rundą. ;)

50
Premium / Odp: Children of the Empire
« dnia: 2018-10-24, 22:03 »

51
Zasady / Odp: Toturi/Hotaru i Ringi w obronie
« dnia: 2018-10-19, 23:53 »


Takie postscriptum. Że zwalili, ale poprawią, tylko w inny sposób. ;)

52
Premium / Odp: Children of the Empire
« dnia: 2018-10-19, 21:24 »

53
Zastanawia mnie tylko po co tak kombinować? Ewidentnie gościu chce po prostu pograć w Heartstone albo jakiś inny szybki duel.

Hearthstone, serio? Kto gra partyjkę w HS pół godziny? :o Jak dla mnie czasy z jego testów odpowiadają mniej więcej tym średnim z L5R CCG.


55
https://www.reddit.com/r/l5r/comments/9p1l50/dragon_clan_discord_ama_complete_transcription/

• Some players who say the game is not for them talk about how “heavy” the game is or how much of a brain burn it is to play. Do you think that is a problem for the game or is it instead an intentional design feature?

"The previous iteration of the game was full of heavy decision points that made for a heavy type of experience. As we designed the core we made sure that we kept a heavier game feel as that would be essential to making sure the game "felt" like L5R." - Brad Andres

56
Premium / Odp: Children of the Empire
« dnia: 2018-10-17, 21:40 »

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 331