Autor Wątek: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed  (Przeczytany 3221 razy)

Ledóch

  • Scorpion Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 500
    • Zobacz profil
Od tej pory zapowiedzi turniejów będę umieszczał w "Sacred arena". Oto pierwsza z nich :)

Sklep GRYF oraz Warszawska Scena L5R mają zaszczyt zaprosić wszystkich na turniej. Szczegóły poniżej...

Miejsce - sklep GRYF, Warszawa, ul. Nutki 1a
Termin - 21 lipca 2012 r., godz. 12:00
Format - EE constructed
Wpisowe - 15 zł
Nagrody - redraft z boosterów
Uwagi: rated*

* - czyli liczymy rating uczestników :D

 
Zmieniłem nicka, bo ponoć Fealedhrel ciężko wymówić, hihi :)

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-07-01, 15:09 »
Co dostanę za tego pietnastaka co mam zapłacić ?


kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-07-01, 15:11 »
Co dostanę za tego pietnastaka co mam zapłacić ?

Cytuj
Nagrody - redraft z boosterów
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


MasaYa

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Exp MarcOs ? KamiKadze
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-07-08, 14:52 »
będę :D
Mantis Clan ? KamiKadze ? Samurai ? Naga ? Fudo ? Exp MarcOs


MasaYa

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Exp MarcOs ? KamiKadze
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-07-19, 23:34 »
Jednak mnie nie będzie... Jadę na kolonie do Gliwic (jak prawdziwy kolonista) :p
Mantis Clan ? KamiKadze ? Samurai ? Naga ? Fudo ? Exp MarcOs


Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-07-20, 14:22 »
Jednak mnie nie będzie... Jadę na kolonie do Gliwic (jak prawdziwy kolonista) :p

Uprzejmie przepraszam za porwanie MarcOs-a.
Oddamy w miarę nieużywanym stanie.  ;)
(choć zapewne już nigdy nie będzie taki sam)
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

MasaYa

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Exp MarcOs ? KamiKadze
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #6 dnia: 2012-07-20, 14:49 »
ale żeby nie było... :) Ty porwałeś mnie na Gliwice ja porwe Was na cotygodniowy Warszawski Festiwal Legendy (czw- Wargamer, pt- Graal BC, sb - Gryf) aby można było rozwinąć Twoją myśl odnośnie zaproszenia Samurajów z całego kraju do stolicy naszego pięknego cesarstwa na przełomiw lato/jesień oraz rozkminić jakiś turniej ogólnowarszawski na koniec lata aby móc wyłonić Shogun of Warsaw (przynajmniej z dodatkowym tytułem Summer 2012) ;P
Mantis Clan ? KamiKadze ? Samurai ? Naga ? Fudo ? Exp MarcOs


Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #7 dnia: 2012-07-20, 14:54 »
właśnie właśnie... mam nadzieję, że w Gliwicach zapadną wstępne ustalenia co do turnieju o szogunat ;) znaczy się, co do terminu głównie, o miejsce się postaramy - (na przykład Graal się deklarował, że w razie potrzeby mogą załatwić jako lokację jedno z mniej używanych pięter w Blue City) choć osobiście wolałbym jakieś bardziej klimatyczne miejsce i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tym pragnieniu... :P
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #8 dnia: 2012-07-20, 15:09 »
właśnie właśnie... mam nadzieję, że w Gliwicach zapadną wstępne ustalenia co do turnieju o szogunat ;) znaczy się, co do terminu głównie....

Z tym terminem to właśnie o miejscówkę się sprawa rozchodzi.
Miejsce już jest, problem w tym, że w sezonie letnim oblegane i nie ma szans by zając je po rozsądnych kosztach.

Dlatego trzeba się wstrzelić w termin dogodny i wolny od turystów ;)

....choć osobiście wolałbym jakieś bardziej klimatyczne miejsce i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tym pragnieniu... :P

Natomiast o klimat tego miejsca bym  się nie obawiał :)
Klimat może nie samurajski ale... (na razie nie zdradzam co by nie zapeszać) to na pewno spełnia wszelkie warunki.

Na bliższe informacje jeszcze chwilę trzeba poczekać (muszę spotkać się z szefem naszych wojów)
Myślę, że w przyszłym tygodniu powinno udać się zebrać potrzebne informacje.

Trzeba tylko się ustalić w wole terminy sceny L5r, gdyż liczę na przyjazd kilku miast ;)
Na pewno po Gliwicach będę wiedział więcej niż obecnie.
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

MasaYa

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Exp MarcOs ? KamiKadze
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #9 dnia: 2012-07-20, 15:20 »
choć osobiście wolałbym jakieś bardziej klimatyczne miejsce i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tym pragnieniu... :P

ja proponuje "reaktywację" Paradoxu ja będę mógł zapalić, kto inny się napić, i na upartego cały parter byłby NASZ a lokalizacja przy Legii wydaje mi się taką najbardziej uniwersalną jako grunt neutralny i ewewntualnie nagrody by można było wziąść po trochę z każdego sklepu - a tak dla sprawiedliwości lub zobaczyć czy komuś jeszcze zostały te boosterboxy po kotejach po te ok 300zł (10 osób po 30zł lub 20 osób po 15zł  = 4,8 lub 2,4 boostera na głowę) i myślę że każdy by "coś" znalazł a jeżeli by to  był paradox to można by obliczyc czas tak aby zostały te 2-3h na pierwszą (od powstania Sceny oraz rekenstrucji "Grupy Dinozaurów") Legendową Warszawską Integracje + dla odważnych mały turniej Drunk Mastera :) czyli innymi słowy taki mały lokalny "kotei" - jak ktoś ma jakiekolwiek (te sensowniejsze lub te mniej) pomysły to dawajcie zrobimy tutaj Brain Storma i może coś sensownego by się wymyśliło dla "Środowiska" - myślmy ECO:) ja przykładowa bym zagrał Scuida (czy jakoś tak) tzn tylko 4 karty dynasti i 6 fate i jazda (odnośnie pustych decków to tak jak w drafcie - czyli przetasować discard i położyć) - to taki sensowniejszy (lub mniej) pomysł odemnie :) Ponadto można by pomyśleć nad tematem który zobaczyłem w wątku na tym forum (niestety nie mam teraz czasu go poszukać) odnośnie lokalnego storyline czy przykładowo (na podstawię w/w wątku) kraby/scorpiony przekraczają granicę drugich i każdy musi opowiedzieć się po jakiejś stronie i dostać ew. bonus + wprowadzić jakieś koszty do decku (np. min 6 kreb/scorp postaci), tak teraz mi się przypomniało np.  w warhammerze swego czasu na bemowie była stworzona tak storylinowa liga każdy miał tam amię przykładowa na 1000g i z każdą grą mógł dokupić jedynie za te 300-500g a zabici to zabici (to akurat tutaj nie ma żadnego odniesienia ale) zaś każdy kto wygrał/przegrał zdobywał/tracił prowincje (która niosła ze sobą odpowiednie profity tutaj np. + 1 g dla stronga; + holding startowy; + jakiś cieć 2F/2C który zaczyna z nami grę) - dobra tyle moich wywodów na dzisiaj na forum ;) idę się pakować i drukować na Gliwice :)
Mantis Clan ? KamiKadze ? Samurai ? Naga ? Fudo ? Exp MarcOs


Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-07-20, 16:16 »
Trzeba tylko się ustalić w wole terminy sceny L5r, gdyż liczę na przyjazd kilku miast ;)
Spoko, terminarz sceny się dostosuje :) Ogólnie są turnieje co 2 tygodnie, a jak któryś wypadnie / przesunie się o tydzień na rzecz szogunatu, to nic się nie stanie (byle ogłosić szogunat, zanim ustali się termin locala ze sklepem-organizatorem, ale z tym chyba problemu nie będzie. Chwilowo ostatni "dograny" termin to 4 sierpnia w WG).

Cytat: MarcOs
ja proponuje "reaktywację" Paradoxu ja będę mógł zapalić, kto inny się napić
Paradox spoko miejscówka na taki turniej, kilka razy miałem okazję tam grać w początkach CE... czyli jak legenda w Wawce zasypiała :) sęk w tym, żeby nasi najmłodsi samurajowie, ci ledwo co po gempukku, byli w stanie tam w ogóle wejść (zapalić pewnie nie zapalą i napić się też nie napiją) :) Chyba, że da się ustalić z obsługą (wejście, rzecz jasna :P ).
Storyline'owe eventy jak najmilej widziane, tu w kreatywności ustąpię miejsca bardziej doświadczonym... ale czytając Twojego posta MarcOs popieram ideę "cykliczności" eventów "Integracji Warszawskiej" - tzn. żeby z eventu na event za wygrane czy wysokie miejsca były bonusy podczas rozgrywki w kolejnym evencie (jak np. z tą ligą w WH - z drugiej strony, muszą być dobrze przemyślane, żeby nie obniżały grywalności z punktu widzenia przeciwnika :) ).
« Ostatnia zmiana: 2012-07-20, 16:20 by Zapasnik »
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #11 dnia: 2012-07-20, 16:24 »
Trzeba tylko się ustalić w wole terminy sceny L5r, gdyż liczę na przyjazd kilku miast ;)
Spoko, terminarz sceny się dostosuje :) Ogólnie są turnieje co 2 tygodnie, a jak któryś wypadnie / przesunie się o tydzień na rzecz szogunatu, to nic się nie stanie (byle ogłosić szogunat, zanim ustali się termin locala ze sklepem-organizatorem, ale z tym chyba problemu nie będzie. Chwilowo ostatni "dograny" termin to 4 sierpnia w WG).

