Autor Wątek: Kagako Sensei  (Przeczytany 6074 razy)

Tensai

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 968
  • Ashigaru
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #20 dnia: 2014-08-13, 23:34 »
Nie wiem jak bedzie wygrywac z yasukimi, ale moze cos sie wymysli;)
Przekupić? A nie, pieniędzy brak.
Ja powiem tak: To może być najlepsza honoróka na szugasach w IE. Ale czy ktoś tym będzie grał? Może dla zabawy.
Phoenix Clan • Ronin • Daigotsu Bofana Hater • Ashigaru • Gozoku Informant

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-08-14, 09:21 »
jeszcze nie wpadłemna to jak honorowe holdingi w tym zmieścić.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Stazi

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #22 dnia: 2014-08-14, 09:37 »
http://lmgtfy.com/?q=Kagako+Sensei
Mam prośbę. Zanim coś napiszesz, zastanów się. Czy spojrzałeś chociaż raz jakie są wyniki tego wyszukiwania?

@kempy - dzięki!

@sejmitar - nie można było tak od razu? Miałeś link to nie można było zamiast kasować to przerobić go tak żeby był odpowiedni? Masz z kimś problem to napisz mu na PW, daj bana na tydzień i sprawa załatwiona. Gość zapamięta to lepiej niż połajanki w komentarzach, które spływają po większości jak woda po kaczce. Po co przy okazji utrudniać innym życie? Może Wy siedzicie w tym temacie non stop, ale ja nie znam wszystkich stron L5R w sieci, żeby znaleźć sobie takie czy inne preview, a google nie aktualizuje swojej bazy w takim tempie żeby znaleźć coś w kilka godzin po wrzuceniu tego do neta.

Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy poprawnie linkują nowe karty w tym wątku. Świetna robota. Dzięki Wam oszczędzam sporo czasu i nie muszę szukać po iluś tam stronach. Naprawdę jestem Wam wdzięczny.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #23 dnia: 2014-08-14, 11:19 »
(...)@sejmitar - nie można było tak od razu? Miałeś link to nie można było zamiast kasować to przerobić go tak żeby był odpowiedni? Masz z kimś problem to napisz mu na PW, daj bana na tydzień i sprawa załatwiona. Gość zapamięta to lepiej niż połajanki w komentarzach, które spływają po większości jak woda po kaczce. Po co przy okazji utrudniać innym życie? Może Wy siedzicie w tym temacie non stop, ale ja nie znam wszystkich stron L5R w sieci, żeby znaleźć sobie takie czy inne preview, a google nie aktualizuje swojej bazy w takim tempie żeby znaleźć coś w kilka godzin po wrzuceniu tego do neta.

Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy poprawnie linkują nowe karty w tym wątku. Świetna robota. Dzięki Wam oszczędzam sporo czasu i nie muszę szukać po iluś tam stronach. Naprawdę jestem Wam wdzięczny.

Hm, zaraz, chwileczkę... Stazi, czy ty naprawdę usiłujesz zjebać admina za to, że po tym, jak przez ponad rok tapetował ściany informacją NIE LINKUJEMY DO OBRAZKÓW i banował za to ludzi, to teraz nie poprawia cudzych linków, bo tobie nie chciało się poświęcić 10 sekund na poszukanie linka do jakiejś karty (harmonogram previewsów z linkami do stron jest na głównej Chikana, żeby daleko nie szukać).

Nie wyślę ci tego w PMce, ponieważ, zgodnie z twoją sugestią, przez najbliższy czas nie będziesz  w stanie ich odczytać.

A) Admin na formu mówi, że tak ma być. Admin ma swoje powody, dla których tak ma być. Nie jest to jakiś kosmiczny wymóg, wystarczy po prostu NIE LINKOWAĆ DO OBRAZKÓW. To tak samo jak z wulgaryzmami - wystarczy ich nie używać i jest git. Jeżeli informacja o tym, że admin nie życzy sobie czegoś takiego to za mało (chociaż naprawdę nie wiem, dlaczego to miałoby nie wystarczyć), to może kolejna informacja pomoże. Linkowanie do obrazków jest niemile widziane przez AEG. Z mailami do właścicieli forumów do mnie. Ja już jeden taki mail kiedyś dostałem, nie chcę dostać go ponownie, ponieważ aby móc jeździć po AEG sam muszę być kryształowo czysty. Dlaczego JA mam zbierać baty za to, że KTOŚ INNY nie umie czytać, albo ma w dupie czytanie?

B) W co najmniej 8 przypadkach na 10 wystarczy linkować do strony na której dany obrazek się znajduje.

C) Na stronie głównej Czikana (oraz w iluś innych miejscach) znajduje się pełen harmonogram previewsów, razem z linkami prowadzącymi do stron na których te previewsy są/będą pokazywane.  Ja też nie mam czasu szukać poszczególnych preview, dlatego jak chcę sobie sprawdzić co nowego, włączam główną Czikana i klikam w linki które się na niej znajdują. W tej sytuacji tłumaczenie "nie znam stron jak inni i nie mam czasu szukać" - to hucpa, której nie zamierzam tolerować.

Mi znalezienie Kagako zajęło mniej czasu, niż tobie napisanie posta. Nie, nie miałem tego linka. Musiałem go znaleźć. Natychmiastowe pytanie "to dlaczego tego od razu nie zrobiłeś" - chwileczkę, momencik, dlaczego JA mam EDYTOWAĆ posty, które nie trzymają się PROSTYCH zasad? Ampher zrobił posty o całym preview Lwa, w każdym poście linkując do obrazka. Wszystkie posty poszły do piachu z wyjątkiem tego, ponieważ tutaj zaczynała się dyskusja, której przenoszenie do nowego wątku zajęłoby mi zbyt dużo czasu. Dla tumanów, którzy nie jarzą nadal - moderowanie postów (edycja, przenoszenie we właściwe miejsce, sklejanie, rozdzielanie) zajmuje WIĘCEJ czasu niż poprawne napisanie pierwotnego posta. Czasami znacznie więcej.

Zasad obowiązujących na tym forum jest bardzo niewiele. Brak poszanowania do nich to zwykłe lenistwo. Próba rozliczania admina za to, że nie sprząta tak jak leniwce sobie życzą, to chamstwo. 90 dni bana, Stazi.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

pinokyo

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 854
  • All your base are belong to us
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #24 dnia: 2014-08-14, 11:28 »
http://lmgtfy.com/?q=Kagako+Sensei
Mam prośbę. Zanim coś napiszesz, zastanów się. Czy spojrzałeś chociaż raz jakie są wyniki tego wyszukiwania?

Wiem, ze moze sie to wydac dla Ciebie szokiem, ale pierwszy wynik to wlasnie ten sensei i wlasnie na tym forum, na ktorym powinien byc.
Ty mylisz, ze jestes Ben Affleck?

Tensai

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 968
  • Ashigaru
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #25 dnia: 2014-08-14, 11:37 »
http://lmgtfy.com/?q=Kagako+Sensei
Mam prośbę. Zanim coś napiszesz, zastanów się. Czy spojrzałeś chociaż raz jakie są wyniki tego wyszukiwania?

Wiem, ze moze sie to wydac dla Ciebie szokiem, ale pierwszy wynik to wlasnie ten sensei i wlasnie na tym forum, na ktorym powinien byc.
Wiem, że może się to wydać dla Ciebie szokiem, ale nie zawsze te wyniki wyglądają tak samo. ;)
Phoenix Clan • Ronin • Daigotsu Bofana Hater • Ashigaru • Gozoku Informant

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9372
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #26 dnia: 2014-08-14, 11:59 »
http://lmgtfy.com/?q=Kagako+Sensei
Mam prośbę. Zanim coś napiszesz, zastanów się. Czy spojrzałeś chociaż raz jakie są wyniki tego wyszukiwania?

Wiem, ze moze sie to wydac dla Ciebie szokiem, ale pierwszy wynik to wlasnie ten sensei i wlasnie na tym forum, na ktorym powinien byc.
Wiem, że może się to wydać dla Ciebie szokiem, ale nie zawsze te wyniki wyglądają tak samo. ;)

Potwierdzam. :)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


pinokyo

  • Dragon Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 854
  • All your base are belong to us
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #27 dnia: 2014-08-14, 12:06 »
To macie gorszy internet :P
Ty mylisz, ze jestes Ben Affleck?

PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #28 dnia: 2014-08-14, 13:01 »
Wracajac do sensaia, to trzeba stwierdzic ze lionska honorowka ma szanse byc najlepsza w srodowisku.
Nie wiem jak bedzie wygrywac z yasukimi, ale moze cos sie wymysli;)

Infidel...jedyna sluszna honorowka jest konikowa i nawet z Yasukimi da sie nia wygrac :D .
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9372
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #29 dnia: 2014-08-14, 13:02 »
Wracajac do sensaia, to trzeba stwierdzic ze lionska honorowka ma szanse byc najlepsza w srodowisku.
Nie wiem jak bedzie wygrywac z yasukimi, ale moze cos sie wymysli;)

Infidel...jedyna sluszna honorowka jest konikowa i nawet z Yasukimi da sie nia wygrac :D .

To kolejna 'honorowka' z rodzaju zdobywam 20 honoru zjezdajac ci armie i ostatnia prowincje? ;)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #30 dnia: 2014-08-14, 13:07 »
Nie, klepie kulturalnie honor w limitedzie tez, tyle ze jakis F tam tez jest ;).
Potestuje jeszcze z tydzien i dam Chmielowi liste to moze tez pogra i oceni czy jest w tym potencjal.
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #31 dnia: 2014-08-14, 13:14 »
Wracajac do sensaia, to trzeba stwierdzic ze lionska honorowka ma szanse byc najlepsza w srodowisku.
Nie wiem jak bedzie wygrywac z yasukimi, ale moze cos sie wymysli;)

Infidel...jedyna sluszna honorowka jest konikowa i nawet z Yasukimi da sie nia wygrac :D .

To kolejna 'honorowka' z rodzaju zdobywam 20 honoru zjezdajac ci armie i ostatnia prowincje? ;)

Kempy, takie sa dla leszczy, bo nie wystawiasz 5 krążka. Pora poćwiczyc nad deckiem ;)

Kazda honorowka na courtierach jest do przodu z dyshonorem. przeca oni graja podobnym fatem-> gain or lose X honor. jak masz plywak by utrzymywac sie powyzej poziomu szamba to mozesz probowac utopic dyshonor.
wrozki sa bez takich opcji....nawet karty dedykowane dla spiritow zmniejszaja tylko zyski honoru

BTW, o ile Yasuki sa szybkie....ale moze jest jakas meta to dla dyshonoru scorpowego nie ma zadnej odpowiedzi. bo cala meta bedzie skutecznie blokowana paplanina scorpa  ::)
tyle ze ten scorp jest wolniejszy....a podobno metuje sie tylko na T1  8)
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #32 dnia: 2014-08-14, 13:27 »
Nie, klepie kulturalnie honor w limitedzie tez, tyle ze jakis F tam tez jest ;).
Potestuje jeszcze z tydzien i dam Chmielowi liste to moze tez pogra i oceni czy jest w tym potencjal.
Na kucowym senseju ?
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

PROSIAK_PULAS

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #33 dnia: 2014-08-14, 13:47 »
Nie, klepie kulturalnie honor w limitedzie tez, tyle ze jakis F tam tez jest ;).
Potestuje jeszcze z tydzien i dam Chmielowi liste to moze tez pogra i oceni czy jest w tym potencjal.
Na kucowym senseju ?

Si senior, po paru grach musze przyznac ze sensei jest ok.
Order of Black Muppet * Follower of Miss Piggy * cocaKolat *

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #34 dnia: 2014-08-14, 16:28 »
Interesujące, chętnie dowiem się więcej o wealthsenseju z F.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Shiba Qwal

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 882
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #35 dnia: 2014-08-14, 16:43 »
Wealth sensei jest przy okazji żeby kilka oczek honoru naklepać, courtierów jest kilku (6-9) a reszta to postacie z dobrym PH i F ;)

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: Kagako Sensei
« Odpowiedź #36 dnia: 2014-08-14, 18:52 »
Grałem tym na koteiu w Szczecinie. Tylko kolor piżam był inny.
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.