Autor Wątek: [PotD] 2 nowe lwy  (Przeczytany 4540 razy)

Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
[PotD] 2 nowe lwy
« dnia: 2009-08-20, 11:22 »
http://www.thelionclan.com/swiftsword/viewtopic.php?f=40&t=5528&start=0

oczywiśce dalej nic nie robią przeciwnikowi, ale jest kensai jest moc..

Rise above.

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-08-20, 11:38 »
ciężko coś powiedzieć na ten temat bo trzeb jeszcze poznać ich keywordy
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-08-20, 12:12 »
To są ich keywordy. Lion Clan Samurai (na ruszającym się) i Lion Clan Samurai Kensai Hero (na kensaju). Kensaj może być fajny - bo w ataku będzie miał 5F JAKO HEROS, bez Hero byłby strasznym crapem. Ruszacz - zobaczymy jak mu w końcu zdolność rozpiszą, może być niezły albo fatalny...
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-08-20, 15:00 »
5F za 5G z dwoma traitami to nie jest zły deal. Nawet bez akcji.


Gothmog

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 622
  • Barlog's Commander
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-08-20, 15:49 »
5F za 5G z dwoma traitami to nie jest zły deal. Nawet bez akcji.

raczej 5F za 6G (nie jest boxem) - wiec raczej taki sobie
« Ostatnia zmiana: 2009-08-20, 15:53 by Gothmog »

Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-08-20, 16:45 »
Troszkę zamotałem... ja każdego lwa liczę GC+1 (ze względu na domek, mimo, że to nie jest dobry sposób liczenia tego :P) więc dla mnie to on jest za 7, ale można go kupić o dwa taniej :P i wychodzi 5

W innych klanach postacie mające po dwa użyteczne traity i bez abilitek za 7 golda nie mają w ataku 5F, dlatego uważam, że nie jest na tle innych taki zły.


quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-08-20, 22:32 »
jak narazie w CE nieunikalny taktyk bedzie warzywkiem (jest jeden wyjatek potwierdzajacy regule)
lwi samurai(bez innych traitow) bez naturalnego bonusu w ataku jest zerem,nie wiem czy ten dojazd do bitwy jest az taki dobry zeby wykopal inna postac.
za to kensai jest calkiem ok, mozna poprobowac deckow na majchrach (teraz wypadalo slabiej bo nie bylo opcji wyciagniecia go z discarda,za to po dodatku juz ten problem jest do obejscia)-jest taniej niz na koksiastych followerach
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Brzana

  • Personality
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-08-20, 23:17 »
To są ich keywordy. Lion Clan Samurai (na ruszającym się) i Lion Clan Samurai Kensai Hero (na kensaju). Kensaj może być fajny - bo w ataku będzie miał 5F JAKO HEROS, bez Hero byłby strasznym crapem. Ruszacz - zobaczymy jak mu w końcu zdolność rozpiszą, może być niezły albo fatalny...

Nie wierze  ;D Napisałeś, że jakiś lew może być "Fajny"... wlasnie mój światopogląd legł w gruzach.
Sorry Piłem...
Brzana's HunterZ Team Member


sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-08-21, 01:36 »
Dodaj sobie 'na tle pozostałego crapu' i światopogląd ci odrośnie. Brzana, zwróć uwagę na to, że to jest koleś 2/3 za 6, potencjalne 5/3 za 6 w ataku bez żadnej zdolności...


Cytuj
W innych klanach postacie mające po dwa użyteczne traity i bez abilitek za 7 golda nie mają w ataku 5F, dlatego uważam, że nie jest na tle innych taki zły.

Jak dostaniemy jeszcze z 4 szt. kensajów (1 uq i 1 no-nuq) to owszem, gościu będzie miał 2 użyteczne traity. Na razie ma tylko 1 użyteczny trait - Hero. W talii na weaponach będzie jeszcze trochę kolesi, którym będzie trzeba najpierw dać scyzoryk zanim on dostanie kolejny...
« Ostatnia zmiana: 2009-08-21, 01:42 by sejmitar »
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-08-21, 07:07 »
z tym ze pojawila sie cala masa fajnych majchrow w przyzwoitej cenie.
wiec nawet z jednm ma sile min7.
calkiem niezle jak na golego lwiego herosa bez zdolnosci za 6+(2-4)
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-08-21, 12:37 »
Watpie zebys w lion-ie 3mal duza ilosc weaponow , ale i tak kensai a raczej hero (bo traitu kensai moglby nie miec) jest bardzo fajny , ale mamy juz 3-a postac , ktora w naporze ma 5 f. Zmiesci sie do deckow typu Ryan z genconu , wejdzie do mojich herosow , a moze znajdzie miejsce w switchu , bo ma 3 ph a razem z Shunranem beda mogli cos postraszyc przeciwnika.

