Autor Wątek: Ch'tppu'kich  (Przeczytany 8992 razy)

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Ch'tppu'kich
« dnia: 2011-05-04, 11:17 »
PRZYGARNĘ LUB ODKUPIĘ (OCZYWIŚCIE ZA SYMBOLICZNĄ KWOTĘ) KARTY Z ZAPOMNIANEJ JUŻ GRY PRECEDENCE "WHEEL OF TIME" NA PODSTAWIE CYKLU ROBERTA JORDANA. INTERESUJĄ MNIE NAWET POJEDYNCZE KARTY, STARTERY TEŻ MILE WIDZIANE, KOSTKI, MATA ITP. KIEDYŚ GRAŁEM ALE KOMUŚ DAŁEM KARTY I TRAKTUJĘ TO CZYSTO SENTYMENTALNIE.

Szukam:

PERSONALITY:
1 A’ichtr’foo (PROMO foil)
3 Chitik (PoH foil)
2 Czinn’tch (CoB foil)
4 K’chee (RotS foil)
2 Manithith (CoB foil)
2 Nem’tek (CoB foil)
5 Ratling token 16/27 (20F)
5 Ratling token 21/35 (ThA)
6 Ratling token (EP)
2 Ratling Raider (HC foil)
3 Ratling Raider (LE foil)
3 Ratling Raider (20F)
4 Ratling Raider (20F foil)
1 Ratling Scavenger (SH)
1 Ratling Thief (SH)
4 Tchik (RotS foil)
1 Yoe’trr (EoME)
1 Wikki’tchich-hie Z-ee (WoE foil)

FOLLOWER:
2 Ratling Archers (20F foil)
1 Ratling Bushi (IMP)
3 Ratling Bushi (EE)
1 Ratling Pack (IMP)
1 Ratling Pack (EE)
3 Ratling Pack (SH)
1 Ratling Pack (AoD)
3 Ratling Pack (SCC)
1 Ratling Pack (HE)
1 Ratling Pack (WoC)

KLASERY:
Scorpion vs Unicorn (Clan Rivals)
Ratling vs Shadowlands (Clan Rivals)
Crane (Clan Pack)
[/size]

Wszystkie karty które posiadam na wymianę są za darmo (lepsze to niż składnica makulatury) – jak coś to wskazane tylko zwrot kosztów wysyłki. Preferowane jednak jest znalezienie ochłapów na wymianę ze spisu kart poszukiwanych przeze mnie który znajduje się po listach tego co mam na oddanie. Listy są długie (chodzi o pewną bezbożną kolekcję…), zawierają dużo commonów, fixów itd.  i poukładane są wedle edycji najnowszej do najstarszej, na końcu LBS. W miarę jak będę przetrząsał pudła to będę jeszcze coś dorzucał.
« Ostatnia zmiana: 2013-04-19, 14:35 by bigrat »

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-10-18, 18:56 »
NA ODDANIE
8 Celestial Draft Pack
2 zestawy Kotei Promo 2011
1 zestaw Kotei Promo 2012
1 SUMMER CON PACK 2013

PERSONALITY:

CRAB:
2 Crab Master (CotM)
1 Hida Daizu exp. (SE)
3 Hida Eijiko exp. (TDOW)
1 Hida Enko (HC)
4 Hida Haruko (E&JC)
2 Hida Hikita (GotE)
2 Hida Iguchi (PROMO)
1 Hida Iseki (POH)
2 Hida Kagura (DAK)
1 Hida Kosho exp. (TH)
1 Hida Mochitoko exp. (SC)
1 Hida O0Win (TNO)
1 Hida Otoya (TTT banzai)
1 Hida Sozen exp.(SE 1 foil)
1 Hida Suteru (POTD)
1 Hida Takuji (CoB)
4 Hida Utaemon (PROMO)
2 Hiruma Aki exp. (HV)
2 Hiruma Akio (DAK)
3 Hiruma Nikaru (FL)
1 Hiruma Todori exp.3 (EaW)
2 Kaiu Norio (DotE)
1 Kaiu Onizuka (EoW)
1 Kaiu Shoichi (WoD)
2 Kuni Josuke (CotM)
4 Kuni Kiyoshi exp.2 (TDOW)
2 Kuni Renyu exp. (TA)
1 Kuni Shinoda exp.2 (TCS)
3 Toritaka Chokichi (FL)
2 Yasuki Jinn-Kuen exp.2 (SC)
1 Yasuki Makoto exp. (TNO)
5 Yasuki Tijaki (DAK)

CRANE:
2 Asahina Kitiaru exp. (GoC)
3 Crane Master (CotM)
1 Daidoji Akeha (EoW)
5 Daidoji Inada (DAK)
1 Daidoji Jitawa (CotM)
2 Daidoji Sadayori (TDoW)
3 Daidoji Takichi (FL)
5 Daidoji Yaichiro exp. (EaW)
2 Daidoji Yuki exp. (SC)
2 Doji Ayano exp. (W&D)
2 Doji Bukita (PotD)
1 Doji Dainagon (IVORY foil)
1 Doji Hakuseki exp. 2 (FL)
2 Doji Kazuo (TA)
5 Doji Kishio (DAK)
2 Doji Kohaku (CotM)
2 Doji Kusari (EaW)
3 Doji Noboru (CotM)
1 Doji Rengetsu (FL)
2 Doji Shikishi (EaW)
1 Doji Tanitsu exp.2 (DE)
2 Doji Tsubota (POTD)
3  Kakita Idzuki (CE)
3 Kakita Izumiko (PROMO)
1 Kakita Katsuro (CotM)
1 Kakita Kensho-in (PotD)
1 Kakita Munemori (BtD)
4 Kakita Tasaka (DAK)

DRAGON:
1 Hitomi Bujun (F&S)
1 Hitomi Iyojin exp. (SotE)
6 Kitsuki Horume (SC)
1 Kitsuki Nagiken exp. (W&D)
6 Kitsuki Nubane (FL)
5 Kitsuki Umibe (DAK)
1 Mirumoto Daini exp. (PE)
2 Mirumoto Eikaru (DAK)
7 Mirumoto Ichizo exp. (6 TH 1 EMP)
2 Mirumoto Ishino (GotE)
3 Mirumoto Katagi (EMP)
3 Mirumoto Katagi exp. (1 GoC, 2 GoC foil)
6 Mirumoto Kojinrue (FL)
1 Mirumoto Mareshi exp. (SE)
1 Mirumoto Shiryu (PROMO)
1 Mirumoto Sukune exp. (SotE)
1 Mirumoto Takehiro (GotE)
2 Mirumoto Tsuda (PROMO)
3 Mirumoto Yozo exp. (BtD)
3 Mirumoto Yozo exp.2 (TA)
6 Tamori Kazushige (FL)
2 Tamori Shimura (TPW)
2 Tamori Wotan exp. (TDOW)
2 Togashi Hogai (W&D)
2 Togashi Kaiteru (DotE)
1 Togashi Kasuru (TSE)
7 Togashi Konishi (1 TPW 6 BOKT)
1 Togashi Kyoshi (BOKT)
1 Togashi Mitsu exp.2 (SotE)
2 Togashi Osawa exp. (FL)
4 Togashi Sakata (BtD)
1 Togashi Shinseken (AD)
9 Togashi Shiori exp. (TDOW)
3 Togashi Sho (DAK)
1 Yoshi exp.2 (AD)

LION:
5 Akodo Bakin exp. 2 (HV 2 foil)
5 Akodo Daiken (PROMO)
2 Akodo Itoku (W&D)
3 Akodo Kano (EMP)
1 Akodo Nakama (HV) [jego soul to Akodo Naikiru]
4 Akodo Naoki (COTM)
13 Akodo Ryozo (7 TH 6 BOKT)
9 Akodo Sadahige exp. (1 W&D 8 BOKT)
3 Akodo Shinichi exp. (THW)
2 Akodo Shusaku (PROMO foil)
1 Akodo Tsudoken exp. (FL)
4 Ikoma Hakige (EoW)
5 Ikoma Ryudo (DAK)
4 Ikoma Satoru exp. (TA)
5 Ikoma Tomoi (GOTE)
3 Ikoma Tsukasa (FL)
5 Kitsu Kagako (FL)
1 Matsu Aoiko exp. (SE)
9 Matsu Benika exp.2 (2 POTD 7 BOKT)
2 Matsu Fumiyo exp. (TDoW)
3 Matsu Hana (EMP)
2 Matsu Hyun exp. (TG1)
4 Matsu Isao (COTM)
4 Matsu Kasei exp. (SC)
1 Matsu Kenji (TG1)
4 Matsu Koyama (FL)
2 Matsu Koyama exp. (SoD)
2 Matsu Shunran (DAK)
1 Matsu Takeko exp. (W&D)
2 Matsu Youko (DAK)

MANTIS:
3 Kitsune Akizuki (CotM)
4 Kitsune Hisano exp. (FL)
2 Kitsune Kohaki (IVORY foil)
1 Kitsune Ryukan exp. (HV)
3 Mantis Master (CotM)
6  Moshi Kalani exp. (TDOW)
5 Moshi Nakata (GOTE)
9 Moshi Sasako (FL)
3 Sasada (IVORY foil)
2 Tsuruchi Akinori (CotM)
3 Tsuruchi Kaito (IVORY)
1 Kitsuki Kimita (CotM)
8 Tsuruchi Nishima (PROMO)
9 Tsuruchi Nobukatsu (FL)
4 Tsuruchi Nobumoto exp.2 (EaW)
7 Tsuruchi Shisuken exp. (EaW)
2 Tsuruchi Toburo (TDoW)
2 Tsuruchi Tomaru exp. (EoW)
2 Tsuruchi Yashiro exp. (TCS)
2 Yoritomo Bussho (CotM)
4 Yoritomo Han-ku (W&D)
9 Yoritomo Haruhiko (FL)
1 Yoritomo Harumi (TA)
2 Yoritomo Ichido (IVORY)
2 Yoritomo Naoto exp. (TA)
1 Yoritomo Omura (CotM)
1 Yoritomo Saburo exp. (THW)
1 Yoritomo Sachina (TTT banzai)
3 Yoritomo Sachina exp. (BtD)
5 Yoritomo Singh exp.2 (BtD)
5 Yoritomo Takara (TH)
1 Yoritomo Utemaro exp.2 (POTD)

MONK:
1 Togashi Jodome exp. (SotE)
1 Yoshi (PE)

NAGA:
1 Akasha exp. (PROMO)
1 Ashlim exp. (HB)
1 Qamar (SoSM)
1 Radakast exp. (HE)
1 Shahadet (PE)
1 Shahadet exp.2 (HE)
1 Shashakar (PE)
3 The Shakash (FL)
3 The Slepless One (FL)

PHOENIX:
1 Agasha Orito (CotM)
3 Asako Chukage exp. (SoD)
1 Asako Hitsuko (TDoW)
3 Asako Juro exp. (HW)
3 Asako Kaitoko (FL)
3 Asako Karachu exp. (2 GoC, 1 GoC foil)
2 Asako Karachu (FL)
2 Asako Moharu (DOTE)
2 Asako Rikate exp. (SoD)
3 Asako Suda (GOTE) [jego soul to Asako Sadaki]
5 Isawa Hikarou (PROMO)
12 Isawa Kimi exp.2 (7 EaW, 5 EMP)
5 Isawa Kokuten (E&JC)
3 Isawa Kosea (IVORY foil)
2 Isawa Kumai exp. (TDOW)
5 Isawa Kyoko exp. (W&D)
2 Isawa Mariko (DAK)
1 Isawa Mino (CLAN RIVALS)
1 Isawa Mizuhiko exp. (PotD)
1 Isawa Norimichi (EMP)
1 Isawa Shioki (EaW)
2 Isawa Takashi (TH)
2 Phoenix Master (COTM)
2 Shiba Eraki (IVORY foil)
2 Shiba Jouta exp. (BtD)
2 Shiba Kosoku  (DAK)
1 Shiba Morihiko exp. (EaW)
1 Shiba Ningen exp.2 (CoB)
3 Shiba Sakishi (HV 1 foil) [jego soul to Shiba Kiyomichi]
3 Shiba Sawaken (FL)

RATLING:
2 Mak'irtch (TOMORROW foil)
2 Shinbone Pack (TOMORROW foil)
10 Shinbone Warrior (TOMORROW foil)

SCORPION:
2 Bayushi Aibako (PROMO)
1 Bayushi Bokatsu (CoB)
3 Bayushi Dakatsu (IVORY foil)
1 Bayushi Eisaku exp. (CE)
3 Bayushi Higaonna (FL)
3 Bayushi Hirose (GotE)
1 Bayushi Hisoka (SE foil)
6 Bayushi Ishikura (5 GOTE 1 GOTE15)
1 Bayushi Jinn-Ja (TCS)
1 Bayushi Jutsushi exp. (EaW)
2 Bayushi Kahoku (2 EaW)
2 Bayushi Koniya (PotD)
1 Bayushi Kurumi (THW)
3 Bayushi Meiko (IVORY foil)
1 Bayushi Muhito exp.2 (TDoW)
3 Bayushi Nissho (DotE)
1 Bayushi Nomen (SE foil)
1 Bayushi Nomen exp. (HV foil)
2 Bayushi Ryouna (W&D)
1 Bayushi Shigeru (GotE)
1 Bayushi Shun (CoB)
2 Bayushi Suboru (TH)
2 Bayushi Tenbin (W&D)
3 Bayushi Toshimo (FL)
1 Bayushi Tsimaru exp. (SE foil)
8 Scorpion Master (COTM)
1 Shosuro Jimen exp.2 (tDoW)
1 Shosuro Makiko (FL)
2 Shosuro Makiko exp. (TA)
2 Shosuro Maru exp.2 (TTT)
2 Shosuro Nikai (CoTM)
2 Shosuro Seibei (CotM)
2 Shosuro Shigemasa (TDoW)
3 Shosuro Tezuko (CoTM)
6 Soshi Iaike (CotM)
3 Soshi Ikio (CotM)
5 Soshi Miroki (TH)
2 Soshi Tishi exp. (2 W&D 1 foil)
4 Sun Doru (HV 1 foil)
3 Takuro's Apprentice (CotM)
2 The Sensei (DAK)
2 The Student (DAK)
1 Yogo Rieko (CE)
1 Yogo Rieko exp. (TPW)

SPIDER:
2 Chuda Kyuwa (SE)
3 Chuda Saeka (CotM)
3 Daigotsu Bofana exp. (TA)
3 Daigotsu Gahseng exp. (tDoW)
1 Daigotsu Gyoken exp.2 (FL)
5 Daigotsu Gyoken exp. (CE)
1 Daigotsu Hirata (HV)
2 Daigotsu Hirose (PROMO)
1 Daigotsu Hotako (EaW)
4 Daigotsu Hotako exp.3 (SC)
1 Daigotsu Meguro exp. (THW)
3 Daigotsu Onosaka (IVORY foil)
8 Daigotsu Rasetsu (DAK)
5 Daigotsu Sachio (E&JC)
1 Daigotsu Susumu (StS banzai)
3 Daigotsu Taiji (CotM)
1 Daigotsu Takayasu exp. (EoW)
1 Daigotsu Yajinden exp.3 (BtD)
7 Daigotsu Yuhmi (GOTE)
9 Daigotsu Zenshi (7 GOTE 2 GOTE15)
5 Fukuzo (SC)
3 Goju Yurishi exp. (SoD)
7 Isawa Fosuta exp. (POTD)
8 Momiji (DaK)
3 Ninube Shiho (FL)
2 Sandayu (IVORY foil)
3 Shadow Dragon exp.2 (EoW)
5 Spider Master (COTM)
8 Suikotsu (DAK)
5 Taishuu (BtD)
5 Tetsuo exp. (EMP)
1 The Dread Kar (TH)
1 Ugaro (EaW)
5 Yamazaki (FL)
1 Yunmen (CoM foil)

UNICORN:
2 Akasha exp. (PROMO)
5 Ide Shinji (CotM)
3 Iuchi Abodan (FL)
2 Iuchi Honma (IVORY foil)
4 Iuchi Hotaru (3 GotE 1 GotE 15)
7 Iuchi Katamari exp. (TDOW)
4 Iuchi Kota exp. (BtD)
1 Iuchi Lixue exp. (CoB)
4 Iuchi Shunshi (EMP)
1 Moto Akikazu (CE15)
2 Moto Chen exp.2 (1 KD foil 1 KD banzai)
1 Moto Choon-yei (HV)
1 Moto Chiang (PotD)
2 Moto Jeng-Yun (TDOW)
2 Moto Yong-tai exp. (W&D)
3 Moto Jun-Ni (SC)
8 Moto Kang exp. (TH)
1 Moto Kunio (CotM)
3 Moto Ogedei (WoL)
2 Moto Okano (IVORY foil)
5 Moto Sihung (DAK)
2 Moto Taigo (SoD)
2 Moto Xiao (GotE 15)
2 Moto Xiao exp. (FL)
1 Moto Yong-tai (W&D)
5 Moto Yuudai (CotM) [jego soul to Moto Alagh]
2 Shinjo Bairezu (DotE)
7 Shinjo Hwarang exp. (TDOW)
7 Shinjo Jalair (EaW) [jego soul to Shinjo Jalendu]
5 Shinjo Ji-tae (DAK) [jego soul to Shinjo Zhi-Tae]
9 Shinjo Junpei (FL)
5 Shinjo Kai Li (DAK)
2 Shinjo Ki-Chang (GotE)
4 Shinjo Ki-Chang exp. (EMP)
2 Shinjo Tselu exp.2 (GoC)
3 Shinjo Wei (PoH)
1 Shinjo Yasamura exp. (SoMP)
1 Shinjo Joyung (THW)
5 Swift Troops (CotM)
5 Unicorn Master (CotM)
1 Utaku Arisa (CotM)
6 Utaku Chiasa (CotM)
2 Utako Chikako (SoD)
1 Utaku Etsuko (STS) [jej soul to Utaku Izimi]
2 Utaku Fujiko exp. (EaW)
2 Utaku Ji-Yun (FL)
3 Utaku Keiko (2 HV 1 CE)
7 Utaku Liu-Xeung exp. (SC)
8 Utaku Sang-Ju (GenCon Pack 2013)
4 Utaku Tairu (TH)
4 Utaku Tairu exp. (BtD)
1 Utaku Uzuki (DoW)

SHADOWLANDS:
1 Ekichu no Oni (EMP)
1 Furu no Oni (GotE)
1 Jama Suru exp. (DE)
5 Kayomasa (HV)
1 Kyoso no Oni exp.3 (SE foil)
2 Makito (EoW)
1 Nosloc no Oni (DAK)
3 Ogre Bushi (IVORY foil)
2 Omoni exp. (WOC)
5 Omoni exp.2 (SE)
1 Patairaku no Oni (TCS)
5 Seppun Jin (TG1)
1 Shadow Dragon exp. (PROMO)
4 Shikage no Oni (2 HV, 2 CE)
1 Shikibu no Oni (CE)
3 Takasho (CS)
1 Tsudo no Oni (DaK)
1 Ujisato (tow)

RONIN:
14 Aoyama (PROMO)
2 Chikara exp.
1 Ippon (PROMO)
5 Kuga (PROMO)
1 Kuronada exp. (PROMO)
2 Kuronada exp. 2 (SC)
1 Naka Mahatsu (SoD)
2 Riku (TA)
14 Tadatsugu (PROMO)
3 The Mad Ronin (DE)
2 The Ronin (PROMO)
2 Uta (PROMO)
4 Utagawa exp.2 (PROMO) 

IMPERIAL:
9 Imperial Cartographer (PROMO)
18 Miya Masatsuko (PROMO)
1 Miya Nishio (PROMO)
1 Otomo Seimi (Eaw)
57 Seppun Goharu (PROMO)
8 Seppun Horai (PROMO)

UNALIGNED
2 Iuchi Takaki (CoM)
6 Keukegen (PROMO)
2 Ki-Rin (DE)
2 Legulus (GoC foil)
3 New Recruit (CotM)
1 Ninja Mistic exp. 2 (HB)
2 Obsidian Dragon (SE)
2 Sennin (PROMO)
1 Stone Breaker (SE)
1 Toturi Kyoji (PROMO)
2 Toturi Shigekawa (PROMO)
5 Ujina Kadano (PROMO)
9 Yamainu (PROMO)

SPELL:
1 A Terrible Oath (SE foil)
1 Blade of Storms (CoM)
2 Devastation of Beiden Pass (SW)
1 Doom of Fu Leng (DE)
3 Essence of Gaki-do (1 SE 2 CE)
2 Final Ruin (TNO)
2 Grip of the Earth (PROMO)
1 Heaven's Tears (TH)
17 Hunger of the Fire (PROMO)
6 Mastering the Elements (SC)
5 Might of the Sun (PROMO)
7 Mystical Argumentation (PROMO)
6 Miya’s Mercy (E&JC)
1 Rite of Travel (EoME foil)
2 Ritual of Summoning (DAK)
1 Seeking the Path (CE)
3 Sharpen the Gaze (PROMO)
1 Sleep (PROMO)
2 Soldiers of Clay (PROMO)
1 Strength of the Five Ring ((TNO)
2 Strength of the Forge (SE 1 foil)
2 The Elements Align (PROMO)
2 The Jackal's Kiss (W&D)
3 The Kami's Justice (E&JC)
9 The Mountain's Power (FL)
1 The Unmaking (EaW)
2 The Wind Whispers (CotM)
6 The Wind's Favor (GOTE)
8 Thunder's Wrath (FL)
1 Touch of the Infinite (W&D foil)
1 Touch of Thunder (TDoW)
3 Unnatural Flood (EaW)
6 Wander Among the Stars (TH)
3 Wind of the Moon (FL)

EVENT:
3 A New Wall (1 TG2 2 SE)
3 A Time for Vengeance (PROMO)
2 A Walking Death (CE)
7 Alter History (EMP)
1 Arrival of the Phoenix (PROMO)
4 Birth of the Sword (TG1)
3 Burning Dreams (FL)
3 Celestial Alignment (1 GE, 2 DE)
1 Cherry Blossom Festival (EMP)
2 Claimants to the Throne (PROMO)
1 Commanding Favor (SE)
3 Cross-Clan Wedding (EMP)
1 Death of the Heartless (PROMO)
2 Disgrace (EMP)
1 Doom of the Dark Lord (TG1)
2 Family Maneuvers (PROMO)
2 Far from the Empire (TG1)
1 Favor of the Emerald Champion (PROMO)
5 Favor of the Jade Champion (PROMO)
5 Festival of Drifting Souls (PROMO)
6 Generosity (TH)
4 Glory of the Shogun (1 WoL foil, 1 SE, 2 EMP)
3 Harbringers of War (TA)
3 Harsh Choices (SC)
1 Harvest Festival (PROMO)
25 Hunger of the Dead (PROMO)
11 I Am Ready (4 CE, 6 BOKT 1 PROMO)
2 Imperial Ambassadorship (DE)
1 Imperial Gift (EMP)
1 Inferno (CE)
1 Jimen’s Decree (TDoW)
1 Journey’s End Siege (GoC foil)
1 Kachiko's Promises (DE)
3 Lion and Unicorn (PROMO)
1 Meanwhile... (E&JC)
1 Naseru's Funeral (TTT)
5 Never Enough Soldiers (BtD)
1 New Emerald Champion (DE)
1 New Year’s Celebration (SOMP)
2 Offered Gift (THW)
2 Redrawing the Maps (PROMO)
5 Return to the Heavens (HV)
3 Ritual of Sacrifice (PROMO)
7 Signs and Portens (PROMO)
4 Strange Assembly (PROMO)
11 The Empire Awaits (PROMO)
1 The First Wedding (Tomorrow)
3 The Heart Speaks (PROMO)
1 The Last Prophecy (PROMO)
2 The Spider's Shadow (HV 1 foil)
1 The Third Yasuki War (W&D)
1 The War of Dark Fire (PROMO)
1 War of Silk and Steel (TG2)
1 Winter Storm (SE foil)
1 Winter's Embrace (GOTE 15)
11 Yobanjin Alliance alt. art (PROMO)
1 Yozo’s Inspiration (PROMO)

FOLLOWER:
FOLLOWER:
3 Ashigaru Defender (CotM)
4 Ashigaru Elite (BtD)
1 Benika's Pride (CotM)
2 Biwa Player (CE)
16 Bounty Hunter (PROMO)
2 Brothers in Arms exp. (SE 1 foil)
1 Cartographers (PROMO)
1 Conscript Sailors (CotM)
3 Courageous Yoriki (CotM)
3 Court Attendants (DAK)
1 Crane Levies (CotM)
2 Daifuke (PROMO)
11 Dark Naga Scouts (PROMO)
5 Dragon Attendants (DAK)
4 Elite Sentry (SC)
4 Farmer (CotM)
5 Fudo Cultist (PROMO)
2 Furugaro (PROMO)
2 Cartographers (PROMO)
4 Geisha Escort (COTM)
1 Gunso Hiroshi (W&D)
3 Gunso Kirita (HV)
9 Gunso Shiraki (HV)
3 Gunso Tabarou (HV)
5 Hired Legion (PROMO)
2 Horse (PROMO)
3 Hunter of Harmony (FL)
8 Imperial Legionaries (PROMO)
2 Kenku Duelist (PROMO)
7 Legion of Death (GOTE)
2 Legion of Pain (EMP)
3 Light Infantry (IVORY foil)
2 Men at Arms (COTM)
1 Merchant Guard (PROMO)
3 Militia Recruit (CotM)
1 Ogre Elite (DE)
11 Oportunistic Ronin (PROMO)
1 Order of the Wooden Blade (BoKT)
2 Order of Venom (DAK)
2 P'an Ku Cultist (PROMO)
2 Parasitic Oni (TG1)
2 Plague of Flesh (PROMO)
4 Rampart Sentris (COTM)
1 Ronin Brotherhood (GotE)
1 Scorpion Courtiers (AD)
9 Scourge of the Sea (FL)
10 Seppun Heavy Elite (PROMO)
1 Sister of the Sun (TH)
3 Skeletal Troops (IVORY foil)
2 Soshi Ujemi (SCC)
3 Spider Abbot (W&D)
1 Spirit Guide (DE)
1 The Iron Legion (LE)
2 The Unclean (PROMO)
1 The Vengeful (FL)
4 Toshi Ranbo Guard (CotM)
2 Veteran Advisor (THW)
1 Wandering Budoka (EoME)
2 Yaichiro's Men (CotM)

HOLDING:
3 Ageless Shrine (FL)
2 Anvil of Despair (TTT 1 banzai)
1 Artistan Academy (CotM)
3 Bamboo Harvesters (CE foil)
1 Barbican (CR foil)
1 Barley Farm (CE foil alt.art)
2 Blue Tanuki Bar (PROMO)
2 Border Keep (CE foil)
6 Chugo Seido (BoKT)
3 Colonial Harbor (1 FL, 2 PROMO)
2 Copper Mine (CE foil)
1 Court Chambers (WoC)
1 Daimyo's Vassals (W&D)
1 Dark Oracle of Earth exp. (PROMO)
2 Debt Collector (PROMO)
1 Deeds and Words (CE)
1 District Governor (PROMO)
1 Divining Pool (ToE)
1 Emerald Competitor (PROMO)
1 Equipment Storage (CotM)
3 Ever-Winter Copse (PROMO)
2 Expendable Resources (BoKT)
1 Forward Observer (PROMO)
2 Front Line Camp (PROMO)
2 Geisha House (CE foil)
1 General's Hatamoto (PROMO)
20 Gifts and Favors (PROMO foil)
2 Gold Mine (CE foil)
4 Governor’s Court (EMP)
3 Hidden Dragon Temple (HV)
1 Honored Sensei (LE foil)
1 House of Dead (CotM)
3 House of Fallen Blossom (SE 1 foil)
2 House of the Rising Sun (CotM)
5 Imperial Handmaidens (PROMO)
1 Imperial Dojo (PROMO)
8 Kabuki Theater Troupe (3 IVORY foil, 5 PROMO alt)
3 Kitsune Den (1 PROMO 2 CE)
2 Lane of Immorality (TNO)
10 Low Quality Mine (PROMO)
3 Magistrate Station (E&JC)
2 Magistrate's Stipend (PROMO)
2 Marketplace (CE foil)
1 Merchant Atoll (IVORY)
3 Minting House (PROMO)
4 Oblivion’s Gate (TG1)
4 Poorly Placed Garden (PROMO alt)
2 Public Room (PROMO)
3 Rice Paddy (IVORY foil)
2 Rich Coffers (Tomorrow)
2 Sacred Temples (PROMO)
25 Sanctified Temple (PROMO foil)
1 Scorpion Distracter (DE)
2 Shadowlands Bastion (TG1)
1 Shrine to Fukurokujin (TG1)
4 Shrine to Osana-Wo (PROMO)
1 Small-Time Bully (IVORY)
2 Stolen Merchandise (BtD)
5 Sushi Stand (PROMO)
17 Temple of the Ages (PROMO)
2 Temples of Gisei Toshi (EMP)
2 The Daimyo’s Gift (PROMO)
2 The Emerald Dojo (20F fix)
16 The Imperial Treasury (PROMO)
4 The Mikado (E&JC)
2 Toku's Grave (PROMO)
1 Tower of the Ningyo (CE)
2 Traveling Market (S:HoD)
7 Traveling Peddler (2 GotE, 2 GotE15, 3 BoKT)
3 Tsi Smith (PROMO foil)
2 Tsudao’s Chambers (WOC)
5 Venerable Master (2 PROMO 2 SE, 1 SE foil)
1 Western Hub Sake Works (PROMO)
1 Yobanjin Fortress (SE foil)

CELESTIAL:
2 Ekibyogami's Spite  (TDOW)
3 Sadahako's Artistry (PROMO)

ANCESTOR:
7 Ichido no Shiryo (WOC)
2 Shiryo no Tsuko (HE)

SENSEI:
1 Umasu Sensei (WOL)
1 Uso Sensei (WOL 1 foil)

REGION:
12 Deadlands (PROMO)
33 Doji's Shrine (PROMO)
1 City of the Rich Frog (SE foil)
2 Coastal Waters (PROMO)
1 Hashi no Oni (TTT)
2 Heartlands (PROMO)
31 Interesting Plains (PROMO)
1 Kaeru Fields (WoL)
1 Kyuden Miya (HV)
6 Lightwater Bay (PROMO)
13 Link to the Heavens (PROMO)
4 Private Shrine (SE promo)
2 Renewed Lands (PROMO)
2 Ruins of Otosan Uchi (SE)
1 Shinsei's Shrine (DE - podpisana)
7 Temple to Te'tik'kir (PROMO)
2 Tormented Plains (PROMO)
1 Toshi Ranbo (STS)
2 Valley of Heroes (KD 1 banzai)
2 Verdant Jungle (PROMO)

ITEM:
2 A Magistrate's Blade (DAK)
3 Akodo Kaiten (IVORY foil)
2 Ambition (PROMO)
6 Ancestral Kobuto (PROMO)
3 Ancestral Armor of the Mantis Clan exp. (IVORY)
2 Ancestral Sword of the Ki-Rin (HV)
4 Armor of Earth (3 DE 1 TG1)
3 Armor of the Heavens (2 GotE, 1 GotE15)
2 Black Pearl exp. (FL)
3 Blade of Champions (SC)
4 Blade of Guile (KD)
2 Blade of Hubris (DoW)
2 Blade of Secrets (TG1)
1 Blade of the Master (WOL)
1 Blade of the Pure Soul (W&D)
2 Bottled Fire (PROMO)
2 Chain and Sword (TH)
3 Chuda Hankyu (SE 1 foil)
1 Clan Standard (PROMO)
3 Cursed Relic (FL)
1 Customized Armor (W&D)
3 Daidoji Arrows (CotM)
4 Daimyo’s Blade (HV)
5 Deadly Bisento (PROMO)
3 Dotanuki (IVORY foil)
2 Eye of the Emperor (DOTE)
44 Fireworks (PROMO)
15 Fubatsu No-Dachi (7 GOTE, 2 GOTE15 6 BOKT)
1 Guardian’s Blade (PROMO)
5 Gunsen of Water (TG1)
1 Heart of Fudo (PROMO)
2 Heavenly Lance of the Unicorn (CE)
3 Hunger (BtD)
2 Ide Jiao's Hat (PROMO)
17 Inexpensive Armor (PROMO)
2 Iron Kabuto (PROMO)
1 Kachiko's Fan (HE)
27 Kadano’s Map (PROMO)
2 Kage’s Teachings (TA)
1 Legion of Flame Armor (COTM)
3 Light Yari (IVORY foil)
1 Lion Mempo (TTT banzai)
2 Masakari (COTM)
1 Mempo of the Void (DE)
1 Menhari-gata (SE)
3 Mikado Invitation (E&JC)
1 Mountain's Heart Blade (CotM)
1 My Grandfather's Blade (CotM)
3 Naseru's Private Journal (W&D 1 foil)
4 Night Silk Poison (E&JC)
1 Obsidian Armor (COTM)
1 Obsidian Mirror (LE)
2 Oyumi (GOTE)
2 Paneki’s Mask (TA)
2 Peace Treaty (PROMO)
7 Phial of Poison (COTM)
4 Rekai’s Yumi (EaW)
1 Ribbon of Success (E7JC)
5 Ritual Dagger (PROMO)
2 Rosoku's Staff (PROMO)
12 Ryokan’s Sword (PROMO)
3 Sadamune Blade (PROMO)
1 Seppun Blade (BoKT)
10 Shigekawa’s Armor (PROMO)
1 Shogo's Gift (PROMO)
3 Signal Fan (CotM)
2 Simple Spears (PROMO)
9 Spider Netsuke (PROMO)
3 Spiked Tetsubo (IVORY foil)
2 Storm-Forged Blade (IVORY foil)
1 Sturdy Katana (COTM)
1 Soul Jar (TTT banzai)
1 Talisman of Chikushudo (POTD)
5 Talisman of Jigoku (EaW)
6 Talisman of Maigo no Musha (TH)
4 Talisman of Toshigoku (TH)
1 The Emerald Armor (PROMO)
1 The Otaku Nageyari (PE)
3 The String of the Colonies (TSE)
2 The Topaz Armor (PROMO foil)
1 Tsi Blade (PROMO alt)
1 Tsuruchi Longbow (3 CotM 1 IVORY)
1 Venomous Steel (COTM)
8 Winter Sled (PROMO)
49 Wise Investment (30 PROMO 17 PROMO foil 2 wersja francuska)
1 Writ of Protection (CotM)
2 Writ of Reprimand (PROMO)
9 Yamainu’s Dagger (PROMO)

STRONGHOLD:
1 Northern Provinces of the Moto (DEMO DE)
1 Temples of the Crow (F&S)
1 The Ruined City (SE)
1 The Shadowlands Horde (PE)
1 The Spider's Lair (TTT)

FAVOR:
1 Imperial Favor Crab (IVORY)
3 Imperial Favor Dragon (2 SE PROMO, 1 EMP)
1 Imperial Favor Mantis (IVORY)
1 Imperial Favor Phoenix (SE PROMO)
4 Spider Favor (3 SE PROMO, 1 EMP)
1 Unicorn Favor (SE PROMO)

GLORY
4 Glory of the Crab
2 Glory of the Crane
4 Glory of the Dragon
2 Glory of the Lion
6 Glory of the Phoenix
2 Glory of the Scorpion
4 Glory of the Spider
2 Glory of the Unicorn

STRATEGY:
4 A Brilliant Shot (CotM)
3 A Champion’s Tactics (IVORY foil)
3 A Cleansing Death (BoKT)
4 A False Accusation (DAK)
2 A Glimpse of Fate (PROMO)
2 A Paragon’s Strength (2 TH)
3 A Suprising Tale (CotM)
2 A Yojimbo's Duty (FL)
5 Accidental Confession (FL)
4 Aligned with Elements (COTM)
2 Alone with One’s Thoughts (PROMO)
3 Archers Unleashed (CotM)
2 Arrival of the Emerald Champion (SE)
2 Arrival of the Obsidian Champion (1 POH 1 SE foil)
9 Assess Your Foe (PROMO)
6 Asset Denial (FL)
1 Bisento-do (PROMO)
3 Blanketed Forest (CE)
1 Brink of Exhaustion (W&D)
3 Brisk Economy (E&JC)
1 Brazen Disregard (TNO)
3 Broken Alliance (FL)
9 Burn the Village (3 TH 6 BOKT)
1 Cast Aside the Weak (FL)
4 Caught in the Act (4 E&JC)
5 Caught Unawares (BOKT)
13 Celebration (PROMO)
2 Censure of Thunder (DaK)
1 Channeling Jigoku's Essence (POTD)
6 Civil Discussion (DAK)
1 Concentrated Fire (TDOW)
3 Consideration (FL)
1 Countermove (CE)
9 Crescent Moon Cut (PROMO)
2 Crippling Strike (DAK)
1 Crude Trap (W&D)
2 Daigotsu's Wrath (PROMO)
2 Dance of Blades (TH)
2 Dance of Flames (DAK)
1 Dark Lord’s Favor (TOMORROW)
12 Death of Rosoku (PROMO)
4 Death of the Mikado (E&JC)
1 Death of Virtue Style (STS)
1 Death Trance (W&D)
6 Deathseeker's Glory (TG1)
1 Defensive Nature (DAK)
2 Defensive Screen (CE)
2 Demonic Possession (DAK)
1 Desperate Battle (DAK)
2 Desperate Sacrifice (COTM)
3 Desperate Wager (PROMO)
4 Determined Force (TH)
1 Destructive Priorities (BtD)
5 Devastating Attack (COTM)
4 Devastating Blow (W&D 1 foil)
1 Dissention (CotM)
6 Distractions in Court (EaW)
2 Draw Your Blade (SE)
3 Discretionary Valor (IVORY foil)
2 Doomed Undertaking (DAK)
3 Draw Your Blade (1 POH 1 SE 1 SE foil)
1 Duel of Champions (W&D)
2 Duel to the Death (HV)
2 Eager to Fight (SE foil)
8 Economic Repercussions (FL)
2 Emerald (PROMO)
1 Enticement (TH)
1 Entrenched Position (FL)
2 Essence of Evil (DAK)
1 Excellent Student (PROMO)
7 Excessive Indulgence (PROMO)
1 Exchange of Hostages (HV(
4 Exposing Secrets (DAK)
6 Extensive Training (TH)
1 Extortion (LE)
4 Failure of Duty (SE 1 foil)
2 False Trail (WOL)
2 Fatal Error (DAK)
2 Feign Death (TG1)
9 Feint & Strike (FL)
5 Few Against Many (4 WoL 1 SE)
9 Final Duty (6 DAK, 3 BoKT)
3 Fire and Stones Cut (PROMO)
3 Fire on My Command (EaW)
2 Fires of Turmoil (CoM)
2 Flanked by Nightmares (THW)
2 Flanked on All Sides (TH)
3 Foolish Words (EoME)
9 Fury of the Dark Lord (1 LE 6 SE 2 CE)
1 Gozoku Distraction (DoW)
5 Griped by Terror (FL)
1 Hamstrung (CE)
4 Hasty Exit (3 GOTE 1 GOTE15)
1 Hazardous Ford (HV)
6 Heart of Darkness (FL)
3 Heroic Defiance (COTM)
1 Heroic Inspiration (TDoW)
1 Hired Killer (Tomorrow foil)
1 Hojatsu's Legacy Style (STS banzai)
2 Hold Them Off (tH)
1 Honor (COB)
2 I Do Not Die So Easily (DAK)
3 Immobile Stance (DOW)
3 Immovable Object (EaW)
1 Imperial (PROMO)
4 Imperial Adjudication (DAK)
6 Imperial Command (PROMO)
2 Imperial Drills (TH)
1 Infamous Strike (TDoW)
1 Inspired Leadership (TCS)
2 Inspiring Speech (HV)
3 Justly Earned Victory (BOKT)
4 Kabuki Show (E&JC)
2 Kami Unleashed (BoKT)
2 Kata of the North Wind (1 W&D 1 CE)
2 Know the Terrain (TDOW)
2 Knowledge (SE foil)
2 Lavish Gift (PROMO)
7 Laying in Wait (5 BOKT, 2 POTD)
2 Left Hand's Wrath (PROMO)
2 Legendary Feud (TDoW)
1 Let Them Fight Their Dead (TTT)
6 Low Stance (BOKT)
2 Lying in Ambush (PROMO)
1 Masked in Shadows (TPW)
1 Masters of Steel (W&D)
1 Misdirection (WoL)
7 Mutual Hatred (DAK)
6 Mysteries of Kawaru (PROMO)
1 Mysterious Deaths (EMP)
8 Near Miss (PROMO)
6 Never Beyond My Reach (FL)
7 Not Another Step (PROMO)
5 Oblivious (FL)
1 One After Another (CE)
2 Onnotangu's Memory (CotM)
3 Open Emotion (TDoW)
2 Out of Nowhere (TDoW)
2 Outer Walls (TOMORROW)
1 Outmaneuvered by Force (PROMO foil)
2 Outmaneuvered in Court (PROMO foil)
19 Overwhelming Numbers (PROMO)
1 Overwhelming Offence (TNO)
1 Palm Strike (BoKT)
2 Panther Tattoo (TDoW)
1 Peaceful Discourse (CE)
4 Pearls & Spirits (FL)
2 Perfection (SE 1 foil)
9 Petty Squabbles (FL)
1 Phantom Blade Kata (GOTE)
3 Poison Sake (COTM)
8 Polite Deference (PROMO)
3 Power Corrupting (GotE)
3 Power of Strenght (EoW)
2 Pragmatism (GOTE
5 Prepare for the Worst (TH)
5 Presenting Papers (DAK)
4 Preserving Honor (DAK)
2 Private Whispers (1 STS, 1 CE)
1 Progressive (ALitS)
3 Pull the String (POTD)
2 Purifying Rite (PROMO)
9 Rallying the Recruits (PROMO)
11 Re-fortification (PROMO)
1 Reinforce the Gates (TOMORROW)
4 Relentless Conviction (4 TPW)
1 Resurrection (PROMO)
6 Returning Home (FL)
1 Riddle of Rebirth (EoW)
6 Rise of the Dark Naga (FL)
1 Rise of the Shogun (COB)
3 Search for Survivors (TH)
5 Searching the Libraries (DAK)
9 Seeking the Thruth (FL)
9 Seized Territory (PROMO)
3 Setting Sun Strike (2 GOTE 1 GOTE 15)
7 Shadow Games (COTM)
3 Shamed by Valor (DoW)
1 Shattered Morale (COTM)
1 Shielding the Command Group (CotM)
2 Shuriken and Smoke (TDoW)
5 Siege Volley (FL)
15 Sinkhole (PROMO)
3 Smoke Cover (EaW)
7 Sneak Attack (1 TG1, 5 BoKT, 1 IVORY)
6 Social Grace (TSE)
2 Solid Defense (HV)
1 Sought for Justice (EaW)
4 Soul of Bushido (PROMO)
1 Startling Attack (EaW)
3 Steadfast Defense (FL)
2 Strength in Shadow Style (StS)
2 Strenght of the Crab (PROMO)
2 Strenght of the Dragon (PROMO)
1 Strenght of the Lion (PROMO)
2 Stict Training (PROMO)
2 Strike at the Tail (SoMP)
2 Strike from the Shadows (TH)
2 Striking the Balance (PROMO)
6 Subtle Sting (TH)
1 Subversive Influence (TDOW)
1 Suicidal Charge (COTM)
1 Summon the Council (COTM)
4 Sundering Strike (FL)
18 Superior Opponent (PROMO)
1 Superior Strategist (TG1)
5 Suprising Resistance (PROMO)
4 Swarming Atack (COTM)
13 Swift Counterattack (BOKT)
3 Sword for Hire (FL)
2 Tactical Maneuvers (SE)
4 Take the Charge (KD)
2 Tanuki Tricks (PROMO)
6 Temporary Truce (TH)
4 Test of Investigation (E&JC)
4 Test of Law (E&JC)
5 Test of Martial Ability (E&JC)
2 Test of Resources
2 The Arrow Knows the Way (SE 1 foil)
2 The Champion's Guidance (HV 1 foil)
4 The Kami Hear My Voice (PROMO)
1 The Perfect Moment (FL)
3 The Saga of Taki (E&JC)
1 The Second Feint (BtD)
1 The Slow Death (THW)
1 The Trackless Road (PROMO)
2 The Water Dragon’s Favor (DaK)
1 Timely Save (EaW)
1 To Do What We Must (LE foil)
21 To Move the Shade (PROMO)
1 Today We Die (IVORY)
10 Toshi no Ichi (PROMO)
2 Trials of Jade (PROMO 1 wersja francuska)
1 Tsukuri (DoW)
3 Two-Front War (KD)
7 Unauthorized Duel (E&JC)
2 Unclean Sacrifice (PotD)
2 Underhand's Wrath (PROMO)
2 Ungrateful Host (HV)
2 United (DAK)
2 Unleashed Fury (DAK)
4 Unpredictable Strategy (BOKT)
2 Unwelcome Supervision (PROMO)
1 Utter Defeat (SE)
1 Vengeance Cannot Wait (CE)
3 Versatile Army (HV)
2 Veteran's Experience (PROMO)
1 Victory or Death (WoL)
3 Vigilant Eyes (IVORY foil)
5 Wanted for Questioning (FL)
3 Wanton Destruction (TG1)
3 War (PROMO)
1 War on the Plains (WoE)
3 Wary Peace (IVORY foil)
1 Way of the Scorpion (TCS)
2 Waylay the Messenger (EaW)
1 We Join the Ancestors (TTT banzai)
8 Wedge (6 PROMO, 2 CE)
1 Weight of Numbers (EaW)
2 Wheels within Wheels (E&JC)
1 Will (BoKT)
1 Winter Siege (TDoW)
4 Yarijutsu (HV)
« Ostatnia zmiana: 2013-04-18, 17:30 by bigrat »

