Autor Wątek: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV  (Przeczytany 55358 razy)

gokish

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #280 dnia: 2012-11-11, 23:55 »
« Ostatnia zmiana: 2012-11-12, 00:34 by gokish »

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #281 dnia: 2012-11-12, 00:11 »
Dzięki za fajną imprezę :) A teraz idę odespać.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #282 dnia: 2012-11-12, 00:13 »
Dzięki wszystkim za turniej, było super, Mirumo jesteś mi wciąż browara winny ;P
Jutro postaram się wrzucić jakąś listę i raport. Dzięki Santos za granie do końca :)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #283 dnia: 2012-11-12, 00:14 »
LVL 10
1. CB CC siege tactician - I'atz'ek
2. MN AL control military - Rafciu
3. CB KHx all stars with nonhumans - Szkrabig
4. DG WED switch - Tara

Chciałbym zdementować pogłoski jakobym grał switchem.
Co to za jakieś stereotypy, że niby dragon na WED-zie to od razu ma mieć coś wspólnego z honorem ;)
Generalnie Kitsuki to honorowe chłopaki, ale żeby w ogóle marzyć o zwycięstwie na honor? eee, tam  ;D

.......

Impreza rewelacyjna, kto nie był niech płacze w poduchy.
Dzięki za organizację, dzięki za zabawę, dzięki za gry chłopaki.
Teraz idę uczciwie paść na ryj...
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #284 dnia: 2012-11-12, 00:53 »
Warto było pojechać, choćby po to by poexpić z innymi deckami niż zwykle. Ogólnie super impreza i jestem niesamowicie zadowolony z wrocławskiego wyniku (50% w topach i dwa drugie miejsca - Second rulez!) mimo, że z całej ekipy grałem najgorzej. Dzięki wam Bydgoszczy za organizację takich rzeczy i dzięki wszystkim z którymi grałem.

Ale cztery dyshonory w swissie, w tym trzy Yasuki pod rząd, były nie do zdzierżenia, zwłaszcza jak się ma w decku tylko sześć żurów ^^

edit.
Mam zdjęcie z Assasynem!
« Ostatnia zmiana: 2012-11-12, 01:29 by Chord »
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9359
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #285 dnia: 2012-11-12, 03:06 »
Aplołding pierwsze 300 zdjęć z LVL 15   link wkrótce :)

http://s1279.beta.photobucket.com/user/l5r-bydgoszcz/library/Stronghold%20Store%20LVL%2015

A można to gdzieś dostać w jednym archiwum?
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #286 dnia: 2012-11-12, 10:03 »
Ja też chciałem raz jeszcze PODZIĘKOWAĆ
Chmielowi i Tintinowi, za ogarnięcie samego eventu
+Chmielowi za determinację w jego organizacji
(gdyby nie on, zapewne nic by się nie odbyło z racji na kumulację atrakcji życiowych tygodni minionych ;-)

Serdeczne podziękowania również dla Tomka Budy za całą ideę sponsoringu i jej realizację.

Podziękowania dla sponsora Centrostal-Kujawy

Podziękowania dla tych pozytywnie zakręconych lokalsów, których nie widziałem latami - ale przyszli.
(podobnie jak kolega Duckingman, któremu również dziękuję za wzorcową postawę)

Mamy różne motywację do gry, ale solidarność i wsparcie lokalnych inicjatyw są naprawdę bezcenne.

Gratulacje dla Mirumo ->jak widać jest on obiecującym randomem z tendencjami do powergamingu ;-)
Gratik dla Paku ->los tak chciał... podziekuj Sejmitarowi, on powinien zatrzymać facelessa w top8.

