Ankieta

Jaki Side Event w sobotę wieczór byłby mnie interesował (dwie opcje do wyboru):

Big Deck
1 (2.9%)
War of Honor
5 (14.3%)
Legacy
2 (5.7%)
Bushi
5 (14.3%)
4/6
1 (2.9%)
Draft
4 (11.4%)
Suicide
3 (8.6%)
EE Constructed
1 (2.9%)
Trójgłowy Oni
8 (22.9%)
%
5 (14.3%)

Głosów w sumie: 23

Głosowanie skończone: 2013-05-19, 14:29

Autor Wątek: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)  (Przeczytany 14359 razy)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« dnia: 2013-05-02, 05:00 »
Cytuj
2. SOBOTNIE SIDE EVENTY

War of Honor
Data: 26 Maja (sobota)
Wpisowe: 10 zł / darmowe wejście dla uczestników turnieju głównego
 Start: ok. 21:00
 Format: War of Honor
 
oraz

Turniej formatu Big Deck
Data: 26 Maja (sobota)
Wpisowe: 10 zł / darmowe wejście dla uczestników turnieju głównego
 Start: ok. 21:00
 Format: zgodnie z zasadami tworzenia Big Deck'a

Prosiłbym o deklarację w którym z turniejów chcesz zagrać.

PS. Dodałem ankietę, żeby się zorientować jakie alternatywy widzi lud pracujący. Ankieta nie jest zobowiązująca gdyż nie jestem organizatorem! Można wybrać dwie opcje.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Jar Jar

  • Crane Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 1100
  • Star Fleet Commander
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-05-03, 13:32 »
Jak widać zainteresowanie eventami powala.

Rozmawialiśmy trochę na ten temat w naszym wąskim gronie i doszliśmy do wniosku, że proponowane eventy są zbyt specyficzne. Jakoś nikomu się nie chce składać specjalnego decku do WoH. Nie mówiąc już o tym, że nie wszyscy się tym bawili i nie mają pojęcia z czym to jeść. Podobnie sytuacja ma się z BIGdeck. Jak ktoś nie ma fafenastu tysiąców kart z tryliona edycji wstecz to ma problem żeby coś uskładać. Z równym powodzeniem co BIGdecka można by próbować Legacy organizować.

Śmiem domniemywać, ze większe powodzenie byłoby gdyby proponowane były bardziej uniwersalne eventy. Bushi, dfraft, suicide, 4/6 czy ostatnio u nas omawiany Swap Deck.


mirumo

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2238
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-05-03, 13:46 »
Ja drafta z chęcią bym zagrał. Cokolwiek co będzie wymagało specyficznego przygotowania wcześniej, dla mnie odpada.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-05-03, 14:06 »
Co do BigDecka, to sprawdzałem opcje dla Lwa - spokojnie wystarczą mi karty od SE w górę plus jakieś 20 proxów (które format dopuszcza w ilości wg. ustaleń organizatora). Składanie decku wbrew pozorom nie jest takie trudne - wymyślasz theme, wyciągasz pasujące postacie i przelatujesz przez kolekcje wyciągając najlepsze (najmilej wspominane) karty zachowując jaką taką kompatybilność. Sam osobiście wolałbym jednak normalne, ludzkie Legacy. Może być nawet 100% proxy.

A WoH jak WoH - jak ktoś lubi multiplayer to niech się zgłasza. Jak się uzbiera ekipa na najmniej jedną grę (trójka) to chętnie dołączę jako czwarty lub nawet piąty. Niekoniecznie turniejowo, tylko żeby tak sobie pyknąć. Wolę to niż Draft/Bushi, bo tamte można pograć byle gdzie a szanse na zagranie War of Honor to chyba tylko Kotei. Poza tym Drafty, Trójgłowce i Bushi już w tym roku były. Pora na coś nowego!

Chociaż nawet piątka wystarczy na turniej - najwyżej zagramy dwie gry sumując punkty z obu.

Myślę, ze problem z Side Events jest taki, że są do wyboru dwa i to dosyć wymagające. Gdyby był jeden konkretny i drugi ultra fast (4/6 lub Suicide) to by się może ludzie jakoś zmotywowali. A tak to każdy myśli, że się ekipa nie zbierze i to z góry na dół olewa.

---

Dodałem ankietę, żeby się zorientować jak to widzi lud. Ankieta nie jest zobowiązująca gdyż nie jestem organizatorem! Można wybrać dwie opcje.

Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-05-03, 14:49 »
w zeszłym roku graliśmy w WoHa i wspominam to bardzo dobrze. Ja gralem dekiem wyciagnietym z pudelka od WoHa i gralo mi sie tym niezle. Jesli chodzi o multi to chyba obecnie najlepsza przemyslana opcja do pogrania i polecam wszystkim bo towarzyszy temu kupa smiechu i gadania przed kazdym pojazdem. 

skladac niczego pod WoHa nie trzeba i mozna spokojnie grac swoim dekiem turniejowym.

koziu

  • Unicorn Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-05-03, 15:40 »
A ja bym sobie zagrał (i pewnie Rashid też) w WoHa.
Chocby tym czym zagram w głównym. Bo rok temu było full funu (Akcja BB (3) vs Oświęcim (2)) i akcja: Kaziku pojadę Cię, Ty mi oddasz retrybucją i mamy 2 pierwsze miejsca :D
"Jeśli myślisz, że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój Cień." - przysłowie spartańskie.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-05-03, 15:56 »
A ja bym sobie zagrał (i pewnie Rashid też) w WoHa.
Chocby tym czym zagram w głównym. Bo rok temu było full funu (Akcja BB (3) vs Oświęcim (2)) i akcja: Kaziku pojadę Cię, Ty mi oddasz retrybucją i mamy 2 pierwsze miejsca :D

Co widać na załączonym obrazku.

Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


mirumo

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2238
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-05-03, 16:32 »
Przekonaliście mnie, mogę sobie pyknąć w sobotę :)

agg

  • Phoenix Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 116
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-05-03, 18:00 »
Mając do wyboru side event, który mnie osobiście w żaden sposób nie kręci, zdecydowanie po main evencie wybieram opcję romantycznego spaceru ze szczyrkowymi widokami w tle :P


"She is beautiful, impulsive, brilliant. Do not make mistakes around her. In fact, try nothing around her at all." - Bayushi Nitoshi

Bondu

  • Lion Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-05-03, 21:23 »
biedny JNQ :P

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #10 dnia: 2013-05-03, 21:54 »
big deck- nawet nie chce mi się szukac koszulek pod to....nie mowiac o szukaniu i potem rozkładaniu stuffu pod 1 event. Pass.
WoH - gralem 1 partie z osobami wielokorotnie spaczonymi przez multiAGoTa; nie czuje się porwany.
osobiście chętnie zagrałbym swap deck lub 2vs2.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Al-Rashid

  • Spider Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #11 dnia: 2013-05-04, 00:11 »
Ja chętnie zagram w WoH, może jak znajdę trochę czasu to nawet złożę jakiś deck, coby odpocząć od turniejowego.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-05-04, 15:21 »
Do wszystich głosujących na 3HOni - chodzi o wieczorne eventy sobotnie! Zastanówcie się czy naprawdę chcecie grać przez caly kotei w EE Constructed - turniej główny, 3HOni i Second Chance w niedzielę?
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-05-04, 22:50 »
Ja bym pograł w drafta, ewentualnie w war of honor
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

Epik

  • Mantis Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 558
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-05-04, 23:38 »
W sumie zabrakło bardzo znaczącej opcji "MECZ". Rozumiem że jakoś tam się gnom ugada aby był jakiś telewizor :P I w tym wypadku pewnie osobiście po prostu pograłbym w legacy przed meczem z osobami które byłyby na tyle odważne aby przyjąć moje wyzwanie i będzie Ok wieczór ;)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-05-05, 01:09 »
W sumie zabrakło bardzo znaczącej opcji "MECZ". Rozumiem że jakoś tam się gnom ugada aby był jakiś telewizor :P I w tym wypadku pewnie osobiście po prostu pograłbym w legacy przed meczem z osobami które byłyby na tyle odważne aby przyjąć moje wyzwanie i będzie Ok wieczór ;)

Ostatnia opcja do wyboru jest wieloznaczna. ^_^

PS. Będę miał pewnie ze sobą swoje szczury, więc może uda się poświęcić ten kwadrans na grę.
 
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


JNQ

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 619
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-05-05, 14:08 »
W sumie zabrakło bardzo znaczącej opcji "MECZ". Rozumiem że jakoś tam się gnom ugada aby był jakiś telewizor :P

Popieram pomysł z TV ;) a oprócz tego deck do Woh'a mogę odgrzebać  ;) <jeśli Agg nie będzie chciała dbać o moją forme psychofizyczną ;)>

agg

  • Phoenix Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 116
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-05-05, 14:19 »
W sumie zabrakło bardzo znaczącej opcji "MECZ". Rozumiem że jakoś tam się gnom ugada aby był jakiś telewizor :P

Popieram pomysł z TV ;) a oprócz tego deck do Woh'a mogę odgrzebać  ;) <jeśli Agg nie będzie chciała dbać o moją forme psychofizyczną ;)>


Biorąc pod uwagę, iż ostatnimi czasy pogoda nas nie rozpieszcza, nie nastawiam się na turbo ciepło i słońce walące po oczach, więc opcja Finał Ligi Mistrzów jest kusząca. Zaopatrzę się w piwo i chipsy i wieczór zaplanowany :D


"She is beautiful, impulsive, brilliant. Do not make mistakes around her. In fact, try nothing around her at all." - Bayushi Nitoshi

Vasquez21

  • Crab Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
    • Sklep internetowy MGŁA
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-05-07, 18:43 »
Bushi - już był
WoH - moim zdaniem nie jest najlepszą opcją...
ja bym zagrał Swap Deck - czyli przed każdą rundą losujemy kto gra czyim deckiem i pkt zdobywa się zarówno za wygrywanie swoich gier jak i za to, że nasz deck wygrywa.
Sklep internetowy MGŁA.pl ( http://www.mgla.pl )

Klepek

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1696
    • Zobacz profil
Odp: Szczyrk - sobotnie turnieje (lista)
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-05-07, 18:54 »
Fajny pomysl, ewentualnie turniej 2v2 tez bylby wpytke. Moze damy opcje swap deck i 2v2;)?

PIJ OZON BĘDZIESZ WIELKI
Spółka Rządzi , Spółka Radzi , Spółka nigdy Cie nie zdradzi!