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-02-17, 18:08 »
POSZUKUJĘ: EDYCJA TWENTY FESTIVALS[/size]

20 FESTIVALS PROMO:
1 Claiming the Throne (ALT)
1 Claiming the Throne (ALT)
3 Jade Works (ALT)
1 Kaiu Watsuki exp. (foil)
1 Kuni Renyu exp.3 (foil)
1 Kakita Ikura (foil)
1 Kakita Ujirou exp. (foil)
1 Mirumoto Tsuda exp. (foil)
1 Tamori Seiken exp. (foil)
1 Akodo Kenaro exp. (foil)
1 Matsu Chizuki (foil)
1 Moshi Ikako exp. (foil)
1 Yoritomo Matsuo exp. (foil)
1 Asako Tsunefusa exp. (foil)
1 Isawa Uzuyumi exp. (foil)
1 Bayushi Toshimo exp. (foil)
1 Shosuro Sakara exp. (foil)
1 Daigotsu Atsushi exp. (foil)
1 Goju Yurishi exp. (foil)
1 Moto Taigo exp.2 (foil)
1 Shinjo Tae-hyun exp. (foil)
1 A Prophet Revealed (ALT)
3 Shadowlands Sickness (ALT)
3 Heavy infantry (ALT)
3 Light Cavalry (ALT)
3 Light Infantry (ALT)
3 Medium Cavalry (ALT)
3 Medium Infanty (ALT)
7 Thunders FOIL
1 The Hooded Ronin (Foil)
1 Togashi Yokuni (Foil)
1 Yoritomo (Foil)
12 Scrolli

FRONT
1 The Unassailable Fortress of the Crab
1 The Esteemed Palace of the Crane
1 The Fortified Monastery of the Dragon
1 The Grand Halls of the Lion
1 The Fruitful Port of the Mantis
1 The Majestic Temple of the Phoenix
1 The Shadowed Estate of the Scorpion
1 The Hidden Bastion of the Spider
1 The Endless Plains of the Unicorn
BACK
1 The Unassailable Fortress of the Crab
1 The Esteemed Palace of the Crane
1 The Fortified Monastery of the Dragon
1 The Grand Halls of the Lion
1 The Fruitful Port of the Mantis
1 The Majestic Temple of the Phoenix
1 The Shadowed Estate of the Scorpion
1 The Hidden Bastion of the Spider
1 The Endless Plains of the Unicorn

THE CURRENCY OF WAR:
CRANE
C0 The Esteemed Palace of the Crane 1
CD1 Daidoji Tametaka 3
CD2 Family Library 3
CD3 Doji Shimada 3
CD4 Kakita Izumiko 3
CD5 Daidoji Tanshi 3
CD6 Farmer's Market 3
CD7 Marketplace 7
CD8 Daidoji Taenaru 3
CD9 Small Library 3
CD10 Counting House 3
CD11 Kakita Mitohime 3
CD12 Second City Harbor 3
CD13 Daidoji Tametaka 3
CD14 Daidoji Kinta 3
CD15 Small Library 3
CD16 Temple Fortress 3
CD17 Daidoji Kinta 3
CD18 Kakita Mitohime 3
CD19 Kakita Ibara 3
CD20 Kabuki Theatre Troupe 3
CD21 Doji Shimada 3
CD22 Daidoji Tanshi 3
CD23 Marketplace 2
CD24 Daidoji Tanshi 3
CD25 Family Library 3
CF26 Farmer's Market 3
CD27 House of Exotic Goods 3
CD28 Kabuki Theatre Troupe 3
CD29 Kakita Izumiko 3
CD30 Kakita Ibara 3
CD31 Temple Fortress 3
CD32 Farmer's Market 3
CD33 Kakita Izumiko 3
CD34 Marketplace 3
CD35 Daidjoji Taenaru 3
CD36 Kakita Mitohime 3
CD37 Second City Harbor 3
CD38 House of Exotic Goods 3
CD39 Daidoji Kinta 3
CD40 Kakita Ibara 3
CF1 A Samurai's Soul 3
CF2 Allied Efforts 3
CF3 Singing Blade 3
CF4 Block Supply Lines 3
CF5 Fall Back! 3
CF6 Planned Depature 3
CF7 Strength of My Father 3
CF8 Singing Blade 3
CF9 Sparrow Clan Aide 3
CF10 Startling Lessons 3
CF11 The Eternal Chase 3
CF12 Fall Back! 3
CF13 Drawing First Blood 3
CF14 Allied Efforts 3
CF15 Ashigaru Archers 3
CF16 Discretionary Valor 3
CF17 Steal an Advantage 3
CF18 Back to Front 3
CF19 Startling Lessons 3
CF20 A Samurai's Soul 3
CF21 Discretionary Valor 3
CF22 Allied Efforts 3
CF23 Ashigaru Archers 3
CF24 Back to Front 3
CF25 Startling Lessons 3
CF26 Block Supply Lines 3
CF27 Sparrow Clan Aide 3
CF28 Strength of My Father 3
CF29 Planned Depature 3
CF30 The Eternal Chase 3
CF31 Back to Front 3
CF32 Drawing First Blood 3
CF33 Steal an Advantage 3
CF34 Discretionary Valor 3
CF35 Fall Back! 3
CF36 Drawing First Blood 3
CF37 Singing Blade 3
CF38 The Eternal Chase 3
CF39 Block Supply Lines 3
CF40 A Samurai's Soul 3
MANTIS
M0 The Fruitful Port of the Mantis 1
MD1 Frontline Encampment 3
MD2 Tsuruchi Satou 3
MD3 Tsuruchi Jinrai
MD4 Kobune Port 3
MD5 Yoritomo Yakuwa 3
MD6 Tsuruchi Taito 3
MD7 Small Library 3
MD8 Yoritomo Raiden 3
MD9 Small Library 3
MD10 Farmer's Market 3
MD11 Yoritomo Teihiko 3
MD12 Tsuruchi Satou 3
MD13 Yoritomo Raiden 3
MD14 Yoritomo Teihiko 3
MD15 Tarui 3
MD16 Contested Market 3
MD17 Yoritomo Yakuwa 3
MD18 Tsuruchi Taito 3
MD19 Family Library 3
MD20 Frontline Encampment 3
MD21 House of Exotic Goods 3
MD22 Tsuruchi Satou 3
MD23 Kobune Port 3
MD24 Family Library 3
MD25 Tsuruchi Jinrai 3
MD26 Tsuruchi Taito 3
MD27 Small Library 3
MD28 House of Exotic Goods 3
MD29 Tarui 3
MD30 Fortified Docks 3
MD31 Frontline Encampment 3
MD32 Tarui 3
MD33 Kobune Port 3
MD34 Farmer's Market 3
MD35 Yoritomo Yakuwa 3
MD36 Yoritomo Teihiko 3
MD37 Tsuruchi Jinrai 3
MD38 Contested Market 3
MD39 Yoritomo Raiden 3
MD40 Farmer's Market 3
MF1 Medium Infantry 3
MF2 Incapacitated 3
MF3 Ritual Preparation 3
MF4 Akodo Kaiken 3
MF5 Fall Back! 3
MF6 Destiny Has No Secrets 3
MF7 A Warrior's Brutality 3
MF8 Breaking the Rhythm 3
MF9 Back to Front 3
MF10 Sons of Gusai 3
MF11 Ruthless Determination 3
MF12 Sons of Gusai 3
MF13 Allied Efforts 3
MF14 Advance Warning 3
MF15 Reinforced Parangu 3
MF16 Incapacitated 3
MF17 Destiny Has No Secrets 3
MF18 Medium Infantry 3
MF19 Ruthless Determination 3
MF20 Akodo Kaiken 3
MF21 Ritual Preparation 3
MF22 Another Time 3
MF23 Medium Infantry 3
MF24 A Warrior's Brutality 3
MF25 Akodo Kaiken 3
MF26 Fall Back! 3
MF27 Back to Front 3
MF28 Reinforced Parangu 3
MF29 A Warrior's Brutality 3
MF30 Ruthless Determination 3
MF31 Advance Warning 3
MF32 Allied Efforts 3
MF33 Back to Front 3
MF34 Breaking the Rhythm 3
MF35 Reinforced Parangu 3
MF36 Allied Efforts 3
MF37 Incapacitated 3
MF38 Sons of Gusai 3
MF39 Fall Back! 3
MF40 Ritual Preparation 3

20 FESTIVALS:
1 Enlistment
2 Return of Myth
3 Blessed Dojo
3 Blessed Herbalist
2 Coastal Pearl Bed
1 Colonial Temple
3 Distracted Sentries
1 Forgotten Legacy
3 Fortified Docks
2 Forward Encampment
2 Honored Sensei
3 Kaiu-Built Defenses
2 Labor Crew
3 Mystic Dojo
1 Platinum Mine
3 Puppet Theater Troupe
3 Questionable Market
1 Reserve Commander
2 Secret Dojo
2 Small Library
1 Temple Fortress
2 The Blessed Herd
2 The Obsidian Dojo
3 Trading Grounds
2 Traveling Market
2 Yukihime’s Hot Springs
1 Hida Iguchi
1 Hida Zaiburo
2 Kaiu Burei
3 Kuni Harakimi
1 Kuni Yairao
1 Daidoji Taenaru
1 Doji Masachika
3 Doji Norime
2 Doji Senkiku
1 Kakita Ikura
1 Kakita Mitsumichi
1 Kakita Ujirou exp.
2 Kitsuki Einosuke
3 Kitsuki Goichi
1 Kitsuki Masamitsu
2 Mirumoto Eisuke
1 Mirumoto Rikiya
1 Mirumoto Tsuda exp.
1 Tamori Seiken exp.
3 Tamori Shoko
3 Tamori Tsunemi
3 Togashi Tsukagi
1 Akodo Eirasu
3 Akodo Hio
1 Akodo Kenaro exp.
2 Akodo Shaido
2 Akodo Taiketsu
2 Ikoma Sairei
1 Matsu Chizuki
3 Matsu Iairimi
3 Matsu Keiasu
3 Matsu Seijuko
3 Moshi Yokohime
3 Yoritomo Juriken
3 Yoritomo Kuniken
3 Yoritomo Saitsuko
1 Yoritomo Tsuhime
2 Agasha Shikeno
3 Agasha Tameko
1 Asako Misora
1 Asako Tsunefusa exp.
2 Isawa Haruge
2 Isawa Kageharu
3 Isawa Mochiko
3 Isawa Nairuko
1 Isawa Uzuyumi exp.
3 Shiba Danjiro
3 Bayushi Junko
3 Bayushi Sunetsu
3 Shosuro Longji
1 Shosuro Saigyo
3 Soshi Kodanshi
3 Daigotsu Hachiko
1 Daigotsu Kendo
3 Daigotsu Shaoru
3 Goju Mitsuru
2 Kokujin Gunjao
3 Lao-she
1 Naibu
3 The Twisted One
1 Iuchi Daitoru
2 Moto Paikao
1 Moto Taigo exp.2
3 Moto Yao-tsu
3 Moto Zaitsuta
3 Shinjo Hamura
1 Shinjo Jao-shen
1 Shinjo Nobunaga
1 Shinjo Tae-hyun exp.
1 Utaku Sakiko
2 Enomoto
3 Fushiki no Oni
3 Haikitsu
1 Kung-an
3 Ninja Shapeshifter
2 Otomo Terumoto
3 Seasoned Ronin
3 Tarui
2 Voitagi
1 Ashigaru Archers
2 Diplomatic Apprentice
2 Elite Spearmen
3 Fearless Heavy Cavarly
3 Fearless Heavy Infantry
2 Fearless Light Cavarly
2 Fearless Light Infantry
1 Fearless Medium Cavarly
1 Fearless Medium Infantry
1 Front Rank Troops
3 Fudoshi
3 Goblin Chukers
2 Iron Defenders
3 Karo
3 Ninja Guards
1 Young Battlecat
3 Zaiko
2 A Samurai’s Soul
3 Eternal Armor
3 Farmer’s Kama
3 Fubatsu Blade
3 Ichiro’s Yumi
3 Lacquered Armor
2 Ominous Armor
3 Ouma-Jirushi
1 Seppun Blessed Blade
3 Tachi
3 Throwing Knives
1 Wooden Nunchaku
1 Ring of the Void
1 Armor of the Emperor
3 Divide Into Ash
1 Earth’s Embrance
3 Favor of the Air Spirits
3 Frozen Tomb
1 Heart Thunder
1 Pull of the Tides
1 Reach Across the World
2 Summon Water Kami
3 The Mountain’s Feet
2 The Thunder Resounds
3 Thunder Dreagon’s Child
3 Thunderer’s Embrace
1 Typhoon Surge
3 A Lion’s Raor
2 Absolution
3 Accessible Terrain
3 Alliance Threatened
3 Assassin’s Strike
2 Balance in Nothingness
2 Banzai!
3 Brazen Challenge
2 Bridging the Gap
3 Conservation
3 Defend Your Honor
3 Diligent Care
2 Explored Territory
1 Fist of the Earth
3 Gaining an Edge
3 Gempukku
3 Grasp of the Swords
3 Hidden Strength
2 Hold the Walls
1 Holding Cells
2 Interference
1 Ivory Magistrate Outpost
3 Knife in the Darkness
1 Lakeside Retreat
3 Legendary Victory
3 Lost in Transit
3 Mastery of Chikujo
3 Needed at the Wall
1 Outmaneuvered by Force
1 Pacify
3 Preserving Forces
3 Public Arrest
2 Pure Intent
3 Sake House Brawl
3 Scour the Unworthy
3 Selfless Politics
2 Show Me Your Stance
3 Smoke and Mirrors
3 Startling Kiai
3 Steal an Advantage
1 Strategic Withdrawal
2 Superior Tactics
2 Test of Sincerity
1 The Call of Battle
1 The Eternal Rainbows
3 Unexplained Illness
2 Unrequited Love
3 Unsafe Passage
1 Aroru Sensei
1 Chukage Sensei
1 Daigo Sensei
1 Dijuro Sensei
1 Mahatsu Sensei
1 Sahara Sensei
1 Seijuro Sensei
1 Tselu Sensei
1 Yodo Sensei
1 The Esteemed Palace of the Crane
1 The Fortified Monastery of the Dragon
1 The Grand Halls of the Lion
1 The Fruitful Port of the Mantis
1 The Majestic Temple of the Phoenix
1 The Endless Plains of the Unicorn

20 FESTIVALS – RARE:
3 A New Year
3 Into the Wastes
3 Short Season
2 Jade Mine
3 Miryoku no Shima
3 Personal Dojo
3 Slave Pits
3 Suana Dojo
3 Temple of Destiny
3 Throes of Madness
2 Hida Kurabi
2 Hiruma Raikohime
3 Kaiu Daikohime
2 Toritaka Iabuchi
2 Asahina Hirakane
3 Daidoji Hiroteru
3 Kakita Akitomo
3 Shune
3 Mirumoto Akifumi
3 Tamori Jinai
3 Togashi Kasuru
3 Togashi Taiki
3 Akodo Naikiru
3 Ikoma Noritsu
3 Matsu Ataruko
3 Matsu Karoko
3 Tsuruchi Arayo
1 Yoritomo Minoro
3 Yoritomo Nintai
3 Yoritomo Waito
3 Asako Hiribe
3 Isawa Akime
3 Isawa Ikariya
3 Shiba Kiyomichi
3 Bayushi Katsue
2 Bayushi Saikaku
3 Shosuro Orikasa
3 Soshi Rei
3 Daigotsu Hayigi
2 Daigotsu Ryuko
3 Daigotsu Zenshi
2 Goju Kumoru
3 Moto Aikenro
2 Shinjo Jalendu
3 Shinjo Zhi-tae
3 Utaku Kazue
1 Air Dragon exp.3
4 Chaldera
1 Earth Dragon exp.2
1 Fire Dragon exp.3
2 Moto Daigoro
3 Tonbo Jairyu
1 Void Dragon exp.3
1 Water Dragon exp.3
2 Armored Wave Man
2 Band of Brothers
3 Camel Mounts
3 Enslaved Djinn
3 Hida Reserves
3 Lookout
3 Mounted Support
3 Personal Instructor
3 Shugenja Aide
3 The Unquiet Moto
3 Bisento
3 Lost Blade of Maharaja
3 Polvora Cache
3 Red Hunger’s Fang
3 Tiger Claw
3 Versatile Blade
3 Hitomi’s Devotion
2 Mark of the Heaven’s Favor
2 Sailor’s Warning
2 See the Many Faces
3 An Act of Disdain
3 Art of the Iai
3 Awed Witness
3 Brush the Arrow Aside
2 Building Contract
3 Civil Discussion
3 Clash of Blades
3 Control
3 Death of the Winds
2 Defensive Techniques
2 Desperate Sacrifice
3 Directing the Battle
3 False Trial
3 Feign Death
3 Feinting Maneuver
3 Hidden Storehouse ofHouse Rafiq
2 Lookout Post
3 Mercantile Conflict
3 Poison Sake
3 Powerful Motivation
3 Rank Hath Privilege
2 Rewards of Experience
3 Spinning the Web
2 Standing Fast
3 Superior Defense
3 Test of Character
3 The Code of Bushido
3 The Emperor’s Road
3 The Path of Wisdom
3 Unexpected Testimony
3 Usurpation
3 Walking with the Earth
3 Walking with the Fire
3 Wedge
3 You Walk with Evil

20 FESTIVALS – RARE FOIL:
3 A New Year
3 Into the Wastes
3 Short Season
3 Jade Mine
3 Miryoku no Shima
3 Personal Dojo
2 Slave Pits
3 Suana Dojo
3 Temple of Destiny
3 Throes of Madness
3 Hida Kurabi
2 Hiruma Raikohime
3 Kaiu Daikohime
2 Toritaka Iabuchi
3 Asahina Hirakane
3 Daidoji Hiroteru
3 Kakita Akitomo
3 Shune
3 Mirumoto Akifumi
3 Tamori Jinai
3 Togashi Kasuru
3 Togashi Taiki
3 Akodo Naikiru
3 Ikoma Noritsu
3 Matsu Ataruko
3 Matsu Karoko
3 Tsuruchi Arayo
3 Yoritomo Minoro
3 Yoritomo Nintai
3 Yoritomo Waito
3 Asako Hiribe
3 Isawa Akime
3 Isawa Ikariya
3 Shiba Kiyomichi
3 Bayushi Katsue
3 Bayushi Saikaku
3 Shosuro Orikasa
3 Soshi Rei
3 Daigotsu Hayigi
3 Daigotsu Ryuko
3 Daigotsu Zenshi
3 Goju Kumoru
3 Moto Aikenro
3 Shinjo Jalendu
3 Shinjo Zhi-tae
3 Utaku Kazue
1 Air Dragon exp.3
4 Chaldera
1 Earth Dragon exp.2
1 Fire Dragon exp.3
2 Moto Daigoro
3 Tonbo Jairyu
1 Void Dragon exp.3
1 Water Dragon exp.3
3 Armored Wave Man
3 Band of Brothers
3 Camel Mounts
3 Enslaved Djinn
3 Hida Reserves
3 Lookout
3 Mounted Support
3 Personal Instructor
3 Shugenja Aide
3 The Unquiet Moto
3 Bisento
3 Lost Blade of Maharaja
3 Polvora Cache
3 Red Hunger’s Fang
3 Tiger Claw
2 Versatile Blade
3 Hitomi’s Devotion
3 Mark of the Heaven’s Favor
3 Sailor’s Warning
3 See the Many Faces
3 An Act of Disdain
3 Art of the Iai
3 Awed Witness
3 Brush the Arrow Aside
3 Building Contract
3 Civil Discussion
3 Clash of Blades
3 Control
3 Death of the Winds
3 Defensive Techniques
2 Desperate Sacrifice
3 Directing the Battle
3 False Trial
3 Feign Death
2 Feinting Maneuver
2 Hidden Storehouse ofHouse Rafiq
3 Lookout Post
3 Mercantile Conflict
3 Poison Sake
3 Powerful Motivation
2 Rank Hath Privilege
2 Rewards of Experience
3 Spinning the Web
3 Standing Fast
3 Superior Defense
3 Test of Character
3 The Code of Bushido
3 The Emperor’s Road
3 The Path of Wisdom
3 Unexpected Testimony
3 Usurpation
3 Walking with the Earth
3 Walking with the Fire
3 Wedge
3 You Walk with Evil

20 FESTIVALS – C&U FOIL:
1 Enlistment
3 Return of Myth
3 The Heavens Are Watching
1 The New Order
3 Beautiful Host
3 Blessed Dojo
2 Blessed Herbalist
1 Coastal Pearl Bed
1 Colonial Temple
1 Distracted Sentries
2 Elemental Library
3 Forgotten Legacy
3 Fortified Docks
1 Forward Encampment
3 Fudoist Temple
1 Honored Sensei
3 Kaiu-Built Defenses
2 Labor Crew
3 Mystic Dojo
1 Nexus of Lies
3 Platinum Mine
3 Puppet Theater Troupe
1 Questionable Market
2 Reserve Commander
2 Secret Dojo
2 Small Library
3 Temple Fortress
2 The Blessed Herd
1 The Obsidian Dojo
3 Trading Grounds
3 Traveling Market
3 Yukihime’s Hot Springs
1 Hida Iguchi
2 Hida Taisho
3 Hida Zaiburo
3 Kaiu Burei
3 Kaiu Gorobei.
2 Kuni Chutsu
3 Kuni Harakimi
1 Kuni Yairao
1 Daidoji Taenaru
1 Doji Masachika
3 Doji Norime
2 Doji Senkiku
3 Doji Tashihime
3 Kakita Hikai
3 Kakita Izumiko
2 Kakita Mitsumichi
1 Kitsuki Einosuke
3 Kitsuki Goichi
2 Kitsuki Masamitsu
2 Mirumoto Eisuke
1 Mirumoto Rikiya
3 Tamori Shoko
3 Tamori Tsunemi
3 Togashi Tsukagi
3 Akodo Eirasu
3 Akodo Hio
1 Akodo Shaido
3 Akodo Taiketsu
2 Ikoma Sairei
1 Matsu Iairimi
3 Matsu Keiasu
2 Matsu Seijuko
2 Moshi Karuiko
3 Moshi Yokohime
3 Sarassa
2 Tsuruchi Jinrai
3 Yoritomo Juriken
3 Yoritomo Kuniken
3 Yoritomo Saitsuko
3 Yoritomo Tsuhime
2 Agasha Shikeno
3 Agasha Tameko
3 Asako Misora
1 Isawa Haruge
2 Isawa Kageharu
3 Isawa Mochiko
3 Isawa Nairuko
1 Shiba Danjiro
2 Bayushi Aibako
3 Bayushi Junko
3 Bayushi Manora
1 Bayushi Mifuyu
3 Bayushi Sunetsu
3 Shosuro Longji
2 Shosuro Saigyo
1 Soshi Kodanshi
1 Daigotsu Hachiko
2 Daigotsu Kendo
3 Daigotsu Shaoru
3 Goju Mitsuru
2 Kokujin Gunjao
1 Lao-she
3 Naibu
3 The Twisted One
1 Iuchi Daitoru
3 Moto Paikao
3 Moto Yao-tsu
3 Moto Zaitsuta
3 Shinjo Hamura
2 Shinjo Jao-shen
2 Shinjo Nobunaga
1 Utaku Sakiko
2 Enomoto
3 Fushiki no Oni
3 Haikitsu
3 Kung-an
3 Ninja Shapeshifter
1 Otomo Terumoto
2 Seasoned Ronin
2 Tarui
1 Voitagi
1 Ashigaru Archers
2 Diplomatic Apprentice
2 Elite Spearmen
3 Fearless Heavy Cavarly
3 Fearless Heavy Infantry
1 Fearless Light Cavarly
2 Fearless Light Infantry
2 Fearless Medium Cavarly
1 Fearless Medium Infantry
3 Front Rank Troops
3 Fudoshi
3 Goblin Chukers
1 Gunso
2 Iron Defenders
1 Karo
3 Ninja Guards
2 Young Battlecat
3 Zaiko
2 A Samurai’s Soul
3 Eternal Armor
3 Farmer’s Kama
3 Fubatsu Blade
3 Ichiro’s Yumi
3 Lacquered Armor
3 Ominous Armor
3 Ouma-Jirushi
1 Seppun Blessed Blade
3 Tachi
2 Throwing Knives
1 Wooden Nunchaku
1 Ring of Air
1 Ring of Earth
1 Ring of Fire
1 Ring of the Void
1 Ring of Water
2 Armor of the Emperor
2 Conflagration
3 Divide Into Ash
1 Earth’s Embrance
3 Favor of the Air Spirits
3 Frozen Tomb
1 Heart Thunder
2 Pull of the Tides
3 Reach Across the World
1 Steal the Candle’s Fire
3 Summon Water Kami
3 The Mountain’s Feet
3 The Thunder Resounds
3 Thunder Dreagon’s Child
2 Thunderer’s Embrace
3 Typhoon Surge
3 A Lion’s Raor
1 A Test of Courage
1 A Warrior’s Brutality
3 Absolution
2 Accessible Terrain
3 Alliance Threatened
3 Assassin’s Strike
3 Balance in Nothingness
2 Banzai!
1 Brazen Challenge
1 Breaking the Rhythm
2 Bridging the Gap
2 Concealed Archers
2 Conservation
3 Defend Your Honor
3 Diligent Care
1 Explored Territory
1 Fist of the Earth
3 Gaining an Edge
3 Gempukku
3 Grasp of the Swords
3 Hidden Strength
1 Hold the Walls
1 Holding Cells
1 Interference
1 Ivory Magistrate Outpost
3 Knife in the Darkness
2 Lakeside Retreat
3 Legendary Victory
1 Lost in Transit
3 Mastery of Chikujo
2 Mutual Support
3 Needed at the Wall
2 Outmaneuvered by Force
2 Pacify
2 Preserving Forces
3 Public Arrest
1 Pure Intent
2 Purity of Spirit
1 Sake House Brawl
1 Scour the Unworthy
2 Selfless Politics
2 Show Me Your Stance
3 Smoke and Mirrors
2 Startling Kiai
3 Steal an Advantage
1 Strategic Withdrawal
3 Superior Tactics
3 Test of Sincerity
2 The Call of Battle
1 The Eternal Rainbows
3 Unexplained Illness
2 Unholy Strike
3 Unrequited Love
3 Unsafe Passage
1 Warranted Search
1 Dijuro Sensei
1 Kiyoteru Sensei
1 Mahatsu Sensei
1 Taitaken Sensei

20 FESTIVALS – PREMIUM:
2 Small Holding 1/27
5 Lion Ancestor 2/27
3 Beiko’s Bear 3/27
2 Nakumi’s Fox 4/27
2 Parumba’s Boar 5/27
2 Yoshioka’s Elephant 6/27
3 Asako Ontoiko 7/27
5  Ninja 8/27
6 New “Recruit” 9/27
2 Baraunghar Scout 10/27
3 Infiltrating Geisha 12/27
3 Ivory Champion 13/27
1 Kikuchiyo 14/27
4 Oni Hatchling 15/27
2 Reserve Personality 17/27
1 Undead Champion 18/27
3 Witness 19/27
8 Goblin Follower 20/27
8 Large Lion Follower 21/27
8 Lion Follower 22/27
6 Ronin Follower  23/27
7 Zombie Follower 24/27
1 Armor 25/27
3 Wataru’s Potion 26/27
1 Glory of the Crab
1 Glory of the Crane
1 Glory of the Dragon
1 Glory of the Lion
1 Glory of the Mantis
1 Glory of the Phoenix
1 Glory of the Spider
1 Glory of the Unicorn
5 Koku
10 Koku
20 Koku
Story 4/11
Story 7/11
Story 11/11

20 FESTIVALS - FIX:
3 Akodo Dojo
1 Ashigaru Fort
2 Bountiful Fields
2 Brilliant Cascade Inn
3 Carpenter Shrine
3 Copper Mine
1 Counting House
3 Deep Harbor
1 Defensive Memorial
1 Family Library
3 Famous Bazaar
3 Farmer’s Market
1 Frontline Encampment
3 Geisha House
3 Gold Mine
1 Hanamachi
1 House of the Floating Lotus
3 House of the Red Lotus
1 Jade Works
3 Jiramu’s Court
3 Kabuki Theater Troupe
3 Kobune Port
3 Lonely Dojo
3 Marketplace
1 Momiji’s Chambers
3 Plain Library
3 Remote Temple
3 School of Wizardy
3 Shikegawa’s Court
2 Shrine to Hachiman
3 Silver Mine
3 Stables
2 Temple of Heavenly Crab
3 Temple of Serenity
3 The Inner Ring
3 Yasuki Trader
2 Hida O-Win
1 Doji Makoto exp.
3 DojiDainagon
3 DojiKakata
3 DojiNatsuyo
3 KakitaAmiki
3 KakitaJikeru
1 MirumotoShikei
3 MirumotoHigaru
3 MirumotoHikuryo
3 Mirumoto Niwa
3 MirumotoTakanori
3 MirumotoTouya
3 MirumotoYoritama
3 AkodoDairuko exp.2
3 AkodoIketsu
3 AkodoKenaro
3 AkodoRaikitsu
3 IkomaIchimoko
3 Matsu Agai
3 Matsu Tayuko
1 Yoritomo Hiromi exp.2
3 Moshi Madohime
3 TsuruchiKaito
3 Tsuruchi Taito
3 YoritomoIchido
3 YoritomoTeihiko
3 YoritomoYakuwa
1 IsawaShunryu
3 AgashaKyokuta
3 IsawaGenma
3 IsawaKaisei
3 IsawaKamiko
3 Isawa Kido
3 IsawaKosea
2 BayushiAkagi
3 BayushiIrezu
2 BayushiToshimo
2 ShosuroKeiichi
3 ShosuroKiyofumi
3 DaigotsuAtsushi
3 DaigotsuKonishi
3 DaigotsuOnosaka
3 DaigotsuRoburo
3 DaigotsuTakahide
3 Ninube Shiho
1 Moto Naleesh exp.
3 Moto Alagh
3 Ashigaru Spearmen
3 Expert Archers
1 Heavy Cavalry
3 KikageZumi Initiates
1 Light Cavalry
1 Medium Cavalry
3 Mounted Skirmishers
3 Pursuit Riders
3 Skeletal Troops
3 Sparrow Clan Aide
3 Yomanri Archers
3 Zlkyt’s Family
3 Ancestral Aid
3 Bushido’s Scourge
3 Deafening Thunder
3 Fire and Air
3 Fueling the Flame
3 In Awe of the Earth
3 Seeking the Way
3 Shielded by Tempest
3 Suitengu’s Embrace
3 AkodoKaiken
1 Ancestral Armor of the Crane Clan
1 Ancestral Armor of the Dragon Clan
1 Ancestral Armor of the Lion Clan
1 Ancestral Armor of the Phoenix Clan
3 Ensorcelled Longsword
1 Hidden Dagger
2 Iron Armor
1 Jiramu’sWakizashi
1 Kaiu Axe
3 Osano-Wo’s Bow
3 Reinforced Parangu
3 Sadamune Blade
3 Shinai
3 Singing Blade
1 Storm-Forged Blade
3 Tested Blade
2 Tsuruchi Longbow
3 Untested Blade
1 A Champion’s Tactics
2 A New Alliance
1 Advance Warning
3 Besieged Fortifications
3 Bitter Lies Technique
3 Block Supply Lines
3 Come One at a Time
1 Contentious Terrain
3 Death From Above
3 Defending the City
3 Discovering the Daisho of Water
3 Discretionary Favor
3 Do Not Delay!
3 Drawing First Blood
2 Encircled Terrain
3 Fearfull Volley
3 Fearless Devotion
3 Flashy Technique
3 Higher Ground
3 Ideological Differences
3 Imperial Summons
3 In Stilness, Forge the Soul
3 Inexplicable Challenge
3 Okura is Released
1 Open Roads
1 Open Ground
3 Overwhelming Offense
1 Planned Departure
2 Punishing Blow
1 Relentless
2 Return to Your Feet
3 Ruthless Determination
3 Scouting Amid the Snow
3 Springing the Ambush
3 Stand or Run
3 Streets of the Second City
1 Strike to Both Sides
3 Taken Hostage
3 The Eternal Chase
3 Tonfajutsu
3 Two Swords, One Cut
1 Unexpected Attack
3 Versatile Army
3 Vigilant Eyes
3 Way of the Crab
3 Way of the Crane
3 Way of the Dragon
3 Way of the Lion
3 Way of the Mantis
3 Way of the Phoenix
2 Way of the Scorpion
3 Way of the Spider
3 Way of the Unicorn
3 Weakness Exposed
1 Imperial Favor - Crane
1 Imperial Favor - Dragon
1 Imperial Favor - Lion
1 Imperial Favor - Mantis
1 Imperial Favor - Phoenix
1 Imperial Favor - Scorpion
1 Imperial Favor – Unicorn

THUNDEROUS ACCLAIM:
3 Exodus of the Spider
3 Architect
3 Bamboo Irrigation
3 Borderless Fields
3 Combat Drill Field
3 Daikura
3 Garrison Hub
3 Hasty Defenses
3 Heisha
3 Isolated Farmlands
3 Mess Hall
3 Peaceful Retreat
3 Rhetorician
3 Veteran’s Farmland
3 Kaiu Gizen
3 Kuni Igarasu
3 Kuni Soseki
3 Toritaka Suppon
3 Daidoji Karaou
3 Doji Buredo
3 Doji Hoshihana
3 Doji Moro
3 Kitsuki Akito
3 Kitsuki Mizukabe
3 Tamori Mabasu
3 Togashi Tameko
3 Akodo Naotaka
3 Akodo Toshigure
3 Ikoma Kiyomako
3 Matsu Hideyuki
3 Kitsune Narako
3 Moshi Kyan
3 Yoritomo Kinshikirai
3 Yoritomo Kyunan
3 Asako Nashimoto
3 Isawa Fujisama
3 Isawa Nobuo
3 Shiba Hano
3 Bayushi Chizuken
3 Shosuro Kanako
3 Shosuro Wayari
3 Soshi Mumoshi
3 Chudo Teraiko
3 Daigotsu Onita
3 Daigotsu Tomiyama
3 Goju Kenteiru
4 Ashigaru Gunso
4 Kenturo
3 Seppun Omihiru
3 Moto Baatar
3 Shinjo Chairei
3 Utako Masako
3 Utaki Zo Sia
3 Caravan Guards
3 Fresh Recruits
3 Hirakura’s Attendant
3 Shiotome Patrol
3 The Thundering Death
3 Village Defenders
3 Fang of Vengeance
3 Flawless Naginata
3 Kano’s Tessen
3 Master Bowman‘s Yuri
3 Matched Daisho
3 Poisoned Shuriken
3 Reinforced Yari
3 Shield of the Honored Soul
3 Fang of the Heavens
3 Nourished by Fallen Leaves
3 Numinous Mantra
3 On Storm-Borne Wings
3 The Spaces In-Beetween
3 Tracing with the Mountain’s Finger
3 Trick of Moon’s Light
3 Veil of Water
3 Warning Flame
3 A Breed Apart
3 An Honored Guest
3 Be Silent!
3 Caught Among Thieves
3 Confounding Departure
3 Dense Jungle
3 Dissension in Command
3 Distracting Paranoia
3 Immaterial Weapons
3 Inexorable Advance
3 Kharma’s First Form
3 Leave It Abandomed
3 Narrow Passage
3 Not the End
3 Ruby Ascendance
3 Strike of the Obsidian Blade
3 Sundered Blade
3 Terrorizing Ambush
3 The Dark Sword’s Lunacy
3 The Indignity of Arrest
3 The Price of Shame
3 Unexpected Valor
3 Unforgivable
3 Unseemly Brawl
3 Unwanted Tutelage
3 Virtuous Victory
1 Hikahime Sensei
1 Hira Sensei
1 Ichigo Sensei
1 Yajinden Sensei

THUNDEROUS ACCLAIM – RARE:
3  A Vision Imparted
3 Coronation Festival
3 Ashigaru Farmlands
3 Officer’s Lodge
3 Padis Dojo
3 Hida Toranosuke exp.
3 Kaiu Otogou
3 Kakita Iwari
3 Kakita Shinichi exp.
3 Mirumoto Higaru exp.
3 Tamori Hiramura
1 Akodo Kano exp.2
3 Matsu Kaori
3 Tsuruchi Akira
4 Yoritomo Minoko
3 Asako Kazuki
3 Isawa Hibana exp.
3 Bayushi Fuyuko exp.
3 Bayushi Tenburo
1 Daigotsu Kanpeki exp.4
3 Ninube Aitso
3 Banished
4 Venerable Spirit
3 Shinjo Tsung-min
3 Utaku Sakiko exp.
3 Coscriptor Officer
3 Junghar Regulars
3 Legion of the Ninth Kami
3 Razorfang
3 Box of Secrets
3 Inevitable Victory
4 Swordcatcher
3 Seeking Answers
3 Stepping Behind the Tapestry
3 Terrible Revelations
3 Accepting the Choice
3 Amethyst Adjunct
3 Battlefield Challenge
3 Darkness Inside
3 Intimidation Tactic
3 Ivory Ascendance
3 Ominous Rumors
3 Onyx Ascendance
3 Secret Alliances
3 Strength of the Torrent
3 Swifter than Sight
3 The Looming Darkness
3 Turquoise Adjunct
3 Walking with Water
3 Walls of Death

THUNDEROUS ACCLAIM – RARE FOIL:
3  A Vision Imparted
3 Coronation Festival
3 Ashigaru Farmlands
3 Officer’s Lodge
3 Padis Dojo
3 Hida Toranosuke exp.
3 Kaiu Otogou
3 Kakita Iwari
3 Kakita Shinichi exp.
3 Mirumoto Higaru exp.
3 Tamori Hiramura
1 Akodo Kano exp.2
3 Matsu Kaori
3 Tsuruchi Akira
4 Yoritomo Minoko
3 Asako Kazuki
3 Isawa Hibana exp.
3 Bayushi Fuyuko exp.
3 Bayushi Tenburo
1 Daigotsu Kanpeki exp.4
3 Ninube Aitso
3 Banished
4 Venerable Spirit
3 Shinjo Tsung-min
3 Utaku Sakiko exp.
3 Coscriptor Officer
3 Junghar Regulars
3 Legion of the Ninth Kami
3 Razorfang
3 Box of Secrets
3 Inevitable Victory
4 Swordcatcher
3 Seeking Answers
3 Stepping Behind the Tapestry
3 Terrible Revelations
3 Accepting the Choice
3 Amethyst Adjunct
3 Battlefield Challenge
3 Darkness Inside
3 Intimidation Tactic
3 Ivory Ascendance
3 Ominous Rumors
3 Onyx Ascendance
3 Secret Alliances
3 Strength of the Torrent
3 Swifter than Sight
3 The Looming Darkness
3 Turquoise Adjunct
3 Walking with Water
3 Walls of Death

THUNDEROUS ACCLAIM–PREMIUM:
2 Small Holding
3 Small Wall
8 Lion Ancestor
3 Beiku’s Bear
3 Nakumi’s Fox
2 Parumba’s Boar
2 Yoshioka’s Elephant
3 Asako Ontoiko
6 Ninja
8 New Recruit
3 Baraunghar Scout
8 Conscript
8 Conscript
8 Concript
2 Ilusion
3 Infiltrating Geisha
3 Ivory Champion
3 Kikuchiyo
5 Oni Hatchling
3 Reserve Personality
3 Undead Champion
3 Witness
3 Zombie
8 Goblin Follower
8 Large Lion Folloer
8 Lion Follower
3 Peasant
6 Ronin Follower
8 Zombie Follower
8 Armor
3 Wataru’s Potion
SH – 7 siły
1 Glory of the Lion
1 Glory of the Mantis
1 Glory of the Phoenix