Druga postac - movement jest git , pytanie jak jest napisany , moze jeszcze z 5 postaci z movementem i bedzie mozna wykorzystac Shinichiego exp do czegos innego niz podstawka na piwo;)

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-08-21, 13:12 »
Matsu Kasei
4F / 3C
6HR / 6GC / 2PH
Lion Clan * Samurai
Battle: Move a target Personality to the current battlefield if there are any units there on the side opposing his controller's. Straighten him if he moved.
"I burn within. Soon I will be unleashed."

(ja napisał TimberWolfA)

PS : Oczywiście oznacza to, że ten prostujący bur-uniq jest nadal useless.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Flint

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #12 dnia: 2009-08-21, 13:41 »
Matsu Kasei
4F / 3C
6HR / 6GC / 2PH
Lion Clan * Samurai
Battle: Move a target Personality to the current battlefield if there are any units there on the side opposing his controller's. Straighten him if he moved.

Ta zdolność jest zajebista. To nie jest po prosto move, to także harpun. Wypas, taki wykastrowany Hachigoro.
Crab Clan • Lion Clan • Scorpion Clan • Spider Clan • Shadowlands • House Greyjoy • AGOT Paratrooper • Inexperienced • Unique
Hokus-pokus, nie masz buta, Twoja stara to Fosuta!

Matsu Girro

  • Lion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-08-21, 14:10 »
no gość jest świetny w takim razie, będzie wsysał te wszystkie głupie domowe ścierwa, szkoda że nie jest przynajmniej paragonem

Rise above.

PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-08-21, 16:12 »
Co wy palicie... kensaj fajny

nowy kolo za 6G - 5F .

Matsu Shunran kolejne 6G - 5F .

Matsu Mansaiko kolejne kolejne  ;)  6G - 5F .

Jak ktos chce jeszcze stara Fumiyo wrzucic i znowu mamy 5F tyle ze za 7G i dobra zdolnoscia .

Z charge! kazdy z nich zjada 7ki sily prowincji.

Tak w ataku ale lion ma atakowac a nie bronic sie :P .

Bardziej sie martwie czy znajdzie sie miejsce dla nich wszystkich.

Jak tak dalej pojdzie to zloze liona, chciarz mowilem ze nie bede tym gral w tej edycjii  ;D .
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-08-21, 16:21 »
Prosiak skladaj lion-y po nowym dodatku beda 3 grywalne decki , takze bedzie sie mozna pobawic:P
Koles z movementem jest super , tak jak mowi Prosiak bedzie ciezko wszystko zmiescic w tym decku , sadze ze najlepszy bedzie deck na same 6-ki , a ze lubie swarmy zgodnie z dewiza towarzysza Stalina "wyslijmy milion , jak zgina to wyslijmy 10 milionow" to jestem zadowolony;p

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-08-21, 17:55 »
Matsu Kasei
4F / 3C
6HR / 6GC / 2PH
Lion Clan * Samurai
Battle: Move a target Personality to the current battlefield if there are any units there on the side opposing his controller's. Straighten him if he moved.
"I burn within. Soon I will be unleashed."

(ja napisał TimberWolfA)

PS : Oczywiście oznacza to, że ten prostujący bur-uniq jest nadal useless.

no jak tak wyglada jego zdolnosc to jest b.dobry w swej cenie.
mnie cena 6 nie przeszkadza,nie przepadam za boxami.

Watpie zebys w lion-ie 3mal duza ilosc weaponow , ale i tak kensai a raczej hero (bo traitu kensai moglby nie miec) jest bardzo fajny , ale mamy juz 3-a postac , ktora w naporze ma 5 f. Zmiesci sie do deckow typu Ryan z genconu , wejdzie do mojich herosow , a moze znajdzie miejsce w switchu , bo ma 3 ph a razem z Shunranem beda mogli cos postraszyc przeciwnika.

Druga postac - movement jest git , pytanie jak jest napisany , moze jeszcze z 5 postaci z movementem i bedzie mozna wykorzystac Shinichiego exp do czegos innego niz podstawka na piwo;)

a po kiego mam dokladac temu kensiemu 2 bronie? styknie mu 1.
i spokojnie mozna kilka scyzorykow powkladac-jest wybór (i jakas alternatywa dla followerow)
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] 2 nowe lwy
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-08-21, 23:12 »
Prosiak skladaj lion-y po nowym dodatku beda 3 grywalne decki , takze bedzie sie mozna pobawic:P
Koles z movementem jest super , tak jak mowi Prosiak bedzie ciezko wszystko zmiescic w tym decku , sadze ze najlepszy bedzie deck na same 6-ki , a ze lubie swarmy zgodnie z dewiza towarzysza Stalina "wyslijmy milion , jak zgina to wyslijmy 10 milionow" to jestem zadowolony;p

Najpierw pojazd na krejnach, mam dosc tego pedalenia sie na honor ;) .
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *