Autor Wątek: [Warszawa] Redraft TSE - turniej L5R, 8 września, Graal Blue City, godz. 12:00  (Przeczytany 15750 razy)

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
Mam nadzieję, że razem z pre SOD-a.
To bardzo wyrównałoby szanse dla "młodszych" stażem graczy.
No i tu jest właśnie zagwozdka... bo mamy do załatwienia w sumie trzy sprawy / eventy: Lvl1, pre i ten nasz redraft. A sobót jest mało (pre musi być zagrany od 5 do 14 października, czyli realnie rzecz biorąc zostaje nam 6 i 13). Jestem za połączeniem pre i redrafta FL, da to szansę nowym graczom. Ale co wówczas z lvl1, i, przede wszystkim, kiedy. Poza tym liczymy na wsparcie z innych plejgrup przy redrafcie FL, a czy ktoś spoza Wawki przyjedzie na pre...?
Ot, cały dylemat. Mile widziane rozwiązania, żeby wilk był syty i Manchester city.

Cytuj
A w październiku nic się nie dzieje?
P.S. W Wawce październik właśnie się wyłania ;)
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
A w październiku nic się nie dzieje?

Stazi,
Tu masz wątek ze wszystkimi turniejami do końca sezonu
http://ccg.webd.pl/index.php?topic=5369.0

(spoler)
Na razie w październiku mamy dziurę.
W listopadzie też jest tylko jeden event.

[edit]

Mam nadzieję, że razem z pre SOD-a.
To bardzo wyrównałoby szanse dla "młodszych" stażem graczy.
No i tu jest właśnie zagwozdka... bo mamy do załatwienia w sumie trzy sprawy / eventy: Lvl1, pre i ten nasz redraft. A sobót jest mało (pre musi być zagrany od 5 do 14 października, czyli realnie rzecz biorąc zostaje nam 6 i 13).

No właśnie, miałem zapytać gramy tylko w soboty ?
Nie ma planu na jakąś niedzielę (wiem, ze są gracze pracujący w soboty)

Trzeba pamiętać, że jeśli połączymy pre SOD-a z FL to będzie to drogi turniej (już teraz trzeba by zapytać kto jest chętny).
Zapewne nie każdy podoła. Niemniej jednak w takiej sytuacji na dwa rożne też nie przyjdzie tylko wstrzeli się w jeden termin.

Jeśli jednak uda się to połączyć (moim zdaniem najlepsza opcja) to znalazłby się czas na Level ONE.
Informuje również, że naszej (dinozaurowej) strony jest plan co by z Graala zrobić Level 5  ;)

« Ostatnia zmiana: 2012-09-10, 17:49 by Hitomi Monroouke »
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9378
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
W pażdzierniku są Mistrzostwa Świata.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
W pażdzierniku są Mistrzostwa Świata.

Ale an te Warszawa nie jedzie....
Za późno się zorientowaliśmy, za późno weszliśmy w karciankę....
Na razie raczkujemy radośnie ;)
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Zapasnik

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 624
    • Zobacz profil
No właśnie, miałem zapytać gramy tylko w soboty ?
Nie ma planu na jakąś niedzielę (wiem, ze są gracze pracujący w soboty)
Są i pracujący w niedzielę ;)
Sobota i niedziela zaraz po niej w przypadku SoD i FL to kosztowo / frekwencyjnie wyjdzie tak jak jeden turniej. Wróci Ledóch, to coś się wymyśli. Damy radę. Może faktycznie olejemy constructa tym razem, gramy ich całą masę. Byle tylko to 140 zł wpisowego nie za....ło nam sceny. ;)

Cytuj
Informuje również, że naszej (dinozaurowej) strony jest plan co by z Graala zrobić Level 5  ;)
I to jest myślenie po linii pragmatycznej. :)

Na worldsy ponoć parę osób z wawki jedzie, u większości jednak chyba współczynnik pt. koszty (w tym pozafinansowe) do stopnia ogrania z kartami jest stanowczo za niski. ;) Za to w przyszłym roku to już inna rozmowa ;>
"Where others see trouble, the Scorpion see possibilities" - Shosuro Mogami
"Weźmy słowo "Hantei"... parę liter dodać, parę ująć, parę przestawić i wychodzi "Fu Leng".

Assur

  • blank Personality
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Redraft FL - to 6.10 czy 6.11 bo podajecie sprzeczne informacje, a chyba bym spróbował wpaść?

Osobiście nie łączyłbym tego z SoD, dla mnie za drogo to wychodzi. Jak ma być ukłon w stronę "nowych" to może ashigaru (choć ja chyba do tego czasu nawet i na constructed będę miał coś co ma ręce i nogi więc ukłon mi niepotrzebny)?

PS jak ktoś po redrafcie ma przypadkiem Platinum Mine na zbyciu chętnie przygarnę.
« Ostatnia zmiana: 2012-09-11, 00:07 by Assur »

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Redraft FL - to 6.10 czy 6.11 bo podajecie sprzeczne informacje, a chyba bym spróbował wpaść?

Oczywiście październik czyli 06.10 - sorry za wprowadzenie w błąd.

Osobiście nie łączyłbym tego z SoD, dla mnie za drogo to wychodzi.

No to faktycznie jest problem.
Pomimo, iż to na pewno opłacalne, to jednak dość droga zabawka jak na jeden raz.

PS jak ktoś po redrafcie ma przypadkiem Platinum Mine na zbyciu chętnie przygarnę.

Niestety, przypadły mi w udziale i moje Kensaie raczej ich nie wypuszcza ;)
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind