Autor Wątek: unicorn preview  (Przeczytany 1202 razy)

Kakita Miyato

• Crane Clan
  • Personality
  • *
unicorn preview
« dnia: 2007-09-05, 15:38 »

Ageto

• Crab Clan
  • toolbox Personality
  • *
    • Claimster - centrum umów
unicorn preview
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-05, 15:49 »
Moim zdaniem bardzo solidne postacie, a holding dla konia wręcz wymarzony.
Claimster - centrum umów

Brzana's HunterZ Team Member

Matsushiro

• temptation Personality
unicorn preview
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-05, 16:00 »
Turong będzie grany w mantisach  :D Kurimoko jest niezła i Takai też jest niezły.

Kakita Tatsuyoshi

• Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
unicorn preview
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-05, 16:23 »
Sądzę prwaie to samo co przedmówca. Turong to dobra karta i zapewne trafi do wielu decków.

Shoinjo kurimoko jest całkiem fdajna. Ma niezły force i bardzo dobre chi. Jest magistratem i samurajem a zdolność bardzo fajna (zawsze to dodatkow postać z odpowiednimi traitami która może np pójść do domu z stay your blade).

Utaku takai bardzo ciekawy.Ma darmowy dojazd bez żadnego kosztu i fajny traicik który zapakuje mu niźle forca kiedy bedzie miał zamiar się przydzielić.

Utaku sabre. Całkiem przyjemny przedmiocik albo daje honor albo rehonoruje. Dość tani i mający niezły bonus do forca.

Clan estate. Następny holding 3g za 2. Idealny dla jednoroga.

Chose your ground. Nawet ciekawy. może ujść.

Reszta strasznie lewa. Utaku która kiwa piechociarskie unity bez folowerów to śmiech na sali. Do tego jest erką. To chyba jakies żarty.
Ide który raczej do niczego sie nie przyda i przy okazjii wyglada jak upośledzony umysłowo obnośny sprzedawca zużytych pługów. Horiuchi która bawi sie czarami szkoda tylko że nie widziałem w SE jednorożca pożądnie grającego zaklęciami. O gaijiński sprzęcie powiem tylko tyle że jest bardzo dziwny i kopletnie nie widze jego zastosowania. Lepiej trzymac miejsce na jakieś inne ciekawsze karty.

Ogólnie jednorożec ma obecnie bardzo nie równy poziom. I chyba coś mi się zdaje że niebardzo sie podniesie po przegranej pod Tohi ranbo.

Ratman

• Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
unicorn preview
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-05, 16:24 »
Yoko jest świetna ze względu na Paper to Steel - 4chi i bowujesz kogo chcesz. Może zagrać Walkinga i dalej ma bonus itd...

Takai to boxable send home meta i odciąża fate. Alternatywa dla Doomed Intentions x3. Cieszy mnie też, że jest samurajem - może trzymać kogoś na Controlu.

Turong ma świetne statsy i naval. NAVAL! W tej karcie wszystko jest dobre: statsy, traity i akcja. Świetna postać.

Utaku Etsuko
To jest jakiś żart. Nie wiem czy jest wystarczająco ujemna skala, żeby opisać jak bardzo zawodzi ta postać. Strata dobrego rysunku.

Reszta postaci jest w mniejszym lub większym stopniu przeciętna, bo nie ma decków do których można by je włożyć.

Nie wiem czy holding jest aż tak przydatny, ale na pewno nie przeszkadza.

Aramasu

• Mantis Clan
  • toolbox Personality
  • *
unicorn preview
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-09-05, 16:56 »
Turong to jak narazie chyba najepsza postac do mantisow z StS....

Shinjo Drożdż

• Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
unicorn preview
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-09-05, 17:55 »
Dwie postacie któe raczej się pojawią w deckach to Turong(ten to na pewno i w mantisach i w jednorożcach), tak samo Kurimoko dodatkowa postać w bitwie się przyda - a rich coffersy w decku staną się niezbędne

co na pewno zobaczymy to clan estate - bardzo dobry holding który wyciąga z dołka nasze złoto

takai to kolejna dosyłaczka i nie wiadomo czy się zmieści ale powinien w bitwie będzie miał pewno 3/4f więc nie powinno być źle

chose your ground - ciekawe ale czy się zmieści to nie wiem, nie głupie jest niszczenie tego regionu

kolat forgery - pomyłka dodatku???

Yoko w końcu widać na horyzoncie możliwości dla gry jednorożcami na wróżkach

Ide Eien zdolność średnia postać niezbyt ciekawa ale wskazuje pewien trend w aegu pchania jednorożca w kierunku - dziwnie rozumianej kontry na polityke.

Etsuko - za brzydko namalowan, za droga, za duże wymagania, i nic nie potrafi - za co??

Gaijin Utensail - ciekawostka chyba tylko

Utaku saber konkretny Item, tani z bonusem do f i chi i rehonorem
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

Ertai

• Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • You must construct additional Pylons
    • SpeedSoft
unicorn preview
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-09-05, 18:15 »
Choose your ground -> wole forewarningi na tereny, a regiony wole zjechac niz niszczyc akcja

clan estate -> fajnie ze doszlo nam kolejne cosik do golda.

Gajiin Utensil -> kompletnie nie przydatne

Horiuchi Yoko -> Ot commonowa postac, nic specjalnego, ale tez nie tragedia

Ide Eien -> nic nie robi, chyba ze nagle wyjdzie mnostwo politcal bowu w limitedzie

Kolat forgery -> porazka

Shinjo Kurimiko -> Swietna postac. Staty i zdolnosc ma super. Szkoda ze nie 3 ph

Shinjo Turong -> must have

Utaku Etsuko -> jezeli by jeszcze miala 7 wymagan honorowych to moglbym pomyslec o wrzuceniu jej dla statow... ale tak to to straszna porazka... kiepsko wyglada ten suport dla BM.

Utaku Saber -> fajny itemik, warto miec

Utaku Takai -> naprawde super postac, pozwoli na ponowne rzadzenie movementem

Ogolnie z preview jestem zadowolony (w porownaniu do innych klanow to prezentuje sie calkiem niezle). Szkoda tylko, ze w moim decku zmiesci sie chyba z nowych kart tylko Turong i ewentualnie ten nowy holding.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.

Geralt_Bialy_Wilk

• Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
unicorn preview
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-09-05, 18:30 »
Cytat: "aramasu"
Turong to jak narazie chyba najepsza postac do mantisow z StS....

Muszę się niestety zgodzić... :/

horror

• Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
unicorn preview
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-09-06, 00:15 »
Kolat forgery - a mi sie podoba :)