Autor Wątek: [EE] Dragon  (Przeczytany 5911 razy)

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [EE] Dragon
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-11-29, 13:24 »
A myslicie, ze duelowki nie beda sobie podbijac C? To nowe SoP ma chyba nawet 4fv jesli dobrze pamietam, co czyni je soczystym kaskiem dla kazdej militarnej duelowki.

Edit: Sprawdzilem, ma 1fv, do dupy :(
« Ostatnia zmiana: 2011-11-29, 13:29 by Manit0u »
Time is precious. Waste it wisely.

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [EE] Dragon
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-11-29, 13:42 »
no i do tego nie podbija Chi
stary ty czytaj te karty
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*

Breaker

  • Dragon Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1438
    • Zobacz profil
Odp: [EE] Dragon
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-11-29, 14:26 »
ino ktory nigdy sie nie znajdzie w decku bo nic nie robi, tsai-tsu spoko, ta pompka... ja nie wiem, nie pamietam kiedy ostatnio wsadzilem pompke do decku w legendzie, raczej dosc dawno. podobaja mi sie fojer tokeny bo zawsze mi sie podobaly (a to ze w CE nie dalo sie tym grac to detale ;p), ichizo jest dosc tlusty i zawsze bedzie ok, duelista w porzadku. ogolnie jestem zadowolony ale poza clan championem to dupy nie urywa
Mirumoto Breaker
Dragon Clan - Samurai - Magistrate - Duelist - Kensai - Experienced 1 - Harbinger of Winter - House Martell Loyalist - AGOT paratrooper

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [EE] Dragon
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-11-29, 21:09 »
Daisuko- fajny koles; kolejny z serii 3/4 za 7.
ale niestety 4C staje sie nieco za malo dla duelisty. juz teraz pojawiaja sie upierdliwe persony z 5C i te pojedynki nie sa juz takie fajne.
a podbijanie C? jest magistrowy srednia akcja z +1C, sa weapony (ale mam klopot z miejscem na kijaszki), jest holding (niestety singular)...i tutaj sie akcja zamyka. troche poprawia sytuacje reakcja na strike.
Ichizo-fajny koles. ale niestety nie ma mgr. a 4C nie oznacza pewnej kill action.
reszta postaci-trzyma poziom sredni.

akcja pod weapony-soczysta. Breaker- pompki nie sa zle
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Manit0u

  • Phoenix Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1817
  • Hmmm...
    • Zobacz profil
Odp: [EE] Dragon
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-12-02, 15:25 »
no i do tego nie podbija Chi
stary ty czytaj te karty

OMFG. Daje +3F i wymaga 3ph?
Przeczytalem tylko nazwe i myslalem, ze przedrukowali stara imbe co dawala +3/+3 dla 2+ph...

Powinni przedrukowac stare dobre Tetsubo co dawalo -1C ale mozliwosc focusowania jako pierwszy w duelach.
« Ostatnia zmiana: 2011-12-02, 15:29 by Manit0u »
Time is precious. Waste it wisely.

Walec

  • eternal Personality
  • Wiadomości: 2747
    • Zobacz profil
Odp: [EE] Dragon
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-12-02, 16:09 »
no i do tego nie podbija Chi
stary ty czytaj te karty

OMFG. Daje +3F i wymaga 3ph?
Przeczytalem tylko nazwe i myslalem, ze przedrukowali stara imbe co dawala +3/+3 dla 2+ph...

Powinni przedrukowac stare dobre Tetsubo co dawalo -1C ale mozliwosc focusowania jako pierwszy w duelach.

stare tez wymagało 3 ph bo pisało more then 2 ph
Walec
_________________________________________________________
*Order of Black Muppet first chewbaca  * legendary sidekick to comic gonzo * Most famous Jokespeaker
* Legendary tomatoe dodger*