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-17, 18:10 »
POSZUKUJĘ: EDYCJA TWENTY FESTIVALS C. D.[/size]
SIEGE – CLAN WAR (FIX):
2 Togashi Kasuru
2 Togashi Taiki
3 Tsuruchi Akira
3 Tsuruchi Arayo
3 Tsuruchi Taito Exp
2 Asako Sadaki
1 Moto Paikao
1 Banished
2 Banished Exp
1 Akodo Dojo
1 Colonial Temple
1 Combat Drill Field
1 Family Library
2 Famous Bazaar
1 Heisha
1 Hida Advisor
1 Jade Works
2 Officer’s Lodge
2 Padis Dojo
1 Questionable Market
2 Productive Mine
2 Shrine to Hachiman
2 Suana Dojo
2 Temple of Destiny
1 Walking the Way
2 A Champion’s Tactics
2 Accessible Terrain
1 Fearless Devotion
1 Lakeside Retreat
2 Necessary Sacrifice
2 Palm Strike
2 Priestly Feud
1 Show Me Your Stance
2 Standing Fast
1 Superior Assault
2 Superior Defense
2 Today We Die
2 Undone by the Enlightened
3 Way of the Mantis
2 Wedge
2 Amoral Wave Men
2 Band of Brothers
1 Dark Naga Ambusher
2 Junghar Regulars
2 Legion of the Khan
2 Traveling Ronin

EVIL PORTENTS:
1 Battle of the First Seal
2 Defensive Fortification
2 Dojo of the Dauntless
1 Erected Watchtower
1 Ki-Rin’s Shrine exp.2
1 The Feeding Hills
1 The Miya Records
1 Kaiu O-Taro
1 Kuni Tenba
1 Doji Ikei
1 Doji Soeka exp.
1 Kakita Inaka
1 Kitsuki Goshi
1 Tamori Gaitsuru
1 Akodo Misaka
2 Matsu Yamamura
1 Moshi Chiyoko
1 Yoritomo Tamiya
1 Asako Misai
1 Isawa Hokaiko
1 Bayushi Chiyoda
1 Bayushi Kanihime
3 Daigotsu Aimaro
1 Goju Iaitsu
1 Goju Toriken
1 Akuma no Obake
2 Moto Yengzan
1 Shinjo Dogenda
1 Courageous Ashigaru
1 Legendary Warcat
1 Master Infiltrator
1 Oni Familiar
1 Questionable Vassal
1 Box of Mysteries
1 Light Tetsubo
2 Tetsuo’s Nagamaki
2 Treshing Flail
1 Weathered Armor
1 Compassion’s Invocation
1 Earth’s Inevitability
1 Primal Tempest
1 Wrath of Suitengu
1 Ending the Chase
1 Evasion
1 Fighting Unrestrained
2 My Steel is Stronger
1 Mysterious Murder
1 Stealing the Scrolls
1 Superior Assault
1 Fall of Kyuden Bayushi
2 Without Your Weapons
1 Your True Colors
1 Benika Sensei
1 Bukita Sensei
1 Goju Sensei
1 Hisako Sensei
1 Iemasa Sensei
1 Izuna Sensei
1 Jinai Sensei
1 Ming-Hee Sensei
1 Minori Sensei

EVIL PORTENTS - RARE:
3 Ominoue Revelation  2 R
3 War of the Spirit Realms 3 R
3 City of Night exp. 4 R
3 Shadowlwss Strike Dojo 12 R
3 Shinsei’s Last Hope exp. 13 R
3 Kaiu Eichi 21 R
1 Kuni Renyu exp.4 24 R
3 Kakita Daitsu exp. 29 R
3 Kakita Oshaberi 31 R
3 Sannin 35 R
3 Tamori Daiishu 36 R
3 Matsu Takeuchi 41 R
3 Matsu Tayuko exp.42 R
3 Tsuruchi Taito Exp. 47 R
3 Yoritomo Honjo 48 R
1 Isawa Norimichi exp.2 54 R
3 Shiba Kakei exp. 55 R
3 Bayushi Shen-Iao 58 R
3 Shosuro Kayo exp.59 R
3 Daigotsu Endo exp. 63 R
1 Daigotsu Yuhmi exp.2 64 R
1 Tetsuo exp.2 70 R
3 The Crimson Mountain Oni 71 R
3 Moto Chinua exp. 73 R
3 Utaku Yabusame 78 R
3 Defensive Archers 81 R
3 Emerald Guard 82 R
3 Shiotome Troupe 87 R
3 The Mountainborn 90 R
3 Bakuhatsugama 92 R
3 Purity’s Fist 96 R
3 Ritual of Naming 108 R
3 The Tapestry’s Flowing Pattern 109 R
3 The Wind’s Clarity 110 R
3 Aligned with Fire 114 R
3 Avenge Your Slights 116 R
3 Betrayed from Within 118 R
3 Cleaving the Wave 119 R
3 Endless Drills 124 R
3 Indifference 129 R
3 Necessary Sacrifice 134 R
3 Ninja Training Exercise 135 R
3 Opening the Heart’s Door 136 R
3 Repairing the Walls 138 R
3 Scorpion Flexibility 140 R
3 Unforgivable Shame 148 R
3 Unguarded Attack 149 R
3 Walking with the Air 151 R
3 Wisdom’s Burden 152 R
3 Word from the Imperial Court 154 R

EVIL PORTENTS - RARE FOIL:
3 Ominoue Revelation  2 R
3 War of the Spirit Realms 3 R
3 City of Night exp. 4 R
3 Shadowlwss Strike Dojo 12 R
3 Shinsei’s Last Hope exp. 13 R
3 Kaiu Eichi 21 R
1 Kuni Renyu exp.4 24 R
3 Kakita Daitsu exp. 29 R
3 Kakita Oshaberi 31 R
3 Sannin 35 R
3 Tamori Daiishu 36 R
3 Matsu Takeuchi 41 R
3 Matsu Tayuko exp.42 R
3 Tsuruchi Taito Exp. 47 R
3 Yoritomo Honjo 48 R
1 Isawa Norimichi exp.2 54 R
3 Shiba Kakei exp. 55 R
3 Bayushi Shen-Iao 58 R
3 Shosuro Kayo exp.59 R
3 Daigotsu Endo exp. 63 R
1 Daigotsu Yuhmi exp.2 64 R
1 Tetsuo exp.2 70 R
3 The Crimson Mountain Oni 71 R
3 Moto Chinua exp. 73 R
3 Utaku Yabusame 78 R
3 Defensive Archers 81 R
3 Emerald Guard 82 R
3 Shiotome Troupe 87 R
3 The Mountainborn 90 R
3 Bakuhatsugama 92 R
3 Purity’s Fist 96 R
3 Ritual of Naming 108 R
3 The Tapestry’s Flowing Pattern 109 R
3 The Wind’s Clarity 110 R
3 Aligned with Fire 114 R
3 Avenge Your Slights 116 R
3 Betrayed from Within 118 R
3 Cleaving the Wave 119 R
3 Endless Drills 124 R
3 Indifference 129 R
3 Necessary Sacrifice 134 R
3 Ninja Training Exercise 135 R
3 Opening the Heart’s Door 136 R
3 Repairing the Walls 138 R
3 Scorpion Flexibility 140 R
3 Unforgivable Shame 148 R
3 Unguarded Attack 149 R
3 Walking with the Air 151 R
3 Wisdom’s Burden 152 R
3 Word from the Imperial Court 154 R

EVIL PORTENTS - PREMIUM:
3 Small Holding 1/35
3 Small Wall 2/35
8 Lion Ancestor 3/35
3 Beiku’s Bear 4/35
3 Nakumi’s Fox 5
3 Parumba’s Boar 6/35
3 Yoshioka’s Elephant 7/35
3 Asako Ontoiko 8/35
6 Ninja 9/35
8 New Recruit 10/35
3 Baraunghar Scout 11/35
1 Champoin 12/35
8 Conscript 13/35
8 Conscript 14/35
8 Concript 15/35
3 Ilusion 16/35
3 Infiltrating Geisha 17/35
3 Ivory Champion 18/35
3 Kikuchiyo 19/35
6 Oni Hatchling 20/35
3 Reserve Personality 22/35
3 Undead Champion 23/35
3 Witness 24/35
3 Zombie 25/35
8 Goblin Follower 26/35
8 Large Lion Folloer 27/35
8 Lion Follower 28/35
3 Peasant 29/35
6 Ronin Follower 31/35
8 Zombie Follower 32/35
8 Armor 33/35
3 Wataru’s Potion 34/35
SH – 7 siły
SH – 8 siły
Draft Rules
1 Glory of the Crab
1 Glory of the Crane
1 Glory of the Dragon
1 Glory of the Lion
1 Glory of the Mantis
1 Glory of the Phoenix
1 Glory of the Scorpion
1 Glory of the Spider
1 Glory of the Unicorn
5 Koku
10 Koku
20 Koku

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-02-17, 18:13 »
POSZUKUJĘ: IVORY EDITION[/size]

IVORY EDITION:
1 Alliance
2 Glimpse of the Unicorn
3 Glimpse of the Unicorn (ALT)
3 Copper Mine
1 Deep Harbor
1 Farmer’s Market
1 Geisha House
3 Haiku School
3 Hida Advisor
2 Iron Mine
2 Kaeru Contraktor
3 Marketplace
2 Poorly Placed Garden
1 Secluded Shrine
3 Silver Mine
2 Tea House
2 Temple of Harmony
1 Wandering Caravan
1 Hida Kisada exp.
3 Hida Reigoro 
3 Hiruma Itta
1 Hiruma Tsurao
2 Yasuki Tono
2 Daidoji Kinta
3 Daidoji Tametaka
2 Daidoji Tanshi
3 Doji Etsuki
1Kakita Ibara
1 Mirumoto Shikei exp.
2Tamori Katsumi
2 Tamori Shaisen
2Togashi Korimi
2 Akodo Kenaro
1 Ikoma Ichimoko
3 Ikoma Shika
2 Kitsu Suki
1 Matsu Choiko
3 Matsu Rutaro
1 Matsu Tayuko
1 Kitsune Kohaki
2Kitsune Parumba
2 Tsuruchi Gosho
1 Yoritomo Teihiko
2 Isawa Kamiko
2 Isawa Kouka
2 Isawa Uzuyumi
3 Shiba Myoushi
1 Bayushi Akane
3 Bayushi Shizuka
2 Shosuro Keiichi
1 Shosuro Tosaku
3 Daigotsu Konishi
2 Daigotsu Meguro
2 Daigotsu Roburo
1 Susumu Neya 159
2 Gekido no Oni 163
2 Karyuudo
3 Myuken
2 Noekam
1 Otomo Demiyah
3 Ide Kotono 174
3 Ide Okinomi 175
1 Iuchi Chiwa 176
1 Moto Chinua 179
2 Shinjo Okiau 183
2 Ashigaru Spearmen 187
3 Bounty Hunter 189
2 Brothers of Jade 190
3 Firestorm Legion 194
3 Medium Cavarly 203
1 Plague Zombies 206
2 Shield Wall 207
1 The Desiccated 213
1 Anc. Armor of the Dragon Clan exp.
2 Do-Maru
2 Gumbai-Uchiwa
1 Ancestral Aid
2 Fueling the Flames
3 Secrets on the Wind 269
1 Shielded By Tempest 272
2 Walking the Way 277
3 A Ready Soul 282
3 Advance Warning 284
2 Ambush Pits 287
3 Come One at a Time 295
3 Destiny Has No Secrets 300
3 Determined Challenge 301
1 Everpresent Fear 306
3 Imperial Summons 317
2 Inspired Devotion 322
2 Kharmic Strike 325
3 Mist 327
1 My Lord’s Favor 328
2 Oath of Fealty 329
2 Okura is Released 330
2 Oppresion 332
1 Pack Tactics 333
3 Ramifications 335
1Reprisal 336
2 Soul’s Sacrifice 341?
2 Swift Sword Cut 345
2 The Company You Keep
3 Treachery and Deceit
3 Unassailable Defense
1 Uncertainty 355
2 Wounded in Battle 363
1 The Impregnable Fortress of the Crab 364
1 The Honorable Garrison of the Lion 367

IVORY EDITION – RARE:
1 Political Standoff 5 R
1 Severed from the Emperor 6 R
3 Famous Bazaar 19 R
1 Humble House 29 R
1 Imperial Dojo 30 R
1 School of Wizardry 42 R
2 Secluded Outpost 43 R
3 Shrine to Hachiman 46 R
1 Vengeful Populace 55 R
1 Hida Ayahi 58 R
1 Hida Toranosuke 62 R
2 Kaiu Nakagawa 67 R
1 Yasuki Makoto 69 R
3 Daidoji Ujirou 75 R
3 Doji Katata 78 R
3 Doji Shirarou 80 R
3 Doji Soeka 81 R
1 Mirumoto Yasushi 90 R
2 Togashi Ango 94 R
2 Togashi Ogure 96 R
3 Ikoma Toshimoko 101 R
3 Kitsu Miro 102 R
1 Matsu Morito 107 R
1 Tsuruchi Natsuki 116 R
3 Yoritomo Matsuo 120 R
1 Asako Sadaki 124 R
3 Isawa Amihiko 125 R
1 Isawa Hibana 126 R
1 Shiba Tsukimi exp.5
2 Bayushi Toshimo
1 Shosuro Tagiso
1 Ninube Shiho
2 Susumu Yanada
1 Hatsu Suru no Oni 164 R
2 Minikui no Oni 168 R
1 Moto Alagh 178 R
1 Court Attendants 192 R
2 Incendiary Archers 197 R
2 Legion of Toshigoku 200 R
1 Oriole Imperial Vanguard 205 R
1 Souls of the Fallen 209 R
1 Spearmen Cavarly 212 R
2 Tsukai-sagasu 215 R
2 Watch Commander 216 R
1 Ashalan Blade 228 R
2 Hellbeast 236 R
2 Regal Furisode 241 R
2 Utaku’s Destiny 247 R
3 Seeking the Way 270 R
1 Summon Undead Champion
1 Touch of Death
2 Touch the Emptiness
3 Ward of Air 278 R
1 Words of Consecration 279 R
1 A Champion’s Strike 280 R
2 Aligned With the Elements 285 R
3 Ambush 286 R
2 Ascendance 289 R
1 Banish All Shadows 291R
3 Coward! 298 R
1 Defensive Grill 299 R
1 Determined Challenge
2 Favors 309 R
1 Focus 314 R
3 For the Fallen 315 R
1 Insight 321 R
1 Investigation 323 R
1 Journey’s End 324 R
1 Open Emotion 331 R
1 Palm Strike 334 R
1 The Turtle’s Shell 349 R
1Uncovering the Culprit 356 R
1 Unwelcome Supervision
2 Versatile Army
3 Wheels Within Wheels

IVORY EDITION – FOIL:
UNCOMMON:
3 Alliance
3 Glimpse of the Unicorn
3 Military Alliance
1 Wisdom Gained
3 Clear Water Village
3 Counting House
3 Family Library
3 Farmer’s Market
3 Haiku School
3 Hida Advisor
3 House of Exotic Goods
3 Kaeru Conctractor
3 Poorly Placed Garden
3 Secluded Shrine
3 Tea House
3 Temple of Harmony
3 Vast Paddy Fields
3 Hida Reigoro
3 Hida Sayuki
3 Hiruma Itta
3 Yasuki Tono
3 Daidoji Kinta
3 Daidoji Tametaka
3 Daidoji Tanshi
3 Doji Etsuki
3 Mirumoto Higaru
3 Tamori Katsumi
3 Tamori Shaisen
3 Togashi Korimi
3 Akodo Kenaro
3 Kitsu Suki
3 Matsu Choiko
3 Matsu Rutaro
3 Isawa Kamiko
3 Isawa Kouka
3 Isawa Uzuyumi
3 Shiba Myoushi
3 Bayushi Akane
3 Bayushi Shizuka
3 Shosuro Keiichi
3 Shosuro Tosaku
3 Daigotsu Konishi
3 Daigotsu Roburo
3 Susumu Neya
3 Tairao
3 Gekido no Oni
3 Noekam
3 Otomo Demiyah
3 Ide Kotono
3 Ide Okinomi
3 Iuchi Chiwa
3 Moto Chinua
3 Bounty Hunter
3 Brothers of Jade
3 Firestorm Legiom
3 Heavy Cavarly
3 Medium Cavarly
3 Plague Zombies
3 Shield Wall
3 Sparrow Clan Aide
3 The Desiccated
3 Wyrm Riders
3 Do-Maru
3 Exquisite Nagamaki of the Fox Clan
3 Heavy Yari
3 Sadamune Blade
1 Ring of Air
1 Ring of Earth
1 Ring of Fire
1 Ring of the Void
1 Ring of Water
1 Akagi Sensei
1 Akikazu Sensei
1 Hojatsu Sensei
1 Jutsushi Sensei
1 Mahatsu Sensei
1 Rae Sensei
1 Satoru Sensei
1 Tetsuo Sensei
1 Todori Sensei
3 Fueling the Flames
3 Secrets on the Wind
3 Shielded by Tempest
3 Suitengu’s Embrace
3 Walking the Way
3 A Ready Soul
3 Ambush Pits
3 ComeOne at the Time
3 Everpresent Fear
3 Fearful Volley
3 Imperial Summons
3 Inspired Devotion
3 Kharmic Strike
3 Mist
3 Oath of Fealty
3 Okura is Released
3 Oppression
3 Pack Tactics
3 Ramifications
3 Soul’s Sacrifice
3 Swift Sword Cut
3 The Company You Keep
3 Tonfajutsu
3 Treachery and Deceit
3 Unassailable Defense
3 Weakness Exposed
3 Wounded in Battle

IVORY RARE - FOIL
2 A Time for Action 1 R
2 Political Standoff 5 R
1 Severed from the Emperor 6 R
2 Brilliant Cascade Inn 10 R
2 Deeds and Words 16 R
3 Famous Bazaar 19 R
2 Heavy Infantry Dojo 25 R
2 Humble House 29 R
2 Imperial Dojo 30 R
1 Jiramu’s Court 33 R
2 Merchant Atoll 38 R
3 School of Wizardry 42 R
3 Secluded Outpost 43 R
2 Shrine to Hachiman 46 R
2 Slanderer 48 R
3 Small-Time Bully 49 R
3 Vengeful Populace 55 R
1 Hida Ayahi 58 R
3 Hida Toranosuke 62 R
1 Kaiu Nakagawa 67 R
3 Yasuki Makoto 69 R
3 Daidoji Ujirou 75 R
2 Doji Katata 78 R
3 Doji Shirarou 80 R
2 Doji Soeka 81 R
2 Mirumoto Hikuryo 85 R
2 Mirumoto Yasushi 90 R
1 Togashi Ango 94 R
2 Togashi Ogure 96 R
3 Ikoma Toshimoko 101 R
2 Kitsu Miro 102 R
2 Matsu Misato106 R
2 Matsu Morito 107 R
3 Tsuruchi Kaito 115 R
3 Tsuruchi Natsuki 116 R
3 Yoritomo Ichido 119 R
3 Yoritomo Matsuo 120 R
3 Asako Sadaki 124 R
3 Isawa Amihiko 125 R
1 Isawa Hibana 126 R
3 Shiba Tsukimi exp.5 135 R
2 Bayushi Toshimo 142 R
2 Shosuro Hotaka 143 R
1 Shosuro Tagiso 146 R
2 Yogo Honami 148 R
2 Daigotsu Geiko 149 R
3 Ninube Shiho 156 R
2 Suikotsu 158 R
2 Susumu Yanada 160 R
2 Dainiko 162 R
2 Hatsu Suru no Oni 164 R
2 Minikui no Oni 168 R
3 Moto Alagh 178 R
3 Moto Ulagan 182 R
3 Utaku Hyo-Yeon 185 R
2 Utaku Izimi 186 R
2 Baraunghar Scouts 188 R
1 Chagatai’s Legion 191 R
2 Court Attendants 192 R
2 Incendiary Archers 197 R
2 Iweko Honor Guard 198R
2 Legion of Toshigoku 200 R
1 Oriole Imperial Vanguard 205 R
2 Souls of the Fallen 209 R
2 Spearmen Cavarly 212 R
2 Tsukai-sagasu 215 R
2 Watch Commander 216 R
2 Ashalan Blade 228 R
2 Harumaki-do234 R
2 Hellbeast 236 R
2 Record of Failure 240 R
1 Regal Furisode 241 R
2 Tsuruchi Longbow 246 R
3 Utaku’s Destiny 247 R
3 Seeking the Way 270 R
2 Summon Undead Champion 274 R
3 Touch of Death 275 R
2 Touch the Emptiness 276 R
3 Ward of Air 278 R
3 Words of Consecration 279 R
2 A Champion’s Strike 280 R
2 Aligned With the Elements 285 R
2 Ambush 286 R
2 Ascendance 289 R
1 Banish All Shadows 291R
3 Blanketed Forest 292 R
1 Blind Honor 293 R
3 Coward! 298 R
2 Defensive Grill 299 R
3 Determined Challenge
2 Favors 309 R
2 Feared Duelist 310 R
3 For the Fallen 315 R
2 Inexplicable Challenge 320 R
2 Insight 321 R
2 Investigation 323 R
2 Journey’s End 324 R
2 Men of Cunning 326 R
2 Open Emotion 331 R
2 Palm Strike 334 R
1 Resist Magic 337 R
3 Sanctioned Duel 339 R
2 Sneak Attack 340 R
3 Sudden Movement 344 R
3 The Sun Returns 348? R
2 The Turtle’s Shell 349 R
2 Today We Die 351 R
3 Uncovering the Culprit 356 R
2 Unwelcome Supervision 357 R
3 Versatile Army 358 R
3 Wheels Within Wheels 362 R

IVORY EDITION PREMIUM:
4 Lion Ancestor Token 1
3 Parumba’s Boar 3
3 Yamazaru’s Monkey 4
1 Ashalan Token 5
3 Oni Hatchling Token 13
1 Tower Guard 15
2 Undead Champion
5 Clay Yojombo Token
9 Little Elephant Token
4 Medium Cavalry Follower
5 Medium Follower Token
1 Peasant
1 Glory of the Mantis Clan
1 Glory of the Spider Clan

IVORY STARTER FIX:
3 Hida Uguchi
3 Hida Kurabi
2 Hiruma Koru
3 Kaiu Gorobei
2 Toritaka Iabuchi
3 Daidoji Gensai
3 Doji Kurohime
3 Kakita Izumiko
3 Kakita Ujirou
3 Mirumoto Tsuda
3 Akodo Daiken
2 Asako Ifukube
3 Asako Misora
2 Isawa Ikariya
3 Bayushi Aibako
3 Bayushi Mifuyu
2 Yogo Takashi
3 Daigotsu Ryuko
3 Utako Sakiko
2 Family Dojo
3 Genaral’s Hatamoto
2 House of Prophecy
3 Imperial’s Explorer Dojo
1 Nexus of Lies
3 Productive Mine
1 Questionable Merchant
3 Slave Pits
2 Suana Dojo
1 The Obsidian Dueling Grounds
3 Yukihime’s Hot Springs
3 Khalimpeh-Jiak
3 Lost Blade of the Maharaja
1 Simple Spears
3 Tiger Claw
3 Versatile Blade
2 Blistering Rain
2 Kiyoshi’s Wrath
2 Sailor’s Warning
1 Tempest of Air
2 A Moving Battle
3 A Warrior’s Brutality
3 Breaking the Rhythm
2 Claiming the Ruins
1 Concealed Reserves
3 Death of the Winds
1 Defensive Formation
2 Directing the Battle
2 Expensive Achievement
3 Hidden Storehouse of House Rafiq
2 Hold the Walls
3 Honor Replaces Rage
3 Iaijutsu Dojo
3 Lakeside Retreat
2 Move the Troops
3 Never Without Weapon
3 New Cavarly Tactics
3 Planted Evidence
1 Provoked Violence
3 Recovering What Was Lost
3 Strategic Withdrawal
3 Strength of the Bear
1 Suffer the Consequences
2 Tactical Setback
2 Unchecked Fury
1 Unpleasant Truths
2 Band of Brothers
2 Court Scribe
3 Floating Reserve
3 Naga Remnants
1 Crab Favor #1
1 Dragon Favor #1
1 Lion Favor  #1
1 Action Phase Abilities Card
1 Attack Phase Card
1 Battle & Dynasty Phase Abilities Card
1 Starting Setup Card

MATTER OF HONOR:
2 Minikui no Oni
2 Hida Reigoro CD4
2 Hida Reigoro CD23
2 Hida Reigoro CD28
2 Hida Saiyuki CD16
2 Hida Saiyuki CD21
2 Hida Saiyuki CD33
2 Hiruma Moritoki CD10
2 Hiruma Moritoki CD26
2 Hiruma Moritoki CD38
2 Hiruma Tsurao CD1
2 Hiruma Tsurao CD13
2 Hiruma Tsurao CD37
2 Kaiu Gorobei CD8
2 Kaiu Gorobei CD18
2 Kaiu Gorobei CD22
2 Boyoh Mercenary CD11
2 Boyoh Mercenary CD29
2 Boyoh Mercenary CD36
2 The Lost Colossus CD3
2 The Lost Colossus CD7
2 The Lost Colossus CD31
2 Temple of Tengen CD19
2 The Breeding Ground CD5
2 The Breeding Ground CD32
2 Akodo Dojo CD12
2 Akodo Dojo CD17
2 Akodo Dojo CD24
2 Counting House CD9
2 Farmer's Market CD15
2 Farmer's Market CD40
2 Frontline Encampment CD14
2 Frontline Encampment CD27
2 Frontline Encampment CD30
2 House of Exotic Goods CD25
2 House of Exotic Goods CD35
1 Iron Mine CD2
2 Iron Mine CD6
1 Iron Mine CD34
2 Rice Paddy CD20
2 Rice Paddy CD39
2 Heavy Infantry CF6
2 Heavy Infantry CF27
2 Medium Infantry CF16
2 Medium Infantry CF40
3 Naga Remnants CF4
3 Naga Remnants CF22
2 Spearmen CF7
2 Spearmen CF18
2 Spearmen CF31
2 A Warrior's Brutality CF13
2 A Warrior's Brutality CF33
2 A Warrior's Brutality CF38
2 Allied Efforts CF1
2 Allied Efforts CF17
2 Allied Efforts CF20
2 Back to the Front CF14
2 Back to the Front CF28
2 Back to the Front CF37
2 Defensive Formation CF3
2 Defensive Formation CF10
2 Defensive Formation CF21
2 Destiny Has No Secrets CF26
2 Destiny Has No Secrets CF36
2 Destiny Has No Secrets CF39
2 Fall Back CF5
2 Fall Back CF12
2 Fall Back CF25
2 Incapacitated CF8
2 Incapacitated CF35
2 Ritual Preparation CF2
2 Ritual Preparation CF24
2 Ritual Preparation CF30
2 Suffer the Consequences CF15
2 Suffer the Consequences CF32
2 Tactical Setback CF11
2 Tactical Setback CF23
2 Tactical Setback CF34
2 Treachery and Deceit CF9
2 Treachery and Deceit CF19
2 Treachery and Deceit CF29
2 Akodo Daiken LD2
2 Akodo Daiken LD10
2 Akodo Daiken LD30
2 Akodo Kenaro LD4
2 Akodo Kenaro LD16
2 Akodo Kenaro LD21
2 Ikoma Jeiku LD3
2 Ikoma Jeiku LD18
2 Ikoma Jeiku LD36
2 Ikoma Shika LD11
2 Ikoma Shika LD22
2 Ikoma Shika LD40
2 Ikoma Takakura LD5
2 Ikoma Takakura LD13
2 Ikoma Takakura LD33
2 Matsu Agai LD20
2 Matsu Agai LD26
2 Matsu Agai LD38
3 Armed Rice Farmer LD15
3 Armed Rice Farmer LD24
3 Armed Rice Farmer LD35
2 Abundant Farmlands LD1
2 Abundant Farmlands LD25
2 Akodo Dojo LD14
2 Akodo Dojo LD29
2 Akodo Dojo LD34
2 Copper Mine LD6
2 Copper Mine LD23
2 Copper Mine LD28
2 Counting House LD8
2 General's Hatamoto LD12
2 General's Hatamoto LD37
2 House of Exotic Goods LD17
2 House of Exotic Goods LD31
2 Traveling Market LD7
2 Traveling Market LD27
2 Traveling Market LD39
2 Well-Defended Farm LD9
2 Well-Defended Farm LD19
2 Well-Defended Farm LD32
2 Allied Efforts LF1
2 Allied Efforts LF22
2 Allied Efforts LF38
2 Back to the Front LF8
2 Back to the Front LF31
2 Block Supply Lines LF12
2 Block Supply Lines LF16
2 Block Supply Lines LF30
2 Fall Back LF11
2 Fall Back LF26
2 Incapacitated LF6
2 Incapacitated LF25
2 Incapacitated LF36
2 Marshal Your Strength LF2
2 Marshal Your Strength LF20
2 Outnumbered LF10
2 Outnumbered LF24
2 Outnumbered LF35
2 Ritual Preparation LF5
2 Ritual Preparation LF34
2 Strength of My Father LF19
2 Strength of My Father LF33
2 Tactical Setback LF14
2 Tactical Setback LF17
2 Tactical Setback LF29
2 Ashigaru Spearmen LF3
2 Ashigaru Spearmen LF21
2 Ashigaru Spearmen LF32
2 Frontier Farmer LF9
2 Frontier Farmer LF18
2 Frontier Farmer LF27
2 Kikage Zumi Initiates LF7
2 Kikage Zumi Initiates LF15
2 Kikage Zumi Initiates LF39
2 Light Infantry LF4
2 Light Infantry LF23
2 Light Infantry LF40
2 Rice Farmer LF13
2 Rice Farmer LF28
2 Rice Farmer LF37

THE COMING STORM:
1 Yasuki Aitoko
1 Mirumoto Takanori
3 Ide Aragaki
2 Discovering the Daisho of Water
1 Discovering the Shakuhachi of Air
1 Thousand Year Rivalry

THE COMING STORM – RARE:
1 The Blessing 3 R
1 House of Disgrace 12 R
2 Temple of the Heavenly Crab 17 R
2 Yasuki Shairei 25 R
2 Daidoji Sutebo 27 R
3 Kakita Jikeru 30 R
1 Kitsuki Kira 32 R
2 Akodo Iketsu 38 R
2 Kitsu Leiko 42 R
1 Isawa Genma 50R
3 Bayushi Akagi 56 R
3 Zenathaar 72R
3 Ide Kosaka 74 R
2 Utaku Saiken 78 R
1 Traveling Ronin  exp. 87 R
2 Aramasu’s Mask 90 R
2 Sohei’s Ono 99 R
1 Interrupt the Void’s Flow 105 R
2 The Dragon’s Talon 110 R
1 Arrival of the Ivory Champion 114 R
1 Discovering the Anvil of Earth 122 R
2 Discovering the Seeds of the Void 124 R
1 Punishing Blow 134 R
3 Relocating the Court 136 R
1 Strength in Subtlety 139 R
1 Way of the Crab
3 Way of the Crane
2 Way of the Dragon
2 Way of the Lion
2 Way of the Mantis
3 Way of the Spider

THE COMING STORM – RARE FOIL:
3 Auspicious Arrival 1 R
3 The Blessing 3 R
3 House of Disgrace 12 R
3 Temple of the Heavenly Crab 17 R
2 Tunnel Network 18 R
3 Yasuki Shairei 25 R
3 Daidoji Sutebo 27 R
3 Kakita Jikeru 30 R
3 Kitsuki Kira 32 R
2 Togashi Yayoi 37 R
2 Akodo Iketsu 38 R
3 Kitsu Leiko 42 R
1 Tsuruchi Yashiro exp. 47 R
3 Yoritomo Yusuke 49 R
3 Isawa Genma 50R
2 Bayushi Akagi 56 R
3 Bayushi Jinn-Ja 58 R
3 Daigotsu Teruo 63 R
2 Susumu Takuan 67 R
3 Patairaku  no Oni 70 R
4 Zenathaar 72R
3 Ide Kosaka 74 R
3 Utaku Saiken 78 R
3 Assault Unit 79 R
2 Traveling Ronin  exp. 87 R
3 Aramasu’s Mask 90 R
3 Bo of Ritual Blessings 93 R
3 Sohei’s Ono 99 R
3 Interrupt the Void’s Flow 105 R
3 Sinful Dreams 108 R
3 The Dragon’s Talon 110 R
3 A Growing Rift 113 R
2 Arrival of the Ivory Champion 114 R
3 Discovering the Anvil of Earth 122 R
3 Discovering the Seeds of the Void 124 R
2 Inspired Leadership 126 R
3 Punishing Blow 134 R
3 Relocating the Court 136 R
2 Strength in Subtlety 139 R
2 Way of the Crab 148 R
3 Way of the Crane 149 R
3 Way of the Dragon 150 R
3 Way of the Lion 151 R
3 Way of the Mantis 152 R
3 Way of the Phoenix 153R
3 Way of the Scorpion 154R
2 Way of the Spider 155 R
3 Way of the Unicorn 156 R

THE COMING STORM PREMIUM:
6 Lion Ancestor 2
2 Beiko’s Bear 4
2 Yamazaru’s Monkey 6
1 Ashalan 7
1 Baraunghar Scout 8
1 Ivory Champion  12
2 Minor Illusion Token 15
5 Oni Hatchling 16
8 Clay Yojimbo Token 22
4 Goblin Follower 23
1 Light Follower Token 25
7 Lion Follower 26
6 Little Elephant Token  27
5 Medium Cavalry Follower 28
1 Medium Follower Token 29
1 Peasant
1 Armor 31
1 Unexpected Weapon 32
1 Glory of the Mantis Clan
1 Glory of the Scorpion Clan

A LINE IN THE SAND:
3 Colonial Market 5
3 Contested Market 6
1 House of Loose Silk 9
2 Momiji’s Chambers 13
2 Musha-Gaeshi14
1 Second City Harbor 15
3 Second City Market 16
3 The Ivory Courtroom 18
1 HidaKurima 20
2 HirumaDaizen 21
2 YasukiNakura24
2 DaidojiHirota25
3 Daidoji Takeda 27
2 Kakita Mariko 29
3 KakitaSchnischi 30
2 MirumotoFutoro 31
2 MirumotoJaikei 32
3 MirumotoSaiko 33
2 TamoriGinrao 34
3 Ikoma Akinari 38
3 IkomaGenichi 39
3 Matsu Rishou 41
3 Matsu Rishou42
2 KitsuneNakumi43
3 Tsuruchi Taito 46
1 AgashaBeiru49
3 IsawaWaiko 52
3 ShibaTuoko 53
1 ShibaYinfuo 54
2 BayushiAtsuto55
2 Bayushi Yasunari 56
1 ShosuroYasumasa 58
3 Yasi 66
1 Momiji, the Madam 69
3 Natsumi, the Socialite 70
2 IuchiKalsang 74
3 Moto Kyouaku-Inu76
1 ShinjoShimikoto 77
3 UtakuKimiono 78
1 Front Line Fodder 82
1 Ichigo’s Guard 83
3 Mercenary Guards 85
2 Pursuit Riders 87
3 Talented Maiko 90
1 Aranai’s Kama
3 Crude Daikyu
1 Heirloom Tanto
3 Hidden Dagger
3 Official Sanction
3 Opportune Weapon
3 Shikomizue
3 Shinai
3 Stockpiled Weapon
3 Impassable Waters
3 Past and Future
2 Thundering Waves
3 A Kensai’s Art
3 A Kensai’s Will
2 Banishing Breath
2 Disappearing World Style
1 Familiar Terrain
1 Fearless Devotion
1 Flight of No Mind
1 Not Yet Finished
3 Ornery
1 Press the Advantage
3 Startling Lessons
1 Step Into the Fray
2 Strike to Both Sides
3 Unwavering Resolve
3 Your Past

A LINE IN THE SAND – RARE:
2 Abdication 1 R
3 The Samurai Caste Divides 2 R
2 The Serpent War 3 R
1 Caostal Lane 4 R
3 House of Floating Petals 8 R
1 Yasuki Hora 23 R
3 DaidojiNatsuki 26 R
3 KakitaAriyoshi 28 R
2 TamoriWataru 35 R
2 TogashiShao 36 R
3 AkodoNiito 37 R
3 KitsuJunsuke 40 R
1 KitsuneSatoko 44 R
3 YoritomoHaruna 48 R
3 IsawaKaisei 50 R
2 IsawaOrinoko 51 R
2 GojuSaido 62 R
2 Susumu Jaru 64 R
1 Harukaze, the Confidant 68 R
3 Oboro, the Liar 71 R
3 Ide Ryou 73 R
2 Moto Alani 75 R
3 Dragon Elite Inkyo 81 R
1 Legion of the Khan 84 R
2 Spider Elite Sohei 89 R
3 Staff of the Raja Court 101 R
2 Light of the Morning Sun 111 R
2 See the Soul’s Past 113 R
2 Suspending Wind 115 R
1 A Kensai’s Victory 118 R
3 Benefits of Honor 121 R
3 Beset from All Sides 122 R
3 Calculated Risk 123 R
3 Casting Aside Honor 124 R
2 Long Term Fruition 133 R
3 Redirecting Rage 139 R
2 Show No Mercy 141 R
1 Spirited Dispute 143 R
1 Strength Remains
2 Traditionalist
3 Uncovered Plans

A LINE IN THE SAND – RARE FOIL:
3 Abdication 1 R
3 The Samurai Caste Divides 2 R
3 The Serpent War 3 R
3 Caostal Lane 4 R
2 House of Floating Petals 8 R
1 HidaKozan, Voice of the Empress 19 R
3 Yasuki Hora 23 R
3 DaidojiNatsuki 26 R
3 KakitaAriyoshi 28 R
3 TamoriWataru 35 R
3 TogashiShao 36 R
3 AkodoNiito 37 R
3 KitsuJunsuke 40 R
3 KitsuneSatoko 44 R
3 YoritomoHaruna 48 R
3 IsawaKaisei 50 R
3 IsawaOrinoko 51 R
3 SoshiKitaiko 59 R
3 YogoGingo 60 R
3 GojuSaido 62 R
3 Susumu Jaru 64 R
3 Harukaze, the Confidant 68 R
2 Oboro, the Liar 71 R
3 Ide Ryou 73 R
3 Moto Alani 75 R
3 Dragon Elite Inkyo 81 R
3 Legion of the Khan 84 R
3 Spider Elite Sohei 89 R
3 Ensorcelled Longsword 94 R
2 Staff of the Raja Court 101 R
3 Toshigoku’s Blade 103 R
2 Guidance in War 109 R
3 Light of the Morning Sun 111 R
3 See the Soul’s Past 113 R
3 Suspending Wind 115 R
3 A Kensai’s Victory 118 R
2 Benefits of Honor 121 R
3 Beset from All Sides 122 R
3 Calculated Risk 123 R
3 Casting Aside Honor 124 R
3 Diplomacy Breaks Down 126 R
3 Long Term Fruition 133 R
3 Progressive 138 R
3 Redirecting Rage 139 R
3 Show No Mercy 141 R
3 Spirited Dispute 143 R
3 Strength Remains 147 R
2 Traditionalist 150 R
3 Uncovered Plans 151 R
3 Victory Through Deference 154 R

A LINE IN THE SAND – PREMIUM:
1 OhsukiSensei 4/46
1 ShibataSensei 5/46
1 TadanobuSensei 6/46
3 Small Holding 10/46
7 Lion Ancestor 11/46
1 The False Nimuro 12/46
2 Beiko’s Bear 13/46
3 Nakumi’s Fox 14/46
3 Parumba’s Boar 15/46
3 Yazamaru’s Monkey 16/46
3 Asako Ontoiko 17/46
3 Ashalan 18/46
2 Baraunghar Scout 19/46
1 Champion 21/46
3 Ivory Champion 23/46
1 Kichi’s Shadow Badger 24/46
3 Kikuchiyo  25/46
1 Major Illusion 26/46
1 Minor Illusion 27/46
5 Oni Hatchling 28/46
1 Onyx Oni 29/46
3 Tower Guard 30/46
1 Tsumaru’s Ilusion 31/46
2 Undead Champion 32/46
3 Zombie 33/46
5 Clay Yojimbo 34/46
6 Goblin Follower 35/46
3 Light Follower 37/46
8 Lion Follower 38/46
8 Little Elephant 39/46
7 Medium Cavarly Follower 40/46
5 Medium Follower 41/46
1 Peasant 42/46
3 Armor 43/46
2 Unexpected Weapon 44/46
8 Wataru’s Potion 45/46
1 Draft Rules
1 Glory of the Crab 7SP
1 Glory of the Crane 8 SP /7 SP
1 Glory of the Dragon 7 SP
1 Glory of the Lion 7 SP
1 Glory of the Mantis 7 SP
1 Glory of the Phoenix 7 SP
1 Glory of the Scorpion 7 SP

SIEGE: HEART OF DARKNESS:
2 Temple of the Heavenly Crab
2 Tsuruchi Kaito
1 Yoritomo Ichido
2 Yoritomo Yusuke
1 Ensorcelled Longsword
1 Khalimpeh-jiak
1 Tiger Claw
1 Back to the Front
1 Casting Aside Honor
1 Suffer the Consequences
2 Way of the Mantis
2 Suana Dojo
1 Isawa Kaisei
1 Isawa Genma
1 Divination Bowl
1 Blistering Rain
1 Sailor’s Warning
1 Seeking the Way
1 Words of Consecration
1 The Turtle’s Shell
2 Thoughtless Sacrifice
1 Productive Mine
1 Bayushi Akagi
1 Bayushi Toshimo
1 Aranai’s Armour
1 A Growing Rift
1 Inexplicable Challenge
1 Insight
1 Iron and Stone
1 Strength in Subtlety
1 Victory Through Deference

THE NEW ORDER:
3 Seclusion
1 Missing Caravan
2 Shrine of the Colonies
2 Kaiu Akemi
3 Daidoji Tomoni
3 Kakita Daitsu
3 Tamoti Chikyu
3 Akodo Yuyama
2 Ikoma Ayumi exp.
3 Matsu Hachiro exp.
3 Matsu Misato
2 Kitsune Gorikki
2 Tsuruchi Satou
3 Isawa Fujigawa
1 Shiba Koshiba
3 Bayushi Iyashi
2 Shosuro Yamazaki
2 Moto Tadasu
3 Masajiro
3 Bound Spirit
1 Shinjo Archers
1 Akumato
3 Takatsume
1 Token of Affection
1 Fire Kami’s Greed
1 A Good Death
1 Dirty Tricks
1 Drawing First Blood
1 Stay Behind Me
2 Sulphurous Swamps

THE NEW ORDER – RARE:
1 Devastating Betrayal
1 Delicate Forge
2 Daidoji Yurei
1 Mirumoto Touya
2 Togashi Gozato
3 Akodo Raikitsu
1 Kitsu Suzaki
1 Kitsune Yoshioka
3 Isawa Tenkawa
2 Bayushi Aggushi & Bayushi Janqu
3 Yogo Chijin
3 Daigotsu Takahide
3 Ide Hideshi
3 Keppo exp.
1 Anonymous Monk
2 Trained Horsemen
1 Trained Swordsmen
3 Unliving Legion
3 Demolisher
1 Raiden O-Tsuchi
1 Tessen of the Tsunami Legion
1 Fierce Blood of the Earth
1 Grasp the Mind
1 Strength of the Fifth Ring
3 Emerald Ascension
2 Jade Ascension
2 Obsidian Ascension
1 Overwhelming Offense
1 Priestly Feud
2 Self and No Self
2 Serenity
3 Undermining the Otomo
1 Undone by the Enlightened

THE NEW ORDER – RARE FOIL:
3 Devastating Betrayal
2 Delicate Forge
3 Lane of Immorality
3 Remote Temple
2 Hida O-Win
1 Yasuki Makoto exp.
3 Daidoji Nozomi
3 Daidoji Yurei
2 Mirumoto Touya
2 Togashi Gozato
3 Akodo Raikitsu
3 Kitsu Suzaki
3 Kitsune Yoshioka
2 Yoritomo Nishigori
3 Isawa Nomura
2 Isawa Tenkawa
3 Bayushi Aggushi & Bayushi Janqu
3 Yogo Chijin
3 Daigotsu Takahide
1 Susumu Issei
3 Ide Hideshi
3 Moto Nergui
1 Iweko Miaka
2 Keppo exp.
1 The Abbot
3 Anonymous Monk
2 Trained Horsemen
3 Trained Swordsmen
3 Unliving Legion
3 Demolisher
3 Raiden O-Tsuchi
3 Tessen of the Tsunami Legion
3 Fierce Blood of the Earth
2 Final Ruin
2 Grasp the Mind
2 Strength of the Fifth Ring
3 A New Alliance
3 Brazed Disregard
3 Cautious Contemplation
3 Emerald Ascension
2 Jade Ascension
3 Obsidian Ascension
3 Overwhelming Offense
3 Priestly Feud
3 Self and No Self
3 Serenity
2 The Soul of Men
3 Undermining the Otomo
3 Undone by the Enlightened
3 Unforeseen Cost

THE NEW ORDER PREMIUM:
2 Small Holding 1/38
7 Lion Ancestor 2
2 Beiko’s Bear 4
3 Nakumi’s Fox 5
3 Parumba’s Boar 6
3 Yazamaru’s Monkey 7
3 Yoshioka’s Elephant 8/38
1 Asako Ontoiko 9
1 Ashalan 10
1 Baraunghar Scout 11
1 Ivory Champion 15
3 Kikuchiyo  17
1 Major Illusion 18
2 Minor Illusion 19
4 Oni Hatchling 20
1 Onyx Oni 21
1 Tower Guard 22
1 Undead Champion 24
6 Clay Yojimbo 26
6 Goblin Follower 27
1 Kiba 28
6 Lion Follower 30
6 Little Elephant 31
5 Medium Cavarly Follower 32
4 Medium Follower 33
7 Zombie Follower 34/38
2 Armor 35
1 Unexpected Weapon 36
8 Wataru’s Potion 37
1 Stronghold (7 SP) 38/38
1 Stronghold (8SP)
1 Draft Rules
5 Koku
20 Koku

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-02-17, 18:15 »
POSZUKUJĘ: EMPEROR EDITION[/size]

EMPEROR PROMO:
1 Hida Kisada ALT
1 Doji Makoto ALT
1 Mirumoto Shikei ALT
3 Lion Ancestor (SC)
1 Yoritomo Hiromi ALT
1 Daigotsu Kampeki ALT
1 Moto Naleesh ALT
3 Genjiro(UNR)
3 Shrine to Hofukushu (UNR)
3 Ambush (ALT)
3 Brothers in Battle (ALT)
3 Encircled Terrain (ALT)
3 Know no Fear (ALT)
3 No Hiding Place (ALT)
3 Revenge (ALT)
3 Steel on Steel (ALT)
1 The Deciding Moment #1
1 The Deciding Moment #3
1 The Deciding Moment #4
1 The Deciding Moment #5
3 The Height of Courage (ALT)
3 Village Guardian (ALT)
1 Ivory Imperial Favor token
1 Moto Chagatai DB
1 Pokku exp. DB
1 Game of Sincerity DB
1 Kolat Master DB
1 Shadow Talon DB
1 Hida Kisada DB
1 Doji Makoto DB
1 Mirumoto Shikei DB
1 Akodo Dairuko DB
1 Shiba Tsukimi exp.4 DB
1 Bayushi Nitoshi DB
1 Daigotsu Kanpeki DB
1 Moto Naleesh DB
1 The Dark Naga DB

GENCON PACK (2011):
3 Merchant Atoll
1 All That Will Be Lost

WAR OF HONOR:
2 Acrobat Troupe (WOH 8)
1 Expendable Resources (WOH 16)
1 Shrine to Fukurokujin (WOH 24)
1 Temple to Shinsei (WOH 29)
1 Travelling Peddler (WOH 31)
1 Heaven’s Tears WOH 81)
2 Wall of Honor (WOH 123)
1 Ronin Brotherhood (WOH 70)

BEFORE THE DAWN:
1 Hiruma Akio exp. (F)
1 Isawa Sakonoko

BEFORE THE DAWN – RARE:
2 Matsu Kaido
3 Detained

SECOND CITY:
1 Law of Darkness Dojo

SECOND CITY – RARE:
3 Insulting Gesture

EMPEROR FULL BLEED:
1 Carpenter Castle FB
1 Halls of Forgotten FB
1 Kyuden Hida exp. FB
1 Yasuki Palaces exp. FB
1 Hidden Falls Dojo FB
1 The Aerie FB
1 Dragon’s Breath Castle FB
1 Foothills Keep FB
1 Pillars of Virtue FB
1 Library of Rebirth FB
1 Shiro Shiba FB
1 Temple of Purity FB
1 Waystation of the Path FB
1 Keep of the Dead FB
1 The Shadow’s Lair FB
1 The Spider’s Web FB
1 Journey’s End Keep FB
1 Plains of the Maiden FB
1 The Khan’s Estate FB
1 Hida Kisada FB
1 Doji Makoto FB
1 Mirumoto Shikei FB
1 Shiba Tsukimi exp.4 FB
1 Daigotsu Kanpeki FB
1 Moto Naleesh FB
1 Ring of Air KANJI
1 Ring of Earth KANJI
1 Ring of Fire KANJI
1 Ring of the Void KANJI
1 Ring of Water KANJI

EMPEROR  - DEMO DECK:
1 Heart of Rokugan (LN)
1 Never Safe (SC)
1 Ninja Tricks (SC)
1 Tsubute (SC)

EMPEROR PREMIUM CARD:
6 Lion Ancestor
2 Gina’s Fox
4 Walking Dead
1 Venerated Sensei
1 Farmlands Conscripts
1 Infantry Follower
8 Kobashi’s Spawn
2 Mounted Ashigaru
4 Nakanu’s Creations
3 Kaiu Armor
7 Tsi Weapon
1 Plain of Gold (BL/GR back)?
1 The Crab Clan BIO
1 Crab Kami BIO
1 Hida Horu BIO
1 Hida Kisada BIO (CH)
1 Hida Yamadera BIO
1 Crab BIO1
1 Crab BIO2
1 Crab BIO3
1 Crab BIO4
1 Crab BIO5
1 Crab BIO6
1 Crab experience card
1 Crane Favor
1 Phoenix Favor
1 The Phoenix Clan BIO
1 Phoenix Kami BIO
1 Kunji BIO
1 Shiba Tsukimi exp.4
1 Phoenix BIO1
1 Phoenix BIO2
1 Phoenix BIO3
1 Phoenix BIO4
1 Phoenix BIO5
1 Phoenix BIO6
1 Phoenix BIO7
1 Phoenix experience card
1 Scorpion experience card
ST Glory of the Dragon
ST Glory of the Lion
1 Air

EMPEROR EDITION:
1 Border Keep GR back?
1 Halls of Forgotten
1 Yasuki Palaces exp.
1 Kyuden Otomo exp.
1 Shinden Asahina
1 The Aerie
1 Hida Horu
1 Doji Makoto
1 Doji’s Guidance
2 Iron Mine
1 Asahina House Guard
3 The Courtesy of the Crane

EMPEROR EDITION – RARE:
2 Kakita Kazan
1 Chugo Seido
1 Moneylander
1 Clan Standard
3 Gift Armor
2 Capturing the Soul
1 I Give You My Name
1 A Stain Cleansed
3 Ambush
2 Awed Witness
1 Bad Kharma
3 Banish All Doubt
2 Caught Unawares
1 Dangerous Indulgence
1 Focus
1 Immovable Object
1 Inexplicable Challenge
3 Martial Instruction
2 Sneak Attack

EMBERS OF WAR – RARE:
3 Yasuki Makoto
2 Kakita Kae
2 Togashi Rikyou
1 Kitsu Miro
2 Asako Megu
1 Ochiai’s Bravery
2 Astonishing Accusation
2 Reckless Duel
1 Scouting the Pass

THE SHADOW’S EMBRANCE:
1 Sheltered Port
1 Kuni Renyu
1 Yasuki Ikke
1 Ikoma Shuji
1 Kitsu Sorano exp.
1 Kenta
1 Sudden Movement

SEEDS OF DECAY – RARE:
2 Tamori Tamoko
2 Ingenuity
2 Urgency

PLAYER CLAN PACKAGE:
1 Crab Clan Player Pack
3 Hida Mimori
3 Hiruma Nitani
3 Kaiu Esumi
3 Yasuki Tsujiken
1 Kaiu House Guard
1 Crane Clan Player Pack
3 Asahina Michiru
3 Daidoji Ebizo
3 Doji Dainagon
3 Doji Genshin
1 Asahina House Guard
1 Dragon Clan Player Pack
3 Kitsuki Daisuke
3 Mirumoto Kouzei
3 Tamori Tomaru
3 Togashi Torazu
1 Tamori House Guard
1 Lion Clan Player Pack
3 Akodo Kakihara
3 Akodo Kamina
3 Ikoma Shinju
3 Kitsu Akai
1 Ikoma House Guard
1 Mantis Clan Player Pack
3 Kitsune Tokoru
3 Moshi Tomiko
3 Tsuruchi Tomaru
3 Yoritomo Tarao
1 Phoenix Clan Player Pack
3 Asako Heiwa
3 Asako Moeru
3 Isawa Kojiro
3 Shiba Toshisugo
1 Asako House Guard
1 Scorpion Clan Player Pack
3 Bayushi Tenzan
3 Bayushi Waru
3 Shosuro Kameyoi
3 Shosuro Konishi
1 Soshi House Guard
1 Spider Clan Player Pack
3 Daigotsu Bukaro
3 Daigotsu Tenbatsu
3 Goju Yurishi
3 Omigawa
1 Goju House Guard
1 Unicorn Clan Player Pack
3 Iuchi Yupadi
3 Moto Isul
3 Shinjo Horibe
3 Utaku Mai
1 Moto House Guard

HONOR & TREACHERY:
PD1 Remote Village 1
PD2 Tamori Kusugi 1
PD3 Natsumi 1
PD4 Shiba Jikaro 1
PD5 Silver Mine 1
PD6 Isawa Tamaki 1
PD7 Isawa Nairuko 1
PD9 Large Farm 1
PD10 Rice Paddy 2
PD11 Daidoji Kenshi 1
PD12 Shiba Jikaro 1
PD13 Tamori Kusugi 1
PD15 Small Farm 1
PD16 Isawa Taiken 1
PD17 Silk Works 1
PD18 Natsumi 1
PD19 Bushi Dojo 1
PD20 Isawa Nairuko 1
PD21 Silver Mine 1
PD22 Small Farm 1
PD23 Natsumi 1
PD24 Remote Village 1
PD25 Large Farm 1
PD26 Isawa Taiken 1
PD28 Rice Paddy 2
PD30 Isawa Tamaki 1
PD31 Silk Works 1
PD32 Small Farm 1
PD33 Shiba Jikaru 1
PD34 Isawa Tamaki 1
PD35 Rice Paddy 2
PD36 Isawa Taiken 1
PD37 Remote Village 1
PD38 Isawa Nairuko 1
PD39 Large Farm 2
PD40 Silk Works 1
PF1 Akodo Regulars 1
PF2 Contenplate the Void 1
PF3 Cleansing the Path 1
PF4 Crushing Strength 1
PF5 One Shout 1
PF6 Servitors of Stone 1
PF7 Treachery and Deceit 1
PF8 Scouring Flood 1
PF9 Native Guide 1
PF10 Clearing Crew 1
PF11 Back to the Front 1
PF12 Earth’s Embrace 1
PF13 Devoted Yojimbo 1
PF14 Conflagration 1
PF15 Communion with Earth 1
PF16 Back to the Front 1
PF17 Cleansing the Path 1
PF18 Communion with Earth 1
PF19 Native Guide 1
PF20 Scouring Flood 1
PF21 One Shout 1
PF22 Earth’s Embrace 1
PF23 Clearing Crew 1
PF24 Crushing Strength 1
PF25 Servitors of Stone 2
PF26 Conflagration 1
PF27 Contemplate the Void 1
PF28 Devoted Yojimbo 1
PF29 Treachery and Deceit 1
PF30 Earth’s Embrace 1
PF31 Native Guide 1
PF32 Communion with Earth 1
PF33 Back to the Front 1
PF34 Servitors of Stone 1
PF35 Akodo Regulars 1
PF36 Conflagration 1
PF37 Scouring Flood 1
PF38 Clearing Crew 1
PF39 Cleansing the Path 1
PF40 Devoted Yojimbo 1
SD1 Diamond Mine 1
SD2 Large Farm 1
SD3 Small Farm 1
SD4 Shosuro Konishi 1
SD5 Bayushi Kasumi 1
SD7 Bayushi Irezu 1
SD9 Hida Bushotsu 1
SD10 Bushi Dojo 1
SD11 Geisha House 1
SD12 Remote Village 1
SD13 Bayushi Manami 1
SD14 Shosuro Chikata 1
SD15 Diamond Mine 1
SD16 Akodo Shihoro 1
SD17 Large Farm 1
SD18 Bayushi Irezu 1
SD19 Small Farm 1
SD20 Geisha House 1
SD21 Akodo Shihiro 1
SD22 Bushi Dojo 1
SD23 Bayushi Utoro 1
SD24 Shosuro Chikata 1
SD25 Remote Village 1
SD26 Bayushi Kasumi 1
SD27 Bayushi Utoro 1
SD28 Diamond Mine 1
SD29 Shosuro Chikata 1
SD30 Akodo Shihiro 1
SD31 Geisha House 1
SD32 Hida Bushotsu 1
SD33 Bayushi Kasumi 1
SD34 Small Farm 1
SD35 Bayushi Irezu 1
SD36 Bayushi Utoro 1
SD37 Large Farm 1
SD38 Shosuro Konishi 1
SD39Bayushi Manami 1
SD40 Remote Village 1
SF1 Block Supply Lines 1
SF2 Incapacitated 1
SF3 Prepared for Death 1
SF5 Fall Back! 1
SF6 Veteran Skirmishers 1
SF7Back to the Front 1
SF8Wave Man 1
SF9 Crushing Strength 1
SF10 Seppun Heavy Elite 1
SF11 Block Supply Lines 1
SF12 Rank & File 1
SF13 Native Guide 1
SF14 Elite Training 1
SF15Inspirational Address 1
SF16 Never Afraid 1
SF17 Veteran Skirmishers 1
SF18 Back to the Front 1
SF19 Crushing Strength 1
SF20 Never Afraid 1
SF21 Wave Man 1
SF22 Seppun Heavy Elite 1
SF23 Elite Training 1
SF24 Fall Back! 1
SF25 Inspirational Address 1
SF26 Rank & File 1
SF27 Crushing Strength 1
SF28 Native Guide 1
SF29 Prepared for Death 1
SF30 Incapacitated 1
SF31 Veteran Skirmishers 1
SF32 Inspirational Address 1
SF33 Never Afraid 1
SF34 Fall Back! 1
SF35 Wave Man 1
SF36 Elite Training 1
SF37 Rank & File 1
SF38 Block Supply Lines 1
SF39 Back to the Front 1
SF40 Seppun Heavy Elite 1

GEMPUKKU EDITION:
1 Hida Yamadera exp.
1 Doji Dainagon exp.
1 Togashi Korimi exp.2
1 Moshi Madoka exp.
1 Shosuro Hawado exp.2
1 Daigotsu Negishi exp.
1 Buried Treasures (Ma)
1 Purveyor of Questionable Gods (Sp)
1 The Merchants’ District (Sc)
1 Tattoos and Trinkets (Dr)
1 The Daidoji Marketplace (Cn)
1 The Ide Caravan (Un)
1 The Yasuki Peddler (Cr)

TORN ASUNDER - RARE:
3 Isawa Hibana
1 Eye of the Sword

IVORY PROMO:
1 Hida Kisada exp. (foil)
1 Doji Makoto exp.(foil)
1 Mirumoto Shikei exp. (foil)
1 Akodo Dairuko exp. 2  (foil)
1 Yoritomo Hiromi exp.2  (foil)
4 Shabura (ALT)
1 Isawa Shunryu(foil)
1 Daigotsu Kanpeki exp.3 (foil)
1 Moto Nalesssh exp. (foil)
1 Armed Rice Farmer
1 Armed Rice Farmer (foil)
3 Horobei (ALT-foil)
3 Kagesai
2 Family Dojo
3 Family Dojo (foil)
3 Kabuki Theater Troupe (ALT-foil)
1 Oracle of the Void exp.
3 Poorly Placed Garden (ALT-foil)
1 The Amethyst Court
1 The Emerald Dojo
1 The Emerald Dojo (foil)
1 The Ivory Dojo
1 The Jade Temple
1 The Obsidian Duelist Grounds
1 The Onyx Dueling Circle
1 The Ruby Dojo
1 The Topaz Dojo
1 The Turquoise Court
1 Frost Dragon Festival
1 Frost Dragon Festival (foil)
1 Keigo Sensei (foil)
1 Anc. Armor of the Crab Clan exp. (foil)
1 Anc. Armor of the Crane Clan exp. (foil)
1 Anc. Armor of the Dragon Clan exp. (foil)
1 Anc. Armor of the Lion Clan exp. (foil)
1 Ancestral  Armor of the Mantis Clan (foil)
1 Anc. Armor of the Phoenix Clan exp. (foil)
1 Anc. Armor of the Scorpion Clan (foil)
1 Ancestral  Armor of the Spider Clan (foil)
1 Anc. Armor of the Unicorn Clan exp. (foil)
3 Sadamune Blade (ALT-foil)
3 Mystical Augmentation (ALT-foil)
1 Back to the Front (ALT)
3 Back to the Front (ALT-foil)
3 Block Supply Lines (ALT-foil)
2 Contentious Terrain (ALT)
3 Contentious Terrain (ALT-foil)
2 Encircled Terrain (ALT)
3 Encircled Terrain (ALT-foil)
3 Incapacited (ALT-foil)
3 Imperial Summons (ALT)
3 Sneak Attack (alt)
3 Soul’s Sacrifice (ALT)
3 Soul’s Sacrifice (ALT-foil)
3 Wounded in Battle (ALT)
3 Wounded in Battle (ALT-foil)
3 Heavy Cavalry (ALT)
3 Heavy Cavalry (ALT-foil)
3 Sparrow Clan Aide (ALT)
3 Sparrow Clan Aide (ALT-foil)
1 The Exquisite Palace of the Crane (foil)
1 The Honorable Garrison of the Lion (foil)
1 The Eternal Temple of the Phoenix (foil)
1 The Shadowed Estate of the Scorpion (foil)
1 The Sinister Citadel of the Spider  (foil)
1 The Golden Plains of the Unicorn (foil)
BACK:
1 The Exquisite Palace of the Crane (foil)
1 The Remote Monastery of the Dragon (foil
1 The Honorable Garrison of the Lion (foil)
1 The Eternal Temple of the Phoenix (foil)
1 The Sinister Citadel of the Spider  (foil)
1 The Golden Plains of the Unicorn (foil)

COILS OF MADNESS:
1 The Empire’s Foe Exposed 10
1 Temple of Tengen 21
1 Hida O-Ushi  inex. 22
1 Hiruma Nikaru, the Flesh Eater exp.2 23
1 Nishoji, the Steel-Eyed 26
1 Asukai, the Tireless28
1 Doji Hakuseki exp.3 29
1 Doji Hoturi  inex.30
1 Kakita Hideo exp.2 31
1 Kakita Ichugiku exp.32
1 Tochiko, the Jagged Tusk48
1 Asako Kaitoko 53
1 Bayushi Nitoshi exp. 60
1 Zansho exp. 82
1 Moto Ming-Gwok Exp 85
1 Shinjo Tselu XP 87
1 Tsiang the Benevolent 88
1 Heart of Fudo exp.2 99
3 Justice of the Crane 100
1 Koan’s Staff 104
1 The Egg of P’an Ku • Exp106
1 False Ring of Air 107
1 False Ring of Fire
1 False Ring of the Void
1 Koan’s Whisper
1 Deliberations
3 The Tale of the Disgraced

FALLEN:
1Hiruma Ogata 1/13
1 Daidoji Adachi 2/13
3 Mirumoto Kazuya 3/13
1 Ikoma Ayumi 4/13
1 Yogo Katsuta 8/13
1 Nishiguchi9/13

FULL BLEED:
3Hiruma Ogata 1/9
3 Daidoji Adachi 2/9
1 Mirumoto Kazuya 3/9
1 Ikoma Ayumi 4/9
1 Yoritomo Tonogi 5/9
1 Isawa Ryuzo 6/9
1 Yogo Katsuta 7/9
1 Moto Xin 9/9

1 Rampart Paranoia
1 Colonial Dojo
2 Colonial Temple
1 Fudoist Advisor
2 Questionable Merchant
2 Recruitment Station
3 Suikihime’s Chambers
2 Temple of Madness
1 Akumasa
2 Asp Skirmisher
2 Iuchi Takaki
1 Aberrations
2 Fudo’s Fiends
2 Lone Sentry
1 Naga Remnants
2 Shinobi Vassal
2 Armor of the Mad
2 Justice of the Crane
2 Parangu
2 Blade of Storms
2 Soul of Earth
1 Tempest of Air
1 Typhoon Surge
2 A Magistrate Falls
2 Death of the Winds
2 Deliberations
2 Delicate Gamble
1 Invocation
2 Moment of Destiny
2 Suikihime’s Sanction
1 Temple Grounds
2 The Tale of the Disgraced


COILS OF MADNESS - FOIL:
1 Temple of Tengen 21
1 Kuni Renyu exp.2 25
1 Nishoji, the Steel-Eyed 26
1 Asukai, the Tireless28
1 Doji Hakuseki exp.3 29
1 Doji Hoturi  inex. 30
1 Suzume Shindo, the Final Blade 33
1 Kimura, Forgiver of Sins34
1 Kitsuki Daisuke exp.2 35
1 Kitsuki Kinaro exp. 36
1 Togashi Mitsu • Inex 37
1 Akodo Tsudoken exp.2 40
1 Jikoji, Fist of Stone43
1 Matsu Nimuro • Exp 2 44
1 Morito Inoue45
1 Moshi Tomiko exp.46
1 Yoritomo Kanaye exp. 50
1 Asako Chukage exp. 2 52
1 Asako Kaitoko 53
1 Tonbo Inuyama, the Eye of Tomorrow 57
1 Kokujin • Inex 74
1 The Shakash exp. 80
1 Iuchi Karasu Inex 83
1 Moto Ming-Gwok Exp 85
1 Heart of Fudo exp.2 99
1 The Egg of P’an Ku • Exp 106
1 Unbearable Weight 136

GATES OF CHAOS:
1 Doji Razan 27
20 Yodotai Legionnaire 87
1 The Thunder Resounds109
1 Holding Cells 122
1 Iaijutsu Dojo 124

GATES OF CHAOS – RARE:
2 Productive Mine 12 R
2 Slave Pits 13 R
2 Toritaka Iabuchi 20 R
3 Daidoji Tobei 26 R
3 Kitsu Ririko 39 R
1 Shinjo Yoshie 74 R
2 Camel Mounts 77 R
1 Cast Aside Appearances 99 R
1 Constructing the Self 100 R
1 Focus on the Flame 101 R
3 Hidden Storehouse of House Rafiq 121R
2 Lessons from the Heralds 128 R
3 New Cavarly Tactics 133 R
1 Strength of the Bear 140 R
2 The False Route 144 R
1 Unsettling Gathering 150 R

GATES OF CHAOS - FOIL:
3 Exquisite Silk Works 7 R
2 Imperial Explorer’s Dojo10R
1 Jade Mine 11R
3Productive Mine 12 R
2 Slave Pits 13 R
1 Toritaka Iabuchi 20 R
3 Daidoji Tobei 26 R
2 Tamori Jinai 32 R
3 Kitsu Ririko 39 R
1 Yoritomo Hiromi exp. 44 R
3 Yoritomo Mikaru 45 R
1 Asako Ifukube 46 R
1 Yogo Takashi 57 R
2 Daigotsu Ryuko59 R
1 Shinjo Tselu exp.2 73 R
1 Shinjo Yoshie
2 Clay Kshatriya
2 Elephant Cavarly
2 Enslaved Djinn
2 Lost Blade of the Maharaja 91R
2 Red Hunger’s Fang 93 R
2 Befriend the Tides 98 R
1 Constructing the Self 100 R
1 Focus on the Flame 101 R
2 Kiyoshi’s Wrath 103 R
2 The Tao of Fudo 108 R
2 Claiming the Ruins 117 R
3 Hidden Storehouse of House Rafiq 121R
2 Ivinda Village 125 R
1 Lessons from the Heralds 128 R
3 New Cavarly Tactics 133 R
2 Recovering What Was Lost 137 R
2 Sorrowful Prayer 139 R
2 Strength of the Bear 140 R
2 The Crystal Tears 142 R
2 The False Route 144 R
2 The Final Lesson 145 R
2 Trade Embargo 147 R
3 Unsettling Gathering 150 R

AFTERMATCH:
1 Front Rank Troops 82
1 Grasp the Swords 125
3 Steal an Advantage 140
3 Unholy Strike 148

AFTERMATCH – RARE:
3 Jade Pearl Inn 11 R
3 Suana Dojo 13 R
2 Daidoji Gensai 23 R
1 Tamori Shinji 31R
2 Matsu Miura 38 R
2 Yoritomo Toganin 44 R
1 Isawa Tsumaro 48 R
1 Bayushi Jin-E 53 R
2 Shosuro Takazaki 57 R
1 Daigotsu Endo 60 R
2 Iuchi Wattu 71 R
1 Legulus’s Legion 84 R
2 Dagger of the Crystal Wind 88 R
1 Blistering Rain 99 R
1 Hitomi’s Devotion 102 R
2 Sailor’s Warning
3 Searing Siege 106 R
2 Yojimbo of Earth 109 R
1 Concealed Reserves 117R
3 Demonstrating Technique 118 R
2 Directing the Battle 120 R
2 Expanding the Gardens 122 R
1 Sleight of Hand 139 R
3 The Legion’s Might 143R
3 Thoughtless Sacrifice145R

AFTERMATCH – FOIL:
1 Changing the Game 4 R
2 Into the Wastes 5 R
3 House of Prophecy 10 R
3 Jade Pearl Inn 11 R
3 Suana Dojo 13 R
1 Hida Kaiji exp. 16 R
2 Hida Kurabi 17 R
2 Daidoji Gensai 23 R
1 Daidoji Tametaka exp.2 24 R
1 Mirumoto Kalen exp. 30 R
2 Tamori Shinji 31R
1 Akodo Uehara exp. 35R
3 Matsu Miura 38 R
1 Kitsune Merihiko exp. 40 R
3 Yoritomo Toganin 44 R
3 Isawa Ikariya 47 R
1 Isawa Tsumaro 48 R
3 Bayushi Jin-E 53 R
3 Shosuro Takazaki 57 R
3 Daigotsu Endo 60 R
3 Iuchi Wattu 71 R
1 Band of Brothers 76 R
2 Black Raiders 77 R
3 Court Scribe 79 R
2 Legulus’s Legion 84 R
3 Dagger of the Crystal Wind 88 R
3 Khalimpej-jiak 90 R
3 Tiger Claw 95 R
3 Versatile Blade 97 R
3 Blistering Rain 99 R
3 Hitomi’s Devotion 102 R
2 Sailor’s Warning 105 R
3 Searing Siege 106 R
2 Yojimbo of Earth 109 R
3 Concealed Reserves 117R
3 Demonstrating Technique 118 R
2 Directing the Battle 120 R
3 Expanding the Gardens 122 R
2 Mercantile Conflict 132 R
1 Move the Troops 133 R
2 Planted Evidence 135 R
1 Sleight of Hand 139 R
3 The Legion’s Might 143R
3 Thoughtless Sacrifice145R
3 Unchecked Fury 147 R

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-02-17, 18:16 »
POSZUKUJĘ: CELESTIAL EDITION[/size]

PROMO: CELESTIAL:
3 Barley Farm (alt. art)
1 De Belis Yoditorum
2 My Grandfather’s Daisho
1 Seiatsu
1 Crab Favor
1 Crane Favor
1 Dragon Favor
1 Lion Favor
1 Phoenix Favor
1 Scorpion Favor
1 Spider Favor
1 Unicorn Favor
1 Ronin Favor
1 Imperial Favor

FIXY Z GOTE (Samurai 2009):
1 Isawa Mizuhiko
1 Isawa Takesi
1 Impromptu Duel

CELESTIAL EDITION – RARE:
1 Kaiu Taru (Nothing…)
1 Doji Armor (-Bayushi Eisaku)

THE PLAGUE WAR – RARE:
1 Tennyo
2 Deathly Aura

THE DEAD OF WINTER:
3 Guided by Honor (dynasty back)
 
GOTE15 – RARE (5 kart nie istnieje, karty mają tylko 1 znaczek edycji po prawej stronie)
2 Kitsuki Tsuboko
1? Togashi Nakahara
3 Ikoma Hagio
2 Yoritomo Sunagawa
1 Asako Serizawa
3? Asako Suda
1 Bayushi Hirose
1 Bayushi Shigeru
1 Daigotsu Buroki
1? Oishi
1? Winter Solstice
1? Games of Court
2 Inexplicable Challenge
3? Mounting a Defense
2 Paths of Honor & Glory
1 Phantom Blade Kata
3? Unexpected Arrival
1 Word of Fire
1? Legion of Death
1? Moonless Riders
3 Ronin Brotherhood

CELESTIAL FOIL:
1 Expendable Resources
3 Stables
2 Travelling Peddler

CE 15:
1 Celestial Mempo of the Dragon Clan
1 Kitsuki Taiko exp. (Goodbye…)
1 Yoritomo Saburo (I had hoped…)
1 Knife in the Darkness (There are some…)
2 Unstoppable Force (When all else…)
1 Doji Armor (-Bayushi Kurumi)
1 Hida War Drums (-Akio)
1 Central Castle (performing)
1 Seven Fold Palace (performing)

FLASHBACK CE 15:
1 Hida Yakamo (Oni)
2 Togashi Mitsu
2 Matsu Gohei
1 Yoritomo Utemaro
1 Ninja Shapeshifter
2 Isawa Tadaka
2 Moto Tsume
1 Merchant Caravan
2 Avoid Fate
1 Come One at a Time
1 Crushing Attack
1 Evil Portents
2 Iaijutsu Duel
1 Into the Darkness
1 Shame
2 Wedge
1 I Give You My Name
1 Secrets on the Wind

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-02-17, 18:18 »
POSZUKUJĘ: SAMURAI EDITION[/size]

PROMO – SAMURAI KANJI:
1 Barrack of the Damned Full Bleed
1 Mountain’s Shadow Dojo FB
1 Shizuka Toshi FB
1 Mountain Summit Temple FB
1 Crossroads Fortress FB
1 Tetsu Kama Mura FB
1 The Hall of Ancestors FB
1 Eastern Hub Port FB
1 Kyuden Asako FB
1 The Agasha Foundries FB
1 Brillant Rebirth Temple FB
1 Houritsu Mura FB
1 Seven Stings Keep?
1 Black Silk Castle FB
1 The Ruined City FB
1 The Spider’s Lair FB
1 The Temple of Death FB
1 The Utaku Plains FB
1 The Western Steppes FB
1 Shiryo Usagi FB
1 The Shrine of Lady Sun FB
1 The House of False Hope FB
1 Hida Yakamo
1 Doji Domotai FB
1 Border Watch Post
1 Deeds and Words
3 Kabuki Theater Troupe (alt.)
3 Secondary Keep (UNR)
3 Supply Smuglers (alt.)
3 Temple of the Righteous Emperor (alt.)
3 Temple of the Seekers (alt.)
1 I Am Ready (alt.)
3 Courtesy (alt.)
3 Evenly Matched (alt.)
3 Fighting in the Streets
3 Greater Sacrifice (alt.)
1 Harmony Has Been Found
3 Tactical Maneuvers (alt.)
3 Cavarly Token (Kotei 2007)
3 Loyal Retainer
1 Imperial Favor (Scorpion)

SAMURAI EDITION:
3 Temple to Shinsei (ALT)

SAMURAI EDITION – RARE:
2 Yoritomo Tadane
2 Sneak Attack
2 Strenght
1 Turn the Tide

SAMURAI EDITION – FOIL:
1 Akodo Terumoto
2 Yoritomo Tadane
2 Chuda Kyuwa
1 Castle Gate
1 Shrine to Fukurokujin
1 Call of Thunder
2 Severed from the Emperor
1 Arrival of the Emerald Champion
2 Control
3 Desperate Wager
1 Determination
1 Focus
2 Fury of the Dark Lord
2 Shuten Doji’s Fury
3 Sneak Attack
3 Turn of Fortune
2 Will
1 The End is Near

SAMURAI EDITION – FOIL C&U:
3 Hida Daizu
2 Hida Genichi
1 Hida Hiyao
2 Hida Kaoru
1 Hiruma Aki
2 Hiruma Tama
1 Kaiu Hisayuki
3 Kaiu Jurobei
3 Asahina Beniha
2 Daidoji Akagi
2 Daidoji Eitoku
3 Daidoji Yaichiro
3 Doji Ayano
2 Doji Hakuseki
2 Doji Jotaro
3 Doji Koin
2 Kakita Hideo
3 Kitsuki Taiko
3 Mirumoto Chojiro
3 Mirumoto Ichizo
3 Mirumoto Taishuu
3 Togashi Jomei
3 Togashi Kazuki
3 Togashi Masujiro
3 Togashi Miyoko
2 Akodo Shunori
2 Ikoma Akiyama
2 Matsu Benika
2 Matsu Robun
2 Matsu Takeko
1 Matsu Yufu
2 Moshi Amika
2 Moshi Euiko
3 Tsuruchi Kansuke
2 Tsuruchi Kaya
3 Tsuruchi Mitsuzuka
1 Yoritomo Eriko
2 Yoritomo Okitsugu
2 Yoritomo Saburo
2 Asako Meisuru
2 Isawa Kyoko
2 Isawa Oharu
2 Shiba Ikku
2 Shiba Miiko
2 Bayushi Eisaku
1 Bayushi Hisato
2 Bayushi Kurumi
2 Bayushi Saya
2 Shosuro Adeiko
2 Shosuro Uyeda
2 Chuda Hiroe
2 Chuda Ikumi
1 Chuda Rintaro
2 Daigotsu Gyoken
3 Daigotsu Kaikou
2 Daigotsu Meguro
2 Michio
3 Roshungi
2 Iuchi Umeka
2 Moto Akikazu
1 Moto Suren
1 Moto Taban
1 Shinjo Kadonomaro
2 Shinjo Meikoku
2 Utaku Kohana
2 Utaku Tayoi
3 Akodo’s Grave
2 Castle Barracks
2 Castle Walls
3 Corrupt Officials
3 Family Library
2 Forest Killer Cavern
2 Fortified Camp
3 Secluded Village
3 Secluded Waystation
1 Shrine of the Sun
1 Yobanjin Alliance
1 Farmlands
2 Seikitsu Mountains
2 Three Man Alliance Plain
2 Utaku Meadows
1 Ring of Air
1 Ring of the Void
1 Arrows from the Woods
2 A Test of Courage
2 Battlefield of Shallow Graves
2 Block Supply Lines
2 Brand of Fire and Thunder
1 Brash Hero
2 Brilliant Victory
2 Contested Ground
2 Control the Field
3 Crippling Cut
3 Cut Them Off
2 Defining the Essence
3 Duty
2 Encircled Terrain
1 Explored Territory
2 Extended Maneuvers
2 First and Final Strike
3 Forewarning
3 Hired Killer
3 Honesty
2 Imbue Chi
2 Imperial Summons
2 Impromptu Duel
1 Lies, Lies, Lies…
2 Mountains of the Phoenix
2 No Hiding Place
2 Outer Walls
2 Peasant Vengeance
2 Rapid Deployment
3 Raze to the Ground
2 Refuges
2 Resumed Hostilities
3 Retribution
2 Righteous Fury
2 Rout
1 Shout of Challenge
4 Shout of Defiance
3 Stay Your Blade
3 Unfortunate Incident
2 Unwavering Assault
2 Warrior Challenge
2 Weigh the Cost
2 Wrath of Osana-Wo
1 Arrow of Purity
1 Castle of Water
2 Consumed by Five Fires
1 Earth Becomes Sky
2 Hunger of the Earth
2 Purge the Weak
2 Walking the Way
2 Daruma
1 Shinjo Horsebow
2 Sword of Victory
2 Tsi Blade
2 Ashigaru Conscripts
2 Ashigaru Spearmen
2 Brother in Arms
2 Heavy Infantry
2 Kobune Scout
2 Light Infantry
2 Morale Officer
2 Righteous Dosin
2 Tactical Advisors
2 Untested Scouts
2 Wako
2 Wardens

KD,TTT 2007:
2 Hida Yaheiko
1 Jikagun
1 Akegarasu
1 Kakita Komachi
1 Kakita Noriko
1 Moshi Kiyomori
2 Inspire Obedience
1 One Final March
1 Redeployment

SAMURAI 2007 (FIXY Z STS):
1 Akodo Seiichi
1 Matsu Yufu
1 Sasada (illus.2007)
2 Tsuruchi Kaya
2 Yoritomo Eriko
1 Yoritomo Okitsugu
3 Kabuki Theather Troupe
1 Sorrow’s Path
1 Ring of Air
1 A Test of Courage
2 Burn it Down
4 Shout of Defiance
1 Wrath of Osana-Wo
1 Consumed by Five Fires
1 Lion’s Pride

STRONGER THAN STEEL – RARE:
1 Asahina Ekei
2 Doji Masako
1 Doji Nobuhide
2 The Rashana
1 Togashi Kanaye
2 Tsuruchi Masako
3 Superior Positioning
1 The Hundred –Hand  Strike
1 Gunso Chitose
1 Gunso Hirobumi
2 Seppun Detachment

STRONGER THAN STEEL – FOIL:
3 Hida Fumetsu
2 Hida Kashin
1 Hiruma Aya
2 Asahina Ekei
3 Doji Masako
3 Doji Nobuhide
1 Mirumoto Ryosaki exp.
3 The Rashana
3 Togashi Kanaye
2 Akodo Katsumoto
1 Ikoma Tatsunori
3 Tsuruchi Amaya
2 Tsuruchi Masako
3 Shiba Rae
3 Bayushi Ryuzaburo
3 Shosuro Kyuichi
3 Yogo Honami
1 Goju Ryuu
2 Hiromasa
1 Moto Chai
1 Shinjo Turong exp.
1 Utaku Etsuko
1 Toshi Ranbo
3 A Matter of Honor
3 Crosswinds Cut Style
3 Death of Virtue Style
1 Heart of Katana Style
3 Hojatsu’s Legacy Style
2 Justly Earned Victory
2 Power of Innocence
3 Private Whispers
2 Single Strike Style
1 Splendid Phoenix Style
2 Storm’s Eye Style
2 Strenght in Shadow Style
1 Superior Positioning
3 True Strenght
3 Unbroken Blade Style
2 Unexpected Intimidation
2 Bairei’s Vigil
2 Doji Armor
1 Utaku Saber
1 Gunso Atshushi
3 Gunso Chitose
2 Gunso Hirobumi
3 Seppun Detachment

HONOR’S VEIL – FOIL:
2 Kaiu Taru
3 Kakita Tsukao
3 Mirumoto Satobe
1 Kitsune Ryukan exp.
3 Daigotsu Sahara
1 Yoritomo Hotako exp.
2 Shikage no Oni
3 Famous Bazaar
2 Teardrop Island
2 A Generous Qffer
2 Brute Force
2 Duel to the Death
1 Hummingbird Wings
1 Skilled Quartermaster
1 Swift Counterattack
1 Ungrateful Host
1 Versalite Army
1 Yarijutsu
2 Consecrating the Temple
2 Puppet Master
3 Gunso Kirita
2 Snow Raiders

WORDS & DEEDS – FOIL:
1 Mirumoto Otohiko
1 Akodo Itoku
2 Yoritomo Fushou
1 Yoritomo Han-Ku
1 Isawa Wakasa
2 Shiba Erena
1 Bayushi Tenbin
1 Pokku exp.
2 A Warrior’s Patience
1 Besieged
1 Brink of Exhaustion
1 Coordinated  Movement
1 Crude Trap
3 Hamstrung
2 Kata of the North Wind
1 Masters of Steel
2 One After Another
2 Song of the World
2 Usurpation
1 The Jackal’s Kiss
2 Gunso Kisho
2 Gunso Raiden
1 Taoist Archer

THE HEAVEN’S WILL – RARE:
1 Chagatai’s Legion

THE HEAVEN’S WILL – FOIL:
2 Hida Ubogin
2 Kaiu Seison
1 Daidoji Barashi
1 Kakita Hideo exp.
1 Kakita Idzuki
1 Mirumoto Akio
1 Akodo Hijikata
3 Kitsune Hisano
1 Isawa Ochiai
1 Shosuro Hihiko
1 Yogo Koji
2 Daigotsu Sendo
3 Shinjo Joyung
1 Shikibu no Oni
2 Bronze Memorial
1 Blighted Region
1 Holy Site
3 Beloved of the Clan
2 Hand of Osana-Wo
2 Hateful Curse
2 Hold
1 Might of Paragons
2 Only Well-Trained Listen
1 Resurgence
2 Silent Rot
3 Stalemate
2 Consecration
2 Seeking the Path
1 Transcendence of Flesh
1 Footman’s Pike
1 Katana of Twilight
2 Chagatai’s Legion
1 Seppun Miharu
1 Veteran Advisor