Nie ukrywam, że przede wszystkim chodzi o to by dostosować się do turniejów  wyjazdowych (Barcelona, Szczecin, Bydgoszcz)
Na dwóch ostatnich chcemy pewni zaistnieć, do Barcelony jedzie zaś spora grupa samurajów z innych miast.

Jako, że liczymy na przyjazd Wrocławia, Gliwic, Bydgoszczy, Szczecina to musimy to jakoś ułożyć.
Co miejscówki to jak już pisałem - miejsce jest. Z noclegiem a to ważne dla turnieju dwudniowego.

Jest jeszcze sporo od obgadania, dlatego nie podaje szczegółów. Te mniemam pojawią się pod koniec następnego tygodnia.

Paradox może być ok, ale to trzeba jeszcze obgadać ze sklepami. Na razie zamiast zintegrowanego środowiska mamy "wyspy".
To ani nie działa na korzyść graczy, ani sklepów. Jednak trzeba to jakoś ogarnąć. Zobaczymy co się da w tej sprawie zrobić.

Po kolei, nie wszystko na raz.
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

MasaYa

  • Crab Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Exp MarcOs ? KamiKadze
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #12 dnia: 2012-07-20, 16:30 »
dlatego by się przydało zebrać "Warszawę" w jedno miejsce i spokojnie o tym porozmawiać (nawet kosztem rezygnacji z rozbudowanego turnieju- ale jakiś mały to obowiązkowo)  bo np. te storylinowe mogły by się tylko odbywać raz na miesiąc (taka odskocznia od zwykłej gry i tutaj fajnie by się sprawdziły zasady budowy tali z War of Honr tzn 1P 3R 10U itd. czy jakoś tak) ale tak jak wspomniałem wg. mnie najważniejsze na chwilę obecną jest zebrać wszystkich w jedno miejsce aby tak jak to napisał Tara porozmawiać "mempo w mempo" i ogarnąć jakąś "politykę" aby to szło w jednym kierunku i cały czas do przodu... innymi słowy przygotować plan ekspansji :)
Mantis Clan ? KamiKadze ? Samurai ? Naga ? Fudo ? Exp MarcOs


Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #13 dnia: 2012-07-20, 16:32 »
dlatego by się przydało zebrać "Warszawę" w jedno miejsce i spokojnie o tym porozmawiać (nawet kosztem rezygnacji z rozbudowanego turnieju- ale jakiś mały to obowiązkowo)  bo np. te storylinowe mogły by się tylko odbywać raz na miesiąc (taka odskocznia od zwykłej gry i tutaj fajnie by się sprawdziły zasady budowy tali z War of Honr tzn 1P 3R 10U itd. czy jakoś tak) ale tak jak wspomniałem wg. mnie najważniejsze na chwilę obecną jest zebrać wszystkich w jedno miejsce aby tak jak to napisał Tara porozmawiać "mempo w mempo" i ogarnąć jakąś "politykę" aby to szło w jednym kierunku i cały czas do przodu... innymi słowy przygotować plan ekspansji :)

Teraz to już pełna zgoda ;)
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #14 dnia: 2012-07-20, 16:55 »
Na razie zamiast zintegrowanego środowiska mamy "wyspy".
To ani nie działa na korzyść graczy, ani sklepów. Jednak trzeba to jakoś ogarnąć. Zobaczymy co się da w tej sprawie zrobić.
Sklepy lubią turnieje u siebie, bo to też dla nich promocja. Stąd "krążące" locale, raz tu raz tu. No i jest coś w tym, że ludzie przyjdą chętniej zagrać do swojego SH. Nie ukrywam jednak, że przydałaby się większa integracja społeczności z dwóch wiodących SH w Wawce, np na jakimś turnieju "międzystrongholdowym" :)
« Ostatnia zmiana: 2012-07-20, 16:57 by Zapasnik »
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

elendil

  • Personality
  • Wiadomości: 218
  • suffer not the witch to live!
    • Zobacz profil
Odp: [Warszawa] 21.07.2012 - GRYF, turniej EE constructed
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-07-20, 18:24 »
paradox sie przenosi na dniach w okolice placu Bankowego, pewności jednak nie mam czy w ten rejon (Ze przenosi to na pewno).. strony już nikt nie updatuje...
Phoenix Clan Rocker * Grouser * Beerspeaker * Coca-Kolat
"I was Born To Ride" - Isawa Tsuke