Autor Wątek: Dragon Preview  (Przeczytany 12524 razy)

Tendżaruk

  • blank Personality
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #60 dnia: 2008-05-15, 00:00 »
Ten kolo może używać swojej akcji wielokrotnie?

togashi madman??
raz na ture.
« Ostatnia zmiana: 2008-05-15, 00:03 by Tendżaruk »
Żelazo nie klęka!!!

"Born a Dragon, but a Crab until death."


Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #61 dnia: 2008-05-15, 07:53 »
Self-Appointed Prophet of Doom całkowici się z tobą nie zgadzam w momencie jak dragonom odebrano tatuaże strasznie ich zubożono zabrano ich charakter

a co do akcji zarezerwowanych dla tylko jednego klanu to akcje dla artisanów to co jest? pod magistratów tez ma bardzo ograniczony zasięg działania, berserkerzy? ilu ich masz w różnych klanach? akcje taktyczne gdzie poza lionem sa powszechnie uzywane(teraz konk próbuje ale nie so to jeszcze deki topowe)? czy to żle?
oczywiście ze nie bo jakby nie te różnice to wszyscy grali by prawie tymi samymi kartami różniła by sie tylko dynastia (no w sumie to postacie i to tak nie zawsze) no i domek

dla mnie to bardziej robienie pod graczy nie pod firmę bo jeżeli karty są specyficzne pod klan lepiej funkcjonuje wymiana niz w przypadku good all around kart

co do dragonów preview solidne support do paru theamów pozwoli na rozwiniecie deku magistratowego, widać już poważną podbudówkę dla deku na kensaiach którego może uda mi się złożyć ale dalej brakuje mi tego co by napewno pozwoliło temu dokowi być grywalnym coś co było wyznacznikiem dragona przez długi długi czas mozliwośc noszenia 2 broni tego brak i to może spowodować problemy w deku ale to tylko taka moja luźna myśl:) 
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #62 dnia: 2008-05-15, 14:11 »
Cytuj
akcje taktyczne gdzie poza lionem sa powszechnie uzywane(teraz konk próbuje ale nie so to jeszcze deki topowe)?

no niby w mientusie mają być . pozatym akcji taktycznych w tej chwili jest 5 . dragoni dostają 3 w jednym secie + followera .

artisan jest crane only , choć różne klany dostają ten trait . ale to mogę jeszcze jako tako znieść , bo to ma być support pod deck courtier /artisan . typ decku coś jak ninje , czy dishonor . Tattoo akcje będą grane w deckach każdego typu , bo są mocarne i co ważniejsza są commonami i uncommonami [w przeciwienstwie do akcji taktycznych , czy akcji pod commanderów] . tattoo kiha , czy tattoo akcje są poprosty lepszymi wersjami normalnych kih [a to akurat udeży w spiderów , by ci mają 1 tattoo monk i to unika]

magistratów grywalnych mają 2 klany [crane i dragon] a dwa inne używają postaci i/albo mogą zrobić funowe decki magistratowe [mientus/scorp]  . pozatym support do magistratów jest w dużej mierze pre SE [no chyba ,że liczymy mientusowy story line win w postaci magistrate chaina  :-\ ] .
Ale przyznam ci racje w sumie to prawie każdy klan dostaje support tylko pod siebie [spell akcje do dishonor'u itp ] mnie przeszkadza raczej poziom rarity kart dla dragonów fakt ,że dostają support do 3 grywalnych wayów w jednym secie , liony dostają support i fajną akcje do paragon/virtue theame [+działający z nimi domek a ja się tego normalnie nie spodzewałem] , a mientus dostaje 0 kart supportu do nowego domku . Tak dobrze to czytacie 0 kart supportu . nawet postaci z tego samego setu są pod EHP [bo np jest 0 non navali w nim a domek działa tylko na non navali.i jest kolejnym mientusowym domkiem bez akcji na sobie ] .


minie osobisice z tego preview do WD podobały się karty do kensai'i i xp postaci . grywalny w kilki deckach fajne zdolonści . synergia  z obecnymi i nadchodzącymi wayami . dragon preview bardzo dobre. problem broni itd rozwiążą najprawdopodobniej nadchodzące set .
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #63 dnia: 2008-05-15, 19:43 »
mnie interesujue Self-Appointed Prophet of Doom ile jest tych kart w WandD bo cos wychodzi wiecej niz 156 chyba ? he?

THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #64 dnia: 2008-05-15, 20:22 »
1 mega kiho , 2 tattoo akcje i 1 follower . kupa akcji do artisanów . 3 do commanderów ale jedna wymaga więcej niż 2 ph wiec po to podpadaja jedynie 2 lion i ten mega cran co ma każdy trait a świecie [jak satsu 3 linijki traitów] . sporo virtue akcji pod domek lionowy , fajne weapony [+łódka dająca naval tylko mientusom oraz armor co jest spellem] . kilka fajnych akcji do kensai [i tylko jedna jest erką] . po jednej klanowej akcji do magistratów [dragonowa to mrok , a cranowa daja 4 honor'u za posiadanie magistrata w bitwie ] . a najbardziej ,żądzi lion hater [który jest doomem mientusowego domku] battle : twice per turn destroy an opposed tiktak.  ;D
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #65 dnia: 2008-05-16, 01:24 »
Cytat: The Self-Appointed Prophet of Doom
1 mega kiho , 2 tattoo akcje i 1 follower . kupa akcji do artisanów . 3 do commanderów ale jedna wymaga więcej niż 2 ph wiec po to podpadaja jedynie 2 lion i ten mega cran co ma każdy trait a świecie [jak satsu 3 linijki traitów] . sporo virtue akcji pod domek lionowy , fajne weapony [+łódka dająca naval tylko mientusom oraz armor co jest spellem] . kilka fajnych akcji do kensai [i tylko jedna jest erką] . po jednej klanowej akcji do magistratów [dragonowa to mrok , a cranowa daja 4 honor'u za posiadanie magistrata w bitwie ] . a najbardziej ,żądzi lion hater [który jest doomem mientusowego domku] battle : twice per turn destroy an opposed tiktak.  Duży uśmiech

Ale tu Self-Appointed Prophet of Doom chyba mówisz o nadchodzącym za parę miesięcy HW a nie o W&D  ??? Chyba że coś w previusach przeoczyłem  :-\


Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #66 dnia: 2008-05-16, 01:28 »
Jak zwykle straszny offtop sie zrobil. Ale ja mam tylko takie pytanko: skoro tak Self-Appointed Prophet of Doom narzekasz ciagle na ten brak supportu do mantisow itp. itd. to dlaczego nie zaczniesz np grac innym klanem, zeby ukoic skolatane nerwy?
Bo ja na rozne fora, dotyczace roznych tematow uczeszczam i wiem, ze whine to podstawa wszedzie ale to juz przekracza niemal wszystkie granice (jedyny chyba wyjatek to hardcore'owi gracze SC, co nie moga zniesc mysli, o paru rzeczach jakie sie znajda w SC2, ci to calkiem juz zmysly postradali).
Time is precious. Waste it wisely.

Zombi Damien

  • Spider Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 433
  • Srogi Plugawiec
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #67 dnia: 2008-05-16, 08:27 »
ale oni i tak nie beda grali w SC2 tylko 1 beda trzepac jak koreance ;D
Spider Clan * Daimyo * Middle Finger of the Dark Lord * Shugenja * Shadowlands * Unique * Loyal

Lose 20 Honour.

Open/Battle: Umrzyj.


THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #68 dnia: 2008-05-16, 10:01 »
Jak zwykle straszny offtop sie zrobil. Ale ja mam tylko takie pytanko: skoro tak Self-Appointed Prophet of Doom narzekasz ciagle na ten brak supportu do mantisow itp. itd. to dlaczego nie zaczniesz np grac innym klanem, zeby ukoic skolatane nerwy?
Bo ja na rozne fora, dotyczace roznych tematow uczeszczam i wiem, ze whine to podstawa wszedzie ale to juz przekracza niemal wszystkie granice (jedyny chyba wyjatek to hardcore'owi gracze SC, co nie moga zniesc mysli, o paru rzeczach jakie sie znajda w SC2, ci to calkiem juz zmysly postradali).
bo jestem graczem mientusowym .liony i craby jedynie zbieram [liony z powodu toturis army , a craby z powody szczuraka który był mi kiedyś do mientuso szczurów potrzebny] .

mnie wnerwia nie tyle to ,że minetusy mają słabe karty [reese powiedziała ,żę oni w DT ni cholery nie wiedzą jak je zrobić i nasze karty są bardziej winą story team niż przemyślanej wizji DT]. Jak człowiek przeżył golda to przeżyje wszystko . Mnie przeszkadza to ,że w tym samym czasie DT potrafi robić dobre kart do innych klanów . Ja już dałem ten przykład w tym secie jest 4/4 mientus magi 3ph nie robi nic za 8g . w nastepnym jest crane magi 4/4 z 4ph za 8g [a był za 7 przez chwile] z tratier scout i commander , i akcją bowująca dająca 2 honoru . Do tego jak się pytasz Reesa , czy Kuanga dlaczego tak jest to dostajesz odpowiedź "i tak bedziecie na nim grać , bo ma dobre staty " albo reese proponując deck duelingowy /magistratowy po 3 tyg testów decysduje się wywalić z ierniego wszystkie akcje od dishonoru [scorpiony , forest cleansing itp] nie bitewne duele i follower . deck po zminanch wyglada jak deck nooba z setu wcześniej z jedną  różnicą jest w niej 1 unikalna broń + nowy magistrat . [a pamiętajmy to wszystko dzieje sie w sezonie w którym wybieramy cesarza itd] a potem patrzysz na magi deck crane'owy i dragnowy albo testujesz go i jesteś jakby w innym świecie . karty ze sobą w współgrają nie ma 3 kartowych combosów [a jak już są to nie po to żeby zabić 1 postać] .
ja sie ciesze że dragony po tym jak zabrano im kyuden kitsuki znowy są grywalne .
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #69 dnia: 2008-05-16, 13:25 »
ja tez sie ciesze ze dragony grywalne. pytanie Self-Appointed Prophet of Doom do ciebie ponowie. Ile jest w tym secie kart 156 czy 166?

THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #70 dnia: 2008-05-16, 19:40 »
komp mi padł i nie mam pdf pod ręką . 156 chyba ostanią karte shadowlanda pokazali na jakims forum to pamiętam .
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

Ageto

  • Crab Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1055
    • Zobacz profil
    • Claimster - centrum umów
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #71 dnia: 2008-05-16, 21:24 »
komp mi padł i nie mam pdf pod ręką . 156 chyba ostanią karte shadowlanda pokazali na jakims forum to pamiętam .

Skąd ty bierzesz pdf'y. Jak masz jakies nowe to mi podeśłij ;)
Claimster - centrum umów

Brzana's HunterZ Team Member


THE JESKE

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1259
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #72 dnia: 2008-05-16, 21:51 »
tu miała być pm'ka . nie umiem ogsługiwać nowego forum . ;D
always +5 do lansu.
Cytuj
Self-Appointed Prophet of Doom:
Something like :
6/4/3
Limited : Put a -1 gold cost token on a target peronality .

Random dude:
Just shut up Self-Appointed Prophet of Doom <_<.

Pong

  • blank Personality
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Preview
« Odpowiedź #73 dnia: 2008-05-16, 22:08 »
. Ile jest w tym secie kart 156 czy 166?
Na http://www.lavozakasha.org/ pisza ze 166, jak dobrze zrozumialem - 50C 50UC 60R i 6 fixow