SAMURAI 2008 (HV, W&D, THW):
1 Togashi Miyoko
1 Daigotsu Ryudo (HV)
3 Moto Taban
3 Shinjo Meikoku
2 Utaku Kohana
3 Shout of Defiance
2 Berserkers
2 Wandering Scout

KD, TTT, STS 2008:
3 Hida Daiu
1 Hida Masatori
3 Hida Yaheiko
3 Hiruma Shotoku
1 Kuni Umibe
3 Akegarasu
3 Daidoji Yaichiro
3 Doji Doukohito
3 Doji Hitomaro
3 Kitsuki Berii
2 Togashi Kisu
2 Togashi Wirro
2 Akodo Shinichi
2 Ikoma Hanshiro
2 Kitsu Ineko
2 Matsu Ouka
2 Matsu Shoken
2 Matsu Yoshike
2 Moshi Kiyomori
2 Sasada
2 Tsuruchi Gidayu
2 Yoritomo Isoshi
3 Asako Yuro
3 Asako Keiki
3 Houhou
3 Isawa Chinatsu
3 Isawa Tokiko
3 Shiba Sotatsu
3 Bayushi Hisako
2 Bayushi Kosaku
3 Bayushi Maemi
2 Bayushi Tomo
2 Soshi Idaurin
1 Goju Zenshin
2 Iuchi Eiji
2 Moto Yong-tai
2 Shinjo Kurimoko
1 Shinjo Saihan
2 Utaku Nayan
2 Utaku Remi
2 Unicorn Wardogs
3 Kitsune Aiko
1 Kitsune Tsutaro
1 Noburo
1 City Gate
1 Ideal Conditions
3 Advance Position
1 Allegations
3 Berserker’s Charge
1 Dark Inheritance
2 Gift of the Lady
2 Inspire Courage
2 Inspire Fear
2 Old Alliances
3 One Final March
2 Ordered Retreat
3 Prepared Defense
2 Preparing Stockpiles
3 Redeployment
1 Ruthless Advance
2 Sake House Brawl
1 Shameful Tactics
2 Share the Blame
2 Soul of Batlle
2 The Elements’ Path
3 Unstoppable Power
3 You Die With Me!
1 Gumbai-Uchiwa
2 K’mee’s Jingasa
3 Earthen Guardians
1 Inferno’s Tooth
3 The Kami’s Embrance
3 Touch of Ice
3 Imperial Magistrates
1 O-shiken

BONZAI (SE Z NUMERACJĄ 2008):
1 Razor of the Dawn Castle
1 The Seventh Tower
1 Mountain’s Shadow Dojo
1 Shizuka Toshi
1 Tetsu Kama Mura
1 Kyuden Asako
1 The Agasha Foundries
1 Deception’s Veil Dojo
1 Hida Kuon exp.5
3 Hida Daizu
3 Hida Genichi
3 Hida Kaoru
3 Hiruma Aki
3 Hiruma Tama
3 Kaiu Jurobei
3 Kaiu Sadao
1 Doji Domotai exp.3
3 Asahina Beniha
3 Daidoji Akagi
3 Daidoji Eitoku
3 Doji Ayano
3 Doji Hakuseki
3 Doji Jotaro
3 Doji Koin
3 Doji Seo
3 Kakita Hideo
1 Togashi Satsu exp.4
3 Kitsuki Taiko
3 Mirumoto Chojiro
3 Mirumoto Ichizo
3 Tamori Konoye
3 Togashi Jomei
3 Togashi Kazuki
3 Togashi Masujiro
3 Togashi Miyoko
2 Akodo Seiichi
2 Akodo Shunori
2 Matsu Benika
2 Matsu Robun
2 Matsu Takeko
2 Matsu Yufu
2 Ikoma Akiyama
2 Kitsu Katsuko
2 Moshi Euiko
2 Tsuruchi Kansuke
2 Tsuruchi Kaya
2 Tsuruchi Mitsuzuka
2 Yoritomo Eriko
2 Yoritomo Saburo
1 Isawa Ochiai exp.
3 Asako Meisuru
3 Isawa Eitoku
3 Isawa Kyoko
3 Isawa Oharu
3 Isawa Takesi
3 Isawa Umeko
3 Shiba Ikku
3 Shiba Miiko
1 Bayushi Paneki exp.4
2 Bayushi Eisaku
2 Bayushi Hisato
2 Bayushi Kurumi
2 Bayushi Muhito
2 Bayushi Nomen
1 Bayushi Saya
2 Shosuro Uyeda
1 Chuda Hiroe
1 Chuda Rintaro
2 Daigotsu Gyoken
1 Daigotsu Kaikou
1 Michio
1 Roshungi
1 Iuchi Umeka
2 Moto Akikazu
2 Moto Suren
2 Moto Taban
2 Utaku Kohana
1 Utaku Tayoi
2 Pekkle no Oni
3 Iron Mine
2 Geisha House
1 Gold Mine
3 Kabuki Theather Troupe
3 Marketplace
1 Secluded Waystation
3 Silver Mine
1 Test of the Emerald Champion
1 Test of the Jade Champion
1 Wisdom of the Keepers
2 Utaku Meadows
1 Control the Field
3 Courtesy
2 Crippling Cut
2 Cut Them Off
2 Duty
2 Encircled Terrain
2 Extended Maneuvers
2 First and Final Strike
1 Forewarning
1 Greater Sacrifice
2 Hired Killer
3 Hitsu-do
3 Honesty
3 Honor
3 Impromptu Duel
2 Mountains of the Phoenix
1 Rapid Deployment
2 Raze to the Ground
3 Reinforce the Gates
2 Resumed Hostilities
2 Righteous Fury
3 Rout
3 Shout of Challenge
5 Shout of Defiance
2 Stay Your Blade
2 Strike of the Dragon
3 The Crab’s Strenght
3 The Crane’s Strenght
3 The Phoenix’s Strenght
3 The Scorpion’s Strenght
3 Tides  of Battle
2 Unfortunate Incident
3 Unspoken Threats
2 Unwavering Assault
2 Warrior’s Challenge
3 We Stand Ready
1 Weight the Cost
3 Wrath of Osana-Wo
1 Ring of Fire
3 Ceremonial Armor
3 Daruma
1 Koutetsu Kabe
1 Koutetsu Kyuui
1 Koutetsu Meiyo
1 Koutetsu Mukei
1 Koutetsu Shinri
3 Sword of Victory
2 Arrow of Purity
3 Castle of Water
1 Earth Becomes Sky
3 Flight of Doves
1 Purge the Weak
3 Berserkers
3 Brothers in Arms
2 Lion’s Pride
3 Morale Officer
1 Ogre Warriors
3 Tactical Advisors
1 Untested Scouts
2 Wandering Scout

BONZAI EDITION – RARE:
1 Yasuki Jinn-Kuen
1 Akodo Shigetoshi
1 Moto Chagatai
3 Temple of Purity
1 Governor’s Court
1 Hashi no Oni
2 Doomed Intentions
3 Flanking Action
2 Impressive Resilience
1 Peaceful Discourse
1 Recruiting Allies
3 Reverence for Chikuhudo
1 Standing Fast
1 Strike the Base
3 Take the Charge
3 The Empress’s Address
1 Seeking the Way
2 Blade of Guile
3 Daidoji Gempachi
3 Yoritomo Kurei
1 Lion Advisor
1 Assigning Blame
1 Astonishing Resilience
3 Courage in Death
1 Echoes of Disgrace
1 Honor in Death
1 Hope from Death
1 Kharma in Death
1 Loyalty, Unto Death
3 Merciless Death
2 Profit From Death
3 Tales of Battle
1 Summon Maseru no Oni
1 Purity in Death
3 Tsukai-sagasu
1 Hida Fumetsu
1 Doji Nobuhide
1 Togashi Kanaye
1 Ikoma Tatsunori
1 Tsuruchi Masako
2 Shiba Rae
3 Yogo Honami
2 Moto Chai
3 Hiromasa
3 Crosswinds Cut Style
2 Justly Earned Victory
3 Power of Innocence
1 Single Strike Style
1 Splendid Phoenix Style
3 Storm’s Eye Style
1 Strenght in Shadow Style
2 Unbroken Blade Style
1 Brute Force

CLAN OF THE MONTH:
3 Ikoma Reinforcements (dynasty back)
7 Ikoma Reinforcements (fate back)
1 Kurimoko’s Recruit (dynasty back)
2 Kurimoko’s Recruit (fate back)
5 Crane Levies (fate back)
6 Dayu’s Troops
5 Militia Recruit (dynasty back)
6 Militia Recruit (fate back)
1 Young Defender (dynasty back)

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-02-17, 18:20 »
POSZUKUJĘ: LOTUS EDITION[/size]

PROMO – LOTUS KANJI:
1 Argyle’s Hedonism Emporium
1 Shiro No Clan
1 Hida Kuon exp.4 FB
1 Doji Domotai exp.2 FB
1 Matsu Yoshino exp. FB
1 Yoritomo Kumiko exp.2 FB
1 Shiba Mirabu exp.3 FB
1 Bayushi Paneki exp.3 FB
8 Ninja Token
1 Osami
1 Satoru
1 House of the Blue Tanuki
1 Lion Rout the Unicorn
1 Shourido
2 Fireworks
3 Legion of the Sapphire Chrysanthemum
3 A Hero’s Name
3 A Hero’s Tale
3 Diamond
3 Gold
1 Jade
3 Lotus Pearl

LOTUS EDITION:
1 Doji Kurohito exp.3
2 Doji Saori
3 Kakita Osei
2 Tsuruchi Etsui
2 Tsuruchi Iyaken
1 Marketplace
1 A Champion’s Heart
1 Tomodachi
1 Kedamono Sensei

LORUS EDITION – RARE:
1 Shadow Dragon exp.
3 Shrine to Fukurokujin
1 Severed from the Emperor
1 Naming of the True Evil
1 A Samurai’s Fury
2 Sneak Attack
1 Well-Laid Plans
1 Menhari-gata

LOTUS EDITION – FOIL:
1 Hida Reiha exp.
1 Kakita Mai exp.
1 Kakita Nakazo
1 Togashi Tsuri
1 Akodo Kobi
1 Matsu Taniko
1 Tsuruchi Nobumoto exp.
1 Isawa Nomi
1 Shiba Ningen exp.
1 Moto Chen
1 Voitagi exp.
1 Water Dragon
1 Kyuden Tonbo
3 Shrine of Courage
2 Shrine to Bishamon
2 Shrine to Fukurokujin
1 Shrine to Hotei
2 Tower of the Ningyo
1 Tsudao’s Chambers
3 Tsuma Dojo
1 A Soul of Thunder
1 Commanding Favor
1 Kachiko’s Kiss
2 Severed from the Emperor
1 Big Stink
1 Ruins of Otosan Uchi
3 Ambush
3 A Samurai’s Fury
2 Brutal Confrontation
2 Contested Holding
3 Dark Lord’s Favor
3 Defensive Screen
3 Desperate Wager
2 Direct Assault
2 Excellence
3 Extortion
1 Fury of the Dark Lord
1 Geisha Assassin
2 Kiss of the Scorpion
3 Motivation
3 Rank Hath Privilege
3 Scroll Cache
3 Sneak Attack
2 Sound Strategy
2 Superior Strategist
3 Test of Honor
3 The Path of Wisdom
2 Toturi is Drugged
1 War on the Plains
3 Wedge
3 Well-Laid Plans
3 Where the Sun Walked
3 You Walk With Evil
1 Banish All Shadows
1 Palm Strike
3 Shifting Fortunes
2 Turn of Fortune
3 Written in Blood
2 Cloak of Night
3 Essence of Gaki-do
3 Fist of Osana-Wo
3 Kuro’s Fire
2 Summon Undead Champion
3 Fireworks
3 Hellbeast
2 Menhari-gata
2 Obsidian Mirror
1 Kuruma Date
2 The Iron Legion
1 The Legion of Two Thousand
3 Travelling Ronin

LOTUS CRANE FOIL DECK:
1 Doji Domotai
1 Doji Katsura
1 Doji Nio
1 Doji Ran
1 Doji Toshinobu
1 Doji Yoshiaga
1 Kakita Osei
1 Shrine of the Sun
1 Scourging the Shadows
1 Scour the Earth
2 Tsi Blade

CRAB VS LION DEMO DECK:
C The War Fortress of the Crab 1
L The Ancestral Home of the Lion 1
CD1 Iron mine 3?
CD2 Hiruma Tamiyo 2
CD3 Holding?
CD4 Hida Tenshu 1
CD5 Supply Outpost 2
CD6 Hida Daizu 2
CD7 Iron Mine 3?
CD8 Hida Tonoji 2
CF1 Strength of the Crab 3?
CF2
CF3
CF4
CF5
CF6
CF7
CF8 Heavy Infantry 2
CF9
LD1 Copper Mine 3
LD2 Matsu Miyahara 3
LD3 Barley Farm 3
LD4 Matsu Arinori 3
LD5 Kabuki Theather Troupe 3
LD6 Akodo Ieshige 3
LD7 Copper Mine 3
LD8 Matsu Takenao 3
LD9 Ikoma 1
LF1 Strength of the Lion 3
LF2 Saboteur 3
LF3 Spearhead  3
LF4 Return for Training 3
LF5 Refuges 3
LF6 Low Morale 3
LF7 Spearhead 3
LF8 Return for Training 3
LF9 Treachery and Deceit 3
1 Turn Sequence card

PATH OF HOPE:
3 Daidoji Akagi
3 Daidoji Ryunosuke
2 Doji Domotai
2 Kakita Funaki
2 Akodo’s Grave
1 Wisdom Gained
1 Wisdom of the Keepers
1 Ring of Fire
1 Ring of the Void
1 Ring of Water
3 A Vision of Truth
1 Call to Arms
3 Come One at a Time
3 Field of Glorious Slaughter
3 First and Final Strike
3 Show Me Your Stance

PATH OF HOPE – RARE:
3 Hida War Drums

PATH OF HOPE – FOIL:
1 Hiruma Hitaken
1 Doji Jun’ai exp.
3 Kitsuki Ryushi
1 Mirumoto Masae exp.
2 Akodo Terumoto
1 Matsu Yoshino
3 Tsuruchi Chae
1 Agasha Shaku
1 Bayushi Kageki
1 Shosuro Mikado exp.
1 Shinjo Senhao
3 Shinjo Wei
3 Wareta no Oni
1 Air Dragon exp.2
1 Water Dragon exp.2
3 Castle Gate
2 Conscriptors
1 The Death of Akiko
2 Arrogance
3 Blossoming Conflict
2 Draw Your Blade
2 Fields of Foolish Pride
3 Flee from Tomorrow
2 Forest Cleansing
2 Hida War Cry
3 I Know That Trick
3 Kokujin,s Temptation
3 Selfless Courage
3 Shinjo’s Arrow
2 Shuten Doji’s Fury
1 The Bittet Shadow of Shame
2 The War of Fire and Thunder
3 Unexpected Testimony
3 You Are Too Late
2 Kharmic Struggle
3 Mitsu’s Return
3 Wrath of the Keepers
3 A Life for a Life
2 Chuda Hankyu
1 Golden Obi of the Sun Goddness exp.
3 Obsidian Raiders
3 Storm Rider Explorer

DRUMS OF WAR:
1 Akodo Natsu
2 Ikoma Kosaku
1 Matsu Hyun
1 Matsu Miyahara
2 Utaku Tama
1 Utaku Tarako
3 Utaku Yanmei
1 Honored Sensei
1 Quartermaster
3 Secluded Village
1 Secluded Waystation
3 Travelling Merchants
1 Utaku Meadows
1 Ring of Earth
1 Battlefield of Shallow Graves
2 Charge of the Baraunghar
8 Hida’s Avalanche
1 Impromptu Duel
1 Outmaneuvered by Tactics
2 Peasant Vengeance
1 Rain of Death
1 Reinforce the Gates
3 Soul’s Sacrifice
2 Supply Lines
1 Three-Stone River
1 Hitsu-do
2 Ceremonial Armor
2 Fan of Command
2 Hero’s Banner
1 Obi of Silence
3 Shinjo Horsebow
2 Emerald Magistrates
2 Lion’s Pride
2 Weary Attendants

DRUMS OF WAR – RARE:
3 Broad Front

DRUMS OF WAR – FOIL:
1 Hida Daizu exp.
1 Asahina Hira exp.
1 Asahina Sekawa exp.3
1 Yoritomo Kitao exp.3
3 Isawa Aiya
1 Bayushi Muhito exp.
1 Shosuro Maru exp.
3 Utaku Uzuki
1 Daigotsu Rekai exp.3
1 Omini exp.2
1 Tawagoto exp.
1 Toturi Miyako
1 Void Dragon exp.2
2 Hida Students
3 Smuggler Agent
1 Second Doom of the Phoenix
1 City of the Rich Frog
3 Broad Front
1 Deadly Melee
2 Eager to Fight
2 Fields of Mercy
3 Gozoku Distraction
1 Immobile Stance
3 Mockery
3 Reinforcements Arrive
3 Shamed by Valor
2 Tsukuri
2 Turn the Tide
3 Unexpected Resources
3 Unstoppable Force
3 Vengeance Cannot Wait
3 Water Is My Steed
2 Guarded by Chi
3 Sezaru’s Burden
2 Shiba’s Promise
2 Blade of Hubris
1 Toturi’s Battle Standard exp.
1 Legion of the Sapphire Chrysanthemum
1 The Shogun’s Guard

RISE OF THE SHOGUN:
1 Pale Oak Castle
3 Tsuruchi Arishia
3 Tsuruchi Kazushi
3 Tsuruchi Mochisa
3 Tsuruchi Nobumoto
3 Tsuruchi Terao
3 Asako Takakazu
3 Isawa Miliko
3 Isawa Sawao
3 Isawa Sotatsu
3 Isawa Toshiji
2 Bayushi Adachi
3 Bayushi Shintaro
3 Bayushi Utamuro
1 Shosuro Maru
3 Shoruro Mikado
3 Shosuro Osamito
1 A Favor Returned
1 Barley Farm
3 Crystal Mine
1 Gifts and Favors
3 Kobune Port
1 Puppet Theater Troupe
3 Secluded Waystation
3 Shrine to Jurojin
3 Silver Mine
3 Talented Apprentice
3 Temple to Shinsei
3 Plains of Amaterasu
1 Ring of Fire
1 Ring of Air
1 Ring of Water
2 Archer Squad
2 Field of Glorious Slaughter
3 Imperial Summons
3 No Hiding Place
3 Outer Walls
1 Refuges
3 Reinforce the Gates
1 Search For Advantage
3 Strenght in Numbers
3 Tsuruchi Technique
3 The Future is Unwritten
3 My Life For the Phoenix
3 The Fire from Within
3 Shinjo Horsebow
3 Tsi Blade
3 Tsuruchi’s Legion
1 Orochi Sensei

RISE OF THE SHOGUN – RARE:
1 Tamori Emina
3 Yoritomo Tadame
1 East Hub Village
2 Knowledge
3 Strenght
2 Merchant’s Wagon

RISE OF THE SHOGUN – FOIL:
3 Kuni Daigo
2 Tamori Emina
1 Togashi Satsu exp.3
3 Akodo Osamu
3 Yoritomo Tadame
1 Asako Bairei exp.2
1 Utaku Yu-Pan exp.
1 Kokujin Konetsu exp.
1 Oni no Akuma exp.2
2 East Hub Village
3 North Hub Village
3 South Hub Village
3 West Hub Village
1 Second Doom of the Scorpion
3 Treacherous Plains
3 Blackmailed Bride
2 Control
3 Determination
3 Insight
3 Knowledge
3 Perfection
3 Rampage
1 Strength
3 Stronger Than Steel
3 The Price of Loyalty
3 The Shogun’s Left Hand
3 The Shogun’s Right Hand
3 Will
2 Calling the East Wind
2 Lighting Strke
3 A Dragon’s Caress
3 Strength of the Forge
1 The End is Near
2 Hida War Drums
3 Merchant’s Wagon
3 Tortoise Shell Armor
3 Battle Maiden Troop
2 Legion of Pain
3 Shogun’s Advisor

PROMO – LOTUS/SAMURAI KANJI:
1 Tsukotu
3 Imperial Storyteller
3 Private Trader (alt.)
2 Writ of the Herald
3 Ordered Retreat (alt.)
3 Ruthless Advance (alt.)
2 Unexpected Resistance
2 Danjuro’s Legion

KHAN’S DEFIANCE – RARE:
1 Seiden Sanzo
2 Blankened Forst
1 Impressive Resilience

KHAN’S DEFIANCE – FOIL:
1 Matsu Benika exp.
1 Tsuruchi Etsui exp.
1 Shiba Aikune exp.3
1 Moto Chagatai exp.4
3 Governor’s Court
1 Seiden Sanzo
3 Temple of Unity
1 Ocerflowing Fields
3 A Soldier’s Fate
2 Blankened Forest
2 Coward!
3 Doomed Intensions
3 Flash of Steel
1 Frenzied Charge
2 Impressice Resilience
1 Insolence Punished
3 Peaceful Discorse
2 Recruiting Allies
2 Standing Fast
2 Strike the Base
3 The Brotherhood’s Influence
2 The Empress’s Adress
1 Two-Front War
1 Unexpected News
2 Unshakable
1 Seeking the Way
1 Blade of Guile
2 Watch Commander

THE TRUEST TEST – RARE:
2 Yoritomo Kurei
THE TRUEST TEST – FOIL:
1 Hida Otoya
2 Kuni Ochiyo
2 Daidoji Gempachi
3 Matsu Fumiyo
3 Yoritomo Kurei
1 Isawa Sawao exp.2
1 Masakazu
1 Shosuro Maru exp.2
3 Hashi no Oni
1 Assigning Blame
2 Astonishing Resilience
3 Courage In Death
3 Echoes of Disgrace
1 Fight Another Day
1 For the Fallen
3 Honorable Rebirth
2 Honor in Death
3 Hope from Death
3 Kharma in Death
1 Let Them Fight Their Death
2 Loyalty, Unto Death
3 Merciless Death
2 Profit from Death
3 We Join the Ancestors
3 Purity in Death
1 Summon Maseru no Oni
2 Soul Jar
2 Tsukai-sagasu

LOTUS 2007 (FIXY Z KD & TTT):
1 Daidoji Akagi
1 Shinjo Fuyuko
2 Chuda Mishime
1 Crystal Mine
1Personal Librarian
1 Supply Outpost
1 Farmalands
1 Ratling Village
1 Aftershock
2 Heavily Engaged
9 Hida’s Avalanche
1 Imperial Summons
1 Impromptu Duel
1 Mountains of the Phoenix
1 Overhelmed
1 Weight the Cost
 1 Tsi Blade
1 Utaku Saddle Cutter

TOMORROW:
1 Arms Smugglers

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-02-17, 18:20 »
POSZUKUJĘ: DIAMOND EDITION

DIAMOND PROMO:
1 Kyuden Hida (foil)
1 Razor’s Edge Dojo (foil)
1 Kakita Dueling Academy (foil)
1 Kyuden Doji (foil)
1 House of Tao (foil)
1 Shiro Mirumoto (foil)
1 Kenson Gakka (foil)
1 Kyuden Ikoma (foil)
1 Castle of the Wasp (foil)
1 Kyuden Gotei (foil)
1 Kyuden Agasha (foil)
1 Morning Glory Castle(foil)
1 The Shadowed Tower of Shosuro (foil)
1 The Towers of Yogo (foil)
1 Temple of the Ninth Kami (foil)
1 The Spawning Ground (foil)
1 Northern Provinces of the Moto (foil)
1 Shiro Shinjo (foil)
1 Hida Kuon (foil)
1 Doji Kurohito (foil)
1 Togashi Satsu (foil)
1 Matsu Nimuro exp. (foil)
1 Yoritomo Kumiko (foil)
1 Shiba Mirabu (foil)
1 Bayushi Sunetra (foil)
1 Iuchiban (foil)
1 Moto Chagatai (foil)
1 Fu Lion
1 Otomo Ishihama
1 The Stone Breaker
2 Yotsu Dagurasu
1 Honor’s Lesson Dojo (alt.)
2 Shinsei Shrine (foil)
1 Interesting Times
1 Lions Rampant
3 Prayers and Blessings (foil)
3 Sneak Attack (alt.)
1 The Wasting Disease exp. ***
1 Akodo House Guard (foil)
1 Hoshi House Guard (foil)
1 Isawa House Guard (foil)
1 Kakita House Guard (foil)
1 Ogre Elite (foil)
1 Shosuro House Guard (foil)
1 Utaku House Guard (foil)
3 Yotsu Bodyguards

DIAMOND EDITION:
3 Overconfidence

DIAMOND EDITION – RARE:
2 Feign Death
2 Kolat Recruiter
3 Ninja Kidnapper
2 Fist of Osana-Wo
1 The Fires That Cleanse
2 Kenshinzen

DIAMOND EDITION – FOIL:
1 Kakita Korihime
1 Kakita Mai exp.
1 Akodo Mino
1 Bayushi Tsimaru
1 Shinjo Nakaga
1 Utaku Etsumi
1 Earth Dragon
1 Thunder Dragon
1 Lion Scout
1 Scorpion Distracter
1 Shadowlands Bastion
1 Birth of the Anvil
2 Ambush
3 Assuming the Championship
2 Berserker Rage
3 Contested Holding
2 Desperate Wager
3 Faith In My Clan
3 Feign Death
2 Focus
3 Kolat Recruiter
1 Let Your Spirit Guide You
3 Ninja Kidnapper
3 Plans Within Plans
3 Scroll Cache
3 Sneak Attack
1 Superior Strategist
2 The Daimyo’s Command
1 The Egg of P’an Ku
1 The Path of Wisdom
3 Tribute to Your House
3 Palm Strike
2 Written in Blood
2 Cloak of Night
2 Fist of Osana-Wo
2 Kuro’s Fire
2 The Fires That Cleanse
1 Ruby of Iuchiban
1 The Imperial Standard
3 Kenshinzen

REIGN OF BLOOD:
2 Iuchi Najato
1 Moto Chagatai
1 Utaku Tama
2 Silk Works
2 Kamoko’s Charge
2 Kharmic Strike
3 Light Mounted Infantry
3 Moto Steed

REIGN OF BLOOD – RARE:
3 Ciphered Scroll
1 Reinforcements
2 Sezaru’s Gift
1 Shield of Blood
1 Test of Magic
3 Blade of Penance

REIGN OF BLOOD – FOIL:
1 Kakita Matabei
1 YoritomoKitao exp.2
1 Isawa Ochiai
1 Bayushi Atsuki exp.
1 Hakai
1 Yajinden
1 Horsemaster
1 Tamori’s Furnace
2 Worthy Gift
1 Rain of Blood
1 The Voice’s Command
1 Blood-Soaked Ground
3 Shrine of Humility
3 Temples of the Snake
3 Ciphered Scroll
3 Political Interference
3 Quarantined
3 Reinforcements
2 Stymied
3 Taint the Land
2 Jigoku’s Rage
3 Sezaru’s Gift
1 Shadowed Terrain
2 Shield of Blood
1 Test of Magic
1 Bleak Portents
3 Blood and Chaos
1 Blood Command
3 Curse
2 Ebb and Flow
3 Essence of Gaki-do
3 Harvest of Death
3 Reflect the Spirit
3 Blade of Penance
3 Bloodspeaker’s Tools

HIDDEN CITY:
2 Kakita Kaneo
1 Block Supply Lines
2 Carrier Pigeon
2 Touching the Void
1 Ashigaru Hordes

HIDDEN CITY – RARE:
1 Tsuruchi Nobumoto exp.
2 Legacy of My Ancestors
2 Pillar of Flesh
2 Secluded Outpost
2 The Shogun’s Armory
2 Blessings of Steel
2 Blind Honor
1 Failure of Duty
1 From Nowhere
3 Gold Buys Security
3 Kiss of the Scorpion
3 Hardy Infantry
2 Peasant Laborers

HIDDEN CITY – FOIL:
1 Daidoji Kikaze
1 Doji Yasuyo exp.
1 Togashi Tsuri
3 Akodo Dagurasu
1 Tsuruchi Nobumoto exp.
1 Kaneka
1 Shiba Aikune exp.2
1 Bayushi Kamnan exp.
1 Fushin
1 Fortress of Thunder
2 Glassblower
3 Legacy of My Ancestors
3 Pillar of Flesh
3 Secluded Outpost
3 Shrine of Compassion
2 Shrine of Courage
1 The Shogun’s Armory
2 Trade District
3 Blessings of Steel
3 Blind Honor
1 Brutal Confrontation
1 Cautious Advance
3 Direct Assault
3 Exhaustion
1 Failure of Duty
3 From Nowhere
2 Gold Buys Security
3 Kiss of the Scorpion
3 Lotus at Dusk
2 Scrutiny’s Sweet Sting
2 Turn of Fortune
1 Daisho of Water
2 Hero’s Banner
1 Shakuhachi of Air
1 Hardy Infantry
3 Peasant Laborers
3 The Iron Legion
3 Yobanjin Wyrm

WRATH OF THE EMPEROR:
1 Daidoji Gudeta
2 Doji Jotaro
1 Kakita Masazumi
1 Kakita Noritoshi exp.
1 Mirumoto Kaiji
2 Yoritomo Hotako
1 Bleeding Grounds
1 Daidoji Merchants
3 Daigotsu Dojo
2 Shackled Oni
2 Come One at a Time
1 For the Empire
2 Tsuruchi Technique
2 Fear’s Bane
1 Force of Will

WRATH OF THE EMPEROR – RARE:
1 Hoshi Akiyama
2 Tower of Ningyo
2 The Barbarian Wall
2 Strike With No Shadow
2 Shifting Fortunes

WRATH OF THE EMPEROR – FOIL:
1 Yasuki Hachi exp.2 (crab)
1 Yasuki Hachi exp.2 (crane)
1 Hoshi Akiyama
1 Tamago
1 Moshi Mogai exp.
1 Tsuruchi Okame exp.
1 Asako Bairei exp.
1 Shiba Tsukimi exp.
1 Megumi exp.
1 Temple of Initiation
1 Tower of Ningyo
3 Troublesome Bureaucrat
1 Goemon’s Ascension
2 Bamboo Forest
1 The Barbarian Wall
1 Fury of the Dark Lord
3 Motivation
2 Strike With No Shadow
3 War on the Plains
3 Martial Instruction
3 Shifting Fortunes
1 Companion Spirit
2 Curse the Blood
1 Unleash the Demons
1 Armor of Sacrifice
3 Sai no Oni
1 Mihoko Sensei
1 Setai Sensei
1 Tenshu Sensei

PROMO – DIAMOND/LOTUS KANJI:
1 Seppun Kiharu
1 Utaku Stalion

PATH OF ENLIGHTENMENT:
2 Keeper of Air
2 Keeper of Earth
2 Keeper of Fire
2 Keeper of the Void
2 Keeper of Water
2 Book of Air
2 Book of Earth
2 Book of Fire
2 Book of the Void
2 Book of the Water

WEB OF LIES:
3 Isawa Ihara
1 Moto Chagatai
1 Confusion at Court

WEB OF LIES – FOIL:
1 Hida Shara exp.
1 Bayushi Paneki exp.2
1 Yogo Rieko
3 Moto Ogdei
1 Living Blade Dojo
3 Tsuma Dojo
2 Fields of Pyrrhic Victory
3 Kaeru Fields
1 False Trial
2 Few Against Many
3 Invincible Legions
3 Legendary Confrontation
3 Misdirection
3 Political Outcast
1 Secured Ground
2 Soul of the Clan
2 The Fortune’s Smile
3 Victory or Death
3 Well-Laid Plains
1 Tears of Blood
3Sapphire Strike
3 Blade of the Master
1 Writ of Requisition
1 Peasant Defenders
2 Ronin Swordsman
2 Shadow Harrier

ENEMY OF MY ENEMY:
1 Refuges

ENEMY OF MY ENEMY – RARE:
1 Complex Maneuvers
1 Oni-Daikyu

ENEMY OF MY ENEMY – FOIL:
1 Hida Kisada exp.
1 Togashi Ieshige
2 Tsuruchi Risako
1 Yoritomo Naizen exp.
1 Doji Akiko exp.
3 Moto Gonnohyoe
3 Sentei no Oni
1 Fu Leng’s Tomb
2 Tortoise Ambassador
2 Celestial Road
2 Clash of Steel
3 Complex Maneuvers
3 Excellence
3 Fire on the Sea
2 Foolish Words
3 Kharmic Confrontation
3 Meeting of the Keepers
2 Sacrifice of Pawns
3 Sinister Rebirth
2 Stagnant Ground
2 The Bear Returns
3 The Shogun’s Command
1 Stinging Insects
3 Awaken the Eighth
2 Strange Magics
1 Emma-O’s Amulet
1 Iron Warriors
3 Munemitsu no Oni
2 Wandering Budoka
3 Gohei Sensei

CODE OF BUSHIDO:
2 Heart of Rokugan

CODE OF BUSHIDO – RARE:
1 Moshi Hitaka
1 Yoritomo Buntaro
3 Courage

CODE OF BUSHIDO – FOIL:
3 Hida Takuji
2 Daidoji Teika
2 Kakita Kiyonobu
2 Hitomi Morimasa
1 Kitsuki Nagiken
3 Akodo Bakin
3 Akodo Moromao
2 Matsu Sanraku
2 Moshi Hitaka
1 Yoritomo Buntaro
2 Agasha Fumihiro
2 Ryoken
1 Bayushi Bokatsu
1 Moto Hideyo exp.
1 Moto Kinnojo
2 Chuda Kyuwa
1 Daigotsu Yajinden
3 Minikui no Oni
1 Governor’s Quarters
2 Baraunghar Tactics
1 Compassion
2 Countermove
2 Courage
2 Dark Fate
3 Honesty
3 Honor
2 Rise of the Shogun
2 Sincerity
3 Sunder the Darkness
2 Tactics of the Bear
3 Seal the Way
2 Masahigi’s Blade
2 Writ of the Anvil

TRAINING GROUNDS II:
CD0 Left Hand of the Emperor
CD1 Daidoji Shihei 2
CD2 Ten Thousand Temples 1
CD3 Daidoji Akagi 2
CD4 Asahina Yoshino 1
CD5 Quartermaster 1
CD6 Doji Seo 2
CD7 Marketplace 3
CD8 Mura Sabishii Toshi 2
CD9 Kabuki Theater Troupe 2
CD10 Daidoji Takihiro 1
CD11 Doji Domotai 1
CD12 Asahina Yoshino 1
CD13 Doji Seo 2
CD15 Quartermaster 1
CD16 Doji Domotai 2
CD18 Asahina Kasai 1
CD19 Venerable Master 1
CD20 Daidoji Akagi 2
CD21 Daidoji Nichiren 2
CD26 Daidoji Shihei 2
CD27 Doji Nio 1
CD28 Marketplace 3
CD29 Shrine to Hotei 1
CD31 Asahina Kasai 1
CD33 Doji Seo 2
CD37 Kabiki Theater Troup 1
CD38 Mura Sabishii Toshi 2
CD39 Daidoji Takihiro 2
CD40 Daidoji Nichiren 1
CD41 Marketplace 3
CD42 Daidoji Akagi 2
CD43 Doji Nio 1
CD44 Gifts and Favors 2
CF1 Mountains of the Phoenix 1
CF2 Well-Laid Plans 2
CF6 Cunning of the Daidoji 2
CF8 Impromptu Duel 1
CF9 Return for Training 1
CF10 First and Final Strike 2
CF11 Conserve Your Strenght 1
CF13 No Victory 2
CF14 Obi of Silence 1
CF15 Silent Warriors 2
CF16 Honor’s Cost 1
CF17 Weigh the Cost 3
CF18 Overwhelmed 2
CF20 First and Final Strike 2
CF21 Heavily Engaged 2
CF22 Cunning of the Daidoji 2
CF24 Disavowed 1
CF25 To Do What We Must 1
CF27 First and Final Strike 2
CF28 Battlefield of Shallow Graves 1
CF29 Daidoji Gunso 1
CF30 Explosives 1
CF32 No Victory 2
CF33 Impromptu Duel 2
CF35 To Do What We Must 1
CF36 Heavily Engaged 2
CF37 Saboteur 2
CF38 Honor’s Cost 1
CF39 Mountains of the Phoenix 1
CF40 Return for Training 1
CF41 Conserve Your Strength 2
CF42 Overwhelmed 1
CF43 Courtesy 1
DD1 Tamori Aoki 1
DD2 Hitomi Suguhara 3
DD5 Kitsuki Hakihime 3
DD7 Gifts and Favors 2
DD8 Secluded Village 1
DD9 Mirumoto Gonkuro 1
DD10 Mirumoto Gonkuro 2
DD11 Tamori Konoye 2
DD12 Togashi Razan 2
DD13 Temple to Shinsei 2
DD14  Togashi Kazuki 2
DD15 Puppet Theater Troupe 2
DD16 Secluded Village 1
DD18 Kitsuki Hakihime 2
DD19 Tamori Aoki 2
DD20Hoshi Masujiro 2
DD21 Venerable Master 1
DD22 City of Gold 1
DD24 Secluded Village 2
DD25 Gold Mine 2
DD27 Swordmaster Dojo 1
DD28 Hitomi Suguhara 3
DD29 Secluded Waystation 1
DD30 Venerable Master 1
DD32 Temples of the New Tao 2
DD33 Hoshi Masujiro 2
DD35 Gold Mine 1
DD36 Tamori Konoye 1
DD37 Tower of the Ningyo 1
DD40 Mirumoto Gonkuro 1
DD41 Togashi Razan 2
DD42 Togashi Kazuki 2
DD43 Secluded Waystation 3
DD44 A Favor Returned 2
DF2 Refuges 2
DF3 Charge of the Baraunghar 1
DF4Abandoned  1
DF6 Tattooed Acolytes 1
DF7 Mark of Oblivion 1
DF8 Ring of Earth 1
DF9 Spearmen 2
DF11 Sneak Attack 1
DF13 Tsuruchi’s Technique 1
DF14 Battlefield of Shallow Graves 1
DF15 Palm Strike 1
DF17 Charge of the Baraunghar 1
DF18 First and Final Strike 1
DF19 Threads of Fate 2
DF20 The Kami’s Blessing 1
DF21 Sneak Attack 3
DF22 First and Final Strike 1
DF24 Meeting the Keepers 2
DF25 Ring of Air 1
DF26 Tattooed  Acolytes 2
DF27 Overwhelmed 2
DF28 Explored Teritory 1
DF29 Be Prepared to Dig Two Graves 1
DF31 Weigh the Cost 3
DF32 Companion Spirit 1
DF33 Stay Your Blade 2
DF34 Refuges 2
DF35 Duty 1
DF36 Will of the Elements 2
DF37 Be Prepared to Dig Two Graves 1
DF38 No Victory 1
DF40 Obi of Silence 2
DF41 The Future is Unwritten 1
DF42 Tsuruchi’s Technique 1
DF43 Mark of Oblivion 1

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-02-17, 18:21 »
POSZUKUJĘ: GOLD EDITION

PROMO – GOLD KANJI:
2 Kihei
2 Kuso
3 Shousa
3 Zokusei
1 Dark Oracle of Fire
1 Rumors at Court
1 Akodo’s Shrine (foil)
1 Hida’s Shrine
2 Armor of Osano-Wo
1 A Perfect Cut [Daughter of the Bear…]
3 Benefits of Experience
3 Enlightenment
3 Feared Duelist
3 Feared Duelist (foil)
3 Raconter la Legende [Tell the Tale]
2 Superior Tactics
1 Isawa’s Last Wish
1 Hanabi (foil)
1 Hunting Tiger (foil)

HEROES OF ROKUGAN:
1 Mirumoto Tokeru
1 Matsu Hitomi
1 Qatol
1 Isawa Ijime
1 Yasuki Kaneko
1 Anvil of Despair
1 Cherry Blossom Festival
1 Land of the Dead
1 Judgment
1 One Virtue and Seventy Faults

SPIRIT WARS:
3 Doji Kurohito
2 Doji Meihu (black back)
2 Moshi Shanegon
1 Utaku Yu-Pan
1 Miya Dosonu
2 Taikon
2 Uidori
2 Usagi Gohei
1 Wutho
2 Oni no Yamaso
1 Cursed Ground
1 Oni Spawn
3 Shuriken (dynasty back)
1 Treaty
2 Glimpse of the Unicorn
1 Ancient Knowledge
1 Mortal Flesh
2 Ruin and Devastation
1 Suzume Sensei
1 Ancestral Dictate
3 Falen Ground
1 Hestination
3 Interruption
1 Sign of Weakness
2 Three-Stone River

SPIRIT WARS – RARE:
1 Doji Reju exp.2 (crane)
2 Akodo Quehao
1 Yoritomo Aramasu exp.3
1 Yoritomo Yukue exp.
1 Shiba Ningen exp.
1 Morito exp.2
1 East Wall of Otosan Uchi
1 Emperor’s Under-Hand
1 Birth of the Anvil
1 Sumai Match
1 Asako Raiders
3 Bronze Lantern
1 Beginning and End
1 Hitomi’s Glare
1 Call the Spirit
1 Miya Sensei
1 Shiryo no Shoju
2 Moto Technique
1 Where Tsunari Fell

GOLD EDITION:
2 Kakita Nanami
1 Armory
2 Bandit Hideout
2 Alliance
1 Black Finger River
1 I Belived in You
1 Salt the Earth
1 Shiba Technique
2 Battering Ram Crew

GOLD EDITION – RARE:
1 Focus
2 Let Your Spirit Guide You
2 Sneak Attack
1 Superior Strategist
2 Torrential Rain
1 Asahina Archers
1 Shiba House Guard

GOLD EDITION – FOIL:
1 Kuni Utagu exp.
1 Daidoji Rekai exp.2
2 Diji Kurihito
1 Kakita Kaiten exp.
1 Hoshi Eisai exp.
1 Mirumoto Uso exp.
1 Akodo Ginawa exp.4
1 Matsu Hataki exp.
1 Matsu Ketsui
1 Matsu Nimuro
1 Agasha Hamanari
1 Shiba Ningen exp.
1 Shiba Tsukune exp.3
1 Bayushi Yojiro exp.2
1 Shinjo Shono exp.
1 Ki-Rin
1 Kyoso no Oni exp.
1 Shahai
1 Thuk-Kigi
1 Festering Pit of Fu Leng
1 An Empty Victory
1 Celestial Alignment
1 Imperial Ambassadorship
1 New Year’s Celebration
1 Proposal of Peace
1 Retirement
1 Rise of the Phoenix
1 Test of the Jade Champion
1 The Celestial Pattern
1 The Rising Sun
1 Big Stink
1 Great Crater
1 Mountain of the Seven Thunders
1 Plains of Otosan Uchi
3 Ambush
3 A Samurai’s Fury
2 Be Prepared to Dig Two Graves
2 Burning Your Essence
3 Focus
3 Geisha Assassin
2 Investigation
1 Kolat Master
3 Let Your Spirit Guide You
2 Poisoned Weapon
3 Resist Magic
3 Sneak Attack
2 Strike at the Tail
3 Superior Strategist
3 The Arrow Knows the Way
2 The Code of Bushido
2 To the Last Man
3 Kaede’s Tears
2 Asahina’s Breath
3 Blood Rite
1 Fist of Osano-Wo
3 Hiruma’s Last Breath
3 Purity of the Seven Thunders
2 The Fires That Cleanse
3 The Soul of Shiba
2 Torrential Rain
1 Porcelain Mask of Fu Leng
1 The Imperial Standard
3 Asahina Archers
1 Doji House Guard
3 Firestorm Legion
1 Hida House Guard
2 Imperial Honor Guard
2 Lion’s Pride
3 Mantis Bushi
1 Matsu House Guard
3 Ogre Warriors
3 Personal Champion
3 Samurai Warriors
1 Shiba House Guard
3 Spirit Guide

L5R EXPERIENCE:
2 Doji Nagori
1 Bayushi Kwanchai
1 Armory
1 Provision Storehouse
1 Silk Works
1 Small Farm
2 The Hiruma Dojo
2 Glimpse of the Unicorn
1 Block Supply Lines
2 Contentious Terrain
1 Duty to the Clan
1 Encircled Terrain
2 Entrapping Terrain
1 Iaijutsu Challenge
1 Kolat Assassin
2 Rallying Cry
2 Slander
2 Test of Might
3 Hitsu-do
1 Kaze-do
3 Purity of Spirit
2 Remember the Mountain
3 Strength of My Ancestors
2 Jade Bow
3 Naginata
2 Wakizashi
2 Archers
1 Ashigaru Archers
1 Heavy Infantry
2 Light Infantry
1 Sprearmen
1 You Are the Crane Clan card
1 You Are the Scorpion Clan card

A PERFECT CUT:
1 Kyuden Hida
1 Hida Kagore
3 Hida Kuon
3 Hida Kuroda
2 Hiruma Masagaro
2 Asahina Kimita
1 Doji Kurohito exp.
2 Doji Yasuyo
2 Soshi Angai
2 Tsuno Kurushimi
2 Blacksmith
2 Bushi Dojo
2 Iron Mine
2 Marketplace
1 Sanctified Temple
1 In Time of War
1 Akui Cliffs
2 Farmlands
2 Sorrow’s Path
3 Arrows from the Woods
1 Contentious Tarrain
1 Diversionary Tactics
3 Encircled Tarrain
2 Entrapping Terrain
1 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
3 Rallying Cry
2 Suspended Tarrain
2 To Do What We Must
3 The Wind’s Truth
3 Secrets on the Wind
3 The Fury of Osana-Wo
1 Wakizashi
1 Heavy Infantry
2 Scout
2 Tsuno Squad

A PERFECT CUT – RARE:
1 Yasuki Palaces crane
2 Contingency Planning
2 Furious Strike
2 Show of Strength
2 The Enemy You Deserve
1 Breaking Concentration
1 Contemplation of Osano-Wo
2 Minor Illusions
1 The Hand of Thunder
3 Tsuno Ravagers
1 Dairu no Shiryo

A PERFECT CUT – FOIL:
1 Yasuki Palaces (crab)
1 Yasuki Palaces (crane)
1 Togashi Satsu
1 Isawa Nakamuro exp.
1 Shiba Mirabu
1 Ide Michisuna
1 Moto Chen
1 Miya Heikichi
1 Twenty Goblin Winter
1 Unexpected Assault
1 Traitor’s Grove
2 Blood Madness
3 By Will of the Wind
3 Contingency Planning
3 Furious Strike
2 Persuasion
3 Show of Strength
2 The Enemy You Deserve
3 The Wolf Speaks
3 Shinsei’s Smile
3 The Power of Nothing
3 Breaking Concentration
3 Contemplation of Osano-Wo
3 Endless Deluge
3 Minor Illusions
1 Dairya’s Cackling Skull
1 Thuk-Kigi’s War Machine
1 Yoshi’s Fan
3 Sohei
3 Tsuno Ravagers
1 Dairu no Shiryo
1 Taiko no Shiryo
1 Tampako no Shiryo

AN ONI’S FURY:
1 Mirumoto Daisuke
1 Moto Vordu
1 Slidge
1 Small Farm
1 Taking the Wall (“while in battle”)
1 War-Stained Fields
1 Dragon Tattoo
1 Hummingbird Tattoo
2 Iaijutsu Challenge
2 Iaijutsu Duel
1 Mountain Tattoo
1 Narrow Ground
3 Slaughter the Scout (VAR.)
1 Street to Street
1 Test of Might
1 Light Cavarly
1 Scout

AN ONI’S FURY - RARE:
1 Doji Yasuyo exp.
1 Kitsune Gohei
2 Aikune’s Wrath
2 An Error in Orders
3 Burning the Tombs
3 Dirty Scum!
1 Engage the Enemy
3 Moment in the Sun
1 The Masters Imprisoned
1 Sun Tao’s Tessen

AN ONI’S FURY – FOIL:
1 Yasuki Hachi exp.
1 Kitsu Dejiko exp.
3 Isawa Ihara
1 Yogo Tjeki
1 Iuchi Lixue
1 Kitsune Gohei
1 Naka Tokei exp.
1 Usagi Ozaki
1 City of Night
1 Poetry Contest
1 Seeking the Master
1 The Oracle Awakens
2 Aikune’s Wrath
3 An Error in Orders
3 Burning the Tombs
3 Complcations
3 Dirty Scum!
3 Engage the Enemy
3 Know the Enemy
2 Moment in the Sun
3 Word of the Anvil
3 Word of the Bastard
3 Word of the Sword
2 Word of the Wolf
2 Written in Blood
2 Know the Truth
2 Quench the Ashes
1 Armor of Shadows
2 Sun Tao’s Tessen
1 Yakamo’s Armor
3 Mantis Raiders
1 The First Legion
1 Gaijutsu no Shiryo
1 Tetsuko no Shiryo

DARK ALLIES:
1 Kyuden Agasha
3 Akodo Iijasu
3 Kitsu Dejiko
1 Matsu Domotai
1 Matsu Hataki
3 Moshi Junichi
3 Moshi Mogai
2 Tsuruchi Hiro
1 Tsuruchi Nobumoto
1 Yoritomo Kitao
1 Yoritomo Naizen
3 Yoritomo Sen
1 Isawa Nakamuro
3 Shiba Aikune
2 Shiba Tsukune
2 Kabuki Theater Troupe
1 Small Farm
1 Dispersive Tarrain
2 Iaijutsu Chalenge
2 Iaijutsu Duel
1 Narrow Ground
1 Rallying Cry
2 Biting Steel
2 Look into Void
1 Dai Tsuchi
1 Naginata
1 Archers
1 Medium Infantry

DARK ALLIES – RARE:
1 Construction Crew
1 Draw From Within
2 Faith In My Clan
1 Massive Power

DARK ALLIES – FOIL:
1 Kaiu Namboku
1 Doji Kazo
1 Togashi Matsuo
1 Moto Chaozhu
2 Construction Crew
3 House of Fates
3 Shrine of Reserve Fortunes
1 Bitter Vengeance
1 Court Intrigue
3 Short Season
2 Auspicious House
3 Ronin Village
3 Shiba’s Shrine
2 Draw From Within
2 Faith In My Clan
2 Make Them Pay
3 No Failure
2 Unprepared
3 Kawaru Coins
2 Raise the Dead
3 Asahina’s Blessing
1 Ebbing Strength
2 Gale Force Winds
3 Massive Power
3 Teeth of Osano-Wo
1 Celestial Sword of the Mantis
1 Kabuki Mask
1 Naishi
1 Yoritomo’s Kama
3 Personal Sohei
2 Veteran Samurai

BROKEN BLADES:
1 Moto Vordu
1 Deeds, Not Words
1 Outflank
1 Gift of the Wind
1 Heavy Infantry

BROKEN BLADES – RARE:
1 Asahina Sekawa exp.
1 Doji Akiko
1 Iaijutsu Technique
2 Overwhelmed
3 Scroll Cache
2 We Will Have Revenge
2 White Stag Burns
1 Choke the Soul
2 Ravenous Podlings
2 Seductive Kansen

BROKEN BLADES – FOIL:
1 Yasuki Palaces
1 Asahina Sekawa exp.
1 Tamori Shaitung exp.
1 Moshi Jukio
1 Asako Bairei
1 Yogo Tjeki exp.
1 Jotei
1 Dark Oracle of Air exp.
1 Toturi’s Shrine
1 Conscription
1 Dangerous Extremes
1 The Dark Daughter’s Caress
1 Time of Loyalty
3 Berserker Rage
2 Deep in Meditation
3 Iaijutsu Technique
3 Overwhelmed
3 Quest for Guidance
3 Scroll Cache
3 We Will Have Revenge
3 White Stag Burns
3 Palm Strike
3 Will of Air
3 Will of Earth
2 Will of Fire
2 Will of Water
3 Choke the Soul
3 Righteous Protection
1 Chukandomo
1 Kisada’s Fist
2 Ogre Hag
2 Ravenous Podlings
1 Seductive Kansen
1 Gaheris no Shiryo
1 Seiko no Shiryo
1 Uona no Shiryo
1 Yoshi no Shiryo

PROMO – GOLD/DIAMOND KANJI:
1 Porcelain Mask of Fu Leng (foil)
3 Crippling Blow
2 Defensive Screen
1 Make a Wish
1 Make a Wish (foil)
3 Taking Credit (foil)

1000 YEARS OF DARKNESS:
1 The Imperial Palace of Fu Leng
1 Hida Yakamo exp.3 kyod
1 Daidoji Uji exp.2
3 Hakumei
1 Hoturi the Heartless exp.3
2 Matsu Masutaro
1 Toturi exp.3 kyod
1 Ishuda
3 Seppun Matsuo
3 Zanshar
3 Asako Kinuye
1 Isawa Tsuke exp.2
1 Shiba Tsukune exp.2 kyod
1 Bayushi Aramoro exp. kyod
1 Hantei Kachiko exp.3
3 Ashura
1 Hantei the 39th
1 Kage exp.3 kyod
1 The Maw
2 Usagi Masashi
1 Chamber of the Dark Council
1 CHuda Retainer
3 Obsidian Mine
1 Hitomi’s Choice
1 Candas
3 A Wish Granted
2 Heroic Sacrifice
3 Lesser of Two Evils
2 Pick Your Battles
3 Pointless Sacrifice
2 Ray of Hope
3 The Darknet Shadow
1 Toturi’s Defeat
2 I Give You My Name
3 Importunate Kami
3 Tadaka’s Sacrifice
3 Ashalan Blade
1 Child of Fu Leng
1 Dark Emperor’s Blessing
1 False Scroll
2 Hellbeast
3 Musha
1 The Jade Hand exp.

CLAN RIVALS: (foil)
2 Shosuro Omezo
1 Moto Hanzi
1 Suiteiru no Oni
2 Borderland
3 Shadowlands Marsch
3 Heavy Cavarly
3 Minor Shugenja
2 Oni Horde
3 Arrows From the Woods
3 Cowardly Conscripts
3 Inner Fire
3 Salt the Earth
1 Shiba Technique
3 Test of Might
3 Twisted Forest

CLAN SEASON:
2 Moshi Mineko
3 Isawa Dekkan
3 Bayushi Ryo
3 Bayushi Ryo (foil)
3 Akasha
4 Akasha (foil)
1 Hatamoto
1 Rikugunshokan (foil)
1 Celestial Sword of the Crane (foil)
1 Celestial Sword of the Dragon (foil)
1 Celestial Sword of the Lion (skradziony)
1 Celestail Sword of the Phoenix (foil)
1 Celestial Sword of the Scorpion (foil)
1 Celastial Sword of the Unicorn (foil)
2 Sharp-Sharp Stick (foil)
1 Yakamo’s Claw (foil)
1 Koku
5 Koku
10 Koku (green back)

FALL OF OTOSAN UCHI:
1 Kyuden Doji
1 Asahina Kimita
2 Yasuki Hachi
1 Mirumoto Daisuke
2 Mirumoto Rosanjin
3 Tsuruchi Hiro
1 Charge
3 Contentious Tarrain
2 Diversionary Tactics
3 Encircled Tarrain
2 Entrapping Terrain
1 Mountain Tattoo
2 Naginata

FALL OF OTOSAN UCHI – RARE:
2 Yoritomo Yoyonagi
1 Chaldera
1 Shiba Yoma exp.
1 Kokujin exp.2
3 Moneylender
1 Mystic
2 Forgery
3 Show of Good Faith
3 The Shadow’s Claw
3 Words Cut Like Steel
1 Fires of the Phoenix
2 Perfect Attunement
2 Summon the Dead
1 Menhari-gata
2 Kakita Instructor
2 Unquiet Spirits
1 Tsutomu no Shiryo

FALL OF OTOSAN UCHI – FOIL:
2 Hiruma Tatsuzo
1 Konetsu
1 Kitsu Juri
3 Yoritomo Yoyonagi
4 Chaldera
1 Isawa Nodotai exp.
1 Shiba Yoma exp.
1 Soshi Kiyo exp.
1 Shinjo Shono exp.2
1 Kyofu
1 Dojo Raiden
3 Moneylender
1 Mystic
1 Song of Corruption
3 The Seppun Temples
1 Togashi’s Shrine
3 A Champion’s Strike
3 Forgery
1 Informant
3 Show of Good Faith
2 The Anvil’s Blessing
3 The Shadow’s Claw
2 Whispers
2 Words Cut Like Steel
2 Fires of the Phoenix
3 Perfect Attunement
3 Summon the Dead
3 Menhari-gata
2 Precise Orders
1 Dark Eyes on the Wall
3 Kakita Instructor
2 Travelling Ronin
3 Unquiet Spirits
1 Tsutomu no Shiryo
1 Yokutsu no Shiryo

HEAVEN & EARTH:
3 Akodo Tadenori
3 Ikoma Tsai
3 Kitsu Dejiko
3 Matsu Domotai
3 Matsu Hataki
2 Shiba Aikune
2 Goblin Wizard
3 Noekam
2 Ogre Bushi
3 Corrupted Iron Mine
1 Jade Works
2 Kabuki Theater Troupe
1 Mystic Dojo
3 Sanctified Temple
2 Shackled Oni
3 Silver Mine
2 The Hiruma Dojo
1 Accessible Terrain
2 Bane of the Anvil
2 Block Supply Lines
2 Encircled Terrain
3 Entrapping Terrain
1 Fight to the Setting Sun
2 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
3 Narrow Ground
1 Ninja Thief
2 Test of Might
3 A Glimpse of the Soul’s Shadow
2 Naginata
1 Elite Pikemen
2 Elite Spearmen
3 Light Infantry
2 Skeletal Trops
2 Spearmen
2 Tsuno Squad
1 Zombie Troops

HEAVEN & EARTH – RARE:
1 Shiba Mirabu exp.
1 Shrine to Fukurokujin
3 Aramasu’s Ashes
1 Escape from Shadow
1 Introspection
2 Lessons From Earth
2 Loyalty Renewed
3 Rend the Soul
1 Obsidian Mempo of Fu Leng

HEAVEN & EARTH – FOIL:
1 Hida Hitoshi exp.
1 Kakita Soichi
3 Mirumoto Kyuzo
1 Ikoma Tomaru
1 Tsuruchi Ichiro
1 Shiba Mirabu exp.
1 Bayushi Tai exp.
1 Soshi Aki
2 Shrine to Benten
2 Shrine to Bishamon
3 Shrine to Daikoku
3 Shrine to Ebisu
2 Shrine to Fukurokujin
3 Shrine to Hotei
1 Ancestral Reverence
1 For the Clan
1 Shinjo Slings
1 Coveof Cursed Blades
3 Aramasu’s Ashes
3 Escape from Shadow
2 Introspection
3 Lessons From Earth
1 Loyalty Renewed
3 Rend the Soul
1 Superior Stamce
3 Tax Collection
3 Embrace the Elements
2 Once and Again
3 Purification
1 Darkness Rising
3 Dark Covenant
3 Katana of the Moon
1 Kokujin’s Daisho
1 Mask of the Maw
2 Obsidian Mempo of Fu Leng
3 Crab Builders
3 Outrider
3 Strange Travelers
1 Goshiu no Shiryo
1 Toshimiko no Shiryo

WINDS OF CHANGE:
1 Hida Tenshu
2 Hida Yasuhiro
1 Kuni Utagu
2 Tsuruchi Nobumoto
1 Yoritomo Sen
2 Corrupted Silver Mine
2 Alliance
1 Contingency Plans (rare symbol)
3 Contentious Tarrain
3 Dispersive Tarrain
3 Encircled Terrain
1 Inner Fire
2 Jade Bow
3 Ono

WINDS OF CHANGE – RARE:
2 Yoritomo Manobu
1 Bayushi Kwanchai exp.
3 Sacred Grove
1 Domotai’s Sacrifice
1 Sound Strategy
3 Storm Heart

WINDS OF CHANGE – FOIL:
1 Doji Tanitsu exp.
3 Yoritomo Manobu
1 Shinjo Xushen exp.
1 Omoni exp.
1 Settozai
1 Miya Shoin
1 Commanding Favor
1 The New Order
3 Sacred Grove
2 Bloodied Ground
2 Domotai’s Sacrifice
3 Hospitality
3 Sound Strategy
3 Storm Heart
1 The Four Winds March
2 Time to Pay the Price
3 Treachery
3 Weight of the Heavens
1 Kharmic Vengeance
3 The Outer Darkness
2 Damning Evidence
1 Kaede’s Fan
1 Radiant Staff
2 Writ of Justice
1 Kitsune House Guard
1 Monkey House Guard
1 Ox House Guard
1 Yasu no Shiryo

TRAINING GROUNDS:
SH37 Ashura 1
SH40 Ashigaru Fort 1

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-02-17, 18:28 »
POSZUKUJĘ: PEARL EDITION

PEARL EDITION:
1 The Brotherhood of Shinsei
1 The Esteemed House of the Crane
1 The Great Walls of Kaiu
1 The Provincial Estate of the Unicorn
1 The Ruins of Isawa Castle
1 The Yoritomo Alliance
1 Kaiu Suman
3 Kuni Yori
2 Daidoji Uji
3 Doji Kuwanan
2 Mirumoto Daini
2 Ikoma Ryozo
3 Matsu Agetoki
2 Matsu Turi
1 Yoritomo Masasue
1 Ninja Shapeshifter
1 Shiba Tsukune
2 Toku
2 Iuchi Katta
1 Kyoso no Oni
3 Morito
1 Oni no Ugulu
1 Sanzo
1 Barbican
3 Corrupt Geisha House
1 Diamond Mine
2 Garrison
2 Alliance
2 Glimpse of the Unicorn
2 Glimpse of the Unicorn (2 ver.)
2 There is No Hope
1 Bo Stick
2 Climbing Gear
1 No-Dachi (“-Her to the…”)
1 No-Dachi (“-chase her to…”)
3 Ryokan’s Sword
1 Shuriken of Serpents
1 The Hiruma Tetsubo
2 Master of the Rolling River
1 Touching the Soul
1 Kenku Teacher
3 Peasant Levies
1 Shield Wall
1 Zombie Troops (-carcass to my ranks)
2 Earthquake
2 Breach of Etiquette
2 Encircled Terrain
1 Higher Ground
2 Inner Fire
3 Nemesis
1 Oath of Fealty
2 Shame
2 Stand Against the Waves
2 Stand Firm
2 The Final Breath (-personality)
2 The Final Breath (linijka mniej)
3 Wounded in Battle

PEARL EDITION – RARE:
1 Hida O-Ushi exp.
1 Hida Yakamo exp.2
1 Doji Kuwanan exp.
1 Hitomi Koujin
1 Kitsuki Yasu
1 Moshi Wakiza exp.
1 Yoritomo exp.
3 Yoritomo Kamoto
1 Shiba Tsukune exp.
2 Bayushi Yokuan
1 Ginawa exp.
1 Matsu Hiroru exp.
3 Takuan
1 Shinjo Yokatsu
1 Kuni Yori exp.
1 Oracle of Earth
1 Oracle of Fire
1 Oracle of the Void
1 Oracle of Wind
1 School of Wizardry
1 Inheritance
1 Iris Festival
1 Proposal of Peace
1 Test of the Emerald Champion
2 Armor of Osano-Wo
2 Fan of Command
1 The Armor of the Golden Samurai
1 The Star of Laramun
2 Ancestral Guidance
1 Led From the True Path
3 The Purity of Shinsei
2 The Touch of Amaterasu
1 Unattuned
2 Battering Ram Crew
3 Elite Heavy Infantry
3 Imperial Honor Guard
3 Imperial Palace Guard
3 Mantis Budoka
3 Mantis Bushi
2 Ninja Genin
1 Ogre Warriors
3 Samurai Cavarly
3 Samurai Warriors
3 Spirit Guide
1 Secrets on the Wind
2 The Fires That Cleanse
3 Walking the Way
3 Along the Coast at Midnight
2 Ambush
3 A Moment of Truth
2 Avoid Fate
2 Bountiful Harvest
3 Crushing Attack
3 Focus
2 Geisha Assassin
1 Investigation
3 Kolat Interference
3 Kolat Master
3 Lies, Lies, Lies…
3 Ninja Kidnapper
3 Poisoned Weapon
2 Resist Magic
3 Retreat
2 Rise, Brother
1 Strike With No-Thought
3 Test of Honor
3 The Code of Bushido
3 The Turtle’s Shell
3 Way of Deception

HONOR BOUND: (red)
1 Hida O-Ushi exp.3
1 Hida Tadashiro
1 Hida Unari
1 Hiruma Yoshi
2 Yasuki Nokatsu
3 Kakita Kaiten
2 Daidoji Kedamono
1 Yoritomo Denkyu
3 Yoritomo Komori
2 Yoshun
2 Oseuth
3 Flameseeker
1 Isawa Norikazu exp.2
1 Shiba Ningen
3 Shiba Raigen
3 Bayushi Aramoro
2 Bayushi Hisa
2 Otomo Yayu
2 Saigorei
3 Seppun Nakao
3 Toku
1 Moto Yesugai
3 Goblin Wizard
1 Kuni Yori exp.3
2 Moto Sada
3 Moto Tsume
1 Ogre Bushi
3 Porthungluin
2 Rodrigo
3 Uragirimono
3 Ancient Sage
1 Builders
2 Corrupted Silver Mine
3 Deep Forest
1 Forest
3 Gambling House
3 Geisha House
1 Iron Mine
2 Master Smith
2 Sanctified Temple
3 Temple to Shinsei
1 Famine
1 Glimpse of the Unicorn
1 Hoshi’s Challenge
2 There is No Hope
1 Turn from the Past
1 Asako Provinces
2 Farmlands
1 Mountain Pass
2 Light Infantry
1 Swamp Spirits
1 Zombie Troops
2 Bloodsword
1 Dragon’s Claw Katana
3 Hassuk’s Golden Bow
2 Kaimetsu-Uo’s Ono
2 Naginata
1 No-Dachi
1 Uji Sensei
1 Amnesia
1 Gift of the Maker
1 Whispers of Twilight
3 Kaze-do
2 Strength of My Ancestors
1 Block Supply Lines
1 Breach of Etiquette
2 Burn It Down
1 Charge!
2 Darkness beyond Darkness
1 Deadly Ground
1 Dispersive Terrain
2 Diversionary Tactics
1 Entrapping Terrain
1 Forest Fire
1 Iaijutsu Challenge
1 Kolat Assassin
1 Moment of Brilliance
3 Mountains of the Phoenix
1 Nemesis
2 Night Battle
1 Pincer Attack
2 Pressure
3 Rugged Ground
3 Sabotage
3 Silent War
1 Stand Firm
1 Stress
1 Swordmaster
3 Tiger’s Teeth
2 Whistling Arrows
2 Wide Terrain

HONOR BOUND – RARE:
1 Yoritomo Masasue exp.
1 Hoshi Wayan exp.
1 Nishiko exp.
1 Dairya exp.2
1 Hasame exp.
1Iuchi Shakai exp.
1 Isawa Tanayama  exp.2
1 Moto Tsume exp.2
1 Akodo’s “Leadership”
1 Kakita’s “The Sword”
1 The Master of Five
1 Yakamo’s Funeral
3 Firestorm Legion
3 Kenshinzen
1 Kolat Apprentice
1 Black Pearl
1 Sword of the Emerald Champion
1 Shoju Sensei
1 Toshimoko Sensei
1 Toturi Sensei
3 Lord Moon’s Smile
1 The Master’s Will
2 Bloodstrike
2 Shurin Storms
3 A New Teacher
3 Face of the Nameless
2 Forgotten Lesson
3 Shinjo’s Judgment
2 Souls of the Betrayed
3 The Head of My Enemy
3 Treachery and Deceit
2 Tribute to Your House
2 Way of the Void

AMBITION’S DEBT:
1 The New Akasha P
1 The Spawning Ground P
2 Hida Unari
2 Hiruma Yoshi
2 Kakita Aihara
3 Ikoma Ryozo
2 Yoritomo Chujitsu
1 Gyosho
3 Roshungi
1 Goju Utsei
3 Shiba Odoshi
3 Shosuro Yudoka
3 Kyoso no Oni
3 Moto Sada
1 Ogre Bushi
2 Oni no Ugulu
1 Barrack
1 Black Market
3 Copper Mine
1 Corrupted Iron Mine
1 Den of Spies
3 Jade Works
2 Pearl Divers
3 Farmlands
1 Sorrow’s Path
2 Ashigaru
1 Goblin Sneaks
3 Medium Infantry
1 Naga Bushi
1 Naga Spearmen
3 Swamp Spirits
1 Undead Cavarly
3 Zombie Troops
1 Toturi’s Treatise
2 Be the Mountain
3 Finding the Harmony
2 Shooting-Star Strike
3 Celestial Gift
1 Yoshi Sensei
1 A Chance Meeting
3 Block Supply Lines
2 Deadly Ground
3 Diversionary Tactics
3 Entrench
3 Frenzy
1 Higher Ground
3 Judgment of Toshiken
3 Kolat Assassin
2 Kolat Bookkeeping
1 Narrow Ground
2 Oath of Courage
2 Parade Ground Practice
1 Poisoned
2 Poor Health
2 Refuges
1 Strong Words
1 Test of Might
2 The Sun in Shadow
2 Touching the Void
3 Traversable Terrain

AMBITION’S DEBT - RARE:
1 Hida Amoro exp.2
1 Yasuki Taka exp.2
1 Asahina Dorai exp.
1 Bayushi Aramasu exp.
1 Hirariko exp.
1 Isawa Kaede exp.2
1 Tohaku exp.
1 Kage exp.4
1 Yokatsu exp.2
3 Guardian of the Rift
1 Death of Onnotangu
2 Exile’s Road
3 Mantis Marine Troops
3 Tsuruchi’s Legion
2 Shakoki Dogu
1 Shiryo no Takuan
1 Shiryo no Yasuki
3 Hate’s Heart
3 Kuro’s Fire
2 Void’s Path
1 Hiruma Sensei
1 Kuro Sensei
1 Norikazu Sensei
1 Yori Sensei
3 Dark Energy
3 Denying yhe Emperor
3 Dirty Politics
2 Dying Effort
3 Footsteps of Madness
3 Forethought
2 Honor, Bah!
2 The Prophecies

FIRE & SHADOW: (żółty)
2 Mirumoto Sukune
1 Jian
2 Yoritomo Masasue
1 Yoritomo Takuni
1 Miya Yuritogen
3 Oni no Kamu
1 Glimpse of the Unicorn
1 Return of Myth
1 Farmlands
1 Blade of Kaiu
1 Double Chi
1 Fist of the Earth
1 Fearsome Strength
1 Of One Mind
1 Soul’s Sacrifice

FIRE & SHADOW – RARE:
1 Bayushi Aramasu exp.2
1 Seppun Toshiken exp.
1 Oni no Okura exp.
1 Temple of Divine Influence
1 Bridge to Jigoku
3 Ninja-to
2 Stepping Between the Cracks
2 Blood and Darkness
2 Miya’s Sasumata
2 Divided Loyalties
1 One Last Battle
2 Sharpest Blade
2 Shosuro Technique

SOUL OF THE EMPIRE:
1 Kosaten Shiro (dynasty back)
1 The Citadel of the Hiruma
1 Yasuki Nokatsu exp.2
2 Daidoji Uji
3 Doji Benku
2 Doji Reju
2 Ryosei
1 Elder Goju
1 Ninja Shadow-Walker
1 Toturi the First
1 Yaro
1 Yotsu Shoku
1 Fantastic Gardens
1 Kolat Chambers
3 Marketplace
2 Shrine of the Dead
1 Glimpse of the Unicorn
1 Into The Heavens
1 Soul of the Empire
1 Fields of Courage
1 Temples of the New Tao
2 Heavy Infantry
1 Hurlspit Goblins
1 Light Infantry
1 Medium Cavarly
1 Medium Infantry
4 Naga Vipers
3 Oni no Byoki
1 Void Guard
5 Ashigaru token
6 Cavarly token
3 Mujina token
4 Undead token
1 Katana of the Twilight Mountains
1 Regional Travel apers
2 Amoro’s Honor
1 Karmic Link
1 Bloodstained Forest
2 Chains of Jigoku
2 Past Glories
2 Restoring the Age of Myth
1 Cavarly Screen
1 City of Tears
2 Daidoji Technique
1 Dispersive Terrain
2 For My Clan
2 Iaijutsu Challenge
2 Iaijutsu Duel
3 Kharmic Strike
1 Kingdom of Ghosts
3 Rebirth of the Dark Daughter
1 Shadowed Wastes
1 Something Worth Dying For
3 Time of Destiny
1 Traversable Terrain

SOUL OF THE EMPIRE – RARE:
1 Hida Tsuru exp.
1 Naka Kuro exp.2
1 Bayushi Aramoro exp.3
1 Seppun Toshiken exp.2
1 Air Dragon exp.
1 Dragon of Fire exp.
1 Kage exp.5
1 Thunder Dragon exp.
1 Water Dragon exp.
1 Void Dragon exp.
1 Asahina Archers
2 Defenders of the Wall
1 Lost Souls
2 Oni Podling
2 Dragon’s Tooth
2 Heavy Barde
1 O-Ushi’s Hammer
1 Brothers in Blood
2 Kaede’s Tears
2 Question Without an Answer
1 Blood Rite
3 Ruined Earth
1 Yodin Sensei
1 Shiryo no Chiroku
1 Shiryo no Hantei
2 Half-Beat Strike
2 Rank Hath Privilege
3 Strike from Behind
3 Where the Sun Walked

CLAN WAR SAGA:
3 Hida Sukune
3 Hida Tsuru
3 Asahina Tomo
3 kakita Ichiro
3 Matsu Toshiro
3 Kemmei
3 Ranbe
2 Koichi
3 Shioda
3 Togashi Jodome
4 Ashlim
4 Shabura
2 Shagara
3 Shiba Katsuda
3 Shiba Kyo
3 ShibaShingo
3 Bayushi Dozan
3 Soshi Taoshi
3 Yogo Shidachi
3 Shinjo Sadato
3 Goblin Wizard
3 Bridged Pass
3 Corrupt Gold Mines
3 Dragon’s Teeth
2 Master of the Tea Ceremony
3 Ningyo
3 Sake Works
1 The Festering Pit of Fu Leng
3 The Master Painter
1 Tomb of Iuchiban
3 Trade Route
3 Trading Grounds
3 Tunnel System
1 Dragon Sword is Broken
1 Setsuban Festival
1 Bonds of Darkness
1 The Fair Voice of Lies
1 The First Scroll is Opened
1 The Price of War
1 Mountain of the Seven Thunders
3 Plains of the Emerald Champion
3 Sanctified Ground
3 Secluded Ravine
1 Sunken City
3 The Kaiu Walls
3 Wetlands
3 Brothers of Thunder
3 Goblin Berserkers
3 Horsebowmen
3 Peasant Levies
3 Pikemen
3 Plague Zombies
3 Shadowlands Madmen
1 Shahadet’s Legion
3 Skeletal Archers
1 The Twelve Ronin
2 Warrior Monks
2 Goblin War Standard
2 Robbes of Shinsei
1 Blood of Midnight
3 Force of Will
3 Sympathetic Energies
3 Stifling Wind
3 The Fire from Within
3 Tomb of Jade
3 Another Time
3 A Stout Heart
3 Bad Kharma
3 Bend Like a Reed
2 Burning Your Essence
3 Chi Strike
3 Corrupted Ground
3 Court Jester
2 Disenghtenment
3 Disfavored
3 Disharmony
2 Extortion
3 False Alliance
3 Familiar Surroundings
3 Fatal Mistake
2 Fu Leng’s Steeds
3 Inner Fire
3 Lessons from the Past
3 Night Battle
3 Plans Within Plans
3 Political Distraction
3 Shadowlands Sickness
3 Stance of the Mountain
3 Stand Firm
3 Suspended Terrian
3 The Arrow Knows the Way
2 The Face of Fear
3 The Final Breath
3 To Avenge Our Ancestors
3 Toturi is Drugged
3 Troops from the Woods

THE SIEGE OF THE SLEEPING MOUNTAIN:
B0 The House of Tao 1
B1 Falling Star Strike 3
B2 Shioda 2
B2 Careful Planning 2
B3 Jade Works 2
B3 Light Infantry 1
B4 Strength of My Ancestors
B5 Small Farm 2
B6 Ikudaiu 2
B6 Naga Bushi 2
B7 Hawks and falcons 2
B7 Explosives 3
B8 Large Farm 2
B8 Light Infantry 2
B9 Kirazo 3
B9 Ryoku 1
B10 Shioda 1
B10 Medium Infantry 2
B11 Ikudaiu 2
B11 Naginata 1
B12 Hoshi Eisai 2
B12 Sneak Attack 2
B13 Hoshi Eisai 2
B13 Falling Star Strike 1
B14 Sanctified Temple 2
B15 Medium Infantry 3
B16 Large Farm 1
B17 Shioda 2
B17 Naginata 2
B18 Ryoku 3
B19 Kirazo 2
B19 Block Supply Lines 1
B20 Prayer Shrines 1
B20 Strength of My Ancestors 1
B21 Hoshi Eisai 3
B21 Ryoku 2
B22 Another Time 1
B22 Small Farm 1
B23 Ikadaiu 2
B24 Prayer Shrines 1
D1 Jade Works 2
D1 Charge 2
D2 Careful Planning 2
D3 Medium Infantry 2
D4 Gold Mine 2
D4 Block Supply Lines 3
D5 Naginata 2
D5 Sanctified Temple 2
D6 Mirumoto Taki 3
D6 Kolat Assassin 2
D8 Small Farm 2
D8 No-Dachi 2
D9 Mirumoto Akuai 3
D10 Mirumoto Bujun 1
D10 Mushin 2
D11 Hitomi Kobai 1
D12 Careful Planning 2
D13Hawks and Falcons 2
D13 Light Infantry 2
D14 Hitomi Akuai 1
D15 Mirumoto Taki 2
D15 Iaijutsu Challenge 2
D16 Charge
D16 Sanctified Temple 2
D17 Hitomi Kobai 1
D17 Medium Infantry 2
D18 Gold Mine 2
D18 Mushin 3
D19 No-Dachi 1
D21 Outflank 1
D21 Gold Mine 2
D22 Jade Works 2
D22 Bountiful Harvest 1
D23 Mirumoto Taki 3
D23 Light Infantry 2
D24 Hitomi Akuai 1
D24 Naginata 2
D25 Small farm 1
N1 Jade Works 1
N1 Sneak Attack 2
N2 Naga Warlord 3
N2 Explosives 2
N3 Small Farm 1
N3 Spearmen 1
N4 Forest 1
N4 Block Supply Lines 1
N5 Shagara 2
N6 Pearl Bed 2
N6 Naga Bowmen 4
N7 Naga Warlord 4
N7 Arrows from the Woods 2
N8 Balash 3
N8 Bountiful Harvest 2
N9 Damesh 1
N9 Outflank 1
N10 Naga Shugenja 1
N10 Naga Bowmen 2
N11 Pearl Bed 2
N11 Careful Planning 1
N12 Balash 4
N12 Mushin 1
N13 Sneak Attack 1
N14 Damesh 3
N14 Outflank 1
N15 Hawks and Falcons 2
N15 Block Supply Lines 2
N16 Arrows from the Woods 3
N17 Forest 1
N18 Naga Shugenja 2
N18 Naga Spearmen 3
N19 Jade Works 1
N20 Shagara 3
N20 Naga Bushi 3
N21 Jade Works 2
N21 Outflank 1
N22 Balash 2
N22 Block Supply Lines 3
N23 Pearl Bed 1
N23 Naga Spearmen 2
N24 Naga Warlord 3
N24 Bountiful Harvest 2
N25 Small Farm 1
T0 The Palace of Otosan Uchi 1
T1 Ginawa 1
T1 Careful Planning 1
T2 Basecamp 1
T2 Charge! 1
T3 Toku 1
T3 Careful Planning 1
T4 Takuan 2
T4 Heavy Infantry 1
T5 Hasame 1
T5 Mushin 1
T6 Sanctified Temple 2
T6 Light Infantry 1
T7 Light Infantry 1
T8 Small Farm 1
T8 The Turtle’s Shell 3
T9 Ginawa 1
T9 No-Dachi 1
T10 Hasame 1
T10 Charge! 1
T11 Sanctified Temple 3
T12 Hawks and Falcons 2
T12 Mushin 1
T13 Seppun Hotaitaka 2
T13 Block Supply Lines 2
T14 Basecamp 1
T14 Sneak Attack 2
T15 Toku 1
T15 Medium Infantry 2
T17 Ginawa 1
T17 Heavy Infantry 1
T18 Basecamp 1
T18 No-Dachi 2
T19 Seppun Hotaitaka 2
T19 Medium Infanry 1
T20 Small Farm 1
T20 Light Infantry 1
T21 Hasame 1
T21 The Turtle’s Shell 3
T22 Jade Works 1
T22 Outflank 1
T23 Seppun Hotaitaka 3
T23 Heavy Infantry 2
T24 Jade Works 2
T24 Outflank 2
T25 Toku 1

STORMS OVER MATSU PALACE:
L3 Medium Infantry 1
L4 Large Farm 2
L10 Jade Works 1
L11 Large Farm 2
L15 Ikoma Tsanuri 2
L21 Diversionary Tactics 1
L23 Ikoma Gunjin 2
L25 Jade Works 1
U1 Silk Works 1
U8 Higher Ground 1
U9 Glimpse of the Unicorn 2
U10 Strength of Purity 2
U14 Block Supply Lines 1
U17 Large Farm 2
U19 Heavy Cavarly 1
U24 Deadly Ground 1

LEARN TO PLAY:
1 Hida Tampako
2 Doji Kuwanan
2 Shosuro Yudoka
1 Arrows From the Woods
3 Charge
1 Contentious Terrain
2 Deadly Ground
1 Diversionary Tactics
2 Iaijutsu Duel
1 Outflank
2 Fist of the Earth
3 Strength of Purity
1 The Wrath of Osano-Wo
2 Wounded in Battle

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-02-17, 18:29 »
POSZUKUJĘ: JADE EDITION

JADE EDITION:
1 The Esteemed House of the Crane
1 The Great Walls of Kaiu
2 Hida Unari
3 Kaiu Suman
1 Yasuki Taka exp.
2 Asahina Tamako
2 Daidoji Senbi
2 Doji Chomei
2 Doji Reju
1 Doji Shizue
1 Agasha Gennai
3 Mirumoto Sukune
1 Mirumoto Taki
2 Togashi Mitsu
2 Matsu Goemon
1 Matsu Seijuro
2 Tsuruchi
2 Yoritomo Kanbe
2 Yoritomo Masasue
1 Yoritomo Tsuyu
1 Bayushi Aramoro
1 Iuchi Katta
1 Kyoso no Oni
2 Ogre Bushi
1 Barbican
2 Black Market
1 Charter of the Crane Clan
1 Charter of the Phoenix Clan
3 Corrupr Geisha House
2 Corrupted Iron Mine
3 Corrupted Silver Mine
1 Forest
1 Gambling House
2 Go Master
1 Port
3 Silver Mine
2 Unscalable Walls
3 Vows of the Brotherhood
2 Alliance
2 Glimpse of the Unicorn
1 Fortifed Coast
1 Bloodsword
2 Climbing Gear
1 The Armor of Sun Tao
2 Freezing the Lifeblood
1 Strength of My Ancestors
3 The Soul Goes Forth
1 Touching the Soul
1 Elite Light Infantry
1 Heavy Infantry
2 Kenku Teacher
3 Mounts
1 Shield Wall
1 Swamp Spirits
1 Brilliant Victory
2 Daisho Technique
2 Defenders of the Realm
2 Defend Your Honor
1 Enlightment
2 Frenzy
1 Kharmic Strike
1 Marries A Barbarian
1 Ninja Thief
2 Rallying Cry
2 Remorseful Seppuku
1 Ring of Air
1 Shame
1 Street to Street
2 The Final Brathe
1 Wounded in Battle
3 Biting Steel

JADE EDITION – RARE:
1 Hida O-Ushi exp.
1 Hida Yakamo exp.2
1 Daidoji Uji exp.
1 Doji Kuwanan exp.
1 Kakita Yoshi exp.
1 Hitomi exp.2
2 Kitsuki Yasu
1 Mirumoto Daini exp.
1 Ikoma Tsunari exp.
1 Matsu Agetoki exp.
1 Moshi Wakiza exp.
1 Yoritomo Kamoto
1 Yodin exp.
1 Qamar exp.
1 Shahadet exp.
1 Isawa Norikazu
1 Shiba Tsukune exp.
1 Ginawa exp.
1 Takuan
1 Otaku Kamoko exp.2
1 Shinjo Morito exp.
1 Kage exp.2
1 Kuni Yori exp.
1 Oni no Akuma
1 Oracle of Earth
1 Oracle of Fire
1 Oracle of the Void
1 Oracle of Wind
2 School of Wizardry
1 Proposal of Peace
1 The Tao of the Naga
3 Armor of Osano-Wo
3 Fan of Command
3 The Armor of the Golden Samurai
2 The Star of Laramun
2 Ancestral Guidance
2 Led From the True Path
3 The Purity of Shinsei
2 The Touch of Amaterasu
3 Unattuned
1 Battering Ram Crew
1 Elite heavy Infantry
1 Imperial Honor Guard
2 Imperial Palace Guard
3 Mantis Budoka
3 Mantis Bushi
3 Ogre Warriors
3 Samurai Cavarly
3 Samurai Warriors
3 Spirit Guide
3 A Moment of Truth
3 Along the Caost at Midnight
2 Ambush
2 Avoid Fate
1 Bountiful Harvest
3 Crushing Attack
3 “Enough Talk!”
1 Explosives
2 Focus
3 Geisha Assassin
1 Investigation
2 Kolat Interference
3 Kolat Master
3 Lies. Lies, Lies…
1 Ninja Kidnapper
3 Poisoned Weapon
3 Retreat
2 Rise, Brother
1 Sneak Attack
3 Strike With No-Thought
3 Test of Honor
3 The Code of Bushido
3 The Turtle’s Shell
3 Way of Deception
3 Secrets on the Wind
2 The Fires That Cleanse
2 Touch of Death
2 Walking the Way

PROMO - HIDDEN EMPEROR ERA:
1 The Citadel of the Hiruma (HB)
1 The Grat Walls of Kaiu (Jade)
1 The Great Walls of Kaiu (Pearl)
1 The Esteemed House of the Crane (Jade)
1 The Esteemed House of the Crane (Pearl)
1 The Iron Fortress of the Daidoji (HE)
1 Iron Mountain (F&S)
1 Kyuden Hitomi (HE)
1 The Mountain Keep of the Dragon (Pearl)
1 The Ancestral Halls of the Lion (Jade)
1 The Ancestral Halls of the Lion (Pearl)
1 The Kitsu Tombs (AD)
1 Kyuden Kitsune (F&S)
1 Kyuden Yoritomo (HE)
1 The Yoritomo Alliance (Jade)
1 The Yotritomo Alliance (Pearl)
1 Temples of the Crow (F&S)
1 The Brotherhood of Shinsei (Jade)
1 The Brotherhood of Shinsei (Pearl)
1 The House of Tao (HE)
1 Heart of Shinomen Forest (HE)
1 The Hidden Temples of the Naga (Jade)
1 The Hidden Temples of the Naga (Pearl)
1 The New Akasha (AD)
1 The Dark Path of Shadow (DJH)
1 Eternal Halls of Shiba (DJH)
1 The Ruins of Isawa Castle (Jade)
1 The Ruins of Isawa Castle (Pearl)
1 The Shadow Stronghold of the Bayushi
1 The Shadow Stronghold of the Bayushi
1 The Towers of Yogo (HB)
1 Sepulcher of Bone (HB)
1 The Shadowlands Horde (Jade)
1 The Shadowlands Horde (Pearl)
1 The Spawning Grounds (AD)
1 The Palace of Otosan Uchi (DJH)
1 Toturi’s Army (Jade)
1 Toturi’s Army (Pearl)
1 The Otaku Palaces (HE)
1 The Provincial Estate of the Unicorn (Jade)
1 The Provincial Estate of the Unicorn (Pear)
1 Hida O-Ushi
3 Kakita Yoshi
3 Togashi Yoshi
1 Kitsu Motso
3 Takao
1 Dashmar
1 Ninja Shapeshifter inex.
3 Isawa Kaede
1 Bayushi Goshiu
1 Dairya
1 Ide Tadaji
1 Moto Tsume
3 Imperial Ambassador
3 Duty of the Magistrate
3 Forward patrol
3 Tattoo Madness
1 The Legion of Two Thousand
1 The Imperial Favor
1 Turn Sequence Card

HIDDEN EMPEROR & DARK JOURNEY HOME:
1 The Dark Path of Shadow
2 Hida Tadashiro
3 Kuni Utagu
3 Yasuki Nokatsu
1 Asahina Dorai
3 Daidoji Sembi
2 Daidoji Tsumerai (-ing to fear…)
2 Daidoji Tsumerai (-nothing to fear…)
1 Doji Kuwanan exp.2
2 Doji Reju
3 Kakita Ariteko
1 Agasha Gennai
2 Mirumoto Taki
3 Matsu Goemon
3 Bayushi Aramasu
3 Makashi (“Ratlings…”)
3 Makashi („Did She…”)
1 Mukami
2 Ryosei (“So she will…”)
3 Yoritomo Hogosha
3 Yoritomo Takuni
1 Heichi Chokei (-monastery)
2 Heichi Chokei (-to the monastery)
1 Hizuka
1 Hoshi Eisai
1 Takao exp.
1 Isha exp. (inny tekst)
2 Shalasha
2 Bayushi Areru
2 Ninja Shapeshifter
2 Ninja Spy
1 Shiba Gensui
1 Shiba Tsukune exp.2
2 Shosuro Chian
2 Hasame (“One man with…”)
1 Moshi Hito
1 Tohaku
2 Toku
1 Toturi the First exp.3
3 Moto Soro
1 Otaku Kamoko exp.3
2 Otako Tetsuko (dur-ing)
3 Shinjo Shirasu
2 Jama Suru
3 Matsu Toki
1 Oni no Gekido
2 Sanzo („His eses shone…”)
1 Sanzo („When He finished…”)
3 Suzume Yugoki
3 Basecamp
1 Black Market
1 Blacksmiths
2 Bridged Pass
2 Bushi Dojo
1 Cleansing Bell
1 Flaming Ground
2 Forest
3 Gambling House
2 Geisha House (-planning)
1 Geisha House (-ning)
1 Gold Mine (-player)
2 Gold Mine (-er)
2 Hawks and Falcons
1 Iron Mine (“We have drivem…”)
2 Iron Mine (“The bodies  of the Hiruma…”)
3 Island Barricades
2 Island Wharf
2 Jade Works (“When the shadows fall…”)
3 Market Place
2 Ninja Stronghold
2 Pearl Bed (-Divers in play)
1 Pitch and Fire
3 Port
1 Retired Wasp General
3 Sanctified Temple (2 ver)
2 Silver Mine
2 Stables
3 The Hiruma Dojo (samu-rai)
2 Unscalable Walls
1 Doom of Toturi
1 Dragon’s Tail Star
1 Occult Murders
1 Rise of the Phoenix
2 Crossroads
2 Farmlands
2 Holy Home Village
1 Plains Above Evil
3 The Mountains Below Kyuden Hitomi (-per battle)
3 Umi Amaterasu (-ing over a fish)
1 Archers
1 Cultists
2 Enlightened Tutor
2 Fortified Infantry
1 Haunted
2 Kansen
1 Kobune Crew
2 Kolat Geisha
1 Light Cavarly
1 Light Infantry
2 Medium Cavarly
3 Moto Fanatics
2 Naga Bushi
1 Naga Guard
3 Skeletal Troops
2 Plain of Desperate Evil
3 The Kami Watch Over Me
2 Basher’s Club
1 Blood Arrows of Yajinden
2 Crystal Nagamaki
3 Jade Bow (2 ver)
1 No-Dachi
1 Tetsubo
2 Catching the Wind’s Favor (-effect)
1 Catching the Wind’s Favor (linijka mniej)
2 Chasing Osano-Wo (-derous)
2 Dharma Technique
2 Drawing Out the Darkness
3 Fury of the Earth (2 ver)
3 Gift of the Wind (inny tekst)
3 Kaze-do (inny tekst)
2 Rise Again!
1 Strength of My Ancestors (inny tekst)
2 Strike of Silent Waters
3 The Great Silence
3 The Path Not Taken
1 The Touch of the Lands
1 The Wrath of Osano-Wo (-or bold)
2 The Wrath of Osano-Wo (-bold)
1 Accessible Yerrain (-province)
2 Accessible Terrain (-no units)
1 Bayushi Technique
3 Block Supply Lines
3 Brilliant Victory
2 Charge
1 Contentious Terrain
1 Deadly Ground
3 Dispersive Terrain
2 Diversionary Tactics
2 Dragon Tattoo
1 Empty Words
2 Face of Ninube
1 He’s Mine!
3 Hida Technique
1 Iaijutsu Challenge
1 Ikoma Technique
2 Imperial Edicts
3 Kakita Technique
2 Kamoko’s Charge
2 Kharma
3 Refuges
1 Shinjo’s Breath
2 Storms of War
1 Superior Tactics
2 Take the Initiative
2 Takuan Technique
3 Test of Might
1 The Way of Death
1 Traversable Terrain
1 Treacherous Pass (-the focus…)
2 Treacherous Pass (-if the focus…)
1 Trusted Counsel
3 Unrequited Love

HIDDEN EMPEROR & DARK JOURNEY HOME - RARE:
1 Hida O-Ushi exp.2
1 Hida Yasamura exp.2
1 Hiruma Osuno exp.
1 Toritaka Genzo exp.
2 Daidoji Karasu
1 Daidoji Rekai exp.
1 Doji Shizue exp.
3 Hitomi Kobai
3 Yoritomo Yukue
1 Ninja Infiltrator exp.
1 Agasha Gennai exp.
1 Isawa Kaede exp.
1 Isawa Norikazu exp.
1 Matsu Hiroru exp.2
1 Seppun Toshiken
1 Shotai
1 Takuan exp.
1 Kuni Yori exp.2
1 Sanzo exp.
1 Shinko Kamiko exp.
1 The Grey Crane exp.2
1 Akodo Hall of Ancestors
1 Ki-Rin’s Shrine
3 Monastery
3 Retired Advisor
2 Tutor
1 Ancestral Duty
1 March of the Alliance
1 The Otaku Stables Burn
1 The Wave Men
1 War in the Shadowlands
3 Golden Sun Plain
3 Island of Silk
1 Maho-Tsukai
1 Ninja Saboteur
3 War Dogs
3 Wasp Archers
1 Shiryo no Kuni
1 Shiryo no Osano-Wo
3 Kuni Mokuna’s Guide
2 Lessons from Kuro
1 Mantle of the Jade Champion
2 Tsuruchi’s Arrow
3 Slap the Wave
1 Speak with the Voices of the Dead
2 A glimpse Beyond
3 A Pure Stroke
3 Arrow of the Four Winds
3 Battle Hardened
1 Broken Guard
2 Coordinated Strike
2 Contested Holding
1 Disobedience
1 Double Agent
1 Doubt
2 Held Terrain
3 Heroic Opportunities
2 Hidden Blade
2 Kolat Recruiter
1 Lay of the Land
2 Let Him Escape
2 Let Your Spirit Guide You
1 Makoto
2 Move to the Bushes
2 Nightmares of Iuchiban
1 One Life, One Destiny
3 Purging the House
3 Shadowlands Contagion
3 Teach the Mountain
1 The Daimyo’s Command
2 The Efforts of the Clan
2 The Naga Akasha
2 Unrelenting Terro
r

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-02-17, 18:32 »
POSZUKUJĘ: IMPERIAL, EMERALD, OBSIDIAN EDITION

PRE-IMPERIAL:
3 Hida Amoro
3 Hida Sukune
3 Doji Yosai
3 Kakita Yuri
3 Togashi Mitsu
3 Togashi Yoshi
3 Akodo Kage
3 Matsu Turi
4 Naga Abdomination
4 Naga Warlord
3 Isawa Kaede
3 Isawa Tadaka
1 Bayushi Kachiko
1 Bayushi Kachiko (2 ver.)
3 Bayushi Togai
3 Iuchi Dayu
3 Shinjo Hanari
3 Dairya
3 Dayra
3 Goblin Warmonger
3 Matsu Hirotu
3 Motto Seiki
3 Ogre Bushi
1 The Monstrous War Machine of Fu Leng
3 Tsuburu no Oni
3 Copper Mine
3 Go Master
3 Iron Mine
3 Jade Works
3 Market Place
3 Port
3 Sanctified Temple
3 Small Farm
1 Evil Feeds On Itself
1 Occult Murders
1 Peasant Revolt
1 Unexpected Allies
3 Crystal Katana
3 Fan of Command
3 Jade Bow
3 Naganata
3 Shuriken of Serpents
3 Biting Steel
3 Earthquake
3 Inversion of Energies
3 Mists of Illusion
3 The Fist of Osano-Wo
3 Walking the Way
3 Wind Born Speed
3 Wings of Fire
3 Archers
3 Goblin Mob
3 Marsch Troll
3 Medium Cavarly
3 Medium Cavarly (2 ver.)
3 Medium Infantry
4 Naga Bowmen
4 Naga Spearmen
3 Samurai Warriors
3 Wyrm Raiders
3 Be Prepared to Dig Two Graves
3 Block Supply Lines
3 Breach of Ettiquette
3 Brilliant Vivtory
3 Careful Planning
3 Charge
3 Contentious Terrain
3 Counter Attack
3 Deadly Ground
3 Encircled Terrain
3 Entrapping Terrain
3 Frenzy
3 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
3 Kolat Assassin
3 Marries a Barbarian
3 Oath of Fealty
3 Rallying Cry
3 Remorseful Seppuku
1 Ring of Air
1 Ring of Earth
1 Ring of Fire
1 Ring of Void
1 Ring of Water
3 Superior Tactics
3 The Way of Deception

PROMO – CLAN WARS ERA:
1 The Brotherhood of Shinsei (C&J)
1 The War Fortress of the Crab (IE)
1 The War Fortress of the Crab (EE)
1 The Esteemed House of the Crane (IE)
1 The Esteemed House of the Crane (EE)
1 The Mountain Keep of the Dragon (EE)
1 The Ancestral Home of the Lion (IE)
1 The Ancestral Home of the Lion (EE)
1 The Ancestral Home of the Lion (IQ)
1 The Yoritomo Alliance (C&J)
1 The Hidden Temples of the Naga (SH)
1 The Sacred Temple of the Phoenix (IE)
1 The Sacred Temple of the Phoenix (EE)
1 The Ruined Fortress of the Scorpion (SH)
1 Yogo Junzo’s Army (AoD)
1 Toturi’s Army (AoD)
1 The Provincial Estate of the Unicorn (IE)
1 The Provincial Estate of the Unicorn (EE)
1 Hida Sukune exp.
3 Seikua
1 Otomo Sorai
3 Seppun Baka
3 Seer
1 A Time of Legends
1 Designer Wins
1 Kachiko’s Kiss
1 The Farther You Fall
3 Tao of Shinsei
3 Exile 

IMPERIAL EDITION:
1 The Ancestral Home of the Lion
1 The Esteemed House of the Crane
1 The Mountain Kepp of the Drago
1 The Provincial  Estate of the Unicorn
1 The Sacred Temple of the Phoenix
1 The War Fortress of the Crab
3 Hida Amoro
3 Hida Sukune
3 Hida Tampako
3 Hida Tsuru
3 Kuni Yori
2 Yasuki Taka
3 Asahina Tamako
3 Asahina Tomo
3 Daidoji Uji
3 Doji Yosai
3 Kakita Yinobu
3 Kakita Yuri
3 Agasha Tamori
3 Mirumoto Daini
3 Mirumoto Sukune
3 Togashi Yoshi
2 Akodo Kage
2 Kitsu Toju
3 Matsu Agetoki
3 Matsu Gohei
2 Matsu Imura
2 Matsu Yojo
2 Moshi Wakiza
3 Naga Shugenja
4 Naga Warlord
3 Isawa Kaede
3 Isawa Tadaka
3 Isawa Tomo
2 Isawa Uona
3 Shiba Katsuda
3 Shiba TSukune
1 Ginawa
3 Toku
3 Horiuchi Shoan
3 Iuchi Daiyu
3 Iuchi Karasu
3 Otaku Kamoko
3 Shinjo Hanari
2 Shinjo Yasamura
3 Alhundro Cornejo
2 Goblin Warmonger
3 Heichi Chokei
3 Hisa
3 Kolat Servant
3 Kyoso no Oni
2 Matsu Hiroru
3 Miya Yoto
3 Morito
3 Moto Tsume
3 Necromancer
3 Ninja Shapeshifter
3 Ninja Spy
3 Ogre Bushi
3 Oni no Shikibu
3 Oni no Tsuburu
3 Sanzo
3 Sanzo (mniejsza czcionka)
3 Shuten Doji
3 Yotsu Seiki
3 Blacksmiths
2 Copper Mine
1 Dance Troupe
1 Diamond Mine
2 Famous Poet
3 Fantastic Gardens
3 Forest
3 Gold Mine
3 Go Master
3 Hawks and Falcons
3 Iron Mine
3 Market Place
2 Moat
3 Pearl Divers
3 Port
2 Retired General
3 Retired General (większa czcionka)
2 Sacrificial Altar
2 Sake Works
3 Silver Mine
3 Stables
3 Temple of the Ancestors
3 Trade Route
3 Unscalable Walls
2 Alliance
1 Emperor’s Peace
3 Glimpse of the Unicorn
1 Peasant Revolt
1 Ancestral Sword of the Crab
1 Ancestral Sword of the Phoenix
1 Ancestral Sword of the Unicorn
3 Bloodsword
3 Climbing Gear
2 Crystal Katana
2 Dragon Helm
2 Jade Bow
3 Mask of the Oni
2 Naginata
2 Shuriken of Serpents
3 The Armor of Sun Tao
3 Archers
3 Battering Ram Crew
3 Goblin Chuckers
3 Goblin Mob
3 Grater Mujina
3 Heavy Cavarly
3 Heavy Infantry
3 Lesser Mujina
3 Light Cavarly
1 Light Infantry
3 Marsh Troll
2 Medium Cavarly
3 Medium Infantry
4 Naga Bowmen
4 Naga Bushi
4 Naga Spearmen
3 Ninja Genin
3 Ninja Genin (gold cost niżej)
3 Scout
3 Skeletal Troops
3 Spearmen
2 Wyrm Riders
2 Zombie Troops
2 Animate the Dead
2 Biting Steel
2 Call Upon the Wind
2 Castle of Water
2 Counterspell
2 Earthquake
3 Elemental Ward
3 Elemantal Ward (gold cost niżej)
3 Energy Transference
3 Fires of Purity
3 Look Into the Void
3 Mists of Illusions
3 Summon Fearies
2 Summon Swamp Spirits
3 Summon Swamp Spirits (gold cost niżej)
3 The Fury of Osano-Wo (-God’s hand)
3 The Fury of Osano-Wo (-Thunder God’s)
3 Wind Born Speed
3 Winds of Change
3 Winds of Change (gold cost niżej)
2 Wings of Fire
3 Blazing Arrows
3 Block Supply Lines
3 Breach of Etiquette
3 Break Morale
2 Brilliant Victory
2 Careful Planning
2 Charge
2 Contentious Terrain
3 Counterattack
3 Deadly Ground
3 Dispersive Terrain
3 Encircled Terrain
2 Entrapping Terrain
3 Explosives
2 Flight of Dragons
3 Frenzy
3 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
3 Kharmic Strke
3 Kolat Assassin
3 Kolat Infliltrator
3 Legendary Victory
3 Marries a Barbarian
3 Martyr
3 Martyr (gold cost niżej)
3 Ninja Thief
3 Oath of Fealty
1 Occupied Terrain
1 Outflank
1 Rally Troops
3 Remorseful Seppuku
3 Retreat
1 Ring of Earth
1 Ring of Fire
1 Ring of the Void
1Ring of Water
2 Shady Dealings
3 Shame
3 Strength of Purity
2 Superior Tactics
2 Way of Deception

IMPERIAL EDITION -  RARE:
1 Hida Kisada
1 Hida Yakamo
1 Doji Hoturi
3 Kakita Yoshi
3 Kitsuki Yasu
1 Togashi Yokuni
3 Ikoma Uijaki
1 Matsu Tsuko
3 Asako Yasu
3 Isawa Tsuke
3 Shiba Ujimitsu
1 Bayushi Kachiko
3 Bayushi Togai
1 Naka Kuro
1 Ide Tadaji
3 Iuchi Takaai
1 Shinjo Yokatsu
1 Air Dragon
1 Akodo Toturi
1 Dragon of Fire
1 Earth Dragon
1 Ki-Rin
1 Oni no Akuma
3 The Demon-Bride of Fu Leng
1 Void Dragon
1 Water Dragon
3 Yogo Junzo
3 Yogo Junzo (bez traitu Undead)
3 Forgotten Tomb
3 Fort on a Hill
3 Imperial Acrobats
2 Master of the Tea Ceremony
3 Ninja Stronghold
1 Oracle of Earth
1 Oracle of Fire
1 Oracle of Water
1 Oracle of Wind
3 School of Wizardry
1 Bloom of the White Orchid
1 Celestial Alignment
1 Chrysanthemum Festival
1 Dead Walk the Earth
1 Emergence if the Tortoise
1 Imperial Gift
1 Imperial Quest
1 Inheritance
1 Iris Festival
1 Proposal of Peace
1 Rise of the Phoenix
1 Solar Eclipse
1 Test of the Emeral d Champion
3 Fan of Command (4 gold cost)
3 Fan of Command (5 gold cost)
1 Night Medallion
1 Terrible Standard of Fu Leng
3 The Armor of the Golden Samurai
1 The Deafening War Drums of Fu Leng
3 The Star of Laramun
1 The Egg of P’an Ku
3 Apprentice
3 Fire Breather
3 Foxwife
3 Gaijin Mercenaries
3 Hawk Raiders
3 Personal Champion
3 Samurai Cavarly
3 Samurai Warriors
3 Scribe
3 Shadow Samurai
3 Spirit Guide
2 Cloak of Night
3 Heart of the Inferno
3 Immortal Steel
3 Reflective Pool
3 Secrets on the Wind
3 Summon Undead Champion
3 The Fist of Osano-Wo
3 Torrential Rain
3 Touch of Death
2 Walking the Way
3 Ambush
3 Avoid Fate
3 Be Prepared to Dig Two Graves
3 Blackmail
3 Bountiful Harvest
3 Debt of Honor
3 Evil Portens (Open:)
3 Evil Portents (O:)
3 Feign Death
3 Feint
3 Focus
3 Geisha Assassin
3 Investigation
3 Kolat Master
3 Mercy
3 Poisoned Weapon
3 Refuse Advantage
3 Resist Magic
3 Sneak Attack
3 Test of Honor

SHADOWLANDS:
1 The Hidden Temples of the Naga
1 The Ruined Fortress of the Scorpion
3 Hiruma Kage
3 Yasuki Nokatsu
3 Kakita Torikago
3 Kakita Yogoso
1 Ikoma Kaoku
2 Matsu Chokoku
3 The Laughing Monk
3 Ashlim („He uses pearls…”)
4 Ashlim (“I held the madman…”)
4 Balash
1 Isha
2 Mara
2 Naga Shugenja
1 Naga Warlord
3 Shabura
1 Shagara
3 Shiba Tetsu
1 The Nameless One
1 Bayushi Aramoro
1 Bayushi Hisa (-and play.)
2 Bayushi Hisa (-construction and play.)
1 Bayushi Tomaru (1 personal honor)
2 Shosuro Taberu (Political Reaction:)
3 Soshi Bantaro (1 Personal Honor)
3 Shinjo Tsuburo
3 Ginawa
3 Goblin Shaman
2 Goblin Warmonger
1 Heichi Chokei
3 Kumo
2 Mamoru
3 Morito
3 Morito Tokei
3 Moto Tsume
3 Mountain Goblin (0 Personal Honor)
3 Mountain Goblin (1 Personal Honor)
3 Oni no Ogon (rzecz. Kamu)
3 Oni no Ogon
3 Oni no Sanru
3 Pennaggolan
2 Yuki no Onna (6 gold cost – common)
2 Yuki no Onna (5 gold cost – fix Naga)
3 Copper Mine
2 Earthworks (during infantry assign.phases.)
3 Earth works (-assignment phases)
2 Forest (“How can you trust…”
3 Forest
2 Gambling House (the remainder of the g.)
2 Gambling House (House for the remainder)
3 Geisha House (“Lips are their/)
3 Geisha House (“Lips are/)
2 Geisha House (player, it produces 3 gold..)
3 Gold Mine
3 Go Master
3 Hawks and Falcons
2 Jade Works
3 Kolat Oyabun
3 Market Place
3 Pearl Bed
3 Pearl Divers
3 Port
3 Sanctified Temple
3 Silver Mine
3 Small Farm
1 Stables
3 Temple of Bishamon
2 Alliance
1 Doom of the Unicorn
2 Archers
1 Doji House Guard
2 Goblin Chuckers
3 Goblin Mob
2 Heavy Cavarly
2 Heavy Infantry
3 Ikyryo
2 Lesser Mujina
2 Light Cavarly
2 Light Infantry
3 Medium Cavarly
2 Medium Infantry
3 Naga Bushi
3 Plague Zombies
3 Scout
1 Shiba House Guard
1 Shinjo House Guard
3 Skeletal Archers
1 Spearmen
1 Ancient Spear of the Naga
3 Bloodsword
3 Crystal Arrow
3 Crystal Katana
3 Han-Kyu
3 Jade Arrow
3 Jade Bow
3 Jade Goblet
2 Nageteppo
2 Naginata
3 Shuriken of Serpents
1 The Broken Sword of the Scorpion
2 Wakizashi
3 Warhorses
3 Biting Steel
3 Blood of Midnight
3 Call Upon the Wind
3 Castle of Water
1 Contemplate the Void
3 Energy Transference
3 Evil Ward
3 Force of Will
3 Gust of Wind
3 Look Into the Void
3 Stale Wind
3 Summon Faeries
3 Sympathetic Energies
2 The Fire From Within
3 The Fury of Osano-Wo
3 Wind Born Speed
3 Wings of Fire
2 Accessible Terrain
2 Another Time
2 Arrows From the Woods
3 Block Supply Lines
1 Brilliant Victory
3 Careful Planning
1 Confusion at Court
3 Contentious Terrain
1 Deadly Ground
2 Defend Your Honor (Your)
3 Defend Your Honor (your)
3 Dispersive Tarrain
3 Encircled Terrain
1 “Enough Talk!”
2 Entrapping Tarrain
2 Forced March
3 He’s Mine!
3 Honorable Seppuku
3 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
3 Intersecting Highways
2 Meditation
3 Oath of Fealty
3 Outflank
2 Rallying Cry
2 Rally Troops
3 Remorseful Seppuku
3 Superior Tactics
2 Suspended Terrain
3 Test of Might
3 The Code of Bushido
3 The Turtle’s Shell
2 Traversable Terrain
1 Wounded in Battle

SHADOWLANDS – RARE:
1 Hida O-Ushi
1 Doji Hoturi exp.
1 Togashi Gaijutsu
1 Kitsu Motso
1 Dashmar
1 Isawa Tadaka exp.
1 Bayushi Kyoto
1 Otako Kojiro
1 Oni no Kamu (Ogon)
1 The Hooded Ronin
1 Thunder Dragon
1 The Festering Pit of Fu Leng
1 Desperate Measures
1 Imperial Levying
1 Rampant Plague
1 Setsuban Festival
1 The Falling Darkness
3 Garegosu no Bakemono
3 Mantis Bushi
3 Minor Oni Servant
3 Shadowlands Madmen
3 Obidian Mirror
1 Shapeshifting
1 Touch of Despair
1 Touch of Fu Leng
3 A Gift of Honor
2 Change of Loyalty
3 Darkness Feeds…
3 False Alliance
3 Final Charge
1 His Most Favored
3 Threat of War
3 Twist of Fate
3 Utter Defeat
3 When Darkness Draws Near
3 Winning Kachiko’s Favor

OBSIDIAN EDITION:
1 The Ancestral Home of the Lion (DB)
1 The Esteemed House of the Crane (DB)
1 The Mountain Keep of the Dragon (DB)
1 The Provincial Estate of the Unicorn (DB)
1 The Sacred Temple of the Phoenix (DB)
1 The War Fortress of the Crab (DB)
1 Hida Amoro
3 Hida Tsuru
2 Yasuki Taka
1 Asahina Tamako
1 Kakita Yinobu
1 Kakita Yuri
2 Isawa Kaede
2 Isawa Tadaka
1 Shinjo Hanari
1 Alhundro Cornejo
3 Kolat Servant
3 Matsu Hiroru
2 Miya Yoto
1 Moto Tsume
2 Necromancer
2 Ogre Bushi
1 Oni no Shikibu
2 Oni no Tsuburu
2 Barbican
1 Sacrificial Altar
1 Sake Works
1 Trade Route
1 Glimpse of the Unicorn
1 Ancestral Standard of the Crab
1 Ancestral Standard of the Crane
1 Ancestral Standard of the Phonix
1 Climbing Gear
2 The Armor of the Golden Samurai
2 Greater Mujina
2 Hawk Riders
1 Marsh Troll
1 Wyrm Riders
1 Zombie Troops
2 Animate the Dead
1 Counterspel
3 Secrets on the Wind
2 Summon Swamp Spirits
1 Blazing Arrows
2 Breach of Etiquette
2 Frenzy
1 Iaijutsu Duel
3 Kolat Assassin
3 Kolat Infiltrator
1 Ninja Thief

OBSIDIAN EDITION – RARE:
1 Hida Kisada
1 Hida Yakamo
3 Hida Yakamo
2 Kakita Yoshi
1 Kitsuki Yasu
1 Naga Abdomination
1 Asako Yasu
3 Shiba Ujimitsu
3 Bayushi Togai
1 Shosuro Hametsu
1 Naka Kuro
1 Toturi
1 Air Dragon
1 Earth Dragon
1 Ki-Rin
1 The Demon-Bride of Fu Leng
1 Void Dragon
1 Water Dragon
3 Yogo Junzo
3 Forgotten Tomb
3 Fort on the Hill
1 Imperial Acrobats
2 Master of the Tea Ceremony
1 Oracle of Fire
1 Oracle of Water
1 Oracle of Wind
2 School of Wizardry
1 Bloom of the White Orchid
1 Celestial Alignment
1 Dead Walk the Earth
1 Emergence of the Tortoise
1 Inheritance
1 Rise of the Phoenix
1 Solar Eclipse
1 Test of the Emerald Champion
1 Fan of Command
3 Apprentice
2 Fire Breather
3 Foxwife
2 Gaijin Mercenaries
3 Personal Champion
2 Samurai Cavarly
2 Samurai Warriors
3 Scribe
1 Shadow Samurai
3 Spirit Guide
3 Cloak of Night
2 Heart of the Inferno
3 Immortal Steel
3 Reflectice Pool
2 Summon Undead Champion
2 The Fist of Osano-Wo
1 Touch of Death
1 Ambush
3 Avoid Fate
1 Be Prepared to Dig Two Graves
3 Bountiful Harvest
3 Debt of Honor
3 Evil Portents
2 Feign Death
3 Feint
2 Geisha Assassin
1 Investigation
2 Kolat Master
3 Mercy
3 Poisoned Weapon
3 Refuse Advantage
3 Resist Magic
3 Sneak Attack

EMERALD EDITION:
1 The Esteemed House of the Crane
1 The Provincial Estate of the Unicorn
1 The Sacred Temple of the Phoenix
1 The War Fortress of the Crab
2 Hida Amoro
2 Hida Sukune
3 Hida Tampako
1 Hida Tsuru
3 Kuni Yori
3 Yasuki Taka
3 Asahina Tamako
3 Asahina Tomo
1 Daidoji Uji
3 Doji Yosai
3 Kakita Yinobu
3 Kakita Yuri
3 Agasha Tamori
3 Mirumoto Daini
3 Mirumoto Hitomi
2 Mirumoto Sukune
3 Togashi Mitsu
3 Togashi Yoshi
1 Akodo Kage
2 Kitsu Toju
1 Matsu Agetoki
3 Matsu Gohei
3 Matsu Imura
1 Matsu Yojo
2 Moshi Wakiza
3 Naga Shugenja
3 Naga Warlord
3 Isawa Kaede
3 Isawa Tadaka
1 Isawa Tomo
1 Isawa Uona
3 Shiba Tsukune
3 Bayushi Hisa
3 Ginawa
1 Morito Tokei
3 Toku
2 Horiuchi Shoan
3 Iuchi Daiyu
2 Iuchi Karasu
3 Otako Kamoko
3 Shinjo Hanari
3 Shinjo Yasamura
2 Alhundro Cornejo
2 Goblin Warmonger
2 Heichi Chokei
3 Kolat Servant
2 Kyoso no Oni
2 Matsu Hiroru
2 Miya Yoto
3 Morito
3 Moto Tsume
3 Necromancer
3 Ninja Shapeshifter
3 Ninja Spy (-escaping)
3 Ninja Spy (-ing)
3 Ninja Spy (2 ver)
3 Ogre Bushi
3 Oni no Shikibu
3 Oni no Tsuburu
3 Shuten Doji
2 Barbican
2 Copper Mine
3 Diamond Mine
3 Famous Poet
2 Fantastic Gardens
2 Forest
1 Gold Mine
2 Go Master
3 Hawks and Falcons
1 Iron Mine
1 Market Place
3 Master Smith
2 Moat
2 Pearl Divers
3 Port
2 Retired General
2 Sacrificial Alter
1 Silver Mine
3 Temple of the Ancestors
2 Trade Route
2 Alliance
1 Bon Festival
1 Emperor’s Peace
2 Glimpse of the Unicorn
1 Hurricane
1 Plague
1 Unexpected Allies
1 Ancestral Armor of the Crab Clan
1 Ancestral Armor of the Crane Clan
1 Ancestral Armor of the Phoenox Clan
1 Bloodsword
3 Climbing Gear
2 Crystal Katana
1 Dragon Helm
2 Jade Bow
3 Mask of the Oni
2 Naginata
2 Shuriken of Serpents
2 The Armor of Sun Tao
3 The Armor of the Golden Samurai
1 Archers
2 Battering Ram Crew
1 Goblin Chuckers
2 Goblin Mob
3 Greater Mujina
3 Heavy Cavarly
2 Heavy Infantry
2 Lesser Mujina
1 Light Cavarly
1 Light Infantry
3 Marsh Troll
2 Medium Cavarly
2 Naga Bowmen
2 Naga Bushi
3 Naga Spearmen
3 Ninja Genin
2 Scout
1 Skeletal Troops
1 Spearmen
3 Wyrm Riders
2 Zombie Troops
2 Bitinf Steel
2 Call Upon the Wind
2 Castle of Water
2 Counterspell
2 Earthquake
3 Elemental Ward
3 Energy Transference
3 Fires of Purity
2 Look Into the Void
3 Mists of Illusion
3 Secrets on the Wind
2 Summon Faeries
2 Summon Swamp Spirits
2 The Fury of Osano-Wo
3 Wind Born Speed
3 Winds of Change
2 Wings of Fire
3 Blazing Arrows
3 Block Supply Lines
3 Breach of Etiquette
2 Break Morale
1 Brilliant Victory
1 Careful Planning
1 Charge
3 Counterattack
2 Deadly Ground
1 Dispersive Terrain
3 Explosives
2 Flight of Dragons
2 Frenzy
3 Honorable Seppuku
1 Iaijutsu Duel
3 Kharmic Strike
3 Kolat Assassin
3 Kolat Infiltrator
2 Legendary Victory
1 Marries A Barbarian
2 Martyr
2 Meditation
1 Oath of Fealty
1 Outflank
3 Rallying Cry
1 Rally Troops
2 Remorseful Seppuku
2 Retreat
1 Ring of Air
1 Ring of Earth
1 Ring of Fire
1 Ring of the Void
3 Shady Dealings
2 Shame
3 Strength of Purity
2 Superior Tactics
3 Way of Deception

EMERALD EDITION – RARE:
1 Hida Kisada
1 Hida Yakamo
3 Hida Yakamo
1 Doji Hoturi
1 Kakita Toshimoko
3 Kakita Yoshi
3 Kitsuki Yasu
1 Togashi Hoshi
3 Ikoma Ujiaki
1 Kitsu Motso
1 Matsu Tsuko
1 Naga Abdomination
3 Asako Yasu
3 Isawa Tsuke
3 Shiba Ujimitsu
1 Bayushi Kachiko
3 Bayushi Togai
3 Shosuro Hametsu
1 Naka Kuro
1 Toturi
1 Ide Tadaji
2 Iuchi Takaai
1 Shinjo Yokatsu
1 Air Dragon
1 Dragon of Fire
1 Earth Dragon
1 Ki-Rin
3 Oni no Akuma
1 The Demon-Bride
Of Fu Leng
1 Void Dragon
1 Water Dragon
3 Yogo Junzo
2 Forgotten Tomb
3 Fort on a Hill
3 Imperial Acrobats
2 Master of Tea Ceremony
3 Ninja Stronghold
1 Oracle of Earth
1 Oracle of Fire
1 Oracle of Water
1 Oracle of Wind
3 School of Wizardry
1 Bloom of the White Orchid
1 Celestial Alignment
1 Chrysanthemum Festival
1 Dead Walk the Earth
1 Emergence of the Tortoise
1 Imperial Gift
1Imperial Quest
1 Inheritance
1 Proposal of Peace
1 Rise of the Phoenix
1 Solar Eclipse
1 Test of the Emerald Champion
2 Fan of Command
1 Night Medallion
1 Terrible Standard of Fu Leng
1 The Deafening War Drums of Fu Leng
1 The Jade Hand
3 The Star of Laramun
3 Apprentice
3 Fire Breather
3 Foxwife
3 Gaijin Mercenaries
3 Hawk Raiders
3 Personal Champion
3 Samurai Cavarly
3 Samurai Warriors
3 Scribe
3 Shadow Samurai
3 Spirit Guide
3 Cloak of Night
3 Heart of the Inferno
3 Immortal Steel
3 Reflective Pool
3 Summon Undead Champion
3 The Fist of Osano-Wo
2 Torrential Rain
3 Touch of Death
3 Walking the Way
1 Ambush
3 Avoid Fate
3 Be Prepared to Dig Two Graves
3 Blackmail
3 Bountiful Harvest
2 Debt of Honor
3 Evil Portents
2 Feign Death
3 Feint
3 Focus
3 Geisha Assassin
3 Investigation
3 Kolat Master
3 Mercy
3 Poisoned Weapon
3 Refuse Advantage
3 Resist Magic
3 Sneak Attack
3 Test of Honor
1 The Egg of P’an Ku

THE BATLLE OF BEIDEN PASS:
1 The War Fortress of the Crab
1 The Mountain Keep of the Dragon
3 Hida Amoro
1 Hida Kisada
1 Hida Sukune
3 Hida Tampako
1 Hida Tsuru
1 Hida Yakamo
3 Hida Yakamo
3 Kuni Yori
3 Yasuki Nokatsu
1 Doji Kuwanan
1 Agasha Tamori
2 Mirumoto Hitomi
3 Mirumoto Taki
1 Togashi Yoshi
1 Mirumoto Daini
2 Isha
1 Shosuro Taberu
1 Dairya
3 Ginawa
3 Morito Tokei
3 Toku
1 Otako Kamoko
1 Shinjo Tsuburo
1 Dragon of Fire
1 Goblin Warmonger
1 Heichi Chokei
1 Kumo
3 Mosho Wakiza
3 Moto Tsume
1 Ninja Spy
1 Ogre Bushi
3 Sanzo
1 The Monstrous War Machine of Fu Leng
3 Archers
2 Goblin Chukers
1 Goblin Mob
2 Heavy Infantry
8 Lesser Oni
2 Light Infantry
3 Medium Cavarly
1 Medium Infantry
3 Scout
1 Shield Wall
3 Skeletal Troops
1 Spearmen (“Not yet!”)
2 Spearmen (“The Zombies…)
2 Zombie Troops
2 Bushi Dojo
1 Diamond Mine
1 Famous Poet
2 Hawks and Falcons
2 Retired General
1 Sanctified Temple
3 Alliance
2 Glimpse of the Unicorn
1 Solar Eclipse
1 Unexpected Allies
1 Ancestral Sword of the Crab
3 Crystal Katana
2 Naginata
1 No-Dachi
3 Biting Steel
1 Blood of Midnight
1 Earthquake
1 Summon Undead Champion
1 The Fire From Within
3 Block Supply Lines
3 Careful Planning
2 Charge
3 Contentious Terrain
3 Corrupted Ground
1 Deadly Ground
3 Diversionary Tactics
2 Encircled Terrain
3 Entrapping Terrain
3 Explosives
3 He’s Mine!
2 Oath of Fealty
2 Outflank
3 Rallying Cry
1 Strength of Purity
3 Superior Tactics
3 Test of Might
3 The Turtle’s Shell
3 Wounded in Battle

FORBIDDEN KNOWLEDGE:
1 Kaiu Kenru
2 Kakita Foruku
3 Asako Oyo
3 Shinjo Mosaku
1 Bog Hag
1 Kenmei
2 Oni no Seiryoku
1 Oni no Taki-Bi
8 Lesser Oni
2 Shield Wall
1 Flatlands
3 Mountain Pass
1 The Doji Plains
2 No-Dachi
2 Calling the Elements
3 Courage of Seven Thunders
3 Reversal of Fortunes
1 Sharing the Strength of Many
1 Strike at the Roots
2 The Fires that Cleanse
2 Wheel of Fate
2 Whispering Winds
2 Crushing Attack
1 Higher Ground
2 Ninja Kidnapper
1 Strike with No-Thought
2 The Final Breath

FORBIDDEN KNOWLEDGE – RARE:
1 Kuni Yori exp.
1 Kakita Toshimoko exp.
1 Isawa Uona exp.
1 Dairya exp.
1 Akodo Godaigo
2 Dark Daughter of Fu Leng
1 Kolat Whisperer
1 Yogo Junzo exp
3 Kotaro
3 Ogre Warriors
1 An Untold Cost
1 Seize the Day
2 The Battlements of Matsu Castle
3 The Gates of Hida Castle
2 The Kakita Palisades
3 The Towers of Isawa Castle
3 Katana of Fire
1 The Ancestral Sword of Hantei
1 Black Wind From the Soul
2 Purity of Seven Thunders
1 The Iron Citadel
1 The Wasting Disease
3 Family Loyalty
3 Kolat Saboteur
3 Spoils of War
1 The Arrow Knows the Way
2 Tides of Battle
3 Your Life is Mine

ANVIL OF DESPAIR:
1 Toturi’s Army
1 Yogo Junzo’s Army
3 Kaiu Utsu
2 Daidoji Sembi
2 Kakita Shijin
3 Mirumoto Daini
3 Mirumoto Hitomi
3 Togashi Mitsu
4 Isha
3 Qakar
3 Isawa Osugi
1 Bayushi Tangen
3 Ginawa
3 Kamoto
3 Kamoto (bold flavor)
3 Morito Tokei
3 Toku
1 Toturi
2 Shinjo Yasoma
3 Akiyoshi
3 Fusaki
3 Goblin Shaman
3 Goblin Warmonger
2 Hirariko
2 Hoseki
3 Ichiin
3 Kasuga Kyoji
3 Kumo
2 Kyojin
3 Kyojin (większa czcionka)
3 Kyoso no Oni
1 Mikaru
3 Moto Tsume
3 Mountain Goblin
3 Ogre Bushi
1 Oni no Seiryoku
1 Oni no Tsuburo
2 Pennaggolan
3 Tsuruchi
3 Yogo Junzo
3 Archers
2 Elemental Vortex
1 Goblin Chuckers
1 Goblin Mob
3 Imperial Honor Guard
2 Lesser Mujina
3 Light Cavarly
2 Light Infantry
1 Medium Cavarly
2 Medium Infantry
4 Naga Bushi
1 Naga Guard
3 Scout
3 Skeletal Troops
3 Spearmen
2 Ancestral Shrines of Otosan Uchi
2 Basecamp
3 Basecamp (2 ver. ©)
1 Black market
2 Bushi Dojo
2 Copper Mine
2 Corrupted Iron Mine
3 Corrupted Silver Mine
3 Corrupted Silver Mine (2 ver. ©)
2 Famous Poet
2 Forest
3 Geisha House
2 Gold Mine
2 Iron Mine
2 Jade Works
1 Pitch and Fire
2 Retired General
2 Sacrificial Altar
2 Sanctified Temple
2 Silver Mine
2 Small Farm (“From the farms…)
3 Small Farm
3 Stables
2 Trading Grounds
2 Watchtower
1 Retirement
1 The Celestial Pattern
1 The Darkest Day
1 The Falling Darkness
1 Forests of Shinomen
1 Inaccessible Region
2 Kaiu Pass
1 Scorched Earth
3 Bloodsword
3 Crystal Katana
3 Jade Bow
2 Naginata
3 Shuriken of Serpents
1 Block Supply Lines
2 Break Morale
3 Brilliant Victory
2 Careful Planning
3 Charge
2 Contetious Terrain
3 Deadly Ground
3 Dispersive Terrain
1 Encircled Terrain
2 Entrapping Terrain
3 Honorable Seppuku
2 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
3 Intersecting Highways
3 Kolat Interference
3 Meditation
3 Night Battle (-will destroy this Terrain)
3 Oath of Fealty
2 Occupied Terrain
2 Outflank
3 Rallying Cry
3 Rally Troops
2 Remorseful Seppuku
2 Slander
3 Superior Tactics
1 The Way of Air
1 The Way of Fire
1 The Way of Water
1 To Do What We Must
2 Traversable Terrain
3 Biting Steel
3 Call Upon the Wind
3 Castle of Water
2 Defender From Beyond
2 Energy Transference
3 Look Into the Void
3 Summon Faeries
3 Summon Nightstalker
2 The Fury of Osano-Wo
1 Wind Born Speed
2 Wings of Fire

ANVIL OF DESPAIR – RARE:
1 Hida Yakamo exp.
1 Daidoji Uji exp.
1 Daidoji Uji exp. (wyboldowany flavor)
3 Kamoto
3 Kamoto (wyboldowany flavor)
1 Shashakar
1 Isawa Tsuke exp.
1 Bayushi Kachiko exp. (wyboldowany fl.)
3 Mikio
3 Mikio (większa czcionka)
3 Takuan
1 Toturi exp.
1 Shinjo Morito exp.
1 Kusatte Iru
3 Tsukuro
1 Tomb of Iuchiban (wyboldowany flavor)
1 Duty to the Empire
1 Kisada’s Blockade
1 The Return of Fu Leng
2 There is No Hope
1 Mountain of the Seven Thunders (wybold.)
1 Shiryo no Hiruma
1 Shiryo no Hiruma (wyboldowany flavor)
1 Shiryo no Isawa
1 Shiryo no Kakita
3 A Moment of Thruth
3 Arrival of the Emerald Champion
2 Disfavored
3 Kolat Instigator
3 Political Dissent
3 Shallow Victory
3 The Blood Feud
3 The Perfect Gift
3 To The Last Man
3 A Prophecy Fulfilled
3 A Thunder’s Sacrifice
3 Doom of Fu Leng
2 Possession
3 Prophecy of the Hero

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-02-17, 18:34 »
POSZUKUJĘ: IMPERIAL, OBSIDIAN, EMERALD EDITION C.D.