Wszystkie ostre narzędzia w pewien otwór Klepkowi, za postawę "po trupach ;D"

i sobie również w pysk ->Za to, że jak chłopiec tej dziecięcej uśmiechniętej buźce zaufałem ;-)

Podziękowania również dla:

Rafcia: - za wspaniałą grę po 5:1 -> wola walki obydwu stron i 10 tur z 1 typem i każdego w domu... i po 1 prowincji... ;-)
Jacy: Za super grę w level 10, gdzie pomimo początkowego wpierdol udało mi się wygrzebać V2 mego decka
i pogrzebać zastępy crabów...a gra miała tyle zwrotów akcji, jak 5 innych razem wziętych...
niestety koniec czasu i K20 pogrzebały cały wysiłek obydwu stron na finalne rozwiązanie ;-)

Podziękowania dla WSG i Żurka ->że tak dobrze się bawił 2 dni kiblując na site... ;-)

I na końcu WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich Uczestników, Wasza postawa na evencie, poświęcenie z dojazdem itd. itd.
powodują, że pomimo iż AEG śmierdzi totalnie k.. jeśli chodzi o biznes dla sklepów i współpraca z nimi to prawdziwy masochizm,
dla takich chwil ->warto być nieracjonalnym i bawić się i prowadzić dalej naszą ukochaną grę ;-)

pozdrawiam

JABBAS









Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #287 dnia: 2012-11-12, 10:06 »
Mam chwilowa przerwe w odsypianiu to napisze pare slow.

Gratki za organizacje. Chmielu-good job. Turniej prowadzony perfekcyjnie-poslizg przed pierwsza gra to tradycja i do niego tez nie mam zastrzezen. Zreszta kolo 4 nad ranem padala opcja zeby z bociankow przyjsc na turniej kolo 12 :P. ale jakos udalo sie ogarnac i dotrzec.
Salka pierwsza klasa, technika wyparla karteczki co tez na plus. Zegar i sadystyczna mina orga czekajacego na pierwszego doubla.
Jedzonko tez calkiem calkiem....choc in minus dodam ze bylo w porywach szalenstwa letnie. Ale dojechalo na miejsce i problem z szukaniem jakiegokolwiek zarelka odpadal wiec ja sie nie skarze.

Brawo dla Mirumo. Faceless to bardzo dziwny twor-> trafiasz na honor i masz raczej tube. dyshonor to rzut kostka. Wjazd-raczej jest do ogarniecia (choc niby sa AF i event). Wiec sporo zalezy od paringow...ale kiedy bylo inaczej?
Gra finalowa byla tak pasjonujaca i pelna zwrotow akcji ze nawet umknol mi fakt kto wygral pierwsza gre (i trzeba przyznac ze Paku mial tam optymalnie dobre dojscie)

Bocianow.
mityczne miejsce do ktorego dotarlismy najpierw przedzierajac sie przez korki w Jaworznie, DG i Czewie. Potem mialem okazje do poruszac sie w mleku. pokladowy radar w postaci giepeesa i sonar model jnq....ale nadal pierwsze 100km w 2,5h.
ale o 1.45 dotarlismy do nory.
jako norka calkiem ok. spelniala oczekiwania godne 35zl/noc. na temat wygody sie nie wypowiem. w lozku w sumie przez caly weekend spedzilem niecale 6h....w stanie odparowywania etanolu.
w kazdym razie palacze zadowoleni bo nie musieli dymac na dwor. mily pan ktory nie ogarnial pieniazkow nawet zaopiekowal sie calymi bateriami pustych puszek i butelek.

W tym miejscu chcialbym pozdrowic takze opiekuna bakelitu. masz szczescie ze nie mam zapalu do robienia zdjec ;) profilowane zdjatko na FB jak znalazl

Do samej mojej gry:
nie chce mi sie opisywac calych ciekawych momentow. 4:3 wiec nie ma ani szalu ani tragedii. a wynik oddawal poziom wayow lwa w tym momencie-> honor>militarka. sadze ze sytuacja sie odworci 1grudnia.
 
wnioskow mam kilka:
1)w te gre nie mozna na trzezwo. w nd.deck wyczynial wrecz rzeczy niemozliwe. przeciwnik nie byl do niczego potrzebny-kopalem sie z wlasna dynastia.
Mozliwe ze DeckSpirit swietowal wtedy niepodleglosc. tyle ze niesmak pozostal i chwilowo sie na siebie pogniewalismy.
2)soku z gumi jagod bylo w sam raz (ale ujowo bo zapomnialem kubeczka ;(  ). Pomimo ze butelka nie wygladala zbyt atrakcyjnie to zazalen nie uslyszalem. wydaje mi sie ze zolty soczek byl nieco bardziej atrakcyjny.
3)po wypiciu grubo ponad litra wódy mozna bylo obejrzec nawet final. choc nie mialem takiego zapalu by odnotowywac o ktorej padaly kolejne prowincje. :P

Z wiekszoscia mordek bede widzial sie pewnie w niedalekiej przyszlosci w Gliwicach.
Pozdro
Quas.

ps.wyrazy wspolczucia dla wszystkich biedakow wyrabiajacych aktualnie PKB

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Ledóch

  • Scorpion Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 500
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #288 dnia: 2012-11-12, 10:08 »
Dzięki wielkie dla orgów za turniej.

A można to gdzieś dostać w jednym archiwum?

Popieram.
Tak ciężkiej do przeglądania strony jeszcze nie widziałem. Po jej załadowaniu sam proces przeglądarki zużywa ponad 1,5 GB RAM! Chyba twórca strony postanowił od razu ładować wszystkie zdjęcia :o
Zmieniłem nicka, bo ponoć Fealedhrel ciężko wymówić, hihi :)

mirumo

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2238
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #289 dnia: 2012-11-12, 11:17 »
Dzięki za turniej. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji (a raczej byłem dopóki ktoś nie zajumał mi browara ;P). Gwoli sprostowania w swissie pokonał mnie również Marecki, grający oświeceniem.
W kwestii decku, faceless jest okrutnie głupi, ale moim zdaniem generuje NPE zbliżone do sporej ilości oświeceń (zapytajcie przeciwników Rafcia jak im się dobrze grało :P). Wygrywa się tym na pewno wolniej niż przywykliśmy w legendzie 5 tur, ale jest to z reguły 8-10 tura, nie licząc finału we wszystkich grach mieściłem się w czasie, z reguły jeszcze z co najmniej 10 minutowym zapasem. W pierwszej finałowej grze, pojawiło się pierwszoturowe suspicious, które włączyło zombie mode i gra była rzeczywiście masakrycznie długa, ale druga gra przebiegła już bardzo gładko i szybko.
Mimo to facelessowi już turniejowo dziękuje (przynajmniej do momentu kiedy da się złożyć dyshonor :P).

Rafciu

  • Scorpion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #290 dnia: 2012-11-12, 11:45 »
Super impreza !!

Dzięki wszystkim za grę i gratulacje dla Mirumo.

Co do mojego oświecenia to, jak sie później nad nim zastanowiłem, oświeciło się w dwóch pierwszych grach (i to faktycznie szybko za co moich przeciwniów bardzo przepraszam (:)  a w pozostałych grach musiałem grać na wcisk.

Pozdrawiam,
Rafciu

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #291 dnia: 2012-11-12, 11:53 »
Zawsze się świeciłeś. Po prostu niektórym wystawiałeś "Ring of Łomot" :D
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #292 dnia: 2012-11-12, 12:49 »
Powiedzmy, że żyję, powiedzmy, że znów odbieram świat na "trzeźwo".
Powoli zbieram informacje z przebiegu niektórych chwil w turnieju ;)
.....
Na szybko chciałbym wyrazić podziw dla Klepka i Moto Skurwola.
Obaj pokazali moim Magistratom miejsce w szyku  ;D
.....
Dzięki dla wszystkich z którymi udało mi się skrzyżować katany.
Super gry, bez żadnych zgrzytów, miło (w miarę szybko) i przyjemnie.
.....
Jeszcze raz dzięki za organizację.
Chmielu, Tintin graty za kawał świetnej roboty, bo bez Was, bez Was... i tak dobrze byśmy sie bawili ;)
Tylko turniej sobotni skończyłby się w poniedziałek ;)
.....
Aha, oba turnieje pokazały, że Thunder Dragon jakoś nie lubi jeździć w góry.
Tudzież mój deck wyjątkowo się mobilizował i szybko wypluwał nieliczne karty potrzebne do powstrzymania tego potwora ;)
.....
Specjalne podziękowania dla wszystkich którzy obejrzeli finał Mirumo vs. Paku.
Ilość emocji generowana w tej rozgrywce mogła powalić każdego. Brawa o 02:17 (padała pierwsza prówka) obudziły nawet umarłych.
.....
Jeszcze raz się powtórzę, impreza genialna.
« Ostatnia zmiana: 2012-11-12, 12:52 by Hitomi Monroouke »
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Chmielu

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1196
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #293 dnia: 2012-11-12, 13:19 »
Panowie, my tu z Tiniem od rana "F5" na tym topicu. Bardzo nam się podobają wszystkie pochwały. Keep'em coming :)

Tym niemniej czujcie się również upoważnieni i zachęceni do proponowania zmian na lepsze, lub wypunktowywania odnotowanych nieprzyjemności.

Już wpisaliśmy w tasklist na przyszły rok, że konieczny jest system trackowania piwa. Przypadek zasmuconego stratą Mirumo pokazuje, ze nie możemy sobie pozwolić na ignorowanie tej problematyki ; )
Scorpion Clan * Central head of 3-headed oni * Spoiled air shugenja
A message, my lord, from the... Nezumi ambassador

Gurney

  • Unicorn Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #294 dnia: 2012-11-12, 13:41 »
hmm... skoro mozna, to ja pomarudze  ;D ;D ;D ;D

of course impreza byla swietna i mega sie bawilem, duzym plusem bylo fajnie zorganizowane jedzenie i wreszcie cos innego niz pizza, wiec jestem jak najbardziej za (szkoda, ze jako kierowca nie moglem pic nic z %)

dobra to czas na marudzenie - kiepskiej jakosci byly te kufle na piwo w ramach nagrod (nie to, ze bym takiego dostal), ale przy takim wpisowym i takiej ilosci graczy mozna bylo zalatwic dobry krysztalowy kufel z lepsza (glebsza grawerka), bo piaskowanie kufla o takiej grubosci na niewiele pozwala (jakby co to zglaszalem, ze tu moge pomoc ogarnac temat)

Po prostu zajebiscie po takiej imprezie jest miec jakas pamiatke, a nie mam nic... bo kurde promki, boosterki za chwile gdzies sie wymieszaja... chociaz jakas naszywka zamiast 4 boosterka

Poza tym bylo fajnie i dla takich imprez bede trzymal dalej kartoniki i dzieki wszystkim za gry!

gokish

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #295 dnia: 2012-11-12, 13:51 »
Dzięki wielkie dla orgów za turniej.

A można to gdzieś dostać w jednym archiwum?

Popieram.
Tak ciężkiej do przeglądania strony jeszcze nie widziałem. Po jej załadowaniu sam proces przeglądarki zużywa ponad 1,5 GB RAM! Chyba twórca strony postanowił od razu ładować wszystkie zdjęcia :o

Urok  nowego photobucketa  i jego cudów na kiju.

http://s1279.photobucket.com/albums/y533/l5r-bydgoszcz/Stronghold%20Store%20LVL%2015/  link do galerii w starym stylu (która nie zjada zasobów komputerka)

Dziś wrzucę fotki z niedzieli   oraz  na jakiś sendspace   wszystkie zdjęcia do ściągnięcia.



@Hitomi

ja po tym weekendzie stwierdzam, że Thunder Dragona  najłatwiej ubija się stając z 40 honoru na prowkę gdzie on pojedzie  i wbija się w biedaczka  Relentlessa  :)  Epik i w sobotę i w niedzielę to poczuł ;P
« Ostatnia zmiana: 2012-11-12, 13:54 by gokish »

thingrim

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 141
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #296 dnia: 2012-11-12, 13:55 »
Witam,

Dzięki wszystkim za przybycie, na prawdę widzą Was wszystkich aż chce się takie rzeczy organizować ;) no i tutaj największe brawa dla Chmiela, bo to w zasadzie on cały temat ogarnął mi zlecając jedne poważne zadnie "Ogarnij double lose w programie do turnieju!" powiedział, co też uczyniłem ;] jednak nie daliście mi sprawdzić czy dobrze ;P

Gratulacje dla zwycięzców!

Już się zastanawiamy coby tu zrobić lepiej fajniej więc jakieś podpowiedzi byłyby pomocne.

Cytuj
Panowie, my tu z Tiniem od rana "F5" na tym topicu
Ja tam dopiero wstałem ;p

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #297 dnia: 2012-11-12, 14:26 »

dobra to czas na marudzenie - kiepskiej jakosci byly te kufle na piwo w ramach nagrod (nie to, ze bym takiego dostal), ale przy takim wpisowym i takiej ilosci graczy mozna bylo zalatwic dobry krysztalowy kufel z lepsza (glebsza grawerka), bo piaskowanie kufla o takiej grubosci na niewiele pozwala (jakby co to zglaszalem, ze tu moge pomoc ogarnac temat)


mam komplet praskich kufelkow-bonus za udzial w koteiu- i to jest naprawde calkiem fajna sprawa.
oczywiscie cokolwiek trwalego niezwiazanego z "rozdaj karte" byloby dobrym akcentem.

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #298 dnia: 2012-11-12, 14:48 »
jest taka opcja na przyszłość
gdyż po raz 1 prerejetracja przebiegła sprawnie,
czyli oddała skalę uczestnictwa ;-)
Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: [Bydgoszcz]10-11.11.2012 Podwójny MEGA TURNIEJ L5R - Level X i XV
« Odpowiedź #299 dnia: 2012-11-12, 14:56 »

dobra to czas na marudzenie - kiepskiej jakosci byly te kufle na piwo w ramach nagrod (nie to, ze bym takiego dostal), ale przy takim wpisowym i takiej ilosci graczy mozna bylo zalatwic dobry krysztalowy kufel z lepsza (glebsza grawerka), bo piaskowanie kufla o takiej grubosci na niewiele pozwala (jakby co to zglaszalem, ze tu moge pomoc ogarnac temat)


mam komplet praskich kufelkow-bonus za udzial w koteiu- i to jest naprawde calkiem fajna sprawa.
oczywiscie cokolwiek trwalego niezwiazanego z "rozdaj karte" byloby dobrym akcentem.



Badge, smycza, długopis... Pod tym względem można brać przykład ze Szczecińskiej ekipy.

A ze swojej strony jeszcze pogratuluję i podziękuję organizatorom. Impreza na mega wypasie i z toną pozytywnych wibracji.
Potężne plusy za takie aspekty organizacji jak rzutnik z wyświetlanymi parringami i timeingiem rundy oraz za brak obsuw. Plus też za organizację żarełka, co prawda było ono raczej mało ciepłe, ale całkiem pożywne. Miejscówka też in + ;)
Minus za brak jakiejkolwiek kawy w pobliżu. O poranku, gdy głowa jeszcze ciężka a nawet nieobecna kawa byłaby bardzo mile widziana (automat czy choćby czajnik i słoik z kawą i cukierem + jakieś jednorazowe kubki)

No i trzeba przyznać, Bocianów zapewniał masę pozytywnych wrażeń. Aspekt integracyjny na pełnej fali :D

Na main evencie walczyłem z własnym deckiem, na szczęście w niedzielę się zrehabilitował. Trochę późno ale... lepiej późno niż wcale. Wiara w Asahinów nadal jest.

Do zobaczenia w Gliwicach.