TIME OF THE VOID:
1 The Ancestral Home of the Lion
1 The Brotherhood of Shinsei
1 The Great Walls of Kaiu  (deck box)
1 The Hidden Temples of the Naga
1 The Provincial Estate of the Unicorn
1 The Ruined Fortress of the Scorpion
1 The Ruins of Isawa Castle (deck box)
1 The Sacred Temple of the Phoenix
1 The War Fortress of the Crab
1 Hida Amoro exp.
1 Hida Tadashiro
3 Hida Tampako
3 Hida Tsuru
3 Hida Unari
1 Hida Yakamo exp.2
3 Hiruma Kage
3 Hiruma Yoshi
3 Kuni Sensin
2 Kuni Yori
1 Yasuki Taka exp.
2 Doji Chomei
2 Doji Shizue
1 Kakita Yoshi exp.
3 Moshi Wakiza
1 Moshi Wakiza exp.
2 Tsuyu
3 Gekkai
3 Harima
1 Hizuka
2 Ashan
2 Eshru
1 Sysh
3 Taquar
3 Asako Ishio
3 Asako Togama
1 Isawa Tadaka exp.2
2 Isawa Tomo
3 Isawa Uona
1 Isawa Uona exp.
3 Oni no Tadaka
3 Shiba Shingo
3 Shiba Tetsu
2 Shiba Tsukune
1 Bayushi Marumo (tekst pośrodku)
1 Akiyoshi exp.
2 Ginawa
1 Mikio exp.
2 Toku
1 Toku exp. (-action more…)
1 Iuchi Karasu exp.
2 Shinjo Sanetama
2 Shinjo Shirasu
1 Shinjo Yasamura exp.
1 Al-Hazaad
2 Goblin Wizard
3 Lady Kitsune
3 Mujina Chieftain
3 Oni no Pekkle
3 Oni no Ugulu
1 Sanzo
3 Yotsu Seiki
2 Barbican
3 Blacksmiths
3 Copper Mine
2 Corrupt Geisha House
3 Corrupted Silver Mine
2 Gold Mine
1 Hawks and Falcons
3 Iron Mine
2 Izaku Library
2 Jade Works
3 Market Place
3 Master Smith
3 Moat
3 Pitch and Fire
1 Sanctified Temple
2 Silver Mine
1 Small Farm
3 Stables
2 Unscalable Walls
1 Teeth of the Serpent
1 The Heavy Shadow of Fear
1 River Delta
2 Sanctified Ground
2 The Plains of Amaterasu
3 Berserkers (inny tekst)
2 Gaijin Merchant
3 Goblin Madcaps
3 Heavy Mounted Infantry
3 Horde of Fu Leng
3 Horsebowmen
2 Light Cavarly
3 Light Infantry
2 Light Mounted Infantry
3 Medium Cavarly
1 Medium Infantry
3 Mounted Spearmen
1 Naga Bushi
3 Ninja Stalkers
2 Sailors
3 Scout
2 Spearmen
2 Swamp Goblins
2 Warrior Monks
3 Bloodsword
3 Crystal Katana
3 Jade Bow
2 Naginata
2 Nogoten’s Bow
3 Obsidian Blade
3 Shuriken of Serpents
1 A Good Day to Die
1 A Moment of Clarity
3 An Exhibition
2 Block Supply Lines
3 Break Morale
3 Brilliant Victory
2 Careful Planning
3 Charge
2 Contentious Terrain
3 Counting the Lost
3 Dark Lord’s Favor
3 Deadly Ground
2 Dispersive Terrain
2 Encircled Terrain
3 Entrapping Terrain
3 For the Empire
2 Honorable Seppuku
3 Iaijutsu Challenge
1 Iaijutsu Duel
2 I Belived in You…
3 Jiujitsu Duel
3 Kyujutsu
3 Meditation
3 Oath of Fealty
3 Occupied Terrain
2 Offer of Fealty
3 Outflank
3 Plans Within Plans
3 Rallying Cry
2 Rally Troops
3 Remorseful Seppuku
3 Shinobi
3 Stance of the Mountain
1 Strike Without Striking
3 Superior Tactics
1 Surrender
3 The Time is Now
2 Traversable Terrain
2 Your Last Mistake
3 Depth of the Void
3 Essence of Air
3 Essence of Earth
2 Flight of Doves
2 Legions of Fu Leng (-personalities)
3 Legions of Fu Leng (-any fashion)
3 Strength of the Dark One
3 The Light of Amaterasu
3 The Phoenix is Reborn
3 Fist of the Earth
3 Gift of the Wind
3 Master of the Rolling River
2 One With the Elements
3 Rest, My Brother
2 Strength of My Ancestors
3 The Sight of Death
3 The Wrath of Osano-Wo
2 Unattuned
2 Wisdom the Wind Brings

TIME OF THE VOID – RARE:
1 Hida O-Ushi exp.
1 Doji Hoturi exp.2
1 Doji Yosai exp.
1 Toturi exp.2
1 Yoritomo exp.
1 Seikua exp.
1 Yodin exp.
1 Shiba Tsukune exp.
1 Bayushi Kachiko exp.2
1 Matsu Hiroru exp.
1 Otaku Kamoko exp.2
1 Shinjo Hanari exp.
1 Jade Dragon
1 Kage exp.2
1 Necromancer exp.
1 Oni no Ianwa
1 Hida War College
1 Kakita Kenjutsu School
1 Oracle of the Void
1 Ruins of the Isawa Library
1 Togashi Testing Ground
1 Bonds of Darkness
1 Enlightened Ruler
1 Factionism
1 Festival of  Long Sticks
1 The Darkest Magics
1 The Longest Night
1 To Save an Empire
1 Toturi’s Last Stand
2 As Far as the Eye Can See
1 Shahadet’s Legion
1 The Twelve Ronin
1 Ancestral Standard of the Scorpion
1 Ancient Armor of the Qamar
1 Battle Standard of the Mantis
1 Battle Standard of the Naga
1 Toturi’s Battle Standard
1 Yoritomo’s Armor
1 Shiryo no Asako
1 Shiryo no Asahina
1 Shiryo no Yoritomo
3 A Moment of Truth
1Burning Your Essence
3 Chi Strike
3 Concealed Weapon
2 Disenlightenment
3 Fatal Mistake
3 Final Stand
3 Salute of the Samurai
2 The Path of Wisdom
3 The Scorpion’s Sting
3 Today We Die
2 Toturi’s Tactics
3 Wedge
2 Augury
3 Mighty Protection

CRIMSON & JADE:
1 The Brotherhood of Shinsei
1 The Yoritomo Alliance
3 Hiruma Yoshi
3 Yasuki Kojiro
3 Daidoji Uji
3 Doji Reju
3 Kakita Ichiro
2 Agasha Heizo
1 Ikoma Ryozo
3 Matsu Goemon
3 Hyobe
3 Kanbe
3 Kemmei
3 Masasue
1 Moshi Wakiza
2 Mukami
3 Nobuo
2 Ryosei
3 Takuni
3 Tsuruchi
3 Hitoshi
3 Koichi
3 Norio
3 Seikua
3 Suana
3 Takao
3 Taro (dynasty back)
3 Taro (fate back)
4 Ashamana
4 Shalasha
1 Isawa Tomo exp.
3 Shiba Shingo
3 Shosuro Sadato
2 Morito Tokei
4 Tsuo
2 Shinjo Rojin
3 Shinjo Tashima
3 Chinoko
3 Heichi Chokei
3 Moto Sada
3 Ogre Outlaw
3 Oni no Chi
3 Oni no Genso
3 Sanzo
4 Tokiuji
2 Yotsu Seiki
2 Ancestral Shrines of Otosan Uchi
3 Armory
2 Bridged Pass
2 Bushi Dojo
1 Copper Mine
3 Dragon’s Teeth
3 Engineering Crew
2 Forest
3 Forest of Thorns
1 Gambling House
2 Gold Mine
3 Historian
1 Island Wharf
2 Jade Works
3 Market Place
2 Merchant Caravan
1 Pearl Bed
3 Pearl Divers
3 Port
1 Prayer Shrines
2 Sanctified Temple
2 Small Farm
3 Tunnel System
1 Ancestral Weapons of the Mantis
2 Antidote
2 Bloodsword
3 Chime of Harmony (dynasty back)
3 Chime of Harmony (fate back)
2 Crystal Katana
3 Incense of Concentration
3 Jade Bow
3 Kenshin’s Helm
3 Kolat’s Favor
3 Naginata
3 Shuriken of Serpents
1 Visage of the Void
1 Mine Riors
1 Summons From Beyond
1 Tsunami
1 Borderland
1 Lost Valley
3 Secluded Ravine
2 Temple of Osano-Wo
2 The Yasuki Estates
3 Tradeposts of the Mantis
3 Archers
3 Brothers of Thunder
3 Courier
2 Goblin Chuckers
1 Goblin Mob
1 Kenku
3 Kenku Teacher
3 Kolat Bodyguard
2 Lesser Mujina
2 Light Cavarly
3 Light Infantry
3 Mantis Shugenja
3 Medium Cavarly
3 Medium Infantry
2 Mounts
3 Naga Bushi
3 Peasant Levies
3 Ratling Pack
3 Scout
2 Skeletal Troops
3 Spearmen
3 Spearmen (2 ver.)
3 An Oni’s Fury
2 Block Supply Lines
3 Break Morale
3 Brilliant Victory
3 Careful Planning
3 Charge
2 Contentious Terrain
3 Counterfeit
3 Cowardice
2 Deadly Ground
2 Deploy Reserves
2 Dispersive Terrain
3 Encircled Tarrain
3 Entrapping Terran
2 Fight for My Favor
3 Honorable Seppuku
3 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
2 Inner Fire
3 Intersecting Highways
3 Meditation
3 Oath of Fealty
3 Occupied Terrain
3 One Koku
3 Outflank
3 Rallying Cry
3 Rally Troops
3 Remorseful Seppuku
2 Stand Against the Waves
3 Strike of Flowing Water
3 Superior Tactics
3 Traversable Terrain
2 Biting Steel
2 Call Upon the Wind
3 Castle of Water
3 Disrupt the Aura
3 Divine the Future
3 Energy Transference
3 Look Into the Void
3 Osano-Wo’s Breath
3 Summon Faeries
2 The Fury of Osano-Wo
3 Wind Born Speed
3 Wings of Fire
3 A Glimpse of the Soul’s Shadow
3 Catching the Wind’s Favor
3 Dance of the Elements
2 Double Chi
2 Gift of the Wind
3 Master of the Rolling River
3 Strength of my Ancestors
3 The Spirit of Water
3 The Wrath of Osano-Wo
3 Void Strike
1 Wisdom the Wind Brings

CRIMSON & JADE – RARE:
1 Hida Yakamo exp.
1 Asahina Tomo exp.
1 Kitsu Motso exp.
3 Genzo
1 Yoritomo
1 Tetsuya
1 Shabura exp.
1 Isawa Norikazu
1 Soshi Bantaro exp.
1 Ginawa exp.
1 Iuchi Daiyu exp.
1 Moto Tsume exp.
3 Orochi
3 Yugoro
1 The Great Bear
1 Armor of the Shadow Warrior
3 Clan Banner
3 Pearl-Encrusted Staff
1 Toturi’s Fan
1 Architects of the Wall
1 Naming the True Evil
3 Severed from the Emperor
1 The Death of Tsuko
1 Winter Warfare
3 Clan Heartland
3 Shinsei’s Shrine
3 Sunken City
1 Shiryo no Agasha
1 Shiryo no Doji
1 Shiryo no Hida
1 Shiryo no Matsu
1 Shiryo no Shiba
1 Shiryo no Shosuro
3 Along the Coast at Midnight
3 A Samurai’s Fury
3 Bad Kharma
3 Barbarian  Horde
3 Extortion
3 Forced Alliance
3 Know Your Enemy
1 Superior Strategist
3 The Touch of Shinsei
3 You Walk With Evil
3 Fiery Wrath
3 Oni Warding
3 Ancestral Guidance
3 The Purity of Shinsei

SCORPION CLAN COUP:
1 The Shadow Stronghold of the Bayushi
1 Kitsu Toju
1 Matsu Agetoki
3 Matsu Gohei
2 Bayushi Aramoro
3 Bayushi Hisa
1 Bayushi Shoju inexp.
2 Soshi Bantaro
1 Yogo Asami
2 Ginawa
1 Shinjo Goshi
1 The Exalted Ugu
1 Archers
2 Goblin Chuckers
3 Lesser Mujina
3 Light Cavarly
3 Light Infantry
3 Medium Cavarly
3 Medium Infantry
4 Naga Bushi
2 Scout
1 Skeletal Troops
3 Spearmen
1 Swamp Spirits
2 Copper Mine
2 Geisha House
2 Gold Mine
2 Hawks and Falcons
1 Iron Mine
2 Jade Works
2 market Place
1 Sanctified Temple
2 Small Farm
1 Stables
3 Bloodsword
2 Crystal Katana
3 Isawa’s Helm
1 Jade Bow
1 Jitte
2 Naginata
3 Shuriken of Serpents
3 Suru’s Mempo
3 Biting Steel
2 Call Upon the Wind
3 Castle of Water
3 Energy Transference
2 Look Into the Void
1 Summon Faeries
3 The Fury of Osano-Wo
3 Wind Born Speed
2 Wings of Fire
1 Block Supply Lines
2 Break Morale
2 Brilliant Victory
2 Careful Planning
2 Charge
3 Contentious Terrain
2 Deadly Ground
3 Dispersive Terrain
3 Encircled Terrain
2 Entrapping Terrain
3 Honorable Seppuku
2 Iaijutsu Challenge
3 Iaijutsu Duel
2 Intersecting Highways
1 Meditation
3 Oath of Fealty
3 Occupied Terrain
2 Outflank
2 Rallying Cry
3 Rally Troops
3 Remorseful Seppuku
2 Street to Street
2 Traversable Terrain

SCORPION CLAN COUP – RARE:
3 Ranbe
3 Isawa Sze
1 Bayushi Yokuan
1 Ishikawa
2 Imperial Palace Guard
2 Bayushi’s Labirynth
2 The Master Painter
2 The Shiba Fortification
1 A Final Duel
1 Lions Attack the Crane
1 The World Stood Still
1 Isawa Tomo’s Portal
2 Kaiu Castle
3 Asahina’s Breath
1 Hiruma’s Last Breath
2 The Soul of Shiba
1 The True Lands
3 Gift of Fealty
3 Subversion
3 The Face of My Enemy
1 Through the Waterways
2 Toturi is Drugged

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-02-17, 18:35 »
POSZUKUJĘ: LEGEND OF THE BURNING SANDS

PROMO
1 The Empire of the Senpet IA
1 The Hidden Keep of the Assassins IA
1 The Moto Oasis IA
1 Qabal Stronghold IA
1 The City of the Seventh Star IA
1 Ebonite Temple of the Black Stone IA
1 Jackal City of Bones IA
1 Maymun  (Unique)
3 Misha

SHADOW OF THE TYRANT
1 The Hidden Keep of the Assassins F
1 The Moto Oasis F
3 Chandra C
3 Faida R
3 Fatima U
1 Haroun  (Unique) R
3 Marishka C
1 Old Man of the Mountain (Uni.) R
3 Sabina C
3 Shala U
1 Takiyah U
3 Kabdar Fassal U
3 Monkey Man U
3 Argoun C
1 Gaheris  (Unique) R
3 Jangir U
1 Kara  (Unique) R
2 Khaidu C
3 Khitai R
3 Kiyoshi U
3 Shu-kai U
3 Yesugai C
1 Shalimar U
1 Abresax  (Unique) R
1 Hensatti  (Unique) R
1 Keseth C
3 Nekhebet R
2 Ramontet U
2 Abd al-Zhayn C
2 Adnan C
2 Al-Hazaad  (Exp.) C
3 Bonepicker C
3 Eyeslicer C
1 Ghiyath  (Unique) R
1 Indira  (Unique) R
3 Janan Barakah R
3 Nim R
3 Roc R
1 The Eye of Night  (Unique) R
3 Advanced Scout C
3 Al-Zhayn’s Trained Peacocks C
3 Elephant R
3 Heavy Cavalry R
3 Moto Steeds U
3 Spearmen C
3 Spy C
3 Yodaitai Legions U
2 Jewel of the Desert F
4 Lands of the Senpet U
4 Secret Well R
4 Senpet Garrison R
4 Shadows Within the Walls R
4 The Fields of Rolling Grain R
4 The Merchant Quarter R
4 The River Quarter R
4 Thieves Quarter U
2 A Dying Sahir’s Tale U
2 The Tale of Selqet’s Capture U
3 The Tale of the Last Raid U
1 The Tale of the Moto and the Senpet U
2 The Tale of the Stolen Heart U
2 Auction Block U
3 Burning Oil C
3 Den of Iniquity U
3 Doctor R
3 Library R
3 Safiyya’s Sweetwater R
1 Spices C
3 The Prophet’s Wall C
3 Watchtower U
3 Widjan’s Fabulous Carpet Shop R
1 Ancestral Sword of the Kirin F
1 Book of the Dead F
3 Camel C
3 Crossbow U
3 Dhul Figar Knife C
3 Flying Carpet R
1 The Wicked Moon F
3 Dream Magic R
3 Dust to Dust U
3 Harik’s Ruby R
1 Jinn of a Thousand Midnights C
1 Jinn of Decay U
3 Jinn of Desire U
3 Jinn of the New Moon R
3 A Handful of Sand R
3 Ambush R
3 Army of Ghuls R
3 Attack at Dawn R
3 A Vision of Doom C
3 Badr al Din’s Chains of Binding R
3 Baha al Din’s Brass Lamp U
1 Belly of the Desert C
1 Blind Luck U
3 Blood Oath U
2 Broken Weapon U
3 Ceremony of the Hidden Heart R
3 Contest of Wills U
3 Desert Spring C
3 Desperate Reserves U
3 Divided We Fall C
3 Divination U
3 Diving Trough the Crowd R
1 Faith C
3 Haggling U
3 Hisham’s Healing Shop R
3 Hole in the Sky U
3 Khadi Justice R
1 Knife Fight U
3 Know Your Weakness U
3 Let Him Bleed U
3 Lurking Shadows R
3 Moonless Night U
3 No Escape C
3 Nowhere to Run C
2 One Dinari C
3 Position is Power U
3 Qolat Assassin R
3 Qolat Master R
3 Sabotage C
3 Sandstorm C
3 Seduction U
3 Sudden Strike R
3 Sun’s Anger R
3 Swift Revenge U
3 The Arrow’s Bite R
3 The Heart of the Common Man C
3 The Sultan’s Tithe R
2 Trials of Desperation C
3 Umar’s Mirror R
1 Voice of the Ten Thousand Gods C
3 Water From a Mirage R
3 With My Brother Beside Me C
3 With the Sun At Our Back R

SECRETS AND LIES(Å)
3 Althira R
3 Lammassu/Lamassayr
3 Tarya (1 siły)
2 Katani R
1 Mendi-Duad D
2 Chandra D
2 Takiyah D
2 Manala Shessim C
3 Afshan Jarr U
1 Kalesha Sesh  (Unique) R
1 Moto Marik  (Unique) R
3 Yesugai D
1 Amru  (Unique) R
1 Hekau  (Unique) R
3 Kurrat al-Ayn R
1 Atep C
3 Bekhten D
1 Keseth D
2 Adnan D
2 Al-Hazaad  (Exp.) D
2 Eyeslicer D
3 Golem R
3 Gullet U
3 Juliana Barakah U
1 Matsu Gohei  (Unique) R
3 Rahjid R
1 San’a  (Unique) R
1 Shosuro Hametsu  (Unique) R
1 Tasir  (Unique) R
1 The Caliph  (Unique) R
2 Al-Zhayn’s Trained Peacocks D
3 Bandits R
3 Bodyguard R
3 Lizard of Water and Fire R
3 Sewer Ghuls U
4 Duqaq’s School of Astronomy U
3 Underground Lake U
3 The Tale of the Four Goddesses R
2 Al-Balah U
3 Baha al-Din R
3 Bazaar U
1 Belly Dancer D
2 Blacksmith C
2 Burning Oil D
3 Glass Blower R
2 Muhad’di U
3 Black Steel Sword R
2 Dhul Figar Knife D
3 Ntzoke’s Amulet of Night C
2 Shielded Armor D
3 Afshin R
3 Book of  999 Pages R
1 Curse of the Rot Within D
3 Dust to Dust D
3 Hakhim’s Seal U
3 Heart of the Beast C
2 Jinn of a Thousand Midnights D
3 Jinn of Infinite Eyes R
3 Mind Control U
3 Spirit Blade R
3 Tahir R
3 Across the Desert at Midnight R
2 Allies in the Crowd C
2 A Vision of Doom D
2 Bad Dates D
2 Blood Oath D
2 Contest of Wills D
3 Dark Alley C
2 Desert Spring D
3 Dharr’s Vow C
1 Divided We Fall
3 Duel of Wits U
1 Faith D
3 Jackal Ambush R
2 Kara’s Last Stand U
1 Knife Fight D
2 Offensive Terrain C
2 One Water D
3 Patience U
3 Poison R
2 Praying at the Wall U
2 Run for Your Life C
2 Sabotage D
1 Sewer Expedition C
3 Shadow Ambush U
1 Slaves of the Senpet Temple U
3 Small Betrayals U
1 Sound Planning D
3 Stand Together C
2 Strange Bedfellows C
3 Taja’s Lesson R
2 The Fist of the Scarab U
2 The Heart of the Common Man D
3 The Kindness of Strangers R
3 The Sahir and the Goddess C
2 The Wrath of the Black Stone R
2 To Avenge the Fallen U
3 Visions of Solace C
1 We Have One Chance...U
2 Wisdom of the Stars
1 With My Brother Beside Me D

BLACK HAND, BLACK HEART(Ä)
1 Chandra  (Exp. Unique) R
1 Fatima  (Exp. Unique) U
2 Jamilah C
1 Ashalla C
3 Balance R
3 Enigma C
1 Judgment  (Unique) R
2 Kabdar Fassal U
3 Kalib al Asim U
2 Manala Shessim D
3 Templar Master of Stars U
2 Yodajin Templar D
2 Afshan Jarr U
1 Asadhel Jumah U
1 Enala  (Unique) R
2 Monkey Man D
1 Seff Seven-Fingers C
1 Sibirah C
3 Wardah the Urchin-Mistress C
1 Jangir  (Exp. Unique) R
1 Kiyoshi  (Exp. Unique) R
3 Labib al Hatim R
1 Qer Apet  (Exp. Unique) U
1 Ramontet  (Exp. Unique) U
1 Bayushi Tangen  (Exp. Unique) R
2 Gullet D
1 Matishiya C
1 Al-Zhayn’s Trained Peacocks D
1 Beasts Below C
3 Brotherhood of the Black Hand R
1 City Guard D
1 Desert Warriors D
1 Nagah Abominations U
3 Shadow Horde C
4 The Maze R
3 The Sewers R
1 The Tale of Selqet and the Eye of Night R
1 Blacksmith D
2 Burning Marketplace U
1 Copper Mine D
3 Gold Merchant C
1 Harem D
2 Lady Sun’s Temple U
3 Mubarak R
1 Mulah’s Coffee House D
3 Noble House of al-Haffit R
2 Public Execution Grounds U
3 Silver Merchant U
1 Spices D
3 The Circle of Three R
3 The City of Orphans R
2 The House of the Heavens C
1 Trade Route D
3 Traitorous Advisor U
1 Wheat Fields D
1 Dhul Figar Knife D
2 Scimitar C
1 Shielded Armor D
3 The Obsidian Mirror R
3 Words of Glass R
3 Words of Sand U
2 Curse of the Lost Youth U
2 Dust to Dust D
1 Jinn of a Thousand Midnights D
3 Jinn of Reflection R
2 The Nightmare Devourer C
3 The Star’s Blessing U
3 A Dangerous Gift R
2 A Vision of Doom D
1 Bad Dates D
1 Baha al Din’s Brass Lamp D
3 Blessing of a Thousand Dreams U
3 Blessing of Lady Sun’s Mercy R
2 Blood Oath D
1 Contest of Wills D
3 Defending the Innocent U
1 Desert Spring D
3 Dhar-Hama R
3 Dry Well R
2 Eclipse C
1 Faith D
2 Feast for the Ghuls R
2 Genocide U
2 Goods From the East C
3 Hekau Captured R
1 Hole in the Sky D
1 Knife Fight D
3 Leap of Faith R
1 Lost to the Sands D
1 Madness C
3 Meeting Your Destiny U
3 Moving the Constellations C
3 Night of the Burning Sky U
3 Night of the Seven Stars C
3 No Way Out C
1 One Water D
1 Patience D
2 Plague of Cobras C
3 Political Manuever C
3 Raising the Dead C
2 Redemption’s Court U
3 Rogue’s Fortune U
3 Searching the Streets R
1 Sound Planning D
3 Stealing From the Dead R
3 Stealing Horses U
2 Taking You With Me R
2 Test of the Stone U
1 The Blood of a Jinn D
3 The City of Bronze C
3 The Great Hunt C
3 The Last Oasis R
2 The Moto Attack U
3 The White Palm C
3 The Wrath of the Khadi R
3 True Name U
2 We Must Prepare U
3 What Remains U
1 Wisdom of the Stars D
1 With My Brother Beside Me D
3 You Don’t Get Away That Easy R

THE AWAKENING  (O)
1 Doomed City of Laramun F
1 Ebonite Temple of the Black Stone F
1 Jackal City of Bones  F
1 Qabal Stronghold F
1 Ra’Shari Caravan F
1 Spirit-Keep of the Yodatai F
1 Temple of Kali-Ma F
1 The Celestial Alliance F
1 The City of the Seventh Star F
1 The Empire of the Senpet F
1 The Hidden Keep of the Assassins F
1 The Moto Oasis F
3 Bakira C
3 Dawn U
3 Eyla the Protector D
2 Hojyn D
3 Lammassar D
3 Laqsha U
1 Maymun  (Unique) R
3 Mendi-Duad D
2 Mirali D
3 Samarhad D
3 Sylmun R
2 Tarya D
3 Alhena C
3 Amber C
3 Chandra D
3 Fatima D
3 Haja the Twice-Born U
1 Haroun  (Exp. Unique) R
3 Jamilah D
3 Marishka D
3 Sabina D
3 Shala D
3 Takiyah D
3 Israk ibn Kaleel U
3 Jinn of Virtue C
1 Lurza  (Unique) R
3 Mohandis the Enchanter U
1 Nim  (Exp. Unique) R
3 Sadjem R
3 Sehai the Healer U
3 The Jinn of Eternal Beauty U
3 Al’a the Siege-Master U
2 Eda Ishan C
3 Hila C
1 Kasib al Atif  (Unique) R
3 Nedif Yamen C
3 Rahmid U
3 Tareekh Farenkha C
3 The Silver Tongue U
3 Wagi al Musakin C
3 Ashalla D
3 Jubal the Knife D
3 Kabdar Fassal D
3 Manala Shessim D
3 PashalD
3 Rabah al Gazi C
3 The Twins Janan D
3 Truth C
3 Vengeance C
3 Yodajin Templar D
3 Giya U
1 Kali-Ma  (Unique) R
3 Kumpal U
3 Kyurhi the Wanderer C
3 Omal U
3 Punjat R
1 Raniyah  (Unique) R
3 Sarna C
3 Yuna C
3 Afshan Jarr D
3 Asadhel Jumah D
3 Monkey Man D
1 Monkey Man  (Exp. Unique) R
3 Seff Seven-Fingers D
1 Seff Seven-Fingers  (Exp.Uni.) R
3 Sibirah D
3 The Ma’ghul U
3 Yaminah D
3 Argoun D
3 Jangir D
1 Kara  (Exp. Unique) R
3 Khaidu D
3 Kiyoshi D
3 Malakai C
3 Sha-gir U
3 Shu-kai  D
3 Yesugai D
3 Adil D
3 Badr al Din U
3 Barda the Hawk D
3 Beda al Sin R
3 Dawuud D
3 Nizam D
3 Qamus C
3 Raghib C
3 Tabari D
3 Zenaida D
3 AmahlaR
3 Baqiri C
3 Fazil U
3 Ferran U
3 Melinda C
3 Raya R
3 Samand the Quick U
3 Shagala the Damned C
3 Shalimar D
1 Shalimar  (Exp. Unique) R
1 The Living Memory  (Unique) R
3 Asori D
3 Bekhten D
3 Jaqhabet C
3 Kepsat U
3 Keseth D
3 Kosus of Byrnia R
3 Nepherus D
1 Nepherus  (Exp. Unique) R
3 Qer Apet D
3 Ramontet D
3 Adrianna R
3 Aurelian  R
3 Avitus U
3 Balak the Hanif U
1 Galerius  (Unique) U
3 Galon Trillius C
1 Katarine of the Sheel  (Unique) R
3 Octavius C
3 Phyrrus U
2 Valeria U
3 Vespa C
3 Abd al-ZhaynD
3 Adira U
3 Adnan D
1 Adnan the Long-Winded  (Exp.) U
1 Akhad ibn Kaleel  (Unique) R
3 Al-Hazaad  (Exp.) D
3 Bonepicker D
1 Dairya  (Exp. Unique) R
3 Dharr C
3 Effendi U
1 Emiral  (Unique) R
3 Eyeslicer D
3 Felah Hassan D
3 Gash U
3 Gullet D
1 Marayid  (Unique) R
3 Nefir C
3 Puja the Believer C
1 Qashima  (Unique) R
3 Ratib al ‘Ideem C
3 Rohshem D
1 Shosuro Tage  (Exp. Unique) R
3 Soraph U
3 The Ferryman D
1 The Wounded Man   (Unique) R
4 Ancient Pillars of Qaharaba R
4 Desert Outpost U
4 Duqaq’s School of Astronomy D
4 Jewel of the Desert D
4 Tent City of the Yodatai R
4 The Eleventh Tribe U
4 The Halls of Reflection U
4 The Last Stop R
4 The Sewers D
4 The Thoroughfare R
4 Thieves Quarter D
3 Advanced Scout D
3 Al-Zhayn’s Trained Peacocks D
3 Catapult Crew U
3 City Guard D
3 Dahab Translator R
3 Desert Warriors D
3 Dopplegangers R
3 Elite Sentries R
3 Jinn Horde R
3 Jinn Retainer D
3 Masters of the Blood Red Tiger R
3 Merchant Caravan C
3 Moto Steeds D
3 Nessid U
3 Ra’Shari Dancers U
3 Ra’Shari Mystics C
3 Rogue Assassins U
3 Senpet Trackers R
3 Spearmen D
3 The Askaree R
3 The Blood-Sworn U
3 The Cursed U
3 The Modari C
3 The Qadaam C
3 The Senpet Phalanx U
3 Thugs D
3 Tiger Companions U
3 Yodatai Legions D
3 Yodatai Heavy Cavalry R
3 Yodatai Medium Infantry U
3 Yodatai Scouts C
3 Conquest R
3 Re the Keeper R
3 Shiva the Destroyer R
3 The Lure of Kaleel R
3 The Mighty and Merciless Sea R
3 The Will of Shilah R
3 Toth the Trickster R
3 Vishnu the Preserver R
3 Dark Journey Home R
3 The Tale of the Fourth Avatar R
3 Vendetta U
3 Abdul-Rafi’s U
3 A Hole in the World C
3 Auction Block D
3 Bazaar D
3 Belly Dancer D
3 Blacksmith D
3 Burning Oil D
3 City Gates U
3 Copper Mine D
3 Den of Iniquity D
3 Festival Grounds C
3 Gold Merchant D
3 Harem D
3 Ivory Market C
3 Jackals’ Hall of Souls C
3 Jandaq Slave Caverns U
3 Jenna’s Shop of Wanders D
3 Library D
3 Mulah’s Coffee House D
3 Olive Groves of Menhir C
3 Peddler’s Row U
3 Portals of Delight and Fancy C
3 Public Execution Grounds D
3 Qasbah U
3 Rampart C
3 Razed University R
3 Sanctuary C
3 Saqr al Fediq R
3 Sentinel Point R
3 Silver Merchant D
3 Small Well D
3 Spices D
3 Stairs of Samarrat C
3 The House of the Heavens D
3 The Parapets U
3 The Royal Throne R
3 The Scale Man C
3 Trade Route D
3 Watchtower D
3 Wheat Fields D
3 Barricade Shield U
1 Bedayah  (Unique) F
3 Blade of the Depths C
1 Blood of the Caliph  (Unique) F
3 Camel D
1 Cat of Many Tongues  (Unique) R
3 Crossbow D
3 Crysteel Sword D
3 Dhul Figar Knife D
3 Gaijin Broadsword C
3 Glass Eye of Qaliq R
3 Jeweled Monkey R
1 Journal of a Madman  (Unique) F
1 Kali-Ma Idol  (Unique) F
1 Knowledge  (Unique) F
1 Mummified Jinn Skull  (Unique) F
1 Nehayah  (Unique) F
3 Qaliraq’s Mystical Lute R
3 Shielded Armor D
1 Spiritforge  (Unique) F
3 Staff of Sumarkhan C
1 Steed of the Goddess  (Unique) F
3 The Black Heart R
1 The Crystal Hourglass  (Unique) F
3 The Fallen Star R
1 The Rod of Dahab  (Unique) F
1 The Tear of Heaven  (Unique) F
3 Zinan’s Flying Carpet D
3 Ajbar ibn Kaleel R
3 Alakrai U
1 Al Amaq  (Unique) R
3 Asifet of the Fleet R
3 Ayna, Jinn of Qanon C
3 Blighted Fields U
3 Blinded by Fate R
3 Ceremony of the Black Heart U
3 Crysalis R
3 Curse of Eternal Beauty C
3 Curse of the Lost Youth D
2 Curse of the Rot Within D
3 Discorporation R
3 Dust to Dust D
3 Forget U
3 Gathriq U
3 Heart of the Beast D
3 Jinn of a Thousand Midnights D
3 Jinn of Decay D
3 Jinn of Desire D
3 Jinn of Destruction R
3 Kai D
3 Keeper of the Marble Flame C
3 Lady Sun’s Wrath C
3 Mind Control D
3 Ritual of Binding C
3 Ritual of the Awakening R
3 Soul Stealing C
3 Sustain Life C
3 The Crossroads U
3 The Seed of Qanon U
 3 A Better World R
3 A Call to Arms C
3 A Coming Storm C
3 A Commander’s Courage D
3 Across the Desert at Midnight D
3 Al Ashwa! U
3 A Moment’s Hesitation C
3 An Avatar Enraged U
3 Assassin Gathering Well U
3 Augury R
3 A Vision of Doom D
3 Away with You! U
2 Bad Dates D
3 Baha al Din’s Brass Lamp D
3 Bitter Shadows C
3 Black Earth C
3 Blessing of the Prophet R
3 Blockade C
3 Blood Calls for Blood R
3 Blood Money U
3 Blood Oath D
3 Borrowed Time R
3 Buried Alive U
3 By Force of Will Alone U
2 By My Blood C
3 By Order of the Caliph C
3 By Royal Edict U
2 Captured! C
3 Casualties of Fate R
3 Charity U
3 City in Flames R
3 Contest of Wills D
3 Convening the Twelve C
3 Counterattack C
3 Dangerous Maneuvers U
3 Dark Disgrace C
3 Death by Scarab R
3 Death of a Butcher R
3 Dehydration U
3 Desert Ambush U
3 Desert Spring D
3 Desperate Prayer U
3 Desperate Reserves D
3 Diversion C
3 Divided We Fall D
3 Divination D
3 Drunken Stupor C
3 Duel of Wits D
3 Enemy of My Enemy U
3 Every Man’s Army C
3 Face of a Child C
3 Faith D
3 Forbidden R
3 Forgiveness U
3 Gazing into the Rift R
3 Goods from the East D
3 Guardian of the Rift U
3 Guerrilla Tactics C
3 Hanif Escapees U
3 Heartless Moon C
3 Hearts of the Khadi C
3 Hidden Shame C
3 Hole in the Sky D
3 Immortal Council U
3 Immortality’s End C
3 Inhuman Condition C
3 Inner Doubt C
3 Interrogation C
3 Ivory Boxes C
3 J’li’lu’s Fire U
3 Just Business C
3 Kara’s Training R
3 Khadi Command U
3 Khadi Overlord R
2 Knife Fight D
3 Know Your Weakness D
3 Let Him Bleed D
3 Let None Interfere R
3 Lost to the Sands D
3 Love of Siblings U
3 Manhunt U
3 Meeting Your Destiny D
3 Message from the Dead U
3 Milk of the Scorpion R
3 Narrow Escape! U
3 Never Look Back C
3 New Allies R
3 New Beginnings R
3 No Escape D
3 Nursed Back to Health C
3 Old Friends R
3 Onaja U
3 One Dinari D
3 One Water D
3 Plague of Cobras D
3 Poisoning the Well C
3 Political Maneuver D
3 Precious Cargo U
3 Promise of the Young Ones U
3 Purity of Conquest C
3 Qolat Machinations C
3 Quick Justice R
3 Raising the Dead D
3 Retribution R
1 Rite of Assassination  (Unique) R
3 Rogue’s Fortune D
3 Routed R
3 Ruminations C
3 Secret Passage C
3 Shadow Ambush D
3 Shipwreck! U
3 Show of Force U
3 Sound Planning D
3 Strange Bedfellows D
3 Tempting Death U
3 The Blood of a Jinn D
3 The City of Bronze D
3 The Cleansing U
3 The End of Oppression U
3 The Face of Evil U
3 The Final Sacrifice R
3 The Final Strike R
3 The Goddess Ascendant R
3 The Goddess Enraged U
3 The Goddess Reborn U
3 The Goddess Unleashed C
3 The Heart of the Common Man D
3 The Last Days C
3 The Long Silence C
3 The Mark of Kali R
3 The Pale Moon’s Glare C
3 The Weight of Dreams D
3 Tomb Raiding R
3 Trade Embargo U
3 Truth of the Prophecy U
3 Twilight Terrors R
3 Ulterior Motive U
3 Unbound U
3 Unexpected Rescue U
3 Victim of the East C
3 Visions of the End U
3 Visions of Solace D
3 Voice of the Star C
3 Voice of the Ten Thousand Gods D
3 Wajh U
3 Waking the Beast C
3 War in the Streets C
3 Water Bags U
3 Wisdom of the Stars D
3 With My Brother Beside Me D
3 Withdrawal U
3 Withheld Fury C
3 Worth of the Dead C
3 Young Love C

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #16 dnia: 2016-02-26, 22:10 »
uff.. ok. 2000 kart znalazło nowych właścicieli, ja dzięki temu też cosik kart zyskałem...idę spać

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #17 dnia: 2017-05-26, 15:15 »
ok. 2000 kolejnych karteczek ubyło z tego co mam na danie

bigrat

  • Ronin
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
Odp: Ch'tppu'kich
« Odpowiedź #18 dnia: 2017-07-09, 14:28 »
ubyło ok. 500 z